Manžel ma zranil

smovlinka
19. jún 2015

Ahoj ani neviem ako zacat prave sa mi zrutil svet.Mam manzela mame uz jednu dcerku a chceli sme druhe teda aspon som si to myslela.Dnes som sa ho opytala kedy ideme skusat zacat a ze uz ci si vsimol ze mame pohlavny styk raz za dva tyzdne.Porodila soum mu zdrave krasne dieta ktore miluje stara sa vsetko.Ale jehoodpoved ma uplne zranila ze pozri sa pribrala si myslis si ze ma to pritahuje preto nemam chut a abi druhr nechcem pribrala by si a nahodou neschudla.Mala som cely zivot 64kg ked som otehotnela som pribrala co je prirodzene a mala som 75kg.Po porode nie a nie zhodit vzdy som zahrizla vecer do niecoho ked mala spala a ako keby toho nebolo malo mala som poporodnu traumu a depresiva z ktorych som priberala a ked to bolo ok uplne mi prestala chodit ms a uzivam dodnes hormony mam 85kg a neviem co robit cvicim nejem po 18dole to nejde .Som zufala nestastna uplakana a to naozaj som bola kocka ale nemozem zato proste .Ranilo ma to neskutocni sposobom tvrdi ze ma lubi v hneve som mu povedala nech sa teda rozvedie a najde si stihlu zenu.Ze nic take nechce ze nech proste schudnem lebo inak intimnosti nebudu fungovat a ani to miminko druhe nebude.Kocky co mam robit poradte mi?

vikusss
19. jún 2015

@starry_eyed tak to je uz ina vec... 😀 ale j tak mi to pride hnusne ako viem ze som ňou nesuhlasis ale kedže mu porodila krasne zdrave dieta a lubi ju tak ked jej to chce povedať tak aspoň krajšie nie?? no tak to ti poviem mna by sa to ale ze riadne dotklo kedže sa o seba staram... nieco na tom asi bude... 😀 😀 😀

traffic
19. jún 2015

@smovlinka vecer mu nalej vinka dostane chut aj ked by nechcel a nemusis riesit ci si v tom alebo nie, snad sa to podari a aspon nebudes musiet zahdzovat a tryznit sa dietami nakolko uz budes v tom 🙂, inac nie som ziadna modelocka lae chlap mi vzdy povie, ze radsej ked ma za co chytit ako mat doma vychrtlinu

6699333
19. jún 2015

Ja som schudla po prvom porode a mala som 63 kg teraz som druhy krat tehu a vazim 83kg a vsetko funguje ako.ma 😉

tajka1986
19. jún 2015

@smovlinka tak toto je sila. Neuraz sa,ale je to debil. Ja by som sa fakt rozviedla. Aby mi povedal ze som tucna? To kde sme ... Vyrazila by som s nim dvere a moze byt neskutocne dobry otec 😠 ja mu tiez nevykrikujem ze nevyzera ako Brad Pitt a to iste cakam aj od neho. Za par rokov ti bude vykrikovat nie len ze si tucna ale aj stara,vraskava a neviem co este. No nemam slov 🙄

smovlinka
autor
19. jún 2015

@alaguema nemala som tukove vankusiky vzdy som mala pekne velke prsia 4-5ky nastastie tie mi aj ostali a aj drzia nekolila som nemala som mliecko brusko sa mi neroztrhalo zadok som mala vzdy taky akurat na plasknutie ponom ako on vravi ale nemala som brucho teraz to mam ako taku slanini a stehna velke

lenbea
19. jún 2015

@smovlinka je to smutné. velmi ťažko schudneš, ak bude na Teba takýto. skús mu povedať, nech Ti to aspon nepripomína. tiež by mohol skúsiť chudnúť s tebou. dvom to ide lepšie. Ak nebude chcieť, skús kamarátku. ja som bola nedávno na takej analýze v jednom stredisku (nechcem menovať, ak chceš, tak do IP), ale moc mi nepomohli. ale pochopila som ,že nikto to za mna neurobí, musím to sama. Tiež musíš jesť pravidelne, pomedzi to nevyjedať a vela piť. skús poštudovať, ak budeš chcieť, napíšem Ti moje zistenia, ale aj mne to ide velmi ťažko, ale ide. a to som furt unavená, lebo mám 2 malé deti a to druhé zle spáva. takže ak človek neni v pohode, tak to ide ťažšie. inak aj môj oco mame stale vyhadzoval na oči, aká je a preto nikdy neschudla. A musíš získať zase sebavedomie. inak to asi nepôjde, nebudeš si veriť, budeš to zajedať...
a skús nájsť nejaký článok o Pierce Brosnanovi a jeho manželke. ja som to čítala v novinách, že sa ho pýtali, čo hovorí na to, že jeho žena pribrala. a on, že si váži na nej každé kilo, takže si ju teraz váži ešte viac. ale takých chlapov je málo.
to ukáž mužovi, nie že sa teraz ešte viac budeš utápať. a chlapi to niekedy tak nemyslia ako povedia, alebo si neuvedomujú dôsledky niektorých slov. takže to neber až tak vážne. alebo sa ho spýtaj, čo Ti slúbi, ked schudneš. A netráp sa, možno bude fakt lepšie, ked otehotnieš, až ked trošku zhodíš, bude Ti ľahšie. ja som prve tehotenstvo uplne v pohode, ale druhé katastrofa. nič som nevládala, krčové žily ešte aj neviem kde... takže teraz strašne lutujem, že som nemala menej kg, aj ked to nebolo zas take hrozne. a pri druhom som pribrala len 6 kg, pri prvom 15, zvlaštne.

janulienka8382
19. jún 2015

@smovlinka odporúčam Dukanovu diétu, je tu aj taka skupina Chudneme s Dukanovou diétou, ja som schudla 8 kg s ňou, je super, môžeš sa najesť koľko chceš z tých potravín, ktoré sú povolené, mne to vôbec nepripadalo ako diéta, stále som bola najedena

ukulela
19. jún 2015

@smovlinka mne svojho casu pomohol beh a vyradenie peciva - vsetkeho. ale to bolo pred porodom a mala som cas behat 🙂 teraz som rada, ked si vecer zmyjem hlavu a spraskam horalku, co som nestihla vecerat :( a nech ma zeny ukamenuju, ale su take dni, ked proste nestihnem jest a musim to dohnat vecer. ja mam skvele babo, v noci spi, ale cez den si vyzaduje permanentnu pozornost - tak chudni pri tom a stravuj sa zdravo 🙂 tiez by som si rada robila salaty, zeleniny, atd, ale skratka mi to nejde :(
musim zacat opat behat. chcela som zacat tento mesiac, bola som az 2 krat :(

evelynm
19. jún 2015

@mala_hobitka , ty poznas jej manzela, ze si dovolis napisat, ze je to blbec?

alaguema
19. jún 2015

@smovlinka nemusíš byť sexica ako predtým. Ja som nejaký čas nosila v hlave chrobáka, lebo viem, že mm sa páčia skôr útle žienky, čo nie je môj prípad. Aj keď som na svojej ideálnej váhe, moja postava nie je archetypálne ženská - osí driek a oblé boky, ale skôr atletická, malý rozdiel pásu oproti bokom, ale za manželku si napriek tomu vzal mňa, lebo toto nie je také podstatné. Podstatné je, že čo chytí do ruky, sa nevylieva a netrasie, ale je to pevné a pružné a spodné prádlo mi nevytláča neestetické faldičky, že keď si dám sukňu, tak vidí štíhle nohy a v nohaviciach nemám zadok ako vzducholoď. Nemusíš sa snažiť o nejaký ideál, postačí vyťažiť maximum z toho, čo máš. Teraz budeš chíľku zranená, ale čím skôr sa pozbieraš, tým lepšie. Hlavu hore, to najdôležitejšie je, že ťa má rád.

maciatkolulu
19. jún 2015

@starry_eyed vela veci co pises je pravda, ale pokial je niekto chory, tak to dole naozaj ist nemusi a kludne sa moze aj zrutit a partner, celozivotny, v dobrom aj v zlom atd...by to minimalne mal podat a najma pritom, ze je tiez tlsty urcite trochu inak. Co keby mala vazne zdravotne problemy a tiez mat sex, to si ako tiez ma najst druhu? Zjavne sa zena snazi a robi co sa da a on jej takymto sposobom da na javo, ze sa mu hnusi???? To ako keby jej pri operacii zjazvili brucho, zobrali prsniky, tak sa mu to hnusit nebude??? Predsa by sa to minimalne dalo povedat sposobom : Milacik, co keby sme sa zacali SPOLU stravovat trochu inak, chodit SPOLU behat, cvicit atd a nie nebudem s tebou spat, lebo si tlsta. Kde je ako ucta? Niektore zeny schudnu hned aj bez cvicenia, ine nie aj ked sa robi co sa robi, kazda mame inu elasticitu koze, ine predispozicie atd. A je od muza netaktne a nefer, ked takto nieco poda svojej zene a najma ked sam vazi 103kg.... @smovlinka

evelynm
19. jún 2015

@traffic , to myslis vazne takuto radu? Vidi sa ti to fer?

smovlinka
autor
19. jún 2015

@traffic ani moj nemusi tie klasicke rovne zeny 🙂 ma rad prsia aj zadok ale nie brucho a specky po bokoch co teraz mam a on a alkohol ten si neda ani pripitok na silvestra mi celozivotne pripijame deckym sampano 🙂 on ani von nechodi s kamosmi ze by na nealko pivko atd on si radsej domov kupi on ma 33ale pride mi ako dedko on je proste taky cisto rodinny typ a nik iny no

mala_hobitka
19. jún 2015

@evelynm podla chovania blbec je, pokial si myslis ze jeho spravanie je normalne tvoj nazor, ja mam iny

ericiska82
19. jún 2015

ahoj,sama sa necitis dobre vo svojom tele a napriek tomu chces zas otehotniet...a ked manzel povie nie a hlavne da na to uprimny dovod,zruti sa ti cely svet.Vies si predstavit s tou sv.nadvahou znova otehotniet?..dalsie kila naviac?..prestala si manzela pritahovat,to ta trapi,lebo nechce s tebou pracovat na druhom dietatku a netrapi ta viac to,ze sa nepacis sama sebe a mozno uz nie si v takej kondicii ako predtym s 20kg naviac?..motivatorom musis byt ty sama s tuzbou postavit sa pred zrkadlo a povedat si,som krasna a sexy zena...a nie tv.manzel...to moze byt jeden z nastrojov na dosiahnutie tv.spokojnosti.Nechudnime kvoli muzom,ale kvoli sebe samym..ked muz chce,opusti aj 90/60/90...ale verte mi,horsie sa mu opusta vyrovnana zena so zdravym sebavedomim.

starry_eyed
19. jún 2015

@maciatkolulu no mohol jej to povedal aj jemnejsie, ale pri takej teme sa to velmi neda, mohol jej povedat to co si napisala ty, ale mozno nema rad balenie reality do pozlatka, lebo povedzme si uprimne 165 cm a 85 kg je dost nepomer.... to ze ma on 103 kg nieje ospravedlnenie, lebo fakt na chlapovi to vyzera inak, a tiez pise ze je vysoky.... samozrejme treba sa poradit aj s doktorkou, ci tie lieky musi brat, ci sa nedaju zmenit , a nie take ze jej da brozurku o delenej strave... tie vazne zdravotne problemy a zjazvene brucho a prsniky komentovat nebudem, to je uplne ina situacia

alaguema
19. jún 2015

@traffic jasné....a potom tu bude o rok-dva riešiť, že má nie 85, ale 100kg a manžel si našiel milenku a sú pred rozvodom. To, že tvoj muž má rád bacuľky, neznamená, že každý muž má také preferencie.

dadis
19. jún 2015

@smovlinka zelam nech ti to vyjde, cvicit by si mala kazdy druhy den, ale to neznamena ze medzitym nic, treba chodit daleko pesi, po schodoch atd. Obmedzit pecivo, cestoviny, ziadne sladosti, ziadne sladke napoje. Ku vestkemu zeleninu. Muzovi nevar ine, ani dietatu, var zdravu stravu pre celu rodinu, urcite ziadne diety. Budes citit lepsie, bude vyzarovat aj tvoja spokojnost z vnutra.

mawka
19. jún 2015

na jednej strane my zeny chceme, aby k nam boli chlapi uprimni.. a ked su konecne uprimni, tak s tym mame problem. treba chapat aj to, ze ked chlap nieco povie, tak je to strucne, jasne a vystizne a nerobi okolo toho milion omacok ako my zeny. chlapi su proste ini a my zeny zase ine. preco stale mame tendencie menit chlapov na zeny?
proste chlapi su raz taki.
na druhej strane je fakt, ze chudnutie sa zacina v hlave. vsetko je vlastne v hlave. a kde je aj nejaka diagnoza, tak treba riesit pricinu a nie to lepit liekmi. viem o com hovorim.
vies, je sto razy lepsie, ze ti muz povie, aby si schudla nez aby ti tvrdil aka si chrumkava a spaval s inou. uprimnost tvojho muza ocenujem.

sissy27
19. jún 2015

@smovlinka si si vybrala úplne nepodstatnú časť môjho príspevku ... to som dala ako príklad, pointa je, že keď ma chlap nepriťahuje, tak sex nebude - ani z ľútosti, ani zo slušnosti, ani z povinnosti, ani z vďačnosti, ani za peniaze... každému sa páči niečo iné, tvojmu manželovi sa nepáči 20kg navyše...

smovlinka
autor
19. jún 2015

@ericiska82 ano pretoze moje sance na otehotnenie su tak 3krat za rok nakolko vobec nemavam ovulaciu ani ms iba s pomocou liekov a uz to lepsie ani nebude nakolko mam polypocysticke vajecniky tak koli mojim sanciam a dietatku bu som to o etovala nakolko aj on to babo si zela ale boji sa kil a ja sa bojim aj kil a toho ze uz mam 30a moje sance otehotniet bidu coraz mizernejsie a potom co budem krasna a chuda ale nedokazem mu dat to druhe a to dietatko?kila sa daju zhodit vzdy ale dietatko nenozem mat iba tak a ked by som mala uz to druhw babo co si zelame potom by som sa vykaslala na dake hornony uz by som ich nejdela uz by mi bolo jedni ci mam daku ovulku a ms zaklad z eby sa mi dalo lahko zhodit bez liekov mala by som krasne dve deti a spomojneho muza iked rok by asi spokojny nebol

zibi
19. jún 2015

@smovlinka nezufaj..ja ta chapem ..take antidepresiva,estrogeny, kortikoidy..z toho sa strasne lahko pribera a hrooozne ale ze hroozne tazko chudne..to mi povedala aj endokrinologicka ... vsetko je skoro na rovnakej baze estroeny, kortikoidy nalejes sa , to iste antidepresiva..
ja ta chapem, lebo sama som po 4 ivf, hormonoch, prednisone a bla bla ..pribrala skoro 15 kg a to som bola vzdy velmi chuda..no ja osm zasa aj vysoka tak sa to strati..ale podstatne je ze som tiez pribrala... takze ta chapem.a je to tak.. ze sa velmi tazko chudne po takych liekoch ..jednoducho ja som si vsimla jednu vec nech som robila co som robila neschudla som...nechudla som pripadne len trochu a nebola to vobec motivacia..co som postrehla je, ze
-tieto veci musia z organizmu vyprchat..proste clovek potrebuje cas aby to telo vyplavilo
- kupila som si chrom - potlacal chut na sladke necitila soom potrebu jest cukriky co mam rada a spol
- dolezita vec je a to vela ludi na to zabuda , ze telo moze byt prekyslene a preto nechudnes , aj ked cvicis, aj ked jes ako mas, nemas tu rovnovahu - treba doplnat mineraly vitaminy plus dostat take pruziky to ocikas a zistis ci nie si preklyslena a potom treba vyhodit urcite veci z jedalnicka co ti nerobia dobre
- menej stresu, ked mas napchavaj sa magnezkom, nevsimaj si vahu ale objem
- a je hlupost po 18 nejest ...je jasne ze vyladujes chladnicku , vela babam sa osvedcilo klasicky jest ale doobeda ovocie, sacharidy, propadne bielkoviny a poobede uz len zeleninu a bielkoviny ziadne uhlohydraty, skorby nic - proste to vylucit, plus pohyb..chod s malym na dlhe prechadzky
- a skus sa odvodnit - zihlavovy caj , praslickovy, zensky - obsahuju bylinky na odvodnenie organizmu
- plus na odvodnenime je velmi dobre uzivat aj vitamion B6 pyridoxin ale aspon 100 mg denne
- teda ked mas depku jedz naozaj vela magnezia - magnerot, vela bekompxu - napr. jamieson maju super ten 100 mg bekomplex vela vitaminu d3 - teraz je slniecko, ale su aj doplnky ..
to su veci ktore by mohli zabrat aby si sla dole.
kludne mi napis IP ... sama som zapasila s tym aby som po stimulkach schudla ..je to unavne 😝 a keby bol efekt aspon ale nam to tolko krat nevyslo... a kg ostali 😖

megika1
19. jún 2015

@smovlinka prepáč,asi ani teraz nie je spokojný :/

mawka
19. jún 2015

@traffic dobre chapem, ze ma opit vlastneho muza a nechat sa oplodnit, ked s tym on nateraz nesuhlasi? 😕 😕 to co uz je toto?

baby, ktore obhajujete baculky. uz sa raz spamatajte. nie je baculka ako baculka. niekto to ma cely zivot rovnomerne rozdelene na tele, to je v poriadku. ale nie je v poriadku, ak BMI je strasne vysoko, rovnako aj podiel tuku v tele. nie, clovek nemusi byt chudy ako doska, tuk clovek potrebuje, ale je rozdiel mat 165 cm a 65-70 kg a je rozdiel mat 165 cm a 85+ kg. ja neviem, ale vam to neprekaza? mne to hovadsky zacalo prekazat. mozno neschudnem na 60, ale rozhodne pre to robim vsetko a maximum. Ja sa chcem predovsetkym dobre citit. Ja nechcem v 40 chodit na diabetologiu a riesit navyse problemy s tlakom a cholesterolom. chapete troska? a treba rozlisovat tuk a tuk. najhorsi je prave tenb, co mame na bruchu. ta velka pneumatika, visceralny tuk. to je zabijak. prestante sa stale vyhovarat ze nic nejde, ze to je kvoli chorobe, ze to je genetika a konecne s tym zacnite nieco robit. ja uz dnes nedokazem pochopit, ako som par rokov mohla takto existovat. par kil dole a ja sa citim ako novy clovek.

dadis
19. jún 2015

@smovlinka ale prave PCO sa zhorsuje vahou. Jednoducho hormony, nie su stavane na take velke telo. Schudnutim sa vela z toho upravi.Dokoncabto suvisi aj s inzulinovou rezistenciou, co sa tiez zlepsi vyvazenou stravou s obmedzenim rychlych cukrov (cukor, biela muka, ovocie) Mas len 30, nerob zo seba tetu a hlavne sa nelutuj!

alaguema
19. jún 2015

@smovlinka Máte sa milovať preto, že obaja chcete. Nie preto, že pracujete na projekte s menom bábo. No a on nechce, lebo...lebo vieme prečo. Byť tebou, pracovala by som na tom, aby som bola preňho znova príťažlivá a potom aj to bábo príde tak, ako má - zo spontánneho a obojstranne chceného milovania. 30 rokov nie je taký vek, že by si mala v tomto smere prežívať nejaké obavy aj v rámci tých zdravotných problémov. On nie je spokojný teraz. Teraz to teda treba riešiť.

dilino
19. jún 2015

ked som si prečitala že tvoj muž ma 103 kg mala som dosť a veľke brucho ja keby že som na tvojom mieste a chcel by on sex poviem nie prepač bojim sa aby si ma nepripučil tym svojim brušiskom a že chlap ktory ma 103 kg je atraktivny pre ženy no fuj z veľkym bruchom tvar môže mať sympaticku ale kg ho tiež nepustia tak že asi tak že zlodej kriči chytte zlodeja na mňa by to nebolo že si tučna a on je aky hned by som ho uzemnila a vyhovorka typu že si tučna a preto nechce druhe dieťa je plytka a uboha nech si najde krasavicu štihlu ako prutik ale kedže pišeš že ma 103 kg tak žiadnu taku si nenajde ver mi tak že nech si nefandi vyser sa naňho ved uvidiš dalej aka bude situacia ja by som s nim nespala vôbec išla by som spať k dcerke do izby a bol by pokoj keby že sa opytal čo sa stalo tak ja že nič čo sa vypytuješ a vyzvedaš a potom by si vydela aka zmena by nastala skus uvidiš.

zibi
19. jún 2015

ja viem, ze mame kazda iny nazor, ale ked niekto, priberie preto, ze za to nemoze, ze ochorel ... dievca predsa nezrala ako diva svina 😝 - brala lieky a to je dobry zaberak ...
tak naco tie sluby v kostole? vsetko su to len slova ?? ved si ludia slubuju aj v dobrom aj v zlom, aj v zdravi aj v chorobe, aj v stasti aj nestasti... teraz je to tak, ze aj v dobrom, ale v zlom si to asi rozmyslim, aj v stasti, to ta budem milovat neskutocne, ale ked pride prvy problem, - nestastie tak uz to nezvladaju, aj v zdravi aj v chorobe - to malo kto vytrva ..ako vlastne potom vsetci milujeme ??? vsetci chceme, aby nas ten druhy miloval bezpodmienecnou laskou , nie laskou s podmienkami, budem ta milovat ked..budem ta milovat ale ... asi som vecna romanticka, ale laska je mocna carodejka...ach jaj 🤐

mawka
19. jún 2015

@zibi tieto lieky mozu sposobit priberanie, ale nemusia, ak si clovek dava pozor na to, co je a na pohyb. ja viem, co je to pribrat po AD a hormonoh a ostatne boli len vyhovorky 😉 resp som sa nesnazila tak ako bolo treba. ked sa bude sto zien okolo vas mojkat a presviedcat, ze za vsetko mozu lieky atd, tak tomu uverite a stane sa to. poznam mnoho dalsich zien, ktore slapali na AD, prednisone a vsetkych moznych hormonoch a su v poriadku s postavou.

smovlinka
autor
19. jún 2015

@zibi ja som uz aj potratila minuly rok tak viem ake to je namahave napisem ip a dakujem proste mam od duphastonu cez clostylbegyt pregnyl atd