Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Manžel mi sústavne klame ohľadom bývalej

majulino
8. feb 2013

mm a jeho byvala su najlepsi priatelia chodil s nou od osmeho rocnika na zakladnej az po 3 rocnik na vyske potom sa nevideli rok a ked boli v poslednom rocniku na vyske zase sa dali dokopy. neskor pendloval medzi nou a este jednou. Ona sa vydala ma dve deti ked sme spolu zacali stretaval sa s nou a mne sa vyhovaral na pracu(zistila som to neskor) raz mu napisala smsm kde mu povedala ze ho este stale miluje mm sa mi priznal ze sa niekolkokrat chceli dat znova dokopy a odist spolu. Po neustalych vycitkach a hadkach ze ju ma radsej ako mna(usudila som to z ich korespondencie kde ma ona ponizovala a on sa na tom smial a nikdy sa ma nezastal prave naopak ked som spomenula co i len jej meno tak vybehol po mne ze jej nesiaham ani po clenky ze ona je jeho jediny skutocny kamarat...) mi prislubil ze s nou obmedzi kontakt (kontrolujem sms mms maily hovory vsetko) som dnes zistila ze ma este jednu emilovu adresu a este jeden skype. Som si 100% ista ze si tam pise s nou 9 to obmedzenie prislo z dna na den, dovtedy si volali denne na 20 min. a este si aj mailovali a zhovarali sa cez skype). Co mam robit ani si neuvedumuje ako mi tym ublizuje a ked sa MU TO SNAZIM VYSVETLIT TAK S AURAZI LEBO SPOMENIEM TU JEho KRASAVICU a okrikne ma ze si nahovaram..... 😢 😒 ☹

asfodelka
8. feb 2013

@majulino skus sa ho opytat ze ak ju lubi viac ako Teba preco zije s Tebou? nechapem naco je dobre zit v minulosti. ak chce odist nech odide a nech Ta netrapi. ja by som takto zit nechcela.

graceful9
8. feb 2013

@majulino taký chlap nie je hoden TEBA!!! vykašli sa na neho, keď bude chcieť, cestičku k nej si vždy nájde,,,,legálne s ňou nemôže byť, keď aaj on aje vydatá a má deti a tak to ťahajú na ťajňáša,,,,ktovie, akú formu má ich kamarátstvo,,,,viem, mš malé dieťa a je to ťažké ale ty si nezaslúžiš takto žiť a tvoje dieťa nepotrebuje ako vzor otca, čo si matku neváži, ponižuje ju a klame jej 😢

andrejka1983
8. feb 2013

@majulino prosím ta a prečo si za za neho vydala????? 😕 ked ti hovoril take veci čo si napísala že: (kde ma ona ponizovala a on sa na tom smial a nikdy sa ma nezastal prave naopak ked som spomenula co i len jej meno tak vybehol po mne ze jej nesiaham ani po clenky ze ona je jeho jediny skutocny kamarat...)....fuuu dievča, ved toto neni láska? prepáč že ti tak otvorene píšem, možno to už vieš teraz aj sama....mala si si dať pokoj. ☹ myslím si že s nou neprerušil kontakt,ale tiež nechápem prečo sa oženil si tebou...lebo takto s ja manželstvo z lásky nepredstavujem, tam nemá čo hladať tretia osoba...a zjavne ma jasne miesto v jeho živote, čo je smutne......

trinka
8. feb 2013

@majulino položila by som si otázku, nez ohľadu naň ho, ci chcem ostať v takomto vzťahu... 😔

dominika1988
8. feb 2013

@majulino nehnevaj sa, ale ja by som takto nemohla zit...zahodit komplet svoju hrdost a strazit chlapa ako pes, aby som ho udrzala od jeho byvalky, prepac, stoji ti to za to? aby mi moj sucasny partner hovoril, ze jeho byvalke nesiaham ani po clenky? poslala by som ho priamou ciarou vies kam, toto nie je laska z jeho strany a z tvojej je to iba zaslepenost, alebo obavy, si mlada baba, urcite mas na lepsieho, ako je chlap, co sa nevie odputat od byvalej

dai
8. feb 2013

@majulino fuuuh... tak neviem majka, mate spolu dieta... ale nerozumiem ako jeden chlap moze matke svojho dietata povedat ze nejakej inej zenskej nesiaha ani po clenky - toto by sa ma asi dotklo tak ze keby nemal na tuto vypoved nejaku neuveritelne trefnu argumentaciu tak by u mna skoncil... Musis mat nejaku uctu sama k sebe.
Neviem ani ako mozes v tejto atmosfere fungovat, normalne vychovavat dieta - fakt ta obdivujem ze este s nim si. A zaroven ti nerozumiem ako mozes byt s clovekom ktori ta ponizuje a nevazi si ta...

ja by som asi od neho odisla - nech sa uvedomi - nech si potom ide za svojou velkou laskou s manzelom a dvomi detmi... by ma inak zaujimalo co jej muz a jej deti na toto hovoria - pravdepodobne to robi tiez na tajnasa...

vies, ono este moze byt - a to bude teraz skarede voci tebe - ze oni dvaja su si sudeni a jednoducho hnusne kvoli nejakym sebeckym dovodom teraz zrania vela ludi a daju sa dokopy - a mozno im to bude aj klapat - poznam taky jeden par ... na druhej strane moze byt ze ex si len cez tvojho muza nieco dokazuje a jemu sa ta pozornost paci - hnusne je ze si ta nezastane - to by ti malo vela napovedat 😢

sissy27
8. feb 2013

@majulino keby mi chlap povedal, že nejakej jeho ex nesiaham ani po členky, tak by mal veci u nej skôr ako by začal ďalšiu vetu... ja netuším, za akých okolností ste sa vy dvaja dali dokopy a zobrali sa, ale z lásky to asi nebolo... a nebolo by ľahšie sa naňho vykašlať ako ho neustále kontrolovať a sliediť a nervačiť sa, či je s ňou v kontakte alebo nie? 😝
isto sa ozvú aj baby, čo budú radiť záchranu vzťahu, že rodina je prvoradá, ale tu asi nie je čo zachraňovať - na vzťah sú potrební dvaja a ak z jednej strany záujem nie je, tak to proste nejde..

rolak
8. feb 2013

@majulino podla tvojho prispevku to vyzera, ze si tretie koleso na dobre zabehnutej dvojkolke.... Maju krasny dlhodoby vztah a ty im ho kazis...

teress
8. feb 2013

popravde, odíd od neho , pekne ho zbal a nech si ide,si predsa dospela osoba,máš svoju hrdost...ako kontrolovat partnera nie ok, je dospelý, hadam by mal vediet čo robí, a ak vo vztahu nie je dovera...neni o čom....hlavne sa nenechaj ponižovat

majulino
autor
8. feb 2013

musim na teraz koncit ozvem sa vam az v pondelok teraz bude uz doam cez vikend

ateh
8. feb 2013

@majulino skor ako odides z tohto vztahu skus kontaktovat manzela tej nepodarenej osoby. urcite by ho mohlo zaujimat ake postavenie v tejto veci ma on. kto vie s kym ma deti jeho zena... ak tym aj nic neziskas aspon im nalejes trochu octu do ich sladkeho vinecka.

lulka12
8. feb 2013

@majulino No naozaj sa toto asi nedá nazvať inak ako pseudomanželstvo.

Je mi ľúta a sito ti reakcie dievčat zoberú ilúzie , ale tvoj manžel sníva len o svojej bývalej a ty si myslíš ,že ho ustrážiš.
Ubezpečujem ťa ,že je to zbytočné.
Tým ,že ho vypočúvaš a kontroluješ sa iba zhadzuješ a on si ťa nikdy nebude vážiť. Maj viac hrdosti a sebadôvery.

Už len to ako ťa verbálne ponižuje a vyzdvihuje práve JU, jeho otrasné a v milujúcom partnerstve nemožné.... Toto nemá nič spoločné s láskou a je pri tebe asi len kvôli synovi. Nie je v tvojej moci ho uviazať a dal ti to najavo už výrazne.....

opica89
8. feb 2013

mozno keby ti bol neverný raz v sexe je to lepsie ako byt neverný v citoch. Ak lubi ju ty s tým nespravís nic aj ked sa na hlavu postavis a jedine co ti ostava ho opustit aby si ty bola stastna! a to ponizovanie a vysmesky z teba ako nehnevaj sa mal pravdu nesiahas im ani po paty v ich demencii...a on sa este bude na tom zabavat... vykaslat sa na takeho primitíva. moj nazor je rozist sa lepsie skor ako nikdy lebo ty sa budes trapit a on sa s tou cuzou budu na tebe zabavat. Ja viem že sa to povie lahko ale vsetko raz preboli a ked lubi ju naco si brall teba nechapem?!

sirinka
8. feb 2013

@majulino nedokaze uzavriet svoju minulost.... Az ked mu bude realne hrozit, ze kvoli prizraku z minulosti, spomienkam na byvalu lasku a neschopnosti uzavriet jednu zivotnu kapitolu, strati teba a svoju rodinu mas sancu, ze sa konecne rozhodne... Tiez by ma zaujimalo, ako sa na ten ich vztah pozera jej manzel....

selecta22
8. feb 2013

@majulino a keby ti slubil ze to ukonci to by si ho vazne brala?

acer11
8. feb 2013

choď na kávičku s jej manželom,príď večer a povedz-to je fakt super žena keď má tak úžasného chlapa,ty mu nesiahaš ani po...... 😀

veronikabb
8. feb 2013

ono dobrá otázka je aj či tá jeho krásavica by aj odišla od manžela ... napríklad ak je dobre zabezpečená tak neviem ale každopádne by som s nim vyprášila parkety, zaslúžiš si určite niekoho lepšieho, každá si zaslúžime 😉 🙂 🙂

figurka1985
8. feb 2013

zenska, kde je tvoja hrdost?! Taketo veci treba riesit priamo.. tiez nechapem, preco si sa za neho vydala, ked je jasne ako facka, ze za byvalka je jeho zrejme prva a jedina laska....
Ja by som ho kopla do riti, nech si ide za tou byvalkou, a nech sa nevracia....

kattrin5
8. feb 2013

Ako sa moze zena takto ponizovat, najdi si muza co si ta bude vazit a milovat, ja mam manzela dva roky a stale mi otvara aj dvere na aute a vsade kam prideme, sprava sa ku mne ako ku kvetinke a ja k nemu tiez, nikdy som mu nic nekontrilovala a nemam to za potreby plne mu doverujem pretoze bez dovery nieje vztah, a u vas je ocividne podla toho co pises ze si doveru stratila, v taktomto vztahu budes len nestastna, zmen to kymas este cas a najdi si muza pre ktoreho budes ty ta jedina

tomiholjubavi
8. feb 2013

@majulino len raz by mi povedal, ze jeho byvalej nesiaham ani po paty a uz by mal kufre pred dverami. nech sa nastahuje k primadone, ked bez nej nevie vydrzat ani den a ked jej nesiaham ani po clenky. 😠 toto by malo kazdeho cloveka urazit do špiku kosti. to je neodpustitelne ponizenie a nechapem, ze sa este doprosujes. Vyšmar ho z domu. ak o teba stoji, oplachne sa a prejdu ho vselijake blbosti, ak nestoji, cim skor to zistis, tym menej casu stratis...

len tolko zametaju s clovekom, kolko im dovoli...

tomiholjubavi
8. feb 2013

@acer11 alebo nech ide za jej manzelom a spyta sa ho, ci je tak zly manzel, ked jeho zena musi stale doliezat za majulinim

acrobaleno
8. feb 2013

Neviem čo je to s niektorými ženami. Nevážiš si samú seba? Zostávať s (ch)ujom? Doslova s (ch)ujom, keď sa smeje na tom ako ťa urážajú. Božeeee..veď máš iba 23!!!! Nie si odsúdená na doživotie s jedným chlapom.

cerez
8. feb 2013

@majulino Bohužiaľ, ale v tomto trojuholníku si práve ty, tá tretia. Dal ti to už najavo vtedy, keď ti povedal, že jeho bývalej nesiahaš ani po členky. Už touto vetou vystihol aká je jeho láska k tebe a taktiež kde je tvoje miesto.

simca06022011
8. feb 2013

@majulino pozri ty sa musis rozhodnut ci to prezijes a zacnes ignorovat, doverovat a prestat sledovat. Ja som mala dlheee roky takyto vztah s mojim ex a bolo by to tak do dnes, keby som to ja sama nezrusila, pretoze to nemalo vyznam ani z priatelskej stranky, kedze jeden z dvojice vzdy dufa v nieco viac.. proste chlapi kamaratky neodpisu, lebo nejaka nova povie ze to MA spravit... Preco nesiahas jeho byvalej po clenky? Mozno ona ta neosocuje pred nim, mozno sa o tebe bavia v dobrom.. a ty si teraz ta harpia co robi zle a zakazuje a ziarli... na tvojom mieste by som si riadila svoj zivot, doslova, ju by som vynechala.. planuj si s nim vylety, rozpravaj sa s nim normalne a nie ako urazena panicka,alebo mu povadz nech ju prinesie na navstevu 🙂). Ber to tak ako keby ona bol jeho kamarat... casom ho to prestane bavit... ukaz v com si ty lepsia, a ze ho narozdiel od nej lubis realne a nie len recickami, lebo kedze ma deti a je vydata je to uz ina liga a podla mna ho vacsinou taha iba za nos a vyvolava plane nadeje.... ked toto nezvladnes a chces lahsie riesenie tak sa (alebo jeho) pobal s tym, ze nech sa ozve s kym chce fungovat... si este velmi mlada, venuj sa kariere, skole alebo comukolvek, miesto hadania sa s nim chod von s kamoskami ... a Moj terajsi mal takuto byvalku, najlepsiu majsterku sveta.. tak som sa s nou skamaratila a bol pokoj 🙂)

tomiholjubavi
8. feb 2013

@majulino ja by som sa ho dnes, este raz a naposledy opytala, co si mysli o mne a jeho byvalke. ci jej nesiahas ani po clenky a ci je s nou ochotny okamzite a navzdy prestat komunikovat. ak povie, ze nie, chod spat, nehadaj sa a nic nehovor. ked pojde zajtra do roboty, pekne ho pobal a predtym ako sa bude mat vratit, postav mu kufre pred dvere a čaf.

nenechaj sa ponizovat, nepchaj sa tam kde ta nechcu. on sa poriadne oplachne. nikto nema rad ponizujuce sa chuderky, tie vzbudzuju lutost, ale nie lasku. preto su muzi uz neni gentlemani, lebo zeny uz nie su damy. maj svoju hrdost a nenechaj so sebou zametat. toto je fakt uplne hrozne co tu pises a zostava mi rozum stat, ze to tolerujes... ☹

tomiholjubavi
8. feb 2013

@simca06022011 ona napisala, ze ona ju osocuje, nasla take spravy, takze chvalit v sukromi ju asi nebude, ked do telefonu na nu kyda. ja by som osobne nezniesla kamaratit sa s niekym, komu podla manzela nesiaham ani po clenky. ja som bojovnik a tvrda povaha, ale bojovat treba len tu bitku, kde mas aspon nadej na vyhru...lenze tuto pan sa sprava ako kreten a akykolvek boj a kompromis o jeho priazen bude vyznievat ako trapne vtieranie sa. treba mu jednoducho jasne ukazat, ze ona nie je ta chudera, ktorej moze navypravat aj tie najhrubsie urazky a ona sa este s placom bude pytat preco ju nelubi...oh z takych situacii sa mi nozik vo vacku otvara

simca06022011
8. feb 2013

@tomiholjubavi tak si to treba s pani byvalou vybavit rucne strucne :P dat vediet jej manzelovi ci sa jemu paci takyto pristup jeho manzelky... preposlat si par mailov, smsiek na svoj mobil.. urobit doma curbes... pobalit draheho a nech ide za byvalkou.. uvidi sa charakter uzasnej lasky, ked skonci miesto v jej posteli v hoteli a k tomu dostane od ineho chlapa po papulke 🙂

zuzkat1
8. feb 2013

@majulino tak toto je des. Rozum mi zastane nad takymito chlapmi. Viem ze je to tazke a zrejme ho mas rada,ale miesto kontroly mailov radsej pekne pobal jeho kufre.je to chrapun a ked chce byvalu nech si za nou ide. Takato fraska ani vasmu dietatu neprospeje. Ty si nestastna a on ta len ponizuje. To nie je zdrave prostredie pre dieta. To je dlhodoby vztah a nechcem ti ublizit ale podla mna si len nahrada.pises ze sa vydala tak sa ozenil aj on.ale nemyslim ze z lasky.

nikolet_89
8. feb 2013

vies co obdivujem, ze s nim este si...prepac, ale toto by mi len raz povedal, pripadne spravil...ja by som ho vykopla a zlomila tam, kde je siroky, tebe vobec nevadi, ze ta ponizuje ? uraza ? kks ja by som mu dala...ja to vydim tak, ze mas len 2 moznosti...1 hrat trpitelku ktorou bohuzial si a 2 odist od neho a mozno sa k tebe vrati a ak nie a vrati sa k nej tak ti zato vobec nestoji...

tomiholjubavi
8. feb 2013

@simca06022011 tak tak...chlapa pobalit a byvalke napravit doma riadne problemy. ked uz musela trpet, tak nech si aj oni uziju svoje...takto sa sprava hajzel jeden a pritom ma doma zenu co ho lubi a najkrajsie dieta ake som kedy v zivote videla...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli