Manžel chodí von s kamarátmi

11. apr 2020

Ahojte baby
Žijeme u svokrovcov
Ide o to že manžel stále chodí po vonku s kamarátmi
Sem tam po baroch ale na pivo
Malej sa vôbec nevenuje
Stále ju odstrkáva od seba a ak sa hrá tak max 10 minút
Nedokáže ju postrážiť keď potrebujem niekde odísť ..
Nemá stály príjem
Pokiaľ sme bývali na dedine pred malou ešte bolo všetko fajn
Nehádali sme sa , bol so mnou stále
No keď sme došli ku jeho rodičom už sa zmenil
Povedal že on bývať na dedine nebude ,lebo mu chýbajú kamaráti..Ak si nájde prácu tak vydrží týždeň a potom už nejde a sedí doma.Veľa krát som mu povedala že mi to vadí že chodí stále po vonku ..no za každým vybuchne .. že mi všetko prekáža
Už jeho rodičia majú nervy na neho len si to vypiskam za každým ja.. ťažko sa mi tu žije .. v rodine je alkohol tak zažívame peklo .. stále sa hádame ..
plačem po večeroch.. som totálne zo psychikou na dne .. chcem odísť len nemám kam.. byty sú drahé a z môjho rodičaku si nemôžem dovoliť ..
Prosim blbé reči mi nepíšte..

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
11. apr 2020

Takze svokrovci schvaluju synove spravanie?

vamajka
11. apr 2020

K tvojim rodicom nemozes ist?

autor
11. apr 2020

@kitycat ako som písala vravia to mne , čo nerobím s tým niečo .. čo mu nedohovorim.. no ja stále mu vravím no on ma to na haku

autor
11. apr 2020

@vamajka bohužiaľ nie 😣
Lebo " to čo som si navarila , to si mám aj zjesť" 😣 to má aj pravdu

ivangeline
11. apr 2020

Mali by ste odísť, ak sa dá.. 🙈 Asi ako pred tým to nebude.. Je mi to ľúto. Musíte sa nejako dohodnúť. Odkomunikovať. Čo iné? 😩

autor
11. apr 2020

Ja sa snažím vždy peniaze získať či už niečo vyrábam .. alebo predávam veci .. a on nič .. on nerieši .. je mu je jedno že dieťa aj celý deň neje 😭😭lebo mi premárni peniaze ..

autor
11. apr 2020

@ivangeline hľadám všade bývanie no bohužiaľ tu u nás pýtajú za garzónku 400€ plus dva depozity

vamajka
11. apr 2020

To je smutne no mali by pochopit, ze clovek robi chyby hlavne ked je zamilovany. ON sa nezmeni a v tejto dobe je aspon doma ved krcmy su pozatvarane

autor
11. apr 2020

@vamajka aj tak nieje doma
Povedal mi že on nedokáže len tak sedieť doma a že s nami sa nudí .. chodí aj tak s kamarátom po vonku

vamajka
11. apr 2020

Nuz jedine rozvod a skus este tych rodicov ved ta nenechaju na ulici

kitycat
11. apr 2020

Tak ja na tvojom mieste by som sla k rodicom. Ak si im dala za pravdu... Snad ti nezabuchnu dvere pred nosom ked svokrovci su aki su.... Asi vedia ako si syna vychovali

autor
11. apr 2020

Ide o to že svokre občas prepína .. z ničoho nič začne vrieskať po každom .. mňa a malú vyháňať von .. keď mám peniaze som dobrá a ak nemám tak nás posiela von

autor
11. apr 2020

@vamajka povedal mi že rozvod nepodpíše ani za milión

stanulienkat
11. apr 2020

A dieta ste planovali,ci sa zadarilo? Pracu predtym mal? Ak nemal,tak ste max nezodpovedni. V dnesnej dobe mlady clovek bez prace? Ocividne dieta nechcel a obtazuje ho to. A ocividne aj ty ho obtazujes,ked od neho chces,aby sa spraval ako otec. Co podla opisu asi nikdy nebude. Uz len ti drzat palce.

autor
11. apr 2020

@stanulienkat predtým bolo všetko fajn
Staral sa o mňa
Stále mal prácu
Takže dieťa bolo plánované
Až keď sa narodila sa úplne zmenil

amelia000
11. apr 2020

A ty mas kolko rokov? 15nast ze ti povedal ze on rozvod nepodpise? Ved od toho je sud...podaj ziadost o rozvod a o vyzivne. Z materskej nakupuj len sebe a malej..o neho sa vobec nestaraj.

autor
11. apr 2020

@amelia000 áno spravila by som ale kde pôjdem ?

stanulienkat
11. apr 2020

Tak uz len vela sil. Je to smutne.

lucyluv
11. apr 2020

K tej hre s malou mi napadlo, mozno mu treba ukazat, ako sa ma s malou hrať, povedat, co ma rada.

stanulienkat
11. apr 2020

@lucyluv ale on nema zaujem. On sa nechce ucit. Jemu je rodina na obtiaz.

autor
11. apr 2020

@lucyluv veľa krát vidí ako sa hráme , no on nemá záujem

brita7777
11. apr 2020

A predtym nepil ? ako dlho ste boli spolu pred sobasom ? Pytam sa preto, lebo zvacsa sa takyto scenar pbjavi ak si partnera nepoznala dlho..to su prave tie chyby, ktore robi clovek na zaciatku vztahu, ruzove okuliare atd. V mojom okoli poznam par muzov, ktori piju ci pili aj napriek tomu, ze maju male deti. No proste jednoduche prestane alebo nie..ina moznost nie je. Skus ozak odist na cas k rodicom ak mozes, nechat ho sameho, bud sa uvedomi alebo nie.
No alkoholizmus je na Slovensku si myslim velky problem a ked ste este na dedine, to duplom.

autor
11. apr 2020

@brita7777 pije len pivo..
Mali sme už aj pauzu
No nezmenil sa

cacianka
11. apr 2020

Par dni dozadu hladala jedna zienka spolubyvajucu s dieťaťom.má dieťa a podelia sa o naklady.
Skus tento smer.
Svokrovcom povedz ze ty nie si jeho dozorca a ani slušné dohovaranie nepomohlo.
Inak drzim palce.

autor
11. apr 2020

@cacianka ďakujem pekne

deti95060810
11. apr 2020

jednoznačne odtiaľ len preč. Nemá zmysel tam ostávať. Najlepšie by bolo odísť k rodičom, však hádam majú troška citu v sebe či? A najideálnejšie by bolo dať dieťa do jaslí a ty do práce....Len či to vždy ide že?

marion09
11. apr 2020

Dobrý debil toto

syslik81
11. apr 2020

nemas rodicov a nemozes ku nim? by som sa pobalila a bez slova odisla .. nedopustila by som aby moje dieta vyrastalo v takej rodine

amelia000
11. apr 2020

Oprav ma ked sa mylim, ale ked ti tvoji rodicia povedali, ze to co si si navarila, to si mas aj zjest... nebude aj problem, ze tvoji rodicia nanom videli nieco co sa im nepaci a nechceli aby si s nim bola, ak maju taky postoj ako maju? Lebo hocjaky rodicia ak dcera potrebuje ju zoberu naspat.