Manžel prespáva inde

vieri22
19. nov 2012

Dnes som sa povadila s manželom, lebo už tretiu noc nespal doma, stále sa vyhovára , že v noci má robotu napr. dával niekomu nový bojler a tak po práci radšej prespí u mamy, ona býva od nás na 15 km...A to sa stáva u neho niekedy bežne aj 3 - 4 krát do mesiaca, že sa vyhovorí , že prespí u nej. Tolerovali by ste to ? Aj som mu povedala, kde tvoje mama býva na konci republiky.

lea641981
19. nov 2012

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majuskacechova
19. nov 2012

@lea641981 😀 😀 😀 😀

lea641981
19. nov 2012

@majuskacechova tak prespava inde?alebo u matky? 😲

majuskacechova
19. nov 2012

@lea641981 inde. alebo zeby u matky 😲 😲 pruuser 😀 😀

lea641981
19. nov 2012

@majuskacechova poriadny pruser 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lea641981
19. nov 2012

nebudem sa cudovat ked sa budu na nas stazovat adminovi 😲 😲 😲 😲 😲 😲

to bude pruser 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matozazzo
19. nov 2012

@vieri22 Je to dost citliva tema, viem, co si myslis, ale nechces to pocut... Chce to odvahu a ak chces vediet pravdu, povedz mu, ze ides volat jeho matke a overit si to. Trapne, ponizujuce? Bude vyvadzat? Mas na to silu, odvahu, chces to riesit? A bud to bude ok, alebo sa dozvies pravdu...

bodka13
19. nov 2012

@matozazzo netreba sa ani vyhrážať,že zavolá svokre ....keď nepríde domov zavolala by som svokre a vypýtala si muža k telefónu 😉

matozazzo
19. nov 2012

@bodka13 To ano, moze si to najprv overit, ale ak chce priamu konfrontaciu, ci odpoved ... nech ho postavi rovno pred vec

majuskacechova
19. nov 2012

@lea641981 tak to bude juuj 😀 😀 😀 😀
esteze sa dobre bavime 😀 😀 😀 😀

lea641981
19. nov 2012
bodka13
19. nov 2012

@matozazzo takto by uviedla aj svokru do obrazu 😉 lebo sa ľahko môže stať,že však čo by tam robil a nebol u nej už pár dní 😉

vieri22
autor
19. nov 2012

To je ,že s jeho mamou nie sme v kontakte, tak asi to využíva.....Jeho mame som nezvykla telefonovať a neviem či by aj ona povedala pravdu.../lebo by mi nikdy nechcela dobre...aj po svatbe len tolko povedala, aby sme žili ako cigáni/ . Tu práve jeho mama nehrá prim, to je alibi ..lebo viem , že je zadobre s jednou slobodnou...Len tolko nezdá sami , ani tá vyhovorka, že dlho do noci pracuje ....Ako vidím nie som v tom sama...je to jasná nevera.

aduskatt
19. nov 2012

no ved nech je aj svokra v obraze🙂..@bodka13

danielitka26
19. nov 2012

@majuskacechova
@lea641981 ona ma v tom sama nejaky chaos, jeden typ je u matky ale to je len typ, dalsi je inde a nakoniec sa dozvie realitu ze prespava u milenky .... 😕 🤐

bazarocka
19. nov 2012

dúfam že toto bolo myslené ako vtip, neverím že by niekto bol taký naivný, či hej ??? 😅

lea641981
19. nov 2012

@bazarocka co myslis ze je ako vtip?ja uz nerozumiem nikomu to postupne 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😲 😲 😲 som z toho domotana riadne 😢

vieri22
autor
19. nov 2012

To je , že viem o jeho nevere, len on zatlka, a zatlka , nič s nou nemá . Ona je slobodná , nemá deti , že má aj kamaráta a ona je taká poriadná , že s ním by nezačal. To je , že celý víkend nebol doma a ani v noci to je už vela ale neviem z neho vytiahnuť aj keby čo bolo ...Naozaj aj mne tým ubližuje a zároveň nie je od neho pekné , že žije dvojitý život...Aj stým som ho konfrontovala...Aj dnes som mu povedala, že ti neverím aj keď je to skutočne aj tak,aj tak už neverím... mamička má meniny..

bazarocka
19. nov 2012

@lea641981 no či tú otázku myslela vieri22 vážne, lebo neverím žeby niekto bol taký naivný a myslel si že prespáva u maminky 😀

lea641981
19. nov 2012

@bazarocka 😅

lea641981
19. nov 2012

@vieri22 takze ide o to ze chces pocut nazor druhych na chlapa ktory zatlka neveru?????co s nim????? 🙂

vieri22
autor
19. nov 2012

Nie som naivná, to je , že už ma vie poriadne naštvať . Už nemusí kedy tedy spávať u mamy, už môže sa k nej aj nasťahovať..

bazarocka
19. nov 2012

@vieri22 zabiť lopatou a zakopať 😀

velvet26
19. nov 2012

no uprimne, tiez by som ho podozrievala z nevery...... ☹ ako sa inak k tebe sprava, nezmenil sa, co intimne spoluzitie to je rovnake? taktiez by som mu asi preluskala mobil, sms, hovory...ked o tom nebude vediet..

vieri22
autor
19. nov 2012

@lea641981 presne ,štve ma , že sa robí riadný , a on sa zastane rodiny . Aj minule mu volal bývalý spolužiak, že kde je . Keď nie je doma nikdy, kedy vychováva deti.

aymee
19. nov 2012

netreba za vsetkym hladat neveru 😅 nam svokra byva cez cestu, a kooopu krat neprejde cez cestu aby dosiel domov 😝 koopu krat ide skamratmi na jedno pivo a vie ze to neznasam tak ostane niekde spat a potom sa uz boji ze sa budem s nim hadat tak jedn uchvilu povie ze bol u mamy potom sa prizna ze u kamarata, a potom sa kryje s mamou

mozno ten chaos vo vsetkom robi on sam 😅 chlapov nik nepochopi 😉

lucka1987
19. nov 2012

@vieri22 ked nechce spat doma, nech si aj cez den ostane tam, kde spal v noci 😝 urcite som za priamu konfrontaciu. zavolat svokre v dany vecer. vymysli si nevinne, ze si sa mm nemohla dovolat a tak volas svokre...

cecil36
19. nov 2012

@vieri22 maloktory chlap sa prizna k nevere, takze co sama nezistis, nemas 😉 A uprimne, mne by chlap, ktoremu nestojim za to, aby prespal doma veeeeelmi vadil. A to som povedala veeeelmi mierne 😀 Bez ohladu ci by slo o neveru alebo nie. Samozrejme, nemyslim tym muza, ak je normalne regulerne v praci aj v noci.

cecil36
19. nov 2012

@vieri22 a co tak zbehnut k svokre osobne. Staci dobra vyhovorka. 😉

monika15
19. nov 2012

@vieri22
@lea641981
baby verim tomu ze je to pravda ze u mamy... aj ten moj mm by tam prespaval pri mamickinej cecke non stop !!!!!!!
niektory chlapy zaostali vo vyvoji co sa tyka pojem MATKA je matka a zena je zena :((((