Manžel ma dlhodobo podvádza

11. dec 2020

poprosim stala sa mi takato vec mala som velke zdravotne problemy partner ma absolutne nepodržal nepomahal mi riešila som to s pomocou rodičov straženie deti behanie po doktoroch ... a nakoniec sa mi priznal že ma už dlhodobo podvadza a nemieni v tom prestat proste ma už nemiluje priznal sa mame spolu dvojročne dieta na dom zobraty uver ... ako to riešit z domu odist nechce Chce aby sme fungovali ako rodina s malym ale každy si žil po svojom nechapem ho je to chore... neviem čo dalej

simona1998
11. dec 2020

K rodicom ísť nemôžeš ?.. popripade každý spávať inde v inej miestnosti ? :/ neviem ...

kittykat22
11. dec 2020

pises partner - je to manzel alebo len partner? Na koho je uver? Mozes napisat v akej vyske ho treba doplatit? Nemozes sa odstahovat k rodicom? Chlap je zamilovany, sprava sa ako pako.

janinah
11. dec 2020

Právnik a rozvod...a v tejto minute mu prestaň variť.prat a okolo zadku skákať

pribinak
11. dec 2020

Zariadila by som si finančne veci a zverenie dieťaťa + výživné.

Rozhodne by som s ním nezostávala. Ty sa budeš starať o dieťa, domácnosť, prať, žehliť, upratovať a on sa bude flakat so slečnou. No veľké toto....kakanie

Potom by som sa poradila s právnikom. Dom sa dá predať aj s hypotékou. To čo zostane, vyplatiť a rozdeliť. To zas nie je neriešiteľná a nepredajná záležitosť.

A normálne by som keby sa niekto pýtal čo sa stalo, tak by som povedala pravdu, že ty si bola chorá, on tá nepodržal a podvádzal miesto toho aby ti pomohol.

janinah
11. dec 2020

@simona1998 nikdy by som nevyklidila pole.aby si do mojej postele daku ochechulu vodil...ona bude u rodičov vyplávať a tiesnit sa s dieťaťom s on si bude v dome užívať..
Tak toto nie

katkami123
11. dec 2020

Noektorí tí chlapi, no žasnem nad ich egoizmom

janinah
11. dec 2020

Vyplákavať nie vyplávať..mobil si píše čo chce

simona1998
11. dec 2020

@janinah tak toto máš naozaj pravdu ale záleží kto platí hypo, ak on a nie sú zobratí to je iné zas

autor
11. dec 2020

@simona1998 hypo platime na pol a ja som prišla k rodičom neviem sa už na neho pozriet .... nieto ešte s nim byvat ten dom ma velmi mrzi sklamal mojich rodičov a tak velmi mu nam našmu vztahu verili pomahali dam dost s domom s prerabkou aj finančne tešili sa ...

pribinak
11. dec 2020

To je super že tvoji rodičia sú ti oporou.

vilma7
11. dec 2020

Nevidím ani jeden dôvod, prečo s ním ostávať? Dieťa? Dom?
Nemiluje ťa, vôbec ťa nepodržal v ťažkých časoch, skôr naopak, dlhodobá nevera v ktorej plánuje pokračovať a z nej ešte aj dieťa...to s ním ozaj chceš zabiť zvyšok života?

autor
12. dec 2020

@janinah ako by si to riešila? z domu odist nechce vyplatit ma nema z čoho ani nechce on sa vinny asi neciti ... ja som odišla od rodiny že vraj, zostal hrozne sebavedomy odkedy ma novu robotu tam sa to udialo ...a ešte ani predat dom nechce a svojich rodičov sa asi boji ešte sa im nepriznal ... jeho matka to už vie povedala som jej to boha druhy chlap ked niečo take urobi zbali kufre a vypadne ale ešte on je navrchu

autor
12. dec 2020

najhoršie je že to vôbec nelutuje urobil to s takou čo ma tiež partnera a male dieta zistila som si čo to o nej chcela som to povedat jej partnerovi že z nas urobili debilov,ale bohužial ako sa to dozvedela že o tom viem zablokovala si ma o aj partnera meno mu neviem len jej ani adresu

janinah
12. dec 2020

s právnikom

laurita285
12. dec 2020

Žiadosť o rozvod a dovi dopo, to že on dom predať nechce neznamená že sa nebude predávať... riešila by som to tiež kľudne súdom, síce vďaka súdu prídete o nejaké peniaze ale situácia sa vyrieši. A pohni si s tým, aby si taký chruňo neužíval dom ani o deň dlhšie než je nutné.

autor
12. dec 2020

@laurita285 naštaste nie sme zobraty
@janinah už sa na tom pracuje

puklica13
12. dec 2020

To ze nechce je jedna vec...dat navrh na sud a tam poriesit

marikost
12. dec 2020

Nie je spravodlive platit uver pol na pol. Muzi viac zarabaju, zeny su doma s detmi, na to by som nepristupila. Sklamanie je to velke, bude to boliet aj 2roky, ale ked nie si zobrata, zivot mas pred sebou.

kassandra25
12. dec 2020

Nie. Treba podat navrh na rozvod a kedze je to neobnovitelne, rozvedu vas aj proti jeho voli. Takisto sa rozhodne majetok. Nemas inu moznost.

autor
13. dec 2020

dakujem velmi pekne všetkym ešte poprosim maly aj ja mame trvale bydlisko tam je to par km od našich nevadi to ? ako to riešit čim skôr neuda ma že som maleho zobrala s miesta trvaleho ?on sa odtial nemieni odpratat....a ešte je to už iny okres

autor
13. dec 2020
pribinak
13. dec 2020

To že dieťa sa bude zdržovať inde ako má trvalý pobyt vôbec nevadí.
Aby tá neibvil že nevie kde je dieťa, nápis mu SMS, alebo aj mail či na fcb, že si odišla k rodičom a budeš majetkové veci riešiť s právnikom
Týmto máš aj dôkaz že si ho informovala o tom kde je dieťa.
Už mu telefón nedvihaj. Komunikuj len písomne, tak máš dôkaz o všetko čo ti napíše

autor
13. dec 2020

@pribinak dakujem vie o tom že som u rodičov ... tak nemusim teraz riešit ten trvaly pobyt?

pribinak
13. dec 2020

Nie vôbec

marikost
14. dec 2020

podla mna muzi si nechcu brat zeny, lebo nechcu zodpovednost, nechavaju si zadne dvierka. Sobas nie je len papier, ale dokaz lasky a prebratie zodpovednosti za svoju rodinu.

nominativ
14. dec 2020

Osobne nechápem tieto veci "nechce ma vyplatiť". Šak to sa nikto ani nepýta, či chce.

acrobaleno
14. dec 2020

A na koho je písaný dom, keď nie ste zobratí?

oblecenie99
14. dec 2020

Požiadať na súde o výživné pre dieťa. Ak ste vlastníkmi pol na pol, a on má svoje utopistické predstavy, a nechce sa dohodnúť o majetku, tak požiadať súd o vyporiadanie podielového spoluvlastníctva. Vidím to ináč na predaj domu a vyplatenie hypo. A v každom prípade: smer advokát!

autor
15. dec 2020

@acrobaleno na obidvoch uver mam ja a on je spoludlžnik
@oblecenie99 už sa pomali rieši vypisuje srdervuce sms raz je tak raz inak mladu vraj lubi ale je ochotny sa pre rodinu obetovat ... ale mna už nelubi do oči mi povie tak o čom to je aže aj ja sa mam obetovat že kde sa vo mne berie taka zlost... mačo však on sa spamäta ked mladej na to pride partner a dostane na p... u aj jeden aj druhy