Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Manžel koketuje s kolegyňou a dnes máme výročie. Čo teraz?

tulinocka
7. jan 2013

3deti,manžel slovne koketuje s kolegyňou včera sme to prebrali, 😒 dnes 10 vyročie a ani čokolada 😒

xlucia
7. jan 2013

mate. a ries ho. manzelstvo s troma detmi za to stoji

dankapap
7. jan 2013

kto do teba kamenom ty don balvanom-skus ty nieco podobne ako sa bude citit on?! 🙂 joj chlapi !!!

beruska141
7. jan 2013

a nechce ta len prekvapit? nebude nejake prekvapko vecer? 😖

andrejka1983
7. jan 2013

neunahli sa, ešte čakaj.....a všimaj si tu kolegynu 🙂 co je zac? ....nemusí to byt take zle,vieš kolko chlapoch koketuje s inými ale nemyslia hned na neveru....len im to lichotí, neboj možno by zdubkal ak by niečomu malo dojst.-.-....a možno nie, neviem ale držím palce nech je dobre 🙂

janinah
7. jan 2013

a ty máš nejaký darček? asi áno,tak ho vytiahni,rýchlo niečo dobré uvar aspoň puding ,deti strep do postelí a začni ty s oslavou a tvár sa akokeby nič....jeho reakcia ti veľa napovie,sleduj ho....a celú noc by som ho nenechala ani vydýchnuť,nech vie,v čej posteli je jeho miesto 😉

zamyslena41
7. jan 2013

Vydrz do zajtra ... ak nieco pre neho mas Ty, dala by som mu to zajtra napr. so slovami: "Ku nasmu vcerajsiemu 10-rocnemu vyrociu, cakala som, ci si spomenies."

Netvarila by som sa "akoze nic", nie je dobre hrat sa na to, co nie je pravdou. Skor by som mu pokojne smutne povedala, ze ma velmi zranuje, ze cudzim venuje pozornost, ktora by mala patrit mne. Jednou vetou. A nic neziadat, nezobrat, nevycitat, len povedat, co citim. Konaj vsak podla seba, tak ako to citis Ty.

princeznicka3
7. jan 2013

co znamena koketuje???mate 3 deti,toto by nemal robit

pimpulienka
7. jan 2013

Škoda, že si nezaložila diskusiu. Takto sa viac ďalšich dôležitych informacii nedozvieme..

lienka434
7. jan 2013

kniha 5 jazyku Lasky-oba dvaja precitat,da sa stihnut aj v pdf na nete.Ak su problemy mozte ich vcas vyriesit.

maruska24
8. jan 2013

neuviedla si ako vieš že koketuje s kolegyňou. chlapy zväčša ani netušia kedy sú výročia, na to apelujú ženy a ak mu to nepripomínaš aspoň dva týždne dopredu tak od neho ani nič nečakaj. A ešte niečo, tri deti pre chlapa nie sú prekážkou, aby si nedovolil flirtík ak sa podmienky naskytnú. Práve naopka, niektorí sa doma cíti unavený, uhučaný, a tak mimo domov hľadá úlety.

tnlenkatn
8. jan 2013

ja mam dve deti,niesu prekazkou pre mojho manzela...nasiel si inu,a dokonca je rozvedena a ma syna...nenechaj to len tak,pytaj sa co to ma znamenat...ja som si to bohuzial nevsimla,moj manzel pracuje mimo sk,je malo doma nemala som si to ako vsimnut,ale ty si si to vsimla tak sa ho na spytaj co to znamena...väcsinou to zacina flirtom..drzim palce..

pingu1
8. jan 2013

ja by som sa nasrala /s prepacenim/ a vykricala mu to..... tak by som konala ja

karamel
8. jan 2013

Este som nestretla chlapa, ktory by nekoketoval🙂 a zvlast zenati🙂 ak je to v medziach normy, nemas co riesit🙂

sisa1826
8. jan 2013

napíš ako to skončilo,podnikla si niečo?stotožnujem sa s janinah... 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli