Manžel pracuje v zahraničí, píše si s inými ženami cez mobil

11. jan 2020

Ahojte, viem, ze nas je tu vela takych, ktore ziju ,same s detmi lebo ich muz pracuje v zahranici. Uz je to skoro rok,co sa to tyka aj mna, a dost s tym bojujem. Manzel mal totiz mobilove aferky( islo o pisanie a flirt, bez stretnutia ).
Takze je pre mna tazke mu verit, on mne tiez neveri a vyraba ziarlivostne sceny aj ked nemal nikdy dovod,tak ako ja.
Stalo sa to,ze on mi nasluboval tie klasicke rozpravky,ze sa to nezopakuje,ze sa ponaucil a taku chybu uz nespravi a bla bla bla.
Ale kedze som to uz pocula tieto sluby asi 7x tak som urobila nieco taketo.
Falosny profil kde som mu napisala a on odpisal. Prehodili sme par viet. Mam v tomto pokracovat?? Utvrdila som si svoju intuiciu ,ze su to len kecy zas. A mozem cakat od neho iba klamstva a pripadnu neveru.
My sme boli rozhadani a teraz cez sviatky sa to vsetko utriaslo vela sme si vyjasnili a dohodli natom ze ideme dalej spolu nemysliac na minulost. Ale mala som stale zvlastny pocit tak som urobila toto a teraz sama neviem co. Sama som sa chytila do pasce.

autor
12. jan 2020

@retatka stale cely den...mne napisal ze ma vela.roboty a pritom.si.pisal so mnou cez ten fake profil no.chapes.ho.curaka?

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. jan 2020

@retatka uz sa bavime.aj o sexe uplne to prepiskol dnes.mu to poviem.uz urcite viac nedavam

adusa1987
12. jan 2020

Potom napis jeho reakciu a poriadne mu vynadaj debilovy...

autor
12. jan 2020

@adusa1987 napisem vam isto. Aku reakciu uz on moze mat? Jedine tam.dole ma reakciu...

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. jan 2020

@retatka hej stretol.dokonca aj pretiahol ...nie iba ze mi nema.pisat ze to bude tajomstvo

jumama
12. jan 2020

Mila autorka, ja ti teraz poviem taky scenaristicky zvrat, hodny filmoveho platna. Vydrz si pisat so svojim muzom najdlhsie ako vies. Uzi si od neho vsetku tu tuzbu po zenach, ktoru v sebe ma, predstavuj si, ze si jeho milenka. A aj sa tak v komunikacii spravaj, ber to ako hru a uzivaj si, sprav ho zavislym na sebe, nech prosika o kazdu tvoju dalsiu spravu, nech ti cvrnkne sprava rano, vecer, sprav sa ziadanou. A ked ho poriadne ponatahujes a po dvoch mesiacoch privolis, ze prides na dovolenku, tak na tu dovolenku prid. Deti upros niekoho, nech postrazi.... Romanticky si dohodnite stretnutie, popis mu co budes mat oblecenie... a potom mu povedz tu som, ja tvoja manzelka a tvoja tuzba. Podme robit vsetko o com sme si pisali. Nehnevaj sa muz moj, bojujem o teba najlepise a najrafinovanejsie ako viem. A ak este takuto rafinovanu zenu bude chciet kedy podviest, tak naozaj si ta nezasluzi. Aaaale, to bol len napad na film 🙂

derdia
12. jan 2020

Mozes spravit to,ze si s nim budes chvilu pisat....a potom nshod telu,ze ci niekoho ma....dozvies sa za co ta ma....

0martina0
12. jan 2020

maš čo robiť aby si sa neprezradila ale asi by som to ešte potiahla a ked ma prisť domou tak by som mu zrobyla prekvapko,odišla by som pokiaľ by som mala kam,aspon na určity čas

autor
12. jan 2020

@jumama dakujem za spravu...totizto ja som si uvedomila po tvojich slovach ze o neho bojujem stale aj takymto sposobom. Ale on si to nezasluzi. Ja teraz sedim a placem lebo som ostala s detmi sama a vzdala sa vsetkeho pre rodinu. Dala som mu vsetko aj by som priletela hned za nim teraz aj ked ma nadral, a hodila.sq.mu okolo.krku. lebo sme si presli vela a vela.sme zvladli. Ale dokedy? Dokedy mam takto sediet a cakat kym ma nepodvedie. Keby bol taky cestny a nechal ma. Ale on sa ma drzi ako kliest

monika92
12. jan 2020

Nedovolí lebo má v tebe istotu a on ta chce ako zálohu ale chce si robiť čo chce on.. môže žiarliť nechce o teba prísť preto zakazuje ale on asi sa nechce s nikym viazať možno o láka len dobrodružstvo

weronika171717
12. jan 2020

Ja by som urobila na tvojom mieste to iste ako jumama

autor
13. jan 2020

Tak som mu vsetko povedala ze viem o takychto spravach a co robi. Jasne ze zstlka a tvrdi ze je v tom nevinne. Ja uz dalej nevladzem s nim.bojovat.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkati
13. jan 2020

Že ty sa bojíš, že keď mu prezradíš, že to si pisal s tebou, tak on nechá teba?

tinatitti
13. jan 2020

Pisalek. Takého len poslať do riti. Prepáč za vyraz

yanni
13. jan 2020

@martinajurkechova Tu, kde zijeme my (docasne) meze mat muz 4 pravoplatne manzelky. Aj ked musisk povedat, ze mledsie rocniky to uz velmi nepraktizuju. Ale inak, ved toto je zanje. Podla mna, taketo info patria ku vseobecnemu rozhladu.

kitycat
13. jan 2020

ak nic nepomaha tak si s nim pis cez ten falosny, pockaj kym ta pozve na rande. Prides tam ty a vypytas si kluce od bytu (alebo mu vratis) a nazdar. zbytocny vztah...

martinajurkechova
13. jan 2020

@yanni tak to dúfam, že to bude naozaj len dočasne. Aby si tvoj muž nedoviedol domov za pár rokov mladú osemnástku s tým, že potrebuje druhú manželku. Nič v zlom.

yanni
14. jan 2020

@martinajurkechova Velmi sa mylis. Moj muz nie je moslim. Je to cistokrvny Nemec. Nasa domovska krajina je Nemecko. V Saudi zijeme 5 rokov a okrem prace nemame s touto krajinou nic spolocne. S moslimom by som si nikdy nic nezacala. Ani s Europskym, ani ako sa vravi s "vlaznym", nepraktizujucim a neviem este ako si to šalene zenske prikrasluju.

Inak ja nechapem perco si vzdy ludia myslia, ked niekto zije v takejto krajine, ze hned musi byt neviem co. Moj muz ma vo fime vysoke postavenie. A ked mame moznost cestovat po svete aj pracovne, tak preco nie? Slovaci odchadzaju do zahranicia a zenu s detmi nechaju doma. Potom su tu diskusie ako ma chlap vsade ku....My ideme vsade cela rodina a zijeme si pokojne normalnym rodinnym zivotom.

1didiana1
14. jan 2020

@yanni su to niekedy fakt ubytocne predsudky a len ten, co takto zije vie, ako to naozaj je, no mas podla mna uplne zbytocne sa nad tym rozculovat

martinajurkechova
14. jan 2020

@yanni prepáč, áno automaticky som si myslela že je moslim keď si písala k tej téme. Myslela som si, že takéto práva im vyplývajú len z náboženstva a nie aj zo zákona. Nedokážem pochopiť ako to môže nejaká žena obhajovať. Aj kebyže som moslimka tak by bolo pre mňa nepredstaviteľné a ponizujuce žiť pod jednou strechou s ďalšími tromi ženami a deliť sa s nimi o jedného muža.

yanni
14. jan 2020

@martinajurkechova Tak myslis ty teraz, lebo moslimka nie si a ani si tak nevyrastala. V tradicnych arabskych rodinach dievcata s tym vyrastaju a nepride im to nenormalne alebo ponizujuce. Je to uplne normalne, nezamyslaju sa. Len musism podotknut, aj tu sa zivot meni, meni sa povedomie ludi, otcovia podporuju uz aj dcery, umoznuju im studovat, pracovat, dokonca uz ani nevyberaju manzelov ako kedysi. Mnohozenstvo vychadza zo zakona. ked to zakonom zmenia a zakazu, tak si nebudu moct robit ako chcu.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
15. jan 2020

@retatka ahoj, no kadejake to je. Kedzr my sme vlastne i tak bez seba tak ziadny rozdiel nevidim. Bavime sa o praci a detoch normalne. A snazime sa vyhybat konverzacii na temu vztah. Dali sme si pauzu. Teda ja od neho. Kedze je prec na 3 mesiace tak najlepsi cas utriedit si hlavu.
Toto nie je vztah uz. Aspon pre mna nie. On si ma nevazil nikdy aj ked teraz zas sluby recicky. Lenze ja nie som hlupa ani naivna. S detmi budem sama niekolko rokov zit svoj zivot a on svoj tam. Tak o com to je? Ja to tu lahke nemam, nechal ma v zlej situacii v dome na dedine bez auta, bez spojov ci pomoci od rodiny. On sa tam ma skvelo....Depky mam riadne teda ...

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
naniki
14. apr 2020

@deti95060810 preto žije už 20 rokov s ním !