Manžel ma zranil

smovlinka
19. jún 2015

Ahoj ani neviem ako zacat prave sa mi zrutil svet.Mam manzela mame uz jednu dcerku a chceli sme druhe teda aspon som si to myslela.Dnes som sa ho opytala kedy ideme skusat zacat a ze uz ci si vsimol ze mame pohlavny styk raz za dva tyzdne.Porodila soum mu zdrave krasne dieta ktore miluje stara sa vsetko.Ale jehoodpoved ma uplne zranila ze pozri sa pribrala si myslis si ze ma to pritahuje preto nemam chut a abi druhr nechcem pribrala by si a nahodou neschudla.Mala som cely zivot 64kg ked som otehotnela som pribrala co je prirodzene a mala som 75kg.Po porode nie a nie zhodit vzdy som zahrizla vecer do niecoho ked mala spala a ako keby toho nebolo malo mala som poporodnu traumu a depresiva z ktorych som priberala a ked to bolo ok uplne mi prestala chodit ms a uzivam dodnes hormony mam 85kg a neviem co robit cvicim nejem po 18dole to nejde .Som zufala nestastna uplakana a to naozaj som bola kocka ale nemozem zato proste .Ranilo ma to neskutocni sposobom tvrdi ze ma lubi v hneve som mu povedala nech sa teda rozvedie a najde si stihlu zenu.Ze nic take nechce ze nech proste schudnem lebo inak intimnosti nebudu fungovat a ani to miminko druhe nebude.Kocky co mam robit poradte mi?

vavrenka
25. jún 2015

@bona_dea nenazyvat ju. aj tak sa da. mozno nie je vykrmena - mozno je tlsta, tucna, ma nadvahu, je obezna. aj tak sa da.

bona_dea
25. jún 2015

@vavrenka nikoho konkrétneho som neurazila, ak áno, tak sa hlboko ospravedlňujem

petulda333
25. jún 2015

@vavrenka ale ja chapem...pisem ze ked sa zena aspon snazi tak je to super...ale tu je vela zien ktore sa ani nesnazia...ja viem ake tazke je chudnut...ja sama s tym mam problem...kvoli zdr.problem sa stravujem zdravo...lebo moj zaludok nesmie mnoho veci ale aj tak som nechudla,tak som to trosku upravila a zacala cvicit a slo to,sice veeeeeelmi pomaly ale slo dole 4kg...a mne hlavne slo o to aby som nepriberala...udrzujem si vahu a vcelku peknu postavu...som zvedava ako to pojde po porode 🙂 ver ze pre niektorych ludi je aj ta sprcha velka obeta...niekedy ked idem vo vytahu so susedmi mam co robit aby som neodpadla 🙂

vavrenka
25. jún 2015

@petulda333 ja rozumiem ja tej druhej skupine zien, dlho osm v nej bola, pretoze som si myslela, ze to nezvladnem. vaic krat osm sa pokusala po druhom porode schudnut a nic, takze osm bola zufalo demotivovana a zajedala osm to - to som is uvedomila za teraz, ze som sa fakt vyzrala.. tak som sa jedneho dna nasr..la, ze som si povedala, ze proste schudnem a hotovo. a muzovi som oznamila, ze ak by sa mi to nepodarilo, ze ocakavam, ze bude na mna hrdy, ze sa naozaj snazim, ani nemukol 😀, myslim, ze uzasol, ze co to po nom chcem.. ale mne je to fuk. ja proste schudnem a budem sa citit pritazliva a nie ako teraz, ze sa ma znami pytaju, ci necakame dalsie!!!! nie necakame, som vyzrata, kurnik 🙄 .. toto sa mi zase na prispevkoch @bona_dea paci, ze pomenovava veci pravym menom.

petulda333
25. jún 2015

@vavrenka vidis ale SKUSALA si to...niektore to vsak ani neskusia a kila obhajuju tym ze maju deti,nie je cas atd...ja obdivujem ludi ktori sa vzopru a zacnu nieco pre seba robit a to nie len co sa tyka chudnutia!ja sa tiez musim premahat a tiez ma moj musi niekedy podpichnut aby som sla dalej..a o tom ja vravim ze to treba skusit a nevzdavat sa a nie len hladat preco to nejde...tak ako pises bola si deprimovana a tym padom nie stastna tak logicky ze aj ten vztah je potom horsi..kazda by mala dbat o seba aby sa citila dobre a bola stastna,lebo neuverim ze zena ktora ma x kil navyse je so sebou spokojna a vdacna za take telo!a stastna zena=stastny muz 🙂

pianistka
25. jún 2015

@petulda333 Ano, urcite by kazda zena mala o seba dbat, aby sa moc neopustila, a tiez sa mi velmi nechce verit tomu, ze zena s kilami navyse je so sebou spokojna, ale zasa to neznamena, ze aj ked je tucna, ze nie je stastna s muzom, ktory ju lubi taku aka je.
Ja s kazdou z vas do istej miery suhlasim, doplnila by som len tolko, ze zena by rozhodne nemala chudnut KVOLI nejakemu muzovi (urcite by to mala chciet hlavne kvoli sebe a potom ze sa chce pacit aj jemu, to je uz len ako plus k tomu), ale nemala by to robit, lebo jej muz povedal, ze ked neschudne, prestane sa mu pacit, nebude sa jej moct ani dotknut alebo jake podobne hovadiny... potom ako moze od takeho muza ocakavat podporu, napr ze aj ked sa bude snazit schudnut, ale nebude sa jej hned darit, tak ju bude zhadzovat, ze to robi zle alebo co?

sissmiss
25. jún 2015

@bona_dea
Povedat niekomu aby sa uhol sa da takto:
"prepacte, dovolite?"
Alebo aj takto:
"pal do pi.e"
Ja tam iste nuansy vnimam 😅

A vobec...chod si dat nieco sladke, si rypava

vavrenka
25. jún 2015

@petulda333 ja som jednu taku poznala, kypra baba, chlapi za nou saleli, ona s aj hybala, sice nie cielene a velmi, postavu neriesila, bola obletovana az az, ale pravda je, ze nemala nadvahu a nebola obezna. ak je clovek obezny, tak to je uz zavazny zdravotny problem a veim, ze su zeny, ktore po porode pribrali a nechali to tak, ze ked uz su matkami, tak namusia byt ako prutik a nejako sa preto nestresuju.. moj chlap bude podla mna rad, ked schudnem,a le zatial ho pritahujem aj takato, co mi je fakt zahaodu,a j osm s aho na to pytala, aj mi uprimne pvoedal, ze vidi, ze som pribrata a ze tomu sam nerozumie, ale proste ho pritahujem aj takato. a on je vyslovene na stihle baby. /ked sme sa zoznamili mala som 50kg pri vyske 168cm a aktivne som sporotvala/. takze fakt nerozumiem, co sa chalpom odohrava v hlave..

petulda333
25. jún 2015

@pianistka ja som to myslela tak ze nie je stastna sama so sebou a ked je zena zdeptana kvoli vahe tak podla mna aj zivot okolo nej bude ,,deprimovany,, poznam take ze x vyhovoriek chodia nasrate na cely svet lebo su tucne ale ze nic nerobia je ok...myslim ze ked je zena spokojna tak sa to odrazi aj vo vztahua ano chlap ktory neoceni snahu je blbec ale myslim ze autorkin muz taky nie je..ons sama pise ze ju miluje len uz nie je pre ndho tak sexi ako predtym..ja to chapem lebo aj moj kebyze pribere a je tucny tiez by ma ten sex nebavil..
@vavrenka im nerozumie asi nik 🙂 presne ako pises aj kypra zena vie byt sexi ale obezna asi nie...ak je zena hoci aj kypra ale ma usmev na tvari a vyzaruje z nej sexepil tak to sa muzom paci..ale ak je zena obezna a chodi zduta a zdeptana to asi tazko uputa pozornost!!ja som pri mojom pribrala 6kil a vsetko do bruxha,jemu to nevadilo on nie je na vychrtliny..ale zamakala som a brucho sa spevnilo aj ked vaha velmi dole nesla 🙂 je to svina no ze furt stoji na tom istom cisle 😀

libka1
25. jún 2015

@sissmiss 😀

adri266
25. jún 2015

@chmurkaxy to si krasne napisala, palec hore 🙂 🙂 🙂

sisaka
25. jún 2015

@bona_dea ja jedno nechapem, okolo tucnych, obeznych sa musi chodit po spickach, aby sme sa ich nedotkli nejakym nevhodnym komentom (osobne, prasa/prasnica je to, co ma tiez napadne, ked vidim takychto ludi, kedze sa dost na tieto zvieratka podobaju) ale chudym ludom sa moze nadavat do vychrtlin, vesiakov na saty ... a bohviecoho este. Netaktne komenty, ake su prilis chude, nech sa najedia, nemaju ani rici ani cici a podobne su vzdy ok. Ja som bola vzdy stihla, od 15 rokov si drzim priblizne rovnaku vahu a to mam za sebou 2 porody a 40 tku na krku a tych vysmechov som si vypocula az az, kym som zila na Slovesku, jaaj, aka si chuda, najec sa poriadne ..... keby som ja bola rovnako drza a hovorila im prestante uz zrat tolko a nebudete musiet zavidiet, to by bol ohen na streche. Zato ze sa normalne stravujem, nezeriem ako prasa az do prasknutia a nekysnem cely den na riti tak sa mi este dostane vysmechu. Dokonca som sa tu dozvedela, ze to musim byt chudobna duchom, ked som stihla, lebo ocvidne je to jedine na co sa cele dni zameriavam a samozrejme robim to preto, aby som si udrzala manzela 😝

sissmiss
25. jún 2015

@sisaka je uplne jedno ci ta urazaju za 60kg alebo ty urazas inych za 120kg, stale je to urazanie, preco ti to vadi v tvojom pripade ale v pripade inych je to v poriadku?

sisaka
25. jún 2015

@sissmiss asi si nepochopila, co som pisala. V zivote som tucnej zene do oci nepovedala, ze je tucna a ma sa prestat prezierat, aj ked som mala 100 chuti to povedat. Ja ako chuda som to ale pocuvala dost casto, najedz sa, jes vobec nieco?, co zijes zo vzduchu? ziaden chlap ta nebude chciet, lebo si nebude mat za co chytit ... nikdo si obrusok pred usta nedaval a na to poukazujem. Ludia maju pocit, ze chudym mozu splechnut do oci, co chcu a okolo tucnych sa musi po spickach, hlavne nenarazit na ich hmotnost. Chapes?

sissmiss
25. jún 2015

@sisaka rozumiem, a co myslis, preco je neprijemne poukazat na nieco co je v momentalnej spolocnosti neziaduce a cim je opovrhovane (vyssia hmotnost) a nie je povazovane za neprijemne ak sa poukaze na nieco co je ziadane, podporovane, oslavovane (vychrtlost) ?

lenbea
25. jún 2015

@smovlinka Tak už si začala? ale nie kvôli mužovi, ale kvôli sebe, budeš sa cítiť lepšie, ľahšie, ... aj ja už idem na to

kety123
25. jún 2015

Ahoj mne pomohli rady z tejto stranky http://www.chudnutie-ako.sk/cisla/kolko-ma-zjes... skus si to pozriet , su tam dobre rady od cloveka co si tym presiel, diskusia a atd. treba popozerat 🙂 nech sa dari

atrami
26. jún 2015

určite Ti to mohol povedať jemnejšie, ale ak máš takúto váhu a máš z toho zlý pocit, pravdepodobne nevenuješ do zovňajšku veľa času. Sú ženy, ktoré nemajú konfekčnú veľkosť a muži sa idú z nich zblázniť, jednoducho sú so sebou spokojné a vedia svoje prednosti využiť. Píšeš, že nie si so sebou spokojná, tak s tým niečo rob, cvič, zdravo sa stravuj,.....Ak si myslíš, že sa to nedá, dá. Ja som pri každom synovi pribrala cca 30 kg a vždy sa mi podarilo schudnúť. Manžel vážil 120 kg, teraz má 76 kg a to len tým, že nejedol po 17:00 ja to mám poctivo odcvičené.

romanovic
27. jún 2015

My sme vybehli na vikend do Bojnic na rozpravkovy festival, program OK, odohrava sa to cca v 30 clennych skupinkach, v kazdej sale je scena z rozpravky a teda ja tiez nie som ziadne pierko, 175/64, ale dnes v skupinke nadmiera obezity a tych (pre mna) nechutnych riflovych legin. Dve cca 15 rocne vnucky s babkou, obe 80+, zmalovane ako v cirkuse, zafarbene hlavy, tielka (!!!), chrbtove sadlo von a pocas prehliadky lizatka (!!!!!!!!). A po skonceni zautocili na pecenu klobasu s colou (sedeli sme blizko).
Moj muz vyrazne pribral, byvaly basketbalista, zrazu kardiak, zakaz skoro vsetkeho, ale porcie ako pocas 2-fazovych treningov. Nie odo mna, proste si sam dokladal a dokladal, az dolozil z 90 na 140kg. Ja sa sice tesim, ze zije, ale zaroven brutalne hnevam, lebo kardio pacient nesmie vazit 140kg, aj ked ma cez 2metre!!!
A nepomaha nic, podla neho mna do toho nic nie je a je iba a vylucne jeho vec, ako vyzera a kolko vazi 😠 😠 😠

kliara
27. jún 2015

@smovlinka - aha, no zaujímavé. Takže on má tiež nadváhu, ale na chlapovi to nevadí? A na žene vadí? Zvláštne to trošku vníma. Pritom žena k tým kilám prišla aj "vďaka" tehotenstvu a on len čistým prejedaním sa.