Manžel prespáva inde

vieri22
19. nov 2012

Dnes som sa povadila s manželom, lebo už tretiu noc nespal doma, stále sa vyhovára , že v noci má robotu napr. dával niekomu nový bojler a tak po práci radšej prespí u mamy, ona býva od nás na 15 km...A to sa stáva u neho niekedy bežne aj 3 - 4 krát do mesiaca, že sa vyhovorí , že prespí u nej. Tolerovali by ste to ? Aj som mu povedala, kde tvoje mama býva na konci republiky.

lucka1987
19. nov 2012

@vieri22 mozno trochu blba otazka.. ale ked dojde od akoze mami, tak sa milujete ? 😅 aj to by bolo fajn.. dojde domov, ty nanho skocis a posexujes aspon zo tri krat.. ak nebude vladat. tak u mamy nebol 😀 😀 😀 😀 😀

andrejka1983
19. nov 2012

@lucka1987 😀 😀 😀 správna rada !!!!

katkamyska
19. nov 2012

@vieri22 ja by som si to zistila u jeho mamy...a ked to potvrdí tak by som sa ho opýtala že či je normálny, ved má doma ženu, či už nevedel šoférovať tých 15km...a ked nespáva u mamy.......

lucka1987
19. nov 2012

@katkamyska ved toto.. zdravy chlap za svojou zenou domov pride.. a tych 15 km je strasne smiesnych...

katkamyska
19. nov 2012

@lucka1987 veru presne tak.môj pracuje v Rakúsku a ked náhodou skončí o 16stej zakaždým dojde za nami a to ide 200km a ráno zase musí stávať o 4-5 aby išiel znova do roboty. bude tam asi niekde zádrhel.neni to určite normálne...teda podľa mna 🙂

lucka1987
19. nov 2012

@katkamyska si mi precitala myslienku. moj chodi do Fr . a ponahla sa domov ako to len ide. je polnoc a on mi povie, ze je unaveny a ze mu sefko povedal aby si pospla, ze rano zavcasu pojde vykladat ( kamion ) ale mm to je jedno, ide domov, aj ked uz len na 6 hodin, aby nas videl, alebo mohol si ku mne do postele lahnut

katkamyska
19. nov 2012

@lucka1987 presne tak.ako nechápem hentakých sebeckých chlapov....ešte že ja mám takého akého mám, aj ked aj on má chyby...

georgia333
19. nov 2012

@vieri22 tolerovala? ja by som si to overila, určite osobne by som sa tam vybrala, aj o polnoci a budeš vedieť či ťa klame, to je jedine riešenie ktoré zodpovie na tvoju otázku, držím palce

kveta
19. nov 2012

@vieri22 Precitaj si pozorne tuto moju radu. Osetri si pristup k spolocnym peniazom, aby si neostala bez prostriedkov, ak by Ta opustil. Az sa prevali nevera, v prvych dnoch bude ochotny sa s Tebou ferovo alebo stedro dohodnut o majetku. Nestracaj vtedy ani den a hned ries pravnika a chci to mat vsetko potvrdene zmluvne. Neskor uz tak stedry nebude. Preto je dolezite, aby si jednala rychlo. Drz sa.

kveta
19. nov 2012

@vieri22 Nestaci skontrolovat ci u svokry parkuje jeho auto? Moze to omrknut Tvoja kamoska. Alebo aj Ty, ak Ti kamoska postrazi potomstvo.

nalla
19. nov 2012

no ja nechcem malovať čerta na stenu, ale mne sa nezdá, žeby prespával u matky... 😠

sirinka
19. nov 2012

@vieri22 pocuj, nic sa nepytaj, nic nezistuj, ak o chces mat pre seba, urob vsetko pre to, aby nehladal noclah kdesi inde... Bud mu zenou, milenkou, obdivovatelkou, bud tou, po ktorej bude tuzit. Ale daj mu jasne pravidla, ziadna matka, ziadne nocne vylety, ty o chces, celeho a vzdy a hotovo...

sirinka
19. nov 2012

Niekedy dievcata venujeme prilis vela casu a energie na to, aby sme zistili kedy a s kym nas tie polovicky podvadzaju, miesto toho aby sme boli tie, po ktorych budu tuzit a ine potrebovat nebudu 😉

maruska24
20. nov 2012

nemusí byť za tým hneď nevera. Možno mu ideš na nervy a potrebuje svoj kľud. Nevytkla si mu niečo v poslednej dome? Nepohádali ste sa, alebo niečo také? Keď vravíš že je to v poslednej dobe takto.

vieri22
autor
20. nov 2012

Tak to je , že v marci odbehol na 10 dní akoby niečo vybavovať pracovne, objednal si izbu na 2 osoby...mobil si strašne strážil , ked mu niekto volal...tak išiel do auta, u mňa všetko vytkol čo sa len dalo , náhodou asi v máji sa išiel sprchovať a na displeji vidím ženskú , a v telefone zopár fotiek o nej...vysvetlenie len sa bavili slečny s jeho mobilom... tak sa tam dostala...ešte ja som bola zlá lebo mu pokazím mobil...potom som išla na dovolenku v auguste s detmi , ani nás nečakal a to bolo v nedelu , v pondelok ráno prišiel , že bola velká víchrica, skôr nevedel dôjsť, hlavne že v predsieni boli cudzie sandálky/použité/ , priniesol to mne, a ja som to už nevládzala v sebe dusiť...tak som zavolala jej , jeho kamarátke dostala som vysvetelenie , že vtedy na tých 10 dní ona bola s ním a on ju odfotil.....Vysvetlenie som dostala také , lebo to aj ona finacovala a nemohol mi povedať o nej , lebo by som žiarlila a nič nebolo medzi nimi asi boli na školskom výlete 🙂 😀 ...V poslednom čase vidím, že to nemá význam medzi nami, už ani to mi nevadí , že má niekoho, len asi to , že celé to manželstvo , čo som s nim prežila je o ničom , vtedy mi došlo ked s nou odišiel na tých 10 dní , lebo som mnou nikdy nikde ešte nebol , vždy sa vyhováral nemáme peniaze, nemám čas musím pracovať tak v podstate stále klamal, klamal...

sirinka
20. nov 2012

@vieri22 ja nechapem, co vlastne riesis? Tvoja otazka bola polozena, ci mu mas alebo nemas verit a teraz pises, ze uz riadne dlhu dobu vies, ze ta podvadza. Hm, ved ho zbal a nech ide...,

vieri22
autor
20. nov 2012

vždy zatlká , tak sa robí , že sa nič nestalo ....on sa chce o rodinu starať, mňa nechce opustiť, on nikoho nemá.... oni sú iba kamaráti , medzi nimi nič nie je ...a robí také ponocovania u mamy , aj to je normálne...ved aj ja s detmi idem k mame na 2 dni a on z toho nerobí cirkus...

kveta
20. nov 2012

@vieri22 No a? Nemusi neveru priznat na to, aby si dosiahla rozvod.

kikina84
20. nov 2012

to je uplne jasne ze ti je neverny!!

lucka1987
20. nov 2012

@vieri22 a teraz chces od nas pocut co ? aby si s nim ostala, preto, ze mate spolu deticky, alebo preto, ze mohlo byt aj horsie, ze mohla si dostat muza, ktory ta mlati, alebo chlasta.. ale ty mas to stastie a mas muza , ktory ta " len" podvadza ?
nechapem. do riti, sak ked mu nestojis za to, aby ste spolu harmonicky zili, tak naco si s nim ?!

cecil36
20. nov 2012

@vieri22 uz som to tu pisala, naco by priznaval neveru? Maloktory chlap neveru prizna. Preco by to robil? Vyhovuje mu taky stav ako je. Ma milenku aj zenu, co mu da full servis. Ked sa rozhodne zmenit to (zalubi sa, prestane ho to bavit, milenka otehotnie.... a bla bla), tak ta bez milosti posle do certa. Takze rozhodni sa ako uznas za vhodne.

sirinka
20. nov 2012

@vieri22 ale dolezite je, co chces ty. Vyzera to tak, ze skutocne nechce rozbijat vasu rodinu, ale tebe to vyhovuje?

vieri22
autor
20. nov 2012

@sirinka o manželovej nevere som rozprávala aj svojej kamoške, je tu dosť veľa vecí, ktoré predsa neviem tu obšírne opísať, ona vie o všetkom . Len tolko mi poradila, že sa možno nerozvedieme, určite jemu to takto vyhovuje a možno aj slečne, ani ona nie je najmladšia , asi si užíva...ale na druhej strane mna to vnútorne trápi , už som mala krvný tlak 160/90 a búšenie srdca , len bojím sa , že mna to psychicky položí , mám stres z manželstva......

lili_mia
20. nov 2012

@vieri22 má svokra telefón, mobil? tak zavolaj, aby synáčika poslala domov, že ho čakáš v večerou .. nech si tú hanbu zje aj u nej doma, minimálne svokra by mu mohla urobiť randál, že ju používal ako zásterku na neveru, ak je teda neverný .. mňa by to iste urazilo

lucka1987
20. nov 2012

@lili_mia myslim, ze po tom co napisala v dalsom prispevku by som kaslala cele telefonovanie 😅 😔

lili_mia
20. nov 2012

@lucka1987 to mi je jasné, ale ja hnusoba by som mamičke jemne naznačila, na aké účely bola zneužitá .. či až moc veľká sviňa som? 🙂 nech sa hanbí aspoň pred matkou, ked už nie pred manželkou

sirinka
20. nov 2012

@vieri22 no mas viac moznosti, bud budes vyckavat, kym uz bude dost stary na to, aby zahybal, mozes mu dat jasne ultimatum, bud ona alebo rodina, mozes sa s nim otvorene doodnut, ze budes mu milenku tolerovat, ale bude aj on tebe pripadneho milenca 😉
Podla toho co pises, od rodiny sa mu odchadzat nechce, tak mas sancu, ze da prednost tebe, ale otazka je, ci ste obaja shcopny zapracovat na vasom vztahu takym smerom, aby sa uz o neveru nepokusal. Nesmies byt vystresovana unavena manzelka v case, ked ho budes chciet ziskat spat.

vieri22
autor
20. nov 2012

@sirinka my nie sme mladý pár , ja už mám plnoletú dcéru a malého 5 ročného syna.Asi preto mi kamoška povedala, že sa nerozvedieme .....ale aj to viem, že ich vzťah už začal pred 10 rokmi , to mi došlo až teraz ...

sirinka
20. nov 2012

@vieri22 uf, tak to uz neviem, co by som robila. To je trosku silna kava.

cecil36
20. nov 2012

@vieri22 a preco si s nim ked ta uz tolko podvadza? Nechapem....