Manžel nemá nervy na deti

2231987
2. sep 2019

Ahojte su dni ked uz fakt neviem ako dalej. Som 5 r vydata mame 5r a 2r chlapcov. Manzel nema nervy sa nych hlavne na starsieho. Vydim , ze robi rozdiel medzi nimi. Pokial bol starsi jedinacik nebolo to az tak zle. Strasne sa chova k starsiemu ked ho neposluchne na 1 krat. Nadava mu do rozmaznanych faganov , atd..horor..starsi ma aj poruchu reci ..pokial bol babatko starsi tak ho lubim. On je s detmi minimalne. Odide do rpboty p 06:50 a vrati sa o 15:30 h. Pozdravy sa im a ide so rpbit svoju robotu. Vecer je snimi 15min.pokym sa neumyjem.. Ako by ste tp roesil

mamcotka
3. sep 2019

Ahoj prepac ale pochybujem ze sa to zmení. Zmeniť to musis ty. Ja by som sa odsťahovala. Radsej vikendovy otec na ktorého sa deti tešia a on na nich, ako toto. Este sa ti budu deti pocikavat. Starsi moze mat poruchy učenia kvoli systredeniu, obhryzavat si nechty a otec ho bude viac udupavat.. chces mat vystresovane deti? Ak za vami nebude chodit a nebude sa o deti zaujímať aj tak dobre. Robis to pre deti. Casom ked budu väčší mozu chodiť na víkend k otcovi ak budu chcieť.. rozhodne by som u svokrovcov nezostavala.. deti teraz nic nechapu a myslia si ze oni su na vine.. ver mi..

miriamik77
3. sep 2019

Ono je jediná chyba v manželovi a treba, aby si sa s ním poriadne o tom porozprávala. Rozdiely robiť jednoducho nesmie a mal by sa im viac venovať, ak nechce, aby ho mali deti časom tak povediac na háku a potom to bude už len ťažko naprávať

2231987
autor
3. sep 2019

@abbey1 dakujem velmi pekne

2231987
autor
3. sep 2019
2231987
autor
3. sep 2019

@mamcotka ja by som sa aj odstahovala ale neni kde..zijem len z rodicovskeho a co mi muz da 100€ na deti aby som im nieco kupila co potrebuju lebo on kupovat nevie, a z tych € este musim kupit aj do kuchyne aby svokrovci nevypravali,ze nic som nekupila

lilitela
3. sep 2019

@2231987 Preco by si mala nieco kupovat do kuchyne, ked mas iba rodicak? A od muza si si viac pytala? neviem si predstavit zit z 300 eur na tri osoby, to sa mi nezda, ci zle pocitam?

janinah
3. sep 2019

@2231987 zajakavanie nie je dedične,trochu si o tom poštuduj,je to o tom,že dieťa je v strese z akehokolvek dôvodu a vtedy u neho "povolí" to,čo má najslabšie,vo vašom prípde je to reč...

jankapepe
3. sep 2019

@2231987 výmenou manžela