Manžel k nám pozval jeho kamarátku na prespanie

marcela305
3. okt 2015

Ahojte chcem sa opytat ze ci byVas nahnevalo keby Váš manzel k sebe pozve niekoho na prespatie presnejsie kamaratku a amte dve male deti a nic Vam nepovie len si ku Vam jeho kamoska napochoduje ako na hotovu vec!!!

alaguema
4. okt 2015

@marcela305 mal to s tebou prebrať, aj keby ste neboli manželia. Bývaš tam predsa tiež. Ale keby už mi domov doviedol niekoho na prespanie, určite by som sa ovládla a dotyčnému/dotyčnej dala jesť a posteľ.Nejaký dôvod predsa musela mať, možno ju rodičia vyhodili z domu, alebo také niečo.

emilia25
4. okt 2015

@timea7 presne tak.ked sa ist zabaviť tak ale aj s partnerom a nie toho druhého nechať doma a potom opačne.ja toto proste neuznávam mi s muzom chodime na večeru pekne sa porozprávame uzijeme si prítomnosť jeden druheho a bez deti na takýto strávený čas veľa ludi manželov zabúda.bud ho trávia odelene alebo v práci a zabúdajú komunikovať medzi sebou obzvlášť ked su spolu roky a deti práca.nie na darmo sa hovorí ze vzťah si treba pestovať.

timea7
4. okt 2015

@alaguema no mňa by tiež ten dôvod zaujímal nesmierne.

libka1
4. okt 2015

@timea7 predpokladam ze jej nesiel uz bus, tak preto, lebo to bude sialeny gentleman co pomaha zenam v nudzi... ale to len tipujem z tej story co tu doteraz zakladatelka dala 😀

marcela305
autor
4. okt 2015

Ježiš nechcete nám vypísať rozvodove papiere??niektoré ma tu už aj poznaju a môj muž má podvadza ha kaslite na to skôr je mi luto tých čo nemôžu mať kamarátov..nemusím ju no. A čo ..preto jej nevenujem viac času🙂 a vy nás mozte ďalej rozvádzať lebo vaše vzťahy sú dokonalé keď musíte sedet len doma pri manzeloch

timea7
4. okt 2015

@libka1 tak hádam nemá 12 rokov a vie, kedy jej ide posledný. okrem toho, ak si mohla zavolať taxi pred polnocou, mohla si zavolať aj skôr, nie? Vie, že ju manželka jej kamaráta nemusí, ale mieni sa k nej nasáčkovať na noc? Celé divné.

alaguema
4. okt 2015

@timea7 nech by bol akýkoľvek, asi by som nikoho z domu nevyhodila, ak príde slušne. Veď by snáď nedoviedol domov ženu, že sa s ňou chce vyspať! 😀 Tak by som asi dedukovala, že dievča naozaj nemá kde prespať.

libka1
4. okt 2015

@timea7 no, toto vieme mi dve a par dalsich co nie su uplne sproste, ze normalny clovek to spravi takto... ale tuto asi bude chybat chochmes predpokladam 😀 a podla mna ju tesi ked manzelku naserie, ocividne sa maju v zuboch navzajom...
inac tak ako pise @alaguema, tiez by som nevyhadzovala, len by som potom manzelovi vysvetlila ze to bylo poprvy a aj poslednykrat ze nieco taketo spravil na vlastnu past 😉

timea7
4. okt 2015

@marcela305 prosím ťa ukľudni sa, nikto vám tu rozvodové papiere nevypisuje, ja osobne som písala, že mám viac mužov ako žien medzi kamarátmi, bolo to tak vždy, skutočne pri partnerovi nemusím sedieť, veď o to tu vôbec nejde. Nenapísala si dôvod, prečo chcela tá baba u vás prespať, tak sa nečuduj, že tu baby spriadajú všetko možné. Už som ti napísala, že ju by som neriešila, len by ma zaujímalo, prečo ju dopratal k vám tvoj manžel, keď vie, že ju neznášaš, to zrejme bije do očí všetkým, preto píšu to, čo píšu. Nikto ti tu predsa nechce ublížiť, neviem, prečo kopeš okolo seba.

libka1
4. okt 2015

@marcela305 dievca ty si samonasieraci typ, nerob zle samej sebe... s kludom a chladnou hlavou si s takouto osobou poradis lavou zadnou... ale ked vidim tvoje reakcie nie som si ista ci vies zachovat niekedy aj poker face 😉

timea7
4. okt 2015

@alaguema ja by som jej zavolala taxík, keď ním mohla ísť o polnoci, mohla aj o hodinu skôr a hodila by som s manželom reč, prečo ju priviedol, keď vie, že ju neznášam. A prečo mi dopredu nezavolal. Veď stať sa naozaj môže všeličo, ale prečo mu nestojím za to, aby mi zavolal a povedal, ako sa veci majú. Veď je všetkým jasné, že ju nedopratal na to, aby sa s ňou vyspal, len prečo si ju nezobral niekto iný z tých kamarátov, prečo zrovna on, keď musel predpokladať, že bude oheň a streche.

mircalla
4. okt 2015

@libka1 uplne suhlasim....🙂

loginexistuje
4. okt 2015

No toto riesit po styroch mesiacoch od svadby je silna kava ja by som sa minimalne zamyslela nad vztahom co mate tu nejde o to ze ide s kamaratkou ci partiou von ale o to ako sa chova k tebe

marcela305
autor
4. okt 2015

Chová sa ku mne normalne!!a naposled. Ona s. Sem pozvala sama. Nepovedala nikomu dopredu nič s manželom sa nedohodli.

alaguema
4. okt 2015

@marcela305 najprv píšeš, že ju pozval, potom, že sa pozvala sama a nakoniec, že o tom muž ani nevedel a ona to povedala až u vás. Asi si čakala ako si tu s tebou zadrukujeme na chovanie cudzej ženy a keď ti ženy píšu, že najväčšiu chybu urobil tvoj chlap, tak začneš prekrúcať. Ako v MŠ 🙂

marcela305
autor
4. okt 2015

A mne nevadilo že došla hrávame spolu ako partia activity bolo nás tu viac to bolo ok.mňa nasralo že by tu mala spať a myslela som si že keď tak vyhlasuje že tu prespi tak že je to aspoň muž odsúhlasil ale nie! Tak to bola moja chyba ale potom keď som sa opýtala že či sa dohodli a ona povedala že si myslela že je to ok tak som jej povedala že neni a tak odišla preč.muž ju siel vykopnut. Chvílu pokecal s chalanmi a mali sme pokoj..samozrejme ona sem uz nepride. Lebo je urazena.

silvia62256
4. okt 2015

Opakujem. Prisla k vam sama?? Alebo s nim?? U vas z nicoho nic zahlasila ze u vas prespi?

zuzi0911
4. okt 2015

Trosku si s prepacenim seres do huby... Najprv ju pozve potom nepozve..vadi ti to potom nevadi ved je normalne mat kamosov atd...o co ti ide???

marcela305
autor
4. okt 2015

Písala som to včera až neskor vyšlo najavo že je to nedorozumenie

marcela305
autor
4. okt 2015

Jasné ze prišla sama!!!

sasa1310
4. okt 2015

@marcela305 ja nechápem prečo tu riešiš ju a jej povahové vlastnosti. V prvom rade, by si si mala urobiť poriadky s tvojím mužom. To, že sa ti to nepáči, by si mala jemu povedať. A myslím, že to aká je ona povaha je úplne bezpredmetné. Môj chlap by toto napríklad nikdy neurobil. A ešte s ňou tvoj aj išiel večer von. Však čoby nie, má doma slúžku, ktorá im urobila večeru, uspala mu deti a on ide s ňou von. V prvom rade by som toto riešila s mužom a riadne mu to dala vyžrať a neriešila jej povahové vlastnosti. Ak je taká ako píšeš, tak nechápem, prečo si ju nechala vo svojom byte (dome) prespať. Čo ty doma si nemôžeš nič povedať?

timea7
4. okt 2015

@marcela305 vieš čo, vykašli sa na to. Najprv ju pozval, tvoj muž, potom prišla sama, predpokladám, že najneskôr na tretej strana budete vlastne kamarátky.

marcela305
autor
4. okt 2015

@sasa1310 myslim ze do toho az ta super nevidis ..ale nevadi kedze som jej povedala dost... a nemam mu co dat vyzrat...

alaguema
4. okt 2015

@marcela305 no, čo ti poviem...v tomto novom svetle z toho vychádzaš ešte horšie. Príde k tebe človek, ktorého poznáš, je z partie a rada by prespala, lebo nemá spoj a ty ju zúrivá vyhodíš na ulicu. Asi by som sa za takú reakciu hanbila.

marcela305
autor
4. okt 2015

@alaguema mala kde prespat...pozname sa ale nie sme zrovna naj kamosky tot vse keby sa to normalne opyta nie je problem ale to nespravila...

sasa1310
4. okt 2015

@marcela305 😀 takže ani sama nevieš kde je problém. Alebo vlastne ono problém ani neni. A vlastne ani nevieš, čo ti vadí...a či ju muž pozval, alebo nepozval. A vlastne ani nevieš čo spraviť s osobou, ktorú neznášaš a ktorá príde s tým, že u vás chce prespať. Čo už....Tak ale máš bezchybného manžela, ktorí sa vytratí s človekom, ktorý vás chcel rozdeliť. Klobúk dolu pred ním

alaguema
4. okt 2015

@marcela305 písala si, že nemala kde prespať, lebo jej už nešlo nič domov, ale ok...asi prekrútiš všetko ako sa ti hodí a nechápem, čo tu teda vlastne riešiš. So sebou si spokojná, s mužom tiež a s ňou hádam nepotrebuješ byť spokojná. Kým ju k vám manžel nenasťahuje, nemusíte ani dobre vychádzať 😀

timea7
4. okt 2015

@sasa1310 no zvrtlo sa to iným smerom, ako zakladateľka témy predpokladala, tak musela zasiahnuť. Nikto tu nezačal až tak strašne útočiť na osobu, ktorú neznáša, ale babám bolo divné, že príde domov muž a prinesie so sebou osobu, o ktorej vie, že ju jeho žena nemusí a ešte aj na noc. Potom prekvapivo zistia, že môže ísť domov taxíkom a ešte prekvapivejšie manžel ide s ňou čakať na taxík von. Nevadí, je nedeľa doobeda, všeličo tu môžeme riešiť 😉

marcela305
autor
4. okt 2015

@sasa1310 viem kde je problem ..v tom ze ked chcem ist k dakomu prespat opytam saho ci mu to vyhovuje a ci mozem k nemu prespat nepoviem to prednim ako hotovu vec najma ked ma dve male deti a moze byt unaveny ...a nevolam k nemu dalsich ludi este to urobila ze ked sme hrali hru tak povedala ostanym ze ci nechcu u nas spat tiez... 😉 takze tak ,,,a moj muz no tak nas chcela rozdelit ,,,moj muz je taky ze pomaha zenam a aj mne ...neviete ake nase manzelstvo tak to neposudzujtena zaklade jedneho prispevku

marcela305
autor
4. okt 2015

@alaguema ja som nikdy nenapisala ze ju dovliekol k na domov on ale nevadi prisla s ostanymi ako na navstevu..