Manžel mi berie mobil z ruky

7. nov 2023

Niekedy sa stane ze si od manzela poziciam mobil, prezeram si nase fotky alebo pisem s niekym cez messenger..ale uz dvakrat sa mi stalo ze mi ho hned bral z ruky nemohla som ani odpisat poriadne, proste mi ho tahal z ruky, a raz som sa ho nemohla ani dotknut..myslite ze mal otvorene nejake okno a nechcel aby som nieco videla?

zobaka
7. nov 2023

ja nikdy neberiem mužov mobil, mám svoj, ty nemáš? Neberies mu ho len preto, aby si kutrala? Očividne nechce, aby si ho brala

tiezjedna
7. nov 2023

@autorka nie je to prirodzené, je to pritrúble. Akoby si bola neschopná a nesvojprávna v tak infantilnej veci, ako je nainštalovať si messenger... To zvládol bez asistencie aj môj 10 ročný syn.

tamta
7. nov 2023

@tiezjedna samozrejme, ze ho vie nainštalovať ale potom by prišla o dôvod využívať mužov mobil 🙃

sickynickyobsadene
7. nov 2023

@melanta zaheslovani pred manželom?🤔

tiezjedna
7. nov 2023

@tamta tiež mi to tak pripadá. Mne prídu jej odpovede až detinské, nemôžem si pomôcť...

sickynickyobsadene
7. nov 2023

Podaktorí majú čudesne vzťahy, ani by som nenazvala vzťahmi . Som rada ze mam co mam, aby som sa ešte bála zobrať jeho mobil do ruky, ehm.

autor
7. nov 2023

@tamta
@tiezjedna a kde je napisane ze musim mat messenger?? co ak ho nechcem do mobilu, co ak nechcem ziadne aplikacie? kokos zeny riesite uplne nieco ine na co som sa pytala..

tiezjedna
7. nov 2023

@autorka tak potom sa nediv, že ti vytrhne mobil z ruky😉 Sama si písala, že si cez mess píšeš so svokrou, tak sme zrejme odtušili, že by sa ti hodil.

autor
7. nov 2023

@tiezjedna tak zase nie som taka blba ze by som si ho nevedela nainstalovat keby som chcela..a kvoli 2 spravam mesacne si ho urcite nebudem instalovat

tamta
7. nov 2023

Autorka, neustále tu operujes s tym, ze nereagujeme na to, co si sa pýtala. Ok.
Tvoja otázka je, ci mal otvorené niečo, co nechcel, aby si videla.
Moja odpoveď. Čisto logicky. Píšeš, ze si mu sedela na kolenách a vedel, ze ten mobil máš. Fakt myslíš, ze je tvoj muž taky prihluply a mal by otvorené niečo, co nechce, aby si videla, ked vedel, ze ty máš jeho mobil? Takže moja odpoveď je NIE, NEMAL NIC OTVORENÉ. Proste chcel svoj mobil späť. Co je na tom divne. Zrejme si sa v ňom uz hrabala dlhšie, nez je slušné a plne jeho správaniu rozumiem.

zuzubb007
7. nov 2023

Odpoved ano nieco taji , toto by som nezniesla co mi ma co muz brat mobil kazdy ma mat svoj a ked nechces messenger, existuje take, ze SMSka

sisaka
7. nov 2023

Ja, muž, deti mame vlastné mobily s vlastnými účtami a vlastnými aplikáciami a nemáme potrebu priamo, či pod zámienkami liezť druhým do súkromia.
S mužom sme vyše 30 rokov, takže náš vzťah je úplne v poriadku aj bez zdieľania telefónov.

Nauč sa rešpektovať súkromie druhých, nebudeš musieť riešiť prečo ti manžel berie jeho vlastný telefón z rúk.

tom_i
7. nov 2023

Darmo sa pýtaš nás. My nevieme čo mal otvorené. Mala si sa spýtať jeho.

mk1111111111
7. nov 2023

Boze, co nechapes? Ma 7 mileniek a na 20 p...o stranok chodi. Staci? Ci este nieco som zabudla? A, este na 4 zoznamkach je. Minule to spominal.

To len na margo Tvojej otazky. Pytas sa na to, co my nevieme a ocakavas, ako Ta budeme podporovat, ze nieco skryva. Mame vsetky svoje appky a mame pokoj, druhemu do sukromia nelezieme

tiezjedna
7. nov 2023

@autorka mám pocit, že ty chceš počuť len jediný verdikt...

tykat
7. nov 2023

Ty nemas vlastny mobil?

tykat
7. nov 2023

2 spravy mesacne napises cez jeho FB, vase fotky prezeras...tak urciteeee 😁 Rovno napis ze chces muza kontrolovat.

drusila1407
7. nov 2023

Ja som asi čudná, ale nemám problém dať môj mobil manželovi a on mne tiež 🤷🏽‍♀️ nemám tam žiadne tajnosti, kľudne si môže prezerať fotky alebo aj messenger komunikáciu, dôležité veci mu aj tak poviem a on si babské "blbosti" nečíta...aj keby, nie je tam nič tajné. Tajné veci riešim osobne 🤷🏽‍♀️ v živote mi netrhal jeho mobil z ruky (keď som si vážne pozerala len fotky, lebo on fotí s jeho mobilom mňa a deti a naopak) a ani ja nie som nervózna keď má v ruke môj mobil. Čo ste všetky na to také háklivé? Úprimne ma to zaujíma, lebo veď ok, je to vaše súkromie, ale čo tam akože schovávate? Alebo aký máte na to dôvod - len to že je to vaše súkromie?

autor
7. nov 2023

@drusila1407 hej ja si tiez myslim ze ani zienky co tu pisu nemaju vsetko ok so svojimi mobilmi..a vyhovaraju sa na to ze to je ich sukromie..ktovie ako by sa cudovali ich manzelia keby citali ich odpovede na konikovi 😂

tiezjedna
7. nov 2023

@drusila1407 to nie je o háklivosti, ale autorka sa nám tu snaží nabulíkovať, že jeho mobil berie do ruky len kvôli komunikácii so svokrou (2x mesačne😉) a fotkám. Pritom si to svoje "nechcem žiadne aplikácie" nedokáže ani rozumne obhájiť...

autor
7. nov 2023

@tiezjedna 🙏🙏 lutujem ze som tu vobec napisala..hej mas pravdu chcem ho kontrolovat, moj manzel je pod papucou preto pise inym zenam, dokonca ho kontrolujem aj ked ide na zachod tak stojim pred dverami a stale som mu v patach 🤦‍♀️ nebudem uz reagovat na hlupe primitivne komentare..pekny vecer

nina255
7. nov 2023

Ja teda nemam ziadne tajnosti pred muzom ani nic co by nemohol vidiet v mojom telefone ale tiez by mi vadilo keby mi berie mobil, je to proste odveci a kazdy ma mat nejake sukromie🙂 to co je za vyhovorku, ze chces napisat svokre cez neho? Sak ked chces niekomu pisat neexistuje len messenger alebo appky ktore nechces, vies o tom ze mobil primarne vymysleli na volanie alebo sms spravy ?😃

tiezjedna
7. nov 2023

@autorka hlúpe je písať si so svokrou cez manželov mobil. Hlúpe je pozerať si fotky na jeho mobile, keď existuje airdrop, bluetooth a ďalšie spôsoby, ako si tie fotky preposlať. Hlúpe je tvrdiť, že nechceš aplikácie, pretože ak nemáš tlačítkovú Nokiu z roku 1997, tak už v tom mobile x aplikácií máš (hlúpe je aj tváriť sa, že o nich nevieš). A predovšetkým sú hlúpe tvoje reakcie na komentáre, ktoré nezodpovedajú tvojej predstave. Takže máš pravdu, škoda ďalej reagovať😎

autor
7. nov 2023

@tiezjedna hlupe je tiez vtlacat svoj nazor druhemu cloveku

mandarinka555
7. nov 2023

Píšeš, že najprv ti ho dal a potom "vytrhol"...buď preháňaš, alebo neviem...Keby niečo skrýval, tak ti ho určite nedá...A komunikuj so svokrou cez svoj mobil, normálne jej zavolaj a hotovo. Podľa mňa si chcela lešovať, či si s niekým nepíše a neposiela fotky svojho bimbasa, však?

vroni
7. nov 2023

@drusila1407, ved svoje súkromie. Ani muž nemusí vedieť všetko. Ani ja nepotrebujem vedieť všetko o ňom. A o čom sa bavíme v práci či ja s kamoškami, do toho ho skutočne nič nie je. Keď niečo z toho uznam za vhodne, poviem, ale nechať ho lustrovať, aby si pozrel, co len chce, alebo zazrel omylom, to teda nie. Proste mi to vadí.

tiezjedna
7. nov 2023

@autorka prečítaj si znova svoj úvodný príspevok a potom sa skús zamyslieť, kto tu komu vtláča svoj názor...

danielllka
7. nov 2023

A kamarátkam by tiež nevadilo, že vaše súkromné správy dávaš čítať mužovi? To by si potom asi dvakrát rozmysleli, čo ti napíšu a či vôbec niečo....

tanyag
7. nov 2023

@drusila1407 ja som nikdy nič neskrývala a aj tak si môj partner nedovolil do môjho mobilu nazrieť a ja do jeho tiež nie...tu nejde o skrývanie...teda aspoň u mňa nešlo, ale každý ma vlastný, tak nech si čumí do vlastného mobilu...a tá výhovorka o fotkách...veď si ich navzájom môžte poslať a nemusíte sa vyhovárať, že prezeráte fotky 😁

seahorse27
7. nov 2023

Za seba teda mozem povedat, ze u nas kazdy pouziva vylucne svoj mobil - na komunikaciu, pozeranie fotiek a vsetko ostatne. Obcas mobil vezmem 14-rocnej dcere na kontrolu a to je vsetko. Nemam ziadne tajnosti pred muzom, napriek tomu mi je proti srsti predstava, ze cita moje spravy s kamoskami alebo to, co pisem na koni 🙈 Alebo ze mi lustruje historiu…no nie! Chcem mat kus sukromia napriek tomu, ze nic netajim a jemu ho doprajem tiez. Ved aj ked telefonujem s kamoskou, kolegynou alebo s niekym inym, tak odidem do inej miestnosti, nemam rada, ked niekto pocuva moj hovor. A neplanujem pri tych telefonatch vrazdu ani neveru 😃Tato situacia mi pride uplne absurdna a manzelovi autorky sa vobec necudujem…vlastne sa mu cudujem, ze jej ten mobil vobec takto poziciava.