Manžel ma zranil

smovlinka
19. jún 2015

Ahoj ani neviem ako zacat prave sa mi zrutil svet.Mam manzela mame uz jednu dcerku a chceli sme druhe teda aspon som si to myslela.Dnes som sa ho opytala kedy ideme skusat zacat a ze uz ci si vsimol ze mame pohlavny styk raz za dva tyzdne.Porodila soum mu zdrave krasne dieta ktore miluje stara sa vsetko.Ale jehoodpoved ma uplne zranila ze pozri sa pribrala si myslis si ze ma to pritahuje preto nemam chut a abi druhr nechcem pribrala by si a nahodou neschudla.Mala som cely zivot 64kg ked som otehotnela som pribrala co je prirodzene a mala som 75kg.Po porode nie a nie zhodit vzdy som zahrizla vecer do niecoho ked mala spala a ako keby toho nebolo malo mala som poporodnu traumu a depresiva z ktorych som priberala a ked to bolo ok uplne mi prestala chodit ms a uzivam dodnes hormony mam 85kg a neviem co robit cvicim nejem po 18dole to nejde .Som zufala nestastna uplakana a to naozaj som bola kocka ale nemozem zato proste .Ranilo ma to neskutocni sposobom tvrdi ze ma lubi v hneve som mu povedala nech sa teda rozvedie a najde si stihlu zenu.Ze nic take nechce ze nech proste schudnem lebo inak intimnosti nebudu fungovat a ani to miminko druhe nebude.Kocky co mam robit poradte mi?

ukulela
19. jún 2015

baby, lenze @smovlinka pise, ze sa snazi, cvici, neje po veceroch - a kila nejdu dole. musi uzivat horony - moze to byt aj z toho. uz som sa tu raz hadala v jednej diskusii - ale ano, tehotenstvo a porod a mateŕstvo su objektivne priciny na pribratie. zena ani nemusi chciet a priberie - nie kazda ma telo nastavene tak, ze z porodnice odchadza s predporodnou vahou -a nemusia to byt vyhovorky, ale to stihle baby, co nemaju problem so spalovanim, ci zdravim, nikdy nepochopia :( a uz duplom to nepochopia chlapi, co sa pozeraju na kila :( a nie, nie som tucna, no tiez este davam dole tehotenske kila a to som 8 mesiacov po porode.
skus sa poradit s lekarom, cito ozaj nie je z liekov, a co by ti poradil .... a co sa tyka chlapa, nuz, musi mu to dojst. pokoje maj tichudomacnost aj mesiac, kym mu to nedocvakne. zatial si vybav toho doktora a uvidis, ako dalej. mozno zmeni lieky, mozno bude stacit prisnejsi dietny rezim a viac cvicenia (kiez by to aj v mojom pripade bolo take lahke, ako hovorim 🙂
drzim ti palce.

mirka964
19. jún 2015

@martinka_martinka ale toto si zapamatam,keby nahodou niekedy predsa len protestoval.😀

ladyblcha
19. jún 2015

jedno je iste, muzi su vizualne zamerani. zial, priroda to tak zariadila.

smovlinka
autor
19. jún 2015

@alaguema konam uz rok so stravovanim mam specialnve vypracovane od trenera a bola som aj dr.co sa venuje tomu ale co mi chyrba je to cvicenie to by malo byy kazdy den aspon chvilku

steinarka
19. jún 2015

@smovlinka ..a este nieco - NIKDY SA NELUTUJ ANI NEPONIZUJ.. zaber, zamakaj a uvidis ako mu zacne vadit, ze sa po tebe obzeraju este aj cudzi muzi 😉 😀

alaguema
19. jún 2015

@smovlinka pri chudnutí je rozhodujúca strava. Niečo nerobíš dobre, ak sa úplne bez úspechu pokúšaš schudnúť už rok

smovlinka
autor
19. jún 2015

@janinah toto sa mi laci dobre mi mi to padlo aj fyzicky aj psychicky zw nieco pre seba robim a zaroven si trosku od malej oddychnem

starry_eyed
19. jún 2015

dam ti tu jedno cvicenie, ti garantujem ze zacnes chudnut, je to kardio+posilovanie, je to len 15 minut denne, ale na prvykrat to asi nezvladnes, a svalovka na druhy den zarucena
20xjumping jack, to su skoky nohy a ruky vo vyskoky roznozene, si zisti co to je
30x vypady bud vpred alebo vzad
5x drepy vo vyskoku
40x na spicky, to je na lytka
10x vypady vbok
20x drepy
toto opakuj 3X zo zaciatku staci 2x

smovlinka
autor
19. jún 2015

@ukulela dakujem dr som vravela ze priberam z toho a jej tazka co to vadi aj manzelovo jasne ze som to este nevedela ale povedala som ze mne to vadi tak jedome co urobila mi podala knihu do ruky ze delena sttrava

janinah
19. jún 2015

@smovlinka že sa ti to páči je málo,urob to.....máš argument prečo musí on ostať pri dieťati,lebo ty musíš cvičiť,lebo on potrebuje manekýnku 😉 a neodkladaj to

okana328
19. jún 2015

ak to nejde, nevadi. ale snaz sa. ukaz mu, ze to dokazes, ze sa mas rada, ze si to zasluzis. chodievaj kadernicke, kozmeticke, na nechty (nemusis stale, viem, ze je to financne tazke), ale nech vidi, ze sa lubis. to je najdolezitejsie. bud sebavedoma, neponizuj sa. bud vtipna, mila, dobre naladena, usmievaj sa.... nebud frustrovana, uplakana, to situacii nepomaha. Nepozeraj na kila, ale snaz sa ich zhodit. Neboj sa, ked bude vidiet, aka si spokojna, hned sa na teba bude pozerat inak 😉

janka279
19. jún 2015

@smovlinka ved vyskusaj delenu stravu. Ja som s tym prave teraz zacala a nuti ma to jest zdravsie. A inak ako som bola zvyknuta. No nie je to az tak obmedzujuce. Urcite sa vitim lepsie, jem ovela viac ovocia, zeleniny, ryb. Menej peciva, sladkosti. Som ovela menej nafuknuta a zlepsila sa mi plet. Zatial mam delenu stravu len necely mesiac, takze ubytok vahy nie je az taky vyrazny. Ale v kazdom pripade je to o zdravsom sposobe zivota.

starry_eyed
19. jún 2015

prosim ta delena strava... to chces navzdy varit osobitne???
proste zrus, alebo vyrazne obmed pecivo, alebo len na ranajky maly krajec...zmensi porcie, alebo si ich davaj na dezertny tanierik, zaludok si pocase zvykne, clovek vobec nepotrebuje jest tolko, kolko je.... sladkosti, a hlavne sladke vody vobec... rano voda s citronom, na veceru salatiky zeleninove, ide leto, tak sa to hodi, nieco lahke, ryby, tuniak vo vlastnej stave... pozor, nie v paradajkovej omacke... tvaroh, kuracinu so zeleninou,

alaguema
19. jún 2015

@smovlinka divná reakcia doktorky. Čo to je za otázku?? Veď ona ako lekárka by mala vedieť o rizikách nadváhy ako prvá. Aj keby to manželovi bolo srdečne jedno, či máš 80 či sto kíl, jej by to jedno byť nemalo.

janka279
19. jún 2015

@starry_eyed vsak nemusi osobitne. Muzovi da maso s prilohou a ona si da maso so zeleninou. Da sa to.

smovlinka
autor
19. jún 2015

@starry_eyed dakujem moc ze sa snazite vsetky a skusim toto plus nastudovat v strave ci nerobim chybu nozu sa orechy kazdego druhu?

sissy27
19. jún 2015

@smovlinka nechcem byť nepríjemná, ale ja ho chápem... sex je v prvom rade o fyzickej príťažlivosti, to nie je ako uvariť teplú večeru... ani ja by som nemohla mať sex s niekým z vďačnosti, zo slušnosti, z ľútosti, z povinnosti, lebo sa to patrí... môže byť skvelý partner, skvelý otec, výborný kamarát, ale keď mu raz brucho bude prekrývať jeho mužstvo, bude páchnuť od potu a neoholí sa, tak pardón... a teda ako bonus veta "kedy budeme pracovať na dieťati" - tak to neviem či existuje niečo ešte viac antisexuálne...
chápem, že ťa to ranilo - ale na druhej strane - bola by si radšej, keby mlčal a len sa pod rôznymi výhovorkami vyhýbal intímnostiam a sem tam si nasilu splnil povinnosť aby sa nepovedalo? a ty by si sa zožierala podozreniami z nevery? nie je ľahké niečo takéto otvorene povedať milovanej osobe, ale na druhej strane ti tým dal jasne najavo, že chce to riešiť s tebou a nie niekde inde poza tvoj chrbát...
pokiaľ máš nejaké zdravotné problémy, tak sa ich snaž zvládnuť tak, aby si nemusela brať lieky s vedľajšími účinkami, uprav stravovanie celej rodine a 4x do týždňa nechaj drobca manželovi a ty sa venuj nejakému pohybu... hlavne sa daj do psychickej pohody, ak nezvládaš sama alebo s kamoškami, tak kľudne aj s psychologičkou, ale nie liekmi...

dadis
19. jún 2015

@smovlinka no spokojnan uplne nie som 😃 ale je to lepsie, citim sa zdravo, mam vybornu kondicku, manzel zacal milovat salaty 😃 Viem ze ma moj muz lubi, som vyborna mama jeho deti, som kamos na srandu a na rozhovor, snazim sa byt pre neho atraktivna aj ako milenka. Viem, ze jemu sa pacia stihle zeny, ja uz asi modelka nebudem, ale som pekne zenska, tak sa aspon udrzujem. A ci sa mu dari? Niekedy tyzden-dva hliviem, hned mi vybehne brucho, citim sa otrasne, aj muz si to vsimne, stipe ma do brucha. 😊

starry_eyed
19. jún 2015

orechy su zdrave, ale nie cely sacok 🙂

vikusss
19. jún 2015

prepac podla teba to je láska??? no nehce sa mi verit ze ta lubi podla mna si len jednoducho nasiel zenu zalozil si rodinu aby nebol sam a to je cele..... neviem ako by reagoval keby mu povies ze mas milenca ze ma o teba zaujem niekto iny....

janka279
19. jún 2015

@smovlinka orechy vsetkeho druhu, okrem arasidov. Neprazene, nesolene. Ja sem tam zhresim a dam si aj prazene, ale velmi malo.

starry_eyed
19. jún 2015

@vikusss co to splietas? podla teba je vhodnejsie ju nechat pribrat este dalsich 15 kil a tvarit sa ze je to ok, a ze sa mu to paci? To ze jej to povedal, neznamena ze ju nelubi, ale proste sa mu to uz nepaci, ked jeho zena pribera, a podla mna je spravne ze jej to povedal.

alaguema
19. jún 2015

@smovlinka inak, nechcem ťa strašiť, ale motivovať jedným prípadom z môjho okolia. Pani mala nadváhu a manžela, ktorý ju ľúbil, rozumeli si, fungovalo všetko okrem sexu. Nakoniec ich to prevalcovalo, on si našiel priateľku, už sú aj rozvedení. Tá telesná príťažlivosť je skrátka dôležitá. Nemusíš mať telo ako modelka, to on určite ani neočakáva. Ale ak sa mu tvoje obliny zdajú nechutné, tak to milovanie bude strádať. Ak si predtým mala 64kg - neviem síce pri akej výške, ale ak sa pohybuješ niekde v priemere, tak si zrejme úplne štíhlučká nebola ani predtým a priťahovala si ho. Takže určite ani tentokrát neočakáva zázraky, ale proste niečo, čo je preňho prijateľné. Poviem ti pravdu, mňa by asi tiež nepriťahoval muž obalený tukom. Mierne bruško ok, to je pre mňa ten prijateľný priemer, ale nech to vyzerá ako muž, teda nech je vidieť svaly, nech má pevné nohy a ramená. Tiež neočakávam, že bude ako Brad Pitt vo vrcholnej forme 😀

evelynm
19. jún 2015

@sissy27 , @alaguema , absolutne vystizne, hovorite mi z duse!

megika1
19. jún 2015

je rozdiel musím schudnúť a chcem schudnúť....ak sa k tomu postavíš,že chceš,dokážeš zmeniť nielen telo ale aj duša pookreje,zrazu príde lepšia energia,čo sa odzkadlí aj na Tvojom správaní,myslení.....nezastávam sa muža,nie každý je diplomat,no na rovinu povedal,nezahmlieval,nehľadal bokovky,nezabúdal sa s kamarátmi na pive....tak motiváciu máš,hešššš sebaľútosť,mnohokrát hlad je vlastne smäd......sleduj pitný režim,s ním úzko súvisí aj vyprázdňovanie,nejedz po 19 tej hod. na začiatok stačí 🙂 držím palce

vikusss
19. jún 2015

@starry_eyed no keď sa tebe paci ze ti chlap bude rozpravať ze vyzeras ako veľryba tak to uz je ina vec ale urcite nie zdrava a prepac mne keby toto povie ten moj tak by sa ma to dost dotklo predsa vsetko sa da povedat aj krajsie...

starry_eyed
19. jún 2015

@vikusss no poniektore su ako z porcelanu, tak je mi jasne, ze sa ich to dotkne, ale ked viem ze vyzeram ako velryba a muz mi to aj povie, tak sa naseriem, ale sama na seba, ale urcite sa z toho nezrutim, lebo je to PRAVDA 😀

smovlinka
autor
19. jún 2015

@sissy27 vdaka to zas tam nato si vidim pre pana aj sa holim som moderna zena len podla neho uz miesom tala sexyca ako kedysi co pravda je

dadis
19. jún 2015

@vikusss mna by skor ranilo, brala ako zahladenie do seba a prejav nezaujmu o mna a nelasky, ak by moj muz pribral 20kg. Okrem toho, by som sa bala zdravotnych komplikacii, ma 40, mal by sa o nas starat mnoho rokov, ale moze o par rokov zomriet na infarkt, ci dostat porazku. A so sexom tiez asi nic moc, ked sa uz bavime o tom.

mala_hobitka
19. jún 2015

@smovlinka Toto mi povedat chlap tak by som ho poslala do teplych krajin. Nech sa ten tvoj kukne na seba. Je trapny ze ma dvojity meter. Vraj na chlapovi to nevadi? Ale coby. To je trapny alibizmus. By som mu povedala ze kym si na p*nis nedovidi pri stoji bez stiahnutia brucha tak sa moze so sexom rozlucit. By cumel jak puk.
Mam 2 kamaratky co pocas vztahu pribrali cca 20 kil (jedna nieco pod, druha nieco nad) a ich chlapi neriesia. Beru vyhody ako vacsie prsia a vacsie zadocky a vybavene.
Ani ja nie som ziadna chuducka holka a moj chlap mi na to akurat povedal ze kym ma zvladne odniest z kuchyne do postele je dobre :D.
Nenechaj sa urazat a este k tomu od chlapa co sam by mal drzat hubu ohladom vahy ked kukne na seba. Blbec.