Manžel pracuje v zahraničí, píše si s inými ženami cez mobil

11. jan 2020

Ahojte, viem, ze nas je tu vela takych, ktore ziju ,same s detmi lebo ich muz pracuje v zahranici. Uz je to skoro rok,co sa to tyka aj mna, a dost s tym bojujem. Manzel mal totiz mobilove aferky( islo o pisanie a flirt, bez stretnutia ).
Takze je pre mna tazke mu verit, on mne tiez neveri a vyraba ziarlivostne sceny aj ked nemal nikdy dovod,tak ako ja.
Stalo sa to,ze on mi nasluboval tie klasicke rozpravky,ze sa to nezopakuje,ze sa ponaucil a taku chybu uz nespravi a bla bla bla.
Ale kedze som to uz pocula tieto sluby asi 7x tak som urobila nieco taketo.
Falosny profil kde som mu napisala a on odpisal. Prehodili sme par viet. Mam v tomto pokracovat?? Utvrdila som si svoju intuiciu ,ze su to len kecy zas. A mozem cakat od neho iba klamstva a pripadnu neveru.
My sme boli rozhadani a teraz cez sviatky sa to vsetko utriaslo vela sme si vyjasnili a dohodli natom ze ideme dalej spolu nemysliac na minulost. Ale mala som stale zvlastny pocit tak som urobila toto a teraz sama neviem co. Sama som sa chytila do pasce.

adusa1987
11. jan 2020

A vlastne ako to doma u vas vyzera ked chce inu zenu mate nejake problemy hadate sa nemate intimny zivot ci ako...lebo preco by odchadzal zo stastneho manzelstva

maciatkolulu
11. jan 2020

@retatka co ti prišlo zle, ved tu u nás je to bežné, len sa to vola milenka a nie druhá manzelka😂😂😂

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. jan 2020

@adusa1987 ide o jeho chorobnu ziarlivost. Nikdy nemal ani najmensi dovod nato ale . ja som tu s detmi a staram sa o ne sama bez pomoci rodiny. Kurim si rubem celu zimu kym on je v teole a pise teple sracky inej . a mna zas ojebal do oci.
Vsetko mal..varim skvelo.doma.nemusel robit nikdy nic. Sex kazdy vecer...a to bola.chyba..ja som.mu uz dala.vsetko.tak treba dalsiu vycucat zo zivota

adusa1987
11. jan 2020

Nepoznas take...ze ziarli len ten na druheho co to sam robi lebo ci ako sa to vysvetluje...ziarli lebo sam podvadza ale pritom ma strach ze dostava tiez parohy...tak potom nechapem preco podvadza ak doma sa ma super asi sa sprava ako male decko alebo proste ma taku povahu ze bude podvadzat a hladat si pipiny a vymivat mozgy im aky je on kanec

autor
11. jan 2020

@adusa1987 dnes mi toto iste povedala jeho mama, ze jeho otec bol taky isty a zjavne jej syn nema ciste svedomie.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adusa1987
11. jan 2020

Ono je to sialene ale citala som niekde taku studiu ze ak jeden z rodicov podvadza ci podvadzal je tam sanca ze to decko to podedi...je to na neuverenie ale volaju to podvadzajuci gen ci ako ...ako neobhajujem to ale tiez podnam niekoho takeho

autor
11. jan 2020

@retatka on ma zaujem az az....kontroluje ma vsade kde som aj takto na dialku.
Pisem mu cwz messenger ako ina zena.
Ale toti je uz stratene. Ste tu svedkom rozpadu rodiny.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. jan 2020

@retatka asi mas pravdu, ma to v sebe s ked s tym.nevie prestat pre rodinu, pre deti a ja som.mu lahostajna tak naco riesit poradnu? A kedy?? Ved tu ani poriadne nie je. Taky hnoj je z neho...cely zivot dosraty pre.debila

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. jan 2020

@retatka mame predskolaka a malicku...ja som urobila chybu ze som mu 6x takto odpustila. Mala som.ho kopnut do rote uz vtedy. Ako on sem dosiel na sviatky vsetko zachranit a hned ako vystrci paty z tadeto uz zas robi tie jeho picoviny..pardon za slovnik alw vytocena som

adusa1987
11. jan 2020

On ta 6x oklamal 😮 uz by davno letel...proste je to nepoucitelny nevernik a taky nikdy neprestane...

autor
11. jan 2020

@adusa1987 ano takychto zien mal 6 za dva roky....ale kurva som vraj ja vacsia ako on. A to som ja 6r ani k doktorovi nesla.,nieto este niekde sama.bez deti ci s kamoskou na kavu

adusa1987
11. jan 2020

Nooo kokos toto ma dojalo ale sprav tak ako pisem pis s nim flirtuj a potom ho pozvi na stretko ale neviem kde aby sa hanbil jak svina a moze prist aj jeho mamocka nech si popozera co za syna ma

autor
11. jan 2020

@adusa1987 ked.ja by som.mu uz teraz najradsej splechla vsetok.ten hnus do oci. On pride az.o.dake 2mesiace domov zas

adusa1987
11. jan 2020

Fuuuha 2 mesiace to kde chodi robit ze tak dlho je prec

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nefertiti5843
11. jan 2020

To sú fakt ženy také zúfalé, že si dovedú domov úplnú trosku? Hlava mi toto neberie, lebo on je presne ten týpek. A k tebe ani nemám slov....nevisíš, čo s tebou robí?

martinajurkechova
11. jan 2020

@lenkakravcova tak to akože v ktorej krajine môže mať muž dve manželky? Toto by som akože fakt nedala.

lenkakravcova
11. jan 2020

@martinajurkechova Takmer vo vsetkych Ázijských krajinách a tak asi 1/5 afrických. V minulosti to bolo bežné aj v Európe, dodnes sa to udržalo len v Ázii a Afrike, a i tam to ide do úzadia (muž musí totiž každú manželku živiť a to nie je najľahšie).. Väčšinou sa tak deje dnes už len ak je muž veľmi bohaty (môže si to dovoliť), alebo ak je žena chorá/neplodna a sama mu to navrhne,, plus nevzdelani ľudia (tam to bude asi ešte dlho takto).
V islame môže mať muž 4 právoplatne manželky, ak ich spravodlivo zabezpečí po všetkých stránkach (co však popravde takmer nie je možné, lebo takmer vždy sa nájde niečo prečo to spravodlivé nie je voči nejakej z tých žien,, čiže väčšina mužov (i muslimov) sa tomu snaží vyhnúť aby si nenarobili zbytočne problémy). ☺

martinajurkechova
11. jan 2020

Už teraz žiješ ako rozvedená žena. Si sama s deťmi. Aj deti si od neho odvyknu keď bude takto dlho bývať v zahraničí. Neviem čo poradiť v každom prípade ja by som takto žiť nedokázala. A už vôbec by som mu nemohla dôverovať. Muž tiež kvôli financiám špekuloval, že by išiel pracovať do zahraničia, ale ja som to odmietla. Veď to by sme sa mohli rovno rozviesť. Veď načo také manželstvo a čo deti? To nie je rodina.

martinajurkechova
11. jan 2020

@lenkakravcova no tak to som v živote nepočula, že by to bolo bežné aj v Európe. Keby som žila v takej krajine kde to možné je, tak by som sa asi cítila ako handra a nie ako žena.

lenkakravcova
11. jan 2020

@martinajurkechova Nie je to bežné v Európe. V Európe je to zakázané (rovnako aj v niektorých afrických a ázijských krajinách kde sa ľudia zhodnú na tom ze jedna žena + jeden muž = optimum).
Ja to tiež neviem pochopiť. To už by som sa radšej rozviedla (tie ženy to môžu urobiť = v islame je rozvod povolený, nie je to problém), avšak niektoré to tak preferujú. Počula som už aj o jednej ktorá neznášala sex a chcela len dieťa... Tak sa takto vydala, a muž ju chodí pozrieť raz za dva týždne (inak je s prvou ženou s ktorou nemá deti, lebo je chorá l). Všetkým zúčastneným to vyhovuje.
Mne by to prišlo divne.. Ale I tak ľudia dokážu žiť, = avšak neklamu si,, I keď žijú v takom pre nás divnom zväzku, neklamu ako manžel pisatelky.

monika92
11. jan 2020

@adusa1987 nemusí ho k tomu nič viest... sú takí muži.. môžu mat doma vsetko sj rak si musia niečo dokazovat

kitycat
12. jan 2020

mozno pomoze okorenit Vas vztah na dialku. Poslat odvaznejsiu fotku, napisat sexi spravu. Robite take nieco? Komunikujete iba o detoch a domacich pracach? Ventiluje sa lebo nema sex (snad). Byt sam v zahranici je tazke, ale ty si rovnako sama a cakas na neho... 😔

autor
12. jan 2020

@kitycat vsetko taketo sme robili. Ja neviem fakt uz co urobit lebo ja som urobila vsetko a on nic. Ziadna.snaha iba keci ako ho.to mrzi a uz sa to nestane. Ale stacii mu par sprav par fotiek a dohaduje sex a stretko.

autor
12. jan 2020

@monika92 ano.je presne tento.typ chlapa. Ale.mne zakazuje vsetko, kontroluje ked som.na nakupoch a nedovoli mi samej ist nikde. Uz chapem.preco ked on svina toto robi

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz