Nechce ma niekto pozvať na svadbu?

4. máj 2022

Ahojte. Ja len že nikto ma ešte nikdy nepoznal na svadbu, lebo mám len 2 kamošky a tie sú nezadane. Priateľa mám 2 roky a je mi trápne že cez tie 2 roky jeho pozvali už 4 x na svadbu a mňa za celý život nikto. :D ja mu chcem len ukázať že aj mňa niekto chce mať na svadbe 😃😃😃😃😃 a taktiež chcela by som to zažiť aké to je, pekne sa obliecť, a vidieť svadbu proste, lebo neviem ako to prebieha. s priateľom sme boli len na jednej ale ta bola onicom, nebola hostina poriadne ani nič... Takže len smelo ma pozvite niekto, donesiem obalocku 😬😁

a_alexandra_a
4. máj 2022

A najtrápnejší príspevok dňa vyhráva... 🙈
Koľko máš rokov? 15? Že sa vnucuješ niekomu za hosťa?

xena0
4. máj 2022

Priateľ bol pozvaný 4x na svadbu a tak ťa mal zobrať aspoň by si videla ako to prebieha 😁

autor
4. máj 2022

@a_alexandra_a coooo nie prepana nevnucujem sa..

autor
4. máj 2022

@a_alexandra_a ja len náhodou že keď niekto nemá koho pozvať a chce veľa ľudí tak kľudne ma môže zavolať 😬 a keď nie, tak samozrejme že v poriadku, ochh

autor
4. máj 2022

@xena0 no on bol iba na jednej aj to somnou :D

danica2711
4. máj 2022

dievča, šibe ti?

autor
4. máj 2022

@danica2711 achh veď trochu humoru do toho života, nemusíte to hneď brat tak vážne 😃

a_alexandra_a
4. máj 2022

Prepáč, ale ty musíš byť totálne mimo... vidieť, že si v živote neorganizovala žiadnu akciu, ani si pri organizácií ničoho poriadne nebola, lebo nemáš ani poňatia ako to funguje 🙂 Keď niekto nemá koho pozvať, tak nevolá náhodných cudzích ľudí..
Tvoj príspevok nie je ani vtipný, ani na odľahčenie.

danyelia
4. máj 2022

A čo by si povedala priateľovi, že nevesta a ženích sú Tvoji kamoši, keď by si ich na tej svadbe videla prvý x v živote? 😁

melanta
4. máj 2022

Ja robím svadobnú hostinu v júni (sobáš sme už mali). Aj keby si doniesla obálku s 10 tisíc eurami, tak ťa nepozvem. Pozývame tých, ktorých poznáme a chceme to s nimi osláviť.

iwesska
4. máj 2022

Ani nas nikto nikdy nepozval na svadbu,lebo sa bud nevydavali/nezenili,alebo si spravili len malu v kruhu rodiny,tak sme si spravili vlastnu😂 Mozno ta inspirujem😂

birika
4. máj 2022

máš pravdu - nechce 🙂

shinon258
4. máj 2022

Joj, teraz ťa tú láskavé a empatické užívateľky MK riadne zlynčujú 😆 ženy, veď neberte tak vážne tie sociálne siete 😄

autor
4. máj 2022

@a_alexandra_a 100 ľudí 100 chuti 😃

autor
4. máj 2022

@melanta v pohode, veď ja tu píšem pre takých ktorí chcú a nie pre tých ktorí nechcú 😃

autor
4. máj 2022

@shinon258 šak pozerám že aké sú podráždené všetky 😃😃 asi majú zlý deň 😃

vsauce_
4. máj 2022

Jeho pozvali 4 krát na svadbu a ty si tam s ním nebola alebo ako?
Tak sa zoberte vy dvaja a budete mať svadbu se vším všudy 😀

autor
4. máj 2022

@vsauce_ tak nebol ani on lebo jeho kamoši sú v zahraničí a nemohli sme prísť. Boli sme na jednej na Slovensku ale o ničom bola

salamistka
4. máj 2022

vieš čo, ja som bola naposledy v roku 2007 a chýba mi to 🙂

simca06022011
4. máj 2022

dievca neries, my sme s chlapom 18rokov spolu a z toho 12rokov sme neboli na ziadnej svadbe :D az potom to zacalo. Este mate casu :DDD ak proste sa okolo ludia nevydavaju/nezenia, tak nemas co riesit. Chod sa zabavit do baru ak ti chyba akcia, mozes chodit na plesy atd... ;)

vsauce_
4. máj 2022

Tak možno sa to teraz rozbehne po pandémii a príde nejaká pozvánka. Teraz to bolo na svadbách také všelijaké 😀

diewcatqoo
4. máj 2022

My sme kedysi byvali v blizkosti takej saly, kde sa kazdu sobotu konali svadby. Stale sme si hovorili, ze by sme sa mali aj my vyobliekat a pripojit sa k svadobcanom.. ak by sa nas potom pytali, kto sme, tak podla situacie by sme povedali, ze nejaki kamosi bud z nevestinej alebo zenichovej strany. Podla mna to bol dobry napad a pri vacsej svadbe by si mozno ani nikto nevsimol, ze sme cudzi 🙂
Ak mate gule, chodte do toho a votrite sa niekde. Potom daj vediet, ci vas odhalili alebo nie ;)

autor
4. máj 2022

@simca06022011 tak mne ide skôr o to obliecť si spoločenské šaty a ísť s partnerom niekomu na svadbu, a vidieť ten priebeh svadby na živo :D ale tak keď sa nedá tak sa nedá, ja som len taký nápad dostala :D

danielkka
4. máj 2022

Ach, ako ti ja rozumiem, ja by som isla aj hned 😀 ale tak hadam sa dockam coskoro svojej

danica2711
4. máj 2022

na pobavenie by si musela vymyslieť niečo lepšie

lucilaines
4. máj 2022

😃keby som nemala uz svadbu davno za sebou, tak by som ta kludne pozvala . Pri tej kope ludi by sa to stratilo a ja by som niekoho potesila, preco nie. Ja mam nahodou rada blaznive napady, urcite lepsie sa zasmiat a pobavit ako sa tu zavzdusnovat nad tvojim prispevkom, ktory nikomu neublizuje.

dusankomoj
4. máj 2022

Ako vieš,že bola o ničom? Veď ťa nikdy nikto nepozval! A odrazu si bola na svadbe a porovnávaš? 🤥

autor
4. máj 2022

@lucilaines ďakujem 🙂 ja tiež nechápem že všade hľadajú len zlo :D neviem si predstaviť žiť s tolkou nenávisťou, by som sa rovno obesila asi 😅

autor
4. máj 2022

@danica2711 dakoho pobaví, dakoho nie 😃 a keď nepobavi tak netreba hneď reagovať vážne na príspevok ktoru vážny nieje :D

autor
4. máj 2022

@dusankomoj bola som tam lebo nás pozvali, samozrejme že nás oboch pozvali 🙂 boli sme len na jednej ako som už písala 😝