Manžel prespáva inde

vieri22
19. nov 2012

Dnes som sa povadila s manželom, lebo už tretiu noc nespal doma, stále sa vyhovára , že v noci má robotu napr. dával niekomu nový bojler a tak po práci radšej prespí u mamy, ona býva od nás na 15 km...A to sa stáva u neho niekedy bežne aj 3 - 4 krát do mesiaca, že sa vyhovorí , že prespí u nej. Tolerovali by ste to ? Aj som mu povedala, kde tvoje mama býva na konci republiky.

vieri22
autor
20. nov 2012

@lili_mia a o svokre radšej pomlčím , viac zlého mi urobila ako dobré, aj tak ju nenavštevujem , asi tak raz do roka a ani to nie

lili_mia
20. nov 2012

@vieri22 tak to by som jej dupľom nevolala, šak načo .. ako som čítala diskusiu, zaujímavé nápady 🙂 prejdi si ich hlavou a niečo si vyber .. no tak, aby si aj Ty mala výhody .. ak mu budeš tolerovať milenku, maj aj Ty milenca .. jasné, že nie nasilu, no ak sa zaľúbiš ..
najmä si porieš peniaze .. sú spoločné a on v podstate aj z Tvojho príjmu platí výdavky na ňu? či si ona platí všetko sama? aj darčeky? dobre radia, teraz má možno výčitky svedomia, tak Ti sľúbi takmer všetko, možno by aj dom prepísal na Teba, či na deti, tak z toho vyťaž pre seba a pre deti

vieri22
autor
20. nov 2012

@sirinka ja ani jeho kamošku neviem pochopiť , lebo za ten čas si mohla nájsť vhodného partnera, s ktorým si mohla založiť rodinu ..Asi tak pred 7 rokmi som len tušila, že niekoho má, aj vtedy som mu povedala, či má vzťah popieral. Nevedela som kto je to., ... Potom sa nám narodil syn, venovala som sa jemu , tak som nemala čas až tak špehovať...Len až tento rok som na manželovi zbadala, že sa velmi zmenil, bol povyšenecky, začal sa silno vonavkovať a už boli tie signály jasnejšie a potom ked som uvidela fotku v mobile , už mi hned bolo jasné , že oni sa dlho poznajú...

sirinka
20. nov 2012

@vieri22 hm, no ja fakt neviem. Asi by som sa zacala na tvojom mieste tiez seba extra starat, skusila taktiku, aby zacal aj on ziarlit a potom by sm na neho udrela. Ale myslm si, ze ked to robi skutocne 10 rokov, tak velku sancu na jeho vernost nemas. ☹

sirinka
20. nov 2012

@vieri22 inac ze kamoska, to si teda fakt tolerantna zena 😝

vieri22
autor
20. nov 2012

@lili_mia dom je prepísaný na mňa, on slušne zarába ..To , že keby sme sa rozviedli ja zo svojho príjmu nevyžijem . Nevravím,že mu chcem všetko tolerovať , lebo peniaze nie sú všetko, naozaj zdravie je dôležitejšie . Dcéra nám chodí na vysoku aj tam idú peniaze..Ona teraz robí opatrovatelku v Rakúsku , tak sa robí velkou paničkou .

vieri22
autor
20. nov 2012

@sirinka preto tá kamoška , lebo neprestajne oni tvrdia, že medzi nimi nič nie je , oni sú len kamoši ...

vieri22
autor
20. nov 2012

@sirinka ešte tolko po synovi som dosť vela pribrala , aj ked som kojila ani gram som neschudla , už som to myslela, že je to vekom , lebo som skúšala aj diéty napr. Mačingovej aj ked som schudla znova som pribrala...Až som prečítala Šipeky , vtedy mi došlo ako mám schudnúť a aj cvičím , teraz sa aj lepšie cítim aj som schudla 10 kíl , dbám o seba chodím na kozmetiku a ku kaderníčke . Niekedy si poviem, že pre seba si to robím , ja sa chcem dobre cítiť ..

sirinka
20. nov 2012

@vieri22 netreba mat dokonalu postavu, treba sa vediet vhodne onliect, aj plnokrvne zeny vedia byt velmi sexi. Dolezite je, ze s tym cosi robis, dolezite je to pre tvoje sebavedomie. A najme, to aku mas postavu neovplyvnuje to, aka mozes byt milenka 😉
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-laska-a...
http://www.medzizenami.sk/sex-a-vztahy/clanky/5...
Takychto a podobnych navodov je kopec a myslim, ze nech sa rozjodnes akokovek, cas, ktory si vyhradis pre seba ti padne vhod tak ci tak.

mamavera
21. nov 2012

@vieri22 neviem, čo to vlastne riešiš, ty by si mu skočila aj na to, keby na nej ležal a tvrdil ti, že ju iba zakrýva, aby jej nebolo zima 😢 . Nepotrebuješ predsa jeho priznanie, aj tak j to nad slnko jasnejšie. Alebo to budeš tolerovať, alebo nie, sú dve možnosti.

maruska24
21. nov 2012

vierka, ja nechápem čo teraz tu riešiš. Najskôr dosť chaoticky napíšeš práspevok o tom, že manžel ti asi zahýba, lebo nespal 2 dni doma, ale u mamy, čím ti tu každá napíše že neveru za tým nehľadaj, potom napíšeš, že vieš že ti je neverný, lebo s ňou trávi dovolenku a potom zase, že to nevieš, lebo ti tvrdí že sú kamaráti. No sorry, ale on ti skáče po hlave len preto, lebo nezmyselne veríš tomu čomu sama chceš. No neviem aký iný dúkaz o nevere chceš, aký si tu sama opísala. To by museli byť obaja opačne orientovaný, aby spolu trávili čas ako kamaráti aj na dovolenke!! A ešte tu aj napíšeš, že si s ním lebo dobre zarába. Tak sa radšej nechaj neverou ponižovať, mala by si dotyčnú aj domov pozvať a rovno im aj navariť. Tak bude manžel doma a nebudeš mať stres, že kde spí. Dcéra je vysokoškoláčka? akže by sa vedela o seba postarať, tak ako mnohí vysokoškoláci, ktorí musia. Na ňu sa nevyhováraj.

cecil36
21. nov 2012

@vieri22 poznam jednu taku ako si ty. Muz ju podvadzal, vsetci o tom vedeli, len ona dotycnu brala ako muzovu kamosku aj ked isla s jej muzom na dovolenku. A upss, "iba kamoska" otehotnela. Asi neposkvrnene pocatie 😀 😀 😀 A manzelka sa mohla pekne odstahovat, jej miesto zaujala "kamoska". Takze asi tak. Nie je co riesit, bud toleruj alebo sa rozved. Nic medzi tym neexistuje.
@mamavera @maruska24 skvele napisane 😉

vieri22
autor
21. nov 2012

Ano písala som chaoticky, to čo prežívam tento rok to je dosť veľa na mňa ,...Tak by sa to dalo, ano chcem veriť, chcem veriť v tom , že všetko je v poriadku , tak ako predtým...Neviem ale mám taký vnútorný nepokoj . Stále po večeroch neviem spávať, rozmýšlam ...napr. dneska spal doma aj tak som nevedela spať. Donekonečna mi vychádza to , že lepšie bude ked sa rozídeme. Viem hovorí mi blbosti do hlavy, aby som videla veci tak , že všetko je v poriadku, ale na druhej strane mna psychicky iba zdebtá. Viete nie som taká naivná, že sú kamoši, nepoznám také niečo ako priateľstvo medzi ženou a mužom ....aj sem som napísala preto , že to čo vnútorne cítim to je pravda, iste mi to aj potvrdíte...on je neverný a poriadne domotaný s ňou, ona jeho už manipuluje ....Asi len tolko vela nervov som dala do tohto manželstva , u nás už na začiatku nezačalo dobre , strašne sa do nás starala svokra , ohovárala ma , aj vtedy tak bolo , že z trucu býval u mamy ...po čase sa to nejako urovnalo , lebo na istý čas sme u nich bývali, chcela nás vyhodiť na ulicu, asi vtedy pochopil akú má mamu...A ešte aj moja starka si strašne neželala toto manželstvo ,nechcela aby som sa za neho vydala , budem sa pri ňom trápiť a plakať , možno mi na hlavu urobí velké dlžoby . Ináč aj to bolo , už viac exekútorov sa domáhalo zaplatenia , účty mu zablokovali , potom pobral pôžičky , ktoré bolo treba splatiť ...Ona už nežije po našej svatbe tak 2 roky žila , ale predpovedala mi , že s ním nebudem šťastná , len ma využíva.....

sirinka
21. nov 2012

@vieri22 tak si zober k srdcu rady, zabezpec si financie aspon na prve obdobie, kym mu sud nariadi platit vyzivne a pobal mu kufre, nech ide. Jemu vyhovuje, ze kym je milenka dva tyzdne fuc, tak sa staras o neho ty. Pisala si, ze dom je tvoj, tak nemusis na neho brat ohlad. Starsia dcera uz si dokaze privyrobit a s jednym dietatkom si hravo poradis aj bez neho 😉

mamavera
21. nov 2012

@vieri22 všetko je naozaj tak, ako predtým - tak ako ťa podvádzal pred tým, tak ťa podvádza aj teraz, tak, ako bol predtým muž absolútne nevhodný pre partnerský život, takým je aj teraz. 99% žien, čo tu prispieva by o neho ani nezavadilo, je na tebe, čo s tým urobíš. Želám ti, aby si sa rozhodla správne - pre seba aj pre svoje deti.

maruska24
21. nov 2012

@vieri22 sama vieš, že ti klame a ťahá ťa za nos a znova ho vnútorne obhajuješ. No ale čo už, každý sme si strojcom svojho šťastia.

clarissa
21. nov 2012

@mamavera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 odpadla som 😀 😀 ......
@vieri22 taktisto som stvojich prispevkov poriadne nepochopila,ci ho chces vlastne odhalit,ci ti vadi jeho mama,ci sa chces rozviest alebo ostat s klamarom,ci vlastne vies ze ta podvadza alebo nevies,alebo to tusis a sama sebe nahovaras ze urcite spava u mamy....ja ta chapem ze to nemas asi jednoduche ale od kklamara a nevernika ruky prec!v manzelstve kde je nevera,nie je laska!

angel31
21. nov 2012

@bodka13 no a svokra povie ze si adoptoval novu mamu...

angel31
21. nov 2012

aj moj manzel prespava jak vandrovnik a rak pustovnik kade tade, kde najde nejaku volnu ulitu.. ale ja som len rada aspon mi macko moj nezmrzne aj ked strach mam ked ho klepetka dovedu na sever.. ale aspon mu tam nehrozi monzun jak v indickom mori...a hlavne je ze kedze je moj makysko milovany pustovnik a nerad sa deli o najdene veci, tak sa nebudim bat ze tam s nim bude nejaka stara sepia

lili_mia
21. nov 2012

@vieri22 dá sa dohodnúť, že staršej dcére bude platiť školu .. kým je ochotný pristúpiť na dohodu, tak treba brať a dávať si podmienky, aj výživné na Teba .. možností je viacero .. no o to mi nejde .. či odísť .. ja sa riadim tým, že ak je tam čo i len minimum pochybností, tak si pýtam čas na rozmyslenie, ak ho nechcú dať, beriem ruky preč .. a spätne sa dozvedám, čo za bludy to boli .. čiže ak nie si nie si 100% istá, či ho chceš .. tak sa zariadiť pre prípad, že pôjde preč .. ak sa rozhodneš pre áno, získaš len a len akýsi súhrn vášho vzťahu a zvolíš iný spôsob fungovania v manželstve

vieri22
autor
21. nov 2012

@lili_mia o dcéru sa teraz veľmi stará, dáva jej vreckové , kupuje šaty , telefonuje jej . Teší sa z toho, že chodí na výšku... 😀 Tak príkladne sa ani raz nestaral o ňu.

lili_mia
21. nov 2012

@vieri22 pekné do neho 🙂 naozaj
to zariadiť sa som myslela nie priamo rozvod, ale tak .. trebárs varenie, bud dá dopredu vedieť, kedy sa ráči ukázať a navaríš aj pre neho, alebo budeš variť akurát pre vás, pokiaľ nezamrazuješ .. ak robil nejaké opravy, nech to robí opravár .. nejaký spôsob, aby domácnosť nepocítila jeho neprítomnosť .. nepamätám si už, či si písala, že sa už odsťahoval, či ešte prespáva doma .. je tu aj téma, manžel má milenku, zaujímavé čítanie .. jedna baba popisuje stretnutie s jeho milenkou .. zavolala jej, dohodli si kávu, manželka sa nahodila .. prišla tam a s úsmevom, že ako jej ďakuje, kedže ona už nemusí žehliť jeho košele 😀 a nech si dáva pozor na jeho mamičku atd. 🙂 milenka jej ho vrátila

vieri22
autor
21. nov 2012

@lili_mia manžel má milenku to určite prečítam 😀

atinag
24. nov 2012

@lea641981
@majuskacechova baby díky,zlepsili ste mi naladu na chvilku.. 😀

majuskacechova
24. nov 2012

@atinag to som rada 🙂 😉