Manžel sa so všetkým spovedá inej žene. Vadilo by vám to?

monyz
19. sep 2012

Ja to jednoducho neviem pochopiť. Vadí mi to, že proste dotyčnej osobe píše absolutne všetko čo sa týka nášho súkromia. Dokonca som si raz prečítala debatu v ktorej sa na mne normálne "dobre bavia"....On nevie o tom, že to ja viem, ale už to v sebe nedokážem ďalej dusiť. Čo robiť? ☹ Sme manželia 5 rokov, máme dve deti a manžel je odomňa o takmer 5 rokov mladší. Niekedy mám pocit, že si vytvára v tej druhej zadné dvierka a ukazuje jej aký je on skvelý a dokonalý....

lenka_b
19. sep 2012

Aj mne by to vadilo. Povedala by som mu to na rovinu, ze o tom viem, ze ci by sa jemu pacilo, ak by som ja robila to iste... 😖

zubrienka1
19. sep 2012

ano, vadilo by mi to 😠

rora
19. sep 2012

ja som mala moznost na fb sa toho o sebe docitat dost, a toto teda za normalne nepovazujem, uz sa dotycnemu neda verit, ja som mu to teda dala dost pocitit. a oplatila som mu to rovnako, ale nie ze som o nom napisala niekomu do spravy, ale verejne na svoju nastenku. je to sproste a detinske, ale nech vie ake to je... 😔

svetllana
19. sep 2012

Manžel sa "dobre baví" na Tebe s inou ženou..Nuž, on si, neborák, myslí, že sa zabáva na Tebe, ale pritom sa zabáva -teda robí si srandu akurát tak sám zo seba. Prečo? Lebo ak si myslí, že si hlúpa alebo niečo obdobné, tak potom je hlupák on sám, lebo si vzal hlúpu ženu! 😉
Áno, vadilo...a aj by som konala..nielen sa prizerala a sama seba vnútorne nechala zožierať. Prečo by si mu mala uľavovať na svedomí svojim mlčaním a trápiť sa sama?.. 🙄

monca571
19. sep 2012

to mu razne vysvewtli ze o tom vsetkom vies!!!!!!!!!!je on normalny ked ste manzelia a takto sa sprava?ak sa mu to nebude pacit ukaz mu dvere-to o tyzden sa nemusia iba rozpravat,takto bude skusat pokial su dovolene hranice!!!!vysvetlite si to varovinu,porozpravat sa ako ludia,presne ako pise lucy109 prilezitost laka zlodeja

zuzka38
19. sep 2012

otazka je komu by to nevadilo? kazdej a kazdemu by to vadilo... urcite treba doma otvorit tuto temu, drzim palce

moon1979
19. sep 2012

no velmi rýchlo by som si ho posadila a vysvetlila zopár vecí, proste taká dobrá "ladová sprcha" a buď sa spamatá alebo nech ide do prdele ... zožierať sa v takomto vzťahu, kde nevieš na čom si a o čo mu vlastne ide? tak nech sa vyjadrí a keď sa mu nepáči, nech sa páči, nech si zbalí pár slipov, nech ide žiť ku kamarátke aspoň si nemusia drať prsty a písať si, ale potom by som sa mu postarala o bezsenné noci a platil by jak žeravý ... hajzli fakt niektorí chlapi ... 😠 😠 😠

mircalla
19. sep 2012

Rozhodne by mi to vadilo

cecil36
19. sep 2012

Vadilo by mi to, ale komu nie? Urcite sa treba o tom doma porozpravat a netvarit sa, ze o nicom neviem 😉

kika1111
19. sep 2012

mne by to vadilo... môj ex mal kamarátku sťa "sestra" - všetko si vraj hovorili, ako súrodenci, samozrejme, že som mu neverila, navyše stále chodil k rodičom - to je 150km daleko..no a mne to nedalo..som začala pátrať, zisťovať a nakoniec som zistila, že ma s ňou pol roka podvádzal... no a aby toho nebolo málo, ona bola rómka...že blee... 😀

rolandik
19. sep 2012

Dokonca musím povedať, že"vadilo mi to". Trvalo to strašne, strašne dlho. Našťastie to ona ukončila. Keďže sa poznáme nemala som problém ju pozvať domov, piecť šišky a rozvoniavať s nimi po celej bytovke. Ukázala som jej,ako dobre to
u nás funguje. Skús mu to nevykričať, ale nenápadne ho pristihnúť pri čine. Keď už to tak vieš už dlhšie pár dní vydržíš 🙂

biancarv
19. sep 2012

no pravdaže vadilo, niečo podobné sa mi stalo v minulosti a to som s tým človekom bola štyri roky, tiež mal až príliš dôverný vzťah so svojou koleginou, všetko s ňou riešil , dokonca som od jeho druhej kolegyne zistila, že si zo mňa robia srandu , po našom rozchode sa prevalilo , že ma s ňou podvádzal a teraz majú spolu polročnú dcéru, takže určite by som to na tvojom mieste riešila, to nie je normálne 😠 ,,

opica89
19. sep 2012

vadilo, skus sa s nim porozpravat a povedat mu ci jemu by to bolo prijemne keby si vas dvoch rozoberala s inym muzom a bavila sa na jeho ucet s niekym iným

janka9898
19. sep 2012

ano moj manzel ma najlepsiu kamaratku a je super je to o tom ci mu doverujes ak ta to trapi povedz mu o tom ale zas je ppravda ze aj ja som ziarlila na nu kym som junesopopznala a zistila som ze nieje na "muzov" ale aj tak som sa bala ale postupne uz nie spoznala som a je to super baba zalezi na tebe

lilysk
19. sep 2012

Velmi by mi to vadilo !!!

myshalka
19. sep 2012

to je svetlá výnimka, ak sa z nej po čase "vykluje" lezba....toto vyzerá na malú suku, čo sa hrá, že je najlepšia na svete...takých tu už bolo...pekne si to s ním vyjasni, ak nechceš, aby ťa po čase šlak trafil..skôr či neskôr sa ti s ňou aj tak s...ý..... nie je to od neho pekné, že sa zabáva na tvoj účet s nejakou , čo ti nesiaha ani po členky....

jankes
19. sep 2012

A čo taká ľadová sprcha porieši??? nič. iba bude ešte viac presvedčený, že má pravdu a nedá sa s tebou hovoriť. Hlavne preto si chlapi (ale aj my ženy) hľadajú bútľavú vŕbu inde. no nie? 😎 Nechcem ho obhajovať a už vôbec schvaľovať jeho konanie, ale treba naňho kľudne, ale na rovinu. Musíš mu povedať, že o tom vieš a vôbec sa ti to nepáči, že vieš, že máte problémy, ale tie sú v každom vzťahu a chceš ich riešiť. My sa s manželom rozprávame stále, o starostiach, radostiach, kto koho dnes nasr......, ale aj čo sa mi dnes podarilo. ... Jednoducho o všetkom. Riešime spoločne nielen tie domáce problémy, ale aj pracovné, priateľstvá... Jednoducho všetko. Viem, že keď sa mu nepáči ako som sa zachovala, nebude utekať ku "kámoške", ale povie mi to do očí. A s vyhrážaním... tak to je tiež ťažké. Môže byť typ ako ten môj a veru 😀 ten je tak zaťatý, že by sa zbalil za 10 minút. No stálo by mi to za to? tiež si neželám, aby sa mi niekto vyhrážal...
😎 Takže moja, rýchlo do úprimného rozhovoru, možno prídeš na to, že to robí preto, lebo si stále podráždená a unavená. Objednaj wellnes víkend a užite si to. Určite sa to upraví, len nesmieš byť zakríknutá a ticho.
Držím palce.

zuzana17
19. sep 2012

určite by mi to vadilo 😠 , normálne o teda nie je 😠

andrejka1983
19. sep 2012

jednoznačne by mi to vadilo!!! a určite by som to riešila a zatrhla hned na začiatku ako by som sa to dozvedela 😔 ...nechapem na čo ešte čakaš...kým sa viac zblížia?? ved ti musí byť jasné že su už možno aj viac ako priatelia...a ešte ked sa aj bavia na tvoj učet 😎 ...no to by len tak lahko nerozchodil, dala by som mu podmienku...bud to ukončí hned, alebo mame problém a neustupiť...a videla by s,i komu by dal prednosť....a v najhoršiom prípade by som to riešila aj s dotyčnou 😉 😎

evickapooh
19. sep 2012

ahoj! no sme velmi podobne na tom ja mam 8 rokov mladsieho a sme spolu 6 rokov a to iste robil isty cas cca par mesiacov s jednou zenou na pokeci...mala som z toho neprijemne zmiesane pocity....najprv som bol ziarliva...potom som to ciastocne pochopila preco to robi...nemal doverneho priatela proste nikoho s kym by sa mohol porozpravat...o vsetkom otvorene...s rodicmi nevedel ropravat o mne..... lebo maju subjektivny negativny nazor o mne....on chcel s niekym, porozpravat kto je neutralny...a kto mna nepozna ani v dobrom ani v zlom...ano a mala som pocity ze vsetko opise z jednej strany-ze on je taky a taky...ze vsetko urobi doma atd. co nie je pravda...ale nevadi,chcel aby ho chvalili asi...chcel vyzerat ako ukazkovy chlap...potom ked mi to uz uuplne islo na nervy tak som sa spojila s tou zenskou -nic zle som jej nepisala len som sa predstavila a povedala ze nie je vsetko tak...ale nevadi. potom to on samozrejme dozvedel a bol trosku nahnevany ze naco to bolo treba....no povedala som ze som ju chcela spoznat a ze mi uz islo na nervy ze ma len krtitizuje...a seba len chvali.potom si nasiel druhu zensku a robil to iste...tak som mu to pekne vysvetlila ze mi to proste vadi,a ze sa mi to nezda normalne a ze ak ma problemy somnou tak nech to poviie mne aby som vedela na com som co nerobim spravne....on chodi na tyzdnovky a po veceroch ma volno a vtedy si pisal s nou a vyhovaral sa ze to je lepsie akoby isel na pivo do baru ako iny...tak to je tiez pravda....ale neviem si predstavit ze moj otec by sa rozpraval s inou zenou a k tomu este pravidelne o problemoch v rodime. mali sme problemy v vztahu co je pravda- a chvala bohu teraz sme na tom ovela lepsie a uz ani neciti potrebu porozpravat sa s niekym. uz somnou chatuje po veceroch na pokeci...on mal tolko empatii v sebe ze pochopil ze mi to vadi...a uz to nerobi.....a dufam ze ani uz nebude!!!

tamka84
19. sep 2012

Mne by to tiez vadilo,a urcite to nie je normalne.poznas ju? aj keby hej tak je to divne.aky vlastne maju k sebe vtah?kolegovia?spolocny znamy?ci?

tyssa
19. sep 2012

normalne to nie je a velmi by mi to vadilo, pred chvilou som polozila manzelovi otazku, ci by mu vadilo keby som mala naj kamosa, ktoremu by som vsetko hovorila a aj o nasom manzelstve a obcas by som sa s kamosom na muzovi zabavala-pozrel na mna ako puk, ze to by urcite nebolo normalne, tam by bolo isto viac ako len kamaratstvo, som rovnakeho nazoru ako moj manzel, ak mam problemy tak ich riesim s manzelom, a nie s cudzou osobou... 😀 , inak ja som vybusna povaha, takze ja by som mu zbalila spinave veci do igelitky, oprane -neozehlene do druhej a dotycnej by som zazvonila, dala do ruky, manzela k nej poslala na veceru - smiech by ich oboch presiel,ale najskor by mi musel vylozit peniaze na vyzivu pre deti, predsa sa nebude niekto komu som porodila deti, periem mu spinave trenky na mne zabavat a este ja ho mam prosit aby s tym prestal, ze ma to uraza, ak mu to nedochadza samemu tak po tejto scene by malo a ak nie tak ten vztah je podla mna nie celkom ok a ty zacni mysliet na seba svoje deticky

p.j.jacky
19. sep 2012

Bola som v rovnakej situacii.To iste robil aj moj manzel.Nakoniec skoncil u nej v posteli!Utni to cim skor.Tvoj prispovek je uplna kopija mojej situacie.Necakaj,posad si muza "na koberecek" a urob poriadky,inak ho lapne ina...ak uz to neurobila. ☹

monyz
autor
19. sep 2012

dakujem Vam zienky za kazdy komentar. Ono je to v tom, ze s manzelom od kedy sa pozname sa rozpravame uplne o vsetkom a otvorene. Dokazeme prekecat aj celu noc. Cize v komunikacii problem nevidim. On ale pracuje v zahranici a ked je tam hlavne vtedy si s nou pise. Ja nemozem sediet za pocitacom cely den nakolko sa venujem detom, takze on si tam pise s kdekym. Ked je doma som si 100% ista ze to nerobi. Nikdy som mu neliezla do jeho "sukromnych" veci, na toto som narazila nahodne. Bud som ja z toho velmi vykolajena, alebo to ozaj nie je v poriadku. Uz sme tie jeho pisania sto krat preberali, pretoze on mi povedal ze si pise s kamoskami, povedala som ze nie som nadsena, no sceny som nerobila.....a ani ich robit nebudem, nie som taky clovek...Ozaj neviem kde robim chybu....

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monyz
autor
19. sep 2012

@p.j.jacky neviem ci sa oni mozu ku sebe dostat nakolko ona je v Nemecku. On je v Rakusku a na SK tiez nebyvame v jednom meste. Takze som si ista ze je to "len" o pisani....

pepinka25
19. sep 2012

Ahoj podla mna ty chybu nikde nerobis preco by si to hadzala na seba??aby si sa trapila?to urcite nie.Mne osobne by to vadilo ze rozobera vase sukromie z niekym inym kto medzi vas rozhodne nepatri musis sa snim co najskôr porozpravat a vyjasnit si to,nedovol aby vam nejaka mrcha pokazila vztaha a zobrala ti manzela a detom otca !!!!taketo baby neznasam co to robia moja sestra na tom bola rovnako ako ty stale si jej uz dnes ex pisal z druhymi zenami potom sa snimi zacal aj stretavat a nakoniec to dopadlo tak ze ju zacal podvadzat najhorsia bola ona ked mu povedala aby skoncil este mu chcela dat aj novu sancu a tak sa rozviedli dnes je sama s 3 detmi 😒 ,urcite to zacni riesit a spytaj sa ho co ho ktomu vedie a preco tak kona ved vy ste manzelia rozpravat sa mate hlavne medzi sebou a nie ze bude kvakat nejakej cudzej zene co sa deje u vas urcite to zacni riesit co najskôr drzim palce 🙂

monyz
autor
19. sep 2012

@pepinka25 no ked som sa ho na to pytala, tak mi tvrdil ze sa tam nudi a potrebuje s niekym komunikovat. Ze aj ked s nou pise stale miluje mna a nic by s nou nechcel mat, len ze je to kamoska. No ked som citala to ich pisanie, tak som tam proste citila flirt...Ano ziarlim ako kazda ina zena, ale nemyslim si ze by to bolo chorobne. Vybehne si aj s kamomi vonku na pivko, vobec od neho nevyzadujem aby sedel doma pri mojom zadku, venuje sa aj detom. Ten cas ked je doma je vsetko super, robi nam program, necha ma oddychnut, vari, uprace....no ale ked je v zahranici ...... opat pocitac a opat kamoska ktoru poriadne ani sam nepozna. Len chodili spolu do prace jednym autom, vymenili si kontakt kvoli praci a od vtedy sa uz nevideli "len" spolu pisu. Preto je to cele nejake divne....

pepinka25
19. sep 2012

@monyz no to teda je a hlavne sa ty z toho neobvinuj on si musi uvedomit ze ta môze stratit aj deti,ked sa nespravne zachova a ta dievcina by si take mala uvedomit ze je zenaty a ma rodinu,ja by som tiez ziarlila a hnevalo by ma to ako kazdu zenu a nedokazem si predstavit ze by môj partner riesil nase problemy a nase sukromne veci z niekym inym citila by som sa asi dost zahambena a sklamana

monyz
autor
19. sep 2012

@pepinka25 ver ze ja sa tak citim, ako nejaka..... proste neviem to spracovat, vrie to vo mne a keby bol v danej chvili pri mne tak nerucila by som za seba. Od vcera som ale vychladla a poriadne premyslam co a ako. Som sklamana, smutna, nastvana......vsetko sa to vo mne miesa. :(