Manžel si píše s inými a tvrdí, že ma miluje

ezelka
5. jan 2013

Mám problém, ktorý neviem proste vstrebať. Už druhý krát som prišla na to, že môj muž cez net "oblbuje" ženy. Keď som na to prišla prvý krát ostala som hotová, hneď sa ospravedlňoval a vysvetlil to tým, že si len chcel dokázať že je aj pre iné ženy príťažlivý a že o neho majú záujem. Ukončil všetko, vymazal kontakt dotyčnej, nepíšu si, ani nevolajú, ani nič. No a včera som našla inú žubrienku, ktorá mu "hladká ego" cez písmenka. Zasa sa obhajuje tým istým, že on to robí len z nudy (nakoľko pracuje v zahraničí) keďže je bez nás. Stále vraj miluje mňa a deti a nikdy by so žiadnou nešiel do postele, len ju proste zbalamutí a potom ustúpi, keď vidí, že je "namotaná"....Baby, je to normálne??? Ja už tomu nerozumiem. On sám sa nazýva narcisom a tvrdí, že sa len zabáva a že so žiadnou ženou by nikdy nič nemal, lebo má mňa..Potom načo si utvrdzuje u iných že je sexy, že dobre vyzerá, že je inteligentný a blá, blá.....

sorciera24
6. jan 2013

@ezelka mozem sa spytat, co na tom nete s tymi babmi vlastne robi?....co je to to balamutenie?.....lebo je rozdiel si len pisat, je rozdiel chciet sa s niekym stretnut....alebo co.....cize co on robi? a ako vies presne co robi?.....si citala nejaku jeho postu, ci ako si na to prisla?

ezelka
autor
6. jan 2013

@perletka tie zeny vedeli ze ma mna. prva je jeho kolegyna (byvala) a ta druha spoluziacka zo skoly. Oni sa casto aj o mne pisali.....Teraz ked som mu prisla na tu druhu, tak jej napisal co a preco si s nou pisal, ze je svina, ze len chcel dosiahnut aby mu ona povedala ze ho chce...ze proste od nej nikdy nic necakal a ona "hlupana", mu na to napisala, ved jasne bola to len sranda, to som pochopila......BOooooooze, tolka naivita, tak ma ta baba o dost rokov menej ako ja, ale toto ma uplne dorazilo.............Neverim mu ani to, s cim sa jej priznal a prakticky jej dal na javo, aby mu uz nepisala.....VIes, teraz som v stave, ze je mi to jedno, no ked dojde domov, jedno mi to uz nebude a budeme si musiet face to face pohovorit....

ezelka
autor
6. jan 2013

@sorciera24 pise o tom ako sa mu paci, aka je ona inteligentna a pekna, stale ju bud on vola k sebe, alebo ona jeho k sebe, ale nikdy to nezajde tak daleko,aby ozaj k sebe isli, lebo on hned ako ju ma cukne.....proste on od nej potrebuje pocut (citat) aky je bezvadny a ako sa jej paci...nasla som jeho spravy, kedze sa nechal omylom zapnuty na pocitaci, nebol to problem.

ezelka
autor
6. jan 2013

@sue nerobilo by mi problem ist byvat inde, uz som mu o tom povedala a suhlasil....a tie zeny o mne vedia, ved im aj nase spolocne foto posielal aj deti...Bavi sa s nimi normalne o nasej rodine, ale zaroven ich aj mota....neviem, stale sa obhajuje tym, ze to nie on, ale jeho ego to potrebuje, co je podla mna total kravina....pretoze aj ja mam ego a to moje to nejako nevyhladava....necudovala by som sa ze to vyhladava, keby som mu nikdy nepovedala ze je pekny, dobry, starostlivy...achhh

sorciera24
6. jan 2013

@ezelka a je to len jedna, ci to robi s viacerymi?

sue
6. jan 2013

@ezelka a ty si čítala tú ich komunikáciu?

ezelka
autor
6. jan 2013

@mima4 aj ja si myslim ze tu je pes zakopany...on vyrastal bez vlastneho otca, prakticky ho vychovavali stari rodicia....Na strednej skole vraj o neho nikdy nikto nezakopol, priatelku co mal, tak to bolo o nicom lebo sa stale len rozchadzali a schadzali....Pri mne sa zmenil, zacal zit inak a uz to slo....Proste on vie, ze sa zenam paci a zneuziva to.....Ja si s nim pokecam aj o moznosti psychologa, len musi dojst domov.

ezelka
autor
6. jan 2013

@sorciera24 v lete to bola jeho kolegyna z prace, ale ona pracovala v inom state aj on v inom....no a teraz je to kocka zo skoly, bola dva rocniky pod nim.....

ezelka
autor
6. jan 2013

@sue ano citala som celu komunikaciu, on o tom aj vie, lebo som sa mu s tym hned priznala....

sorciera24
6. jan 2013

@ezelka aha, takze su to dokonca zeny, kt. pozna....som myslela, ze len anonymne virtualne, co nikdy nevidel......to by som mozno trosku vedela vzhladom fakt na tych chlapov pochopit....ale tu uz sa jedna o realne a jemu zname osoby......takze tu cosi nesedi.....no v kazdom pripade sa musite o tom rozpravat......

ezelka
autor
6. jan 2013

@sorciera24 no ved prave preto nicomu nerozumiem, rozmyslam nad tym, snazim sa pochopit, ale nejde to....Teraz ked som pritvrdila je uz riadne mimo, lebo ma strach ze ho opustim....viem, ze viac tych zien nebolo, o tejto druhej som sa s nim aj bavila, aby si daval bacha, lebo "zabka" je z neho hotova a on sa len smial...no a aha, patricne to ze je z neho namakko aj zneuzil....Ja sa len trochu aj jej cudujem, ze s nim dokaze po tom co urobil este komunikovat....Lebo hned si pisali, ze co a ako no a jej bolo taaaaaaak straaaaasne luto, ze pre nu toto vsetko vzniklo a pri tom to bol len zdrb....No zdrb pre koho ako....☹

ruza32
6. jan 2013

A čo čaka...že mu to budeš tolerovat? čo je magor? pobavila som sa no... 😖 😖

maznacik007
6. jan 2013

pohlad z opacnej strany....
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/som-vydata-ale-v-hlave-mam-ineho/

ja nechapem jedno ak ide o to ze zena toto robi muzovi tak je to ok podla niektorych ma na to pravo... ak je to v opacnom garde tak sa nenajde hadam nikto kto by o tom muzovi napisal sak rob ale tak aby to nezistila ....

ezelka
autor
6. jan 2013

@ruza32 caka to, ze ho pochopim a uznam, ze on ma vlastne nepodviedol aj ked to mohol urobit..............:D :D

janinkaza
6. jan 2013

@ezelka
pozdravujem...

to o čom tu píšeš, som zažiliva viackrát : prvýkrát, keď sme ešte nemali syna ( dlho sme nemohli mať deti ), ja som veľa pracovala a on sa údajne nudil...druhýkrát to bolo, keď sme absolvovali umelé oplodnenie a ja som kvôli nemu zmenila prácu, aby som bola viac doma....tretikrát to bolo, keď mal malý asi 3 roky a ja som nastúpila opäť do práce po MD...štvrýkrát, piatykrát.....to už až tak presne neviem, stala som sa imúnna, aj keď ho mám rada 😉

stavím sa, že keď si niektoré prečítajú tento príspevok, povedia, že ja som blbá, môj muž je blbý, všetci sme blbí...pravda ja však, že tiež som to veľmi zle znášala, plakala som, vyhrážala som sa mu, následne odpúšťala a potom ho vyhadzovala a on sľuboval, prisahal a kričal a tak dokola...

virtuálne kámošky riešil iba keď som nebola doma ( on pracuje na smeny ), ale on je ten najlepší otec, malému sa venuje ako žiadny muž v mojom okolí, veľa chodíme na výlety, v domácnosti napr. upratuje iba on, nákupy rieši iba on ( ja varím a žehlím ), veľa sa spolu smejeme, máme podobné názory, vkus...rozumieme si...keď som to pred niekoľkými rokmi rozoberala tu na MK, tak mi 80 % báb radilo, aby som sa rozviedla, je som to neurobila....
dala som si na jednu stranu klady , na druhú zápory a jednoznačne mi vyšlo, žiť spolu a "veriť", že tie jeho virtuálne kámošky ostanú virtuálne...ostala som ostražitá a akýkoľvek náznak riešim v zárodku, ale ja mám muža doma, takže táto taktika u mňa zaberá...zatiaľ 🙂

...nedala som Ti odpoveď ako ďalej, ale nie si v tom sama a dá sa žiť aj s takýmto mužom....keď vidím tých rôznych agresívnych alkoholikov, povaľačov a rôznych akože "manželov" a "otcov", ktorí ani prstom nepohnú, všetko a všetkých zdrbkajú, tak si hovorím, že ako fajn, že ten môj má len takúto úchylku... 🙂

PS : môj muž, keď bol dieťa, tak bol dosť odstrkovaný rodičmi, taký malý introvert, ktorého nikto moc nechválil a neprejavoval mu lásku...viac sa rodičia venovali bratovi a sestre a žiaľ aj v súčastnosti je môj muž u rodičov na druhej až tretej koľaji a dosť ho to štve, takže naozaj, ako tu už niektorá písala, môže byť pôvod takéhoto chovania pozostatok problémov z detstva 😔

držím palce 🙂

zuzanockamt
6. jan 2013

@ezelka ked nieco vo vztahu zene/muzovi chyba, tak to hlada inde - jeden aj druhy ... cize treba si prehodnotit vztah a pozriet sa aj na seba a nie len na to, ze si muz s niekym pise

ezelka
autor
6. jan 2013

@janinkaza ja ti velmi dakujem za to co si napisala, pretoze je to ine ako to co som tu do teraz citala a ked opisujes svojho muza ako keby som o svojom citala, presne to vsetko sedi na neho. Ani jedno krive slovo nemozem napisat na to, aky je otec, pretoze svoje deti nekonecne miluje a ked je s nami, tak sa snazi urobit nam taky program, aby sa aj deti zabavili a aby som aj ja bola spokojna. Po sexualnej stranke sme uplne zladeni, jedno telo, jedna dusa ako sa hovori, experimentujeme, smejeme sa, uzivame si a to aj v dalsich smeroch...ale....je tam to ale, nedokazem sa povzniest nad to jeho pisanie. Ja ho milujem, a mam ovela viac kladov ako zaporov co sa jeho osoby tyka, ale to ale tam proste je ☹

ezelka
autor
6. jan 2013

@zuzanockamt ja v prvom rade pozeram na seba a hladam chyby aj u mna, ale zial, ako som uz pisala vyssie, ja tu v tomto pripade nie som ta ktora berie a nedava spat.....

vejula
6. jan 2013

@janinkaza
@ezelka ale ked vidite, že je tam nejaka psychicka pričina toho prečo to robi, prečo na tom nepopracujete spolu. Možno by im nejaka dobra terapia pomohla prijať samych seba takych akych su, a stratilio by potrebu stale si niečo dokazovať. Lebo toto nieje pre nikoho dobre

janinkaza
6. jan 2013

@ezelka
máme to úplne rovnaké - Tvoj muž ako môj a ako čítam tak vo všetkých smeroch 🙂...aj u mňa je to ALE a vždy tam bude, už to nikdy nebude tá čistá "nepoškvrnená" a bezhraničná dôvera , ale aj napriek tomu viem, že je tam láska z oboch strán....

my sme naposledy riešili pred viac ako dvoma rokmi, preto aktuálne "iba" jazva a nie čerstvá rana, preto mám tak trochu nadhľad - čas opäť niečo zahojil 😉

@vejula
vždy som vedela, že je za tým "niečo", ale až dnes, keď som si prečítala túto diskusiu, som asi našla, že v čom to tkvie, že tie pocity z detstva môžu spôsobovať, že chce z každej strany počúvať slová chvály, povzbudenia, o tom, že je úžasný, super, najlepší..bla-bla, aj keď si myslím, že odo mňa ( a už aj od syna 🙂 ) často počúva príjmené slová....
...uvidím, čo bude ďalej a potom budem riešiť, teraz ostávam pri doterajšom spôsobe : obozretnosť, láska a milé slovo 🙂

zizimimi
6. jan 2013

@ezelka ahoj moja...moj nazor...uz kedd si mu to raz prekusla tak si mysli ze mu to prekusnes aj druhy,treti,strvrty krat...a preto to bude robit lebo stoho nic nerobiiisss...a moze to zajst az dalej....vies tyto chlapi su musia stale dokazovat ze su stale atraktivny...to su proste muzi.... 😒 😒 😒

sirinka
6. jan 2013

@ezelka tak mu povedz, ze teda aj ty kym je on v zahranici budes travit podobne cas, ze aj tebe to dobre padne, ked ti bude cudzi muz vypisovat, ako po tebe tuzi 😉

monyz
6. jan 2013

@sirinka stalo sa aj u nas a ten moj tvrdil, ze jemu by to tiez nevadilo....no darmo, su muzi a muzi.....podla mna by sa potentoval keby si mu to povedala @ezelka

ezelka
autor
6. jan 2013

@sirinka
@monyz ja som sa mu tym vyhrazala, ale on mi na to povedal len jedno, ze pokial by som stale ostavala s nim, nemal by dovod na paniku, bral by to ako obycajnu hru voci tomu druhemu.... 😔

sirinka
6. jan 2013

@monyz
@ezelka ako ja uz asi som fakt stara alebo co, ale to su pre mna moralne vyprahnuty ludia, ked povazuju takyto sposob flirtovania, vedomeho klamania, ci uz jednej alebo druhej strany za uplne normalny a navyse takyto sposob dvihania sebavedomia je pre mna ubohy.... To uz je skutocne velky muz, ked mu sebavedomie dviha anonymny chat, kde je celkom realne, ze komplet konverzacia je iba cire klamstvo.... Nech sa ti vasi partneri skutocne nad tym zamyslia, ci su tak ubohi, ze takto potrebuju este vylepsovat svoj funkcny a kvalitny a najme realny partnersky vztah....

zamyslena41
6. jan 2013

@ezelka
"caka to, ze ho pochopim a uznam, ze on ma vlastne nepodviedol aj ked to mohol urobit"
1. Pochopit by som mu povedala, ze ho chapem, ale to predsa jeho konanie nijako neospravedlnuje.

2. Jasne by som mu napisala, ze sklamal moju doveru, a to uz po druhy raz, a ze neviem ako dalej: ako a ako dlho sa to bude napravat a ci nepride dalsie sklamanie skor, nez voci nemu nejaku doveru opat ziskam a budem s doverou zase na nule. Ze rozmyslam ako dalej (nech sa aj on potrapi, to mu len prospeje).

3. skutocnost, ze voci Tebe nespachal realnu neveru/zradu, nie je hodna uznania ci ocenenia, to by mal byt vo funkcnom vztahu zaklad, na ktorom vztah stoji - a navyse, kto podvadza v malom, moze kedykolvek podviest aj vo velkom - spytala by som sa ho, ako mu mozem doverovat (jeho slovam, ze nebol neverny aj ked byt mohol), ked som jeho doveru po tom, co som sa z jeho korespondencie dozvedela, stratila? Ako mozem jeho slovam doverovat, ked sam slovami zavadza, kedze najvvacsou hodnotou je pre neho jeho ego?

4. Ako uz niektore pisali, Tvoj muz by mal navstivit odbornika. Z Tvojej strany pouvazuj dat to ako podmienku vasho vztahu a Tebe odporucam v takom vztahu psychoterapiu, najma ak by muz odbornika odmietal.

vavrenka
6. jan 2013

@ezelka ja si myslim, ze dolezite je, aby si ty zistila, co je pre teba nevera a co nie. kde su tvoje hranice. co este dokazes manzelovi tolerovat a co uz nie, kde proste konci tvoja dovera.. spravanie tvojho muza je rizikove, ale nemusi automaticky skoncit zle. len mozno treba mat na pamati, ze stat sa moze a zratat si, ci ti takto "rizikovy" muz za to stoji. ak hej, drzim palce, aby vam to spolu klapalo, a aby jeho "narcisticke vyjazdy" coskoro skoncili. ludia s touto poruchou, ci crtami tejto poruchy o. i. maju nizke sebavedomie a stale si potrebuju dokazovat, ze su vynimocni..

ruza32
7. jan 2013

@ezelka moj zlaty,...kup mu medailu za charakter🙂 Nech sklidni hormon, je trapny, to iste možeš robit aj ty predsa, ale iste by sa mu to nepozdávalo 😉

ezelka
autor
7. jan 2013

@zamyslena41 dakujem, uz som nieco z toho urobila, ale cenim si to, ze si napisala....uvidime co bude dalej...bud sa spamata, alebo ja budem ta, ktora roky manzelstva hodi tam kam by nikto nechcel.... ☹

mamina1982
7. jan 2013

Ahojte!!! dlho sledujem podobne temy ako je tato, pretoze ci chceme alebo nie, a ci vieme alebo nie, tak sa podobne temy tykaju v istom zmysle skoro kazdej z nas a tisko zavidim zenam, ktore si mozu byt na 100%iste, ze doma maju takeho muza, ktory ako sa hovori, ma oci iba pre jednu...
Hanbim sa za to, ale nedavno som si i ja urobila prieskum, ze co mam doma za chlapa, napriek tomu, ze do noveho vztahu si netreba brat skusenosti z toho byvaleho, ktory nedopadol dobre a expriatel mi bol zjavne neverny, tak som ako mnohe z vas nakukla do posty svojej polovicky.. Cakame spolu babo, ale nie sme spolu extra dlho, ale ja som sa rozhodla si prave s nim zalozit rodinku, pretoze je to oproti mojim byvalym vztahom fakt zodpovedny chlap, co sa dokaze postarat, vzdy o sebe rozhlasoval, ze za jednu zo svojich "negativ" povazuje svoju uprimnost, pretoze to vzdy proti nemu niekto zneuzije..
Otazka znie: pri svojom prieskume som bohuzial zistila, ze az tak uprimny zasa nie je.. Pracuje daleko od domu a nasla som mu konverzaciu, kde mu pise o 15 rokov mladsie dievca, ktore pozna evidentne od plienok, ze sa s nim chce stretnut na kofcu, z tej konverzacii taktiez vyplyva, ze si z casu nacas neutralne napisu, ze kto sa ako ma, ale padol tam aj kompliment a vlastne najviac mi ublizil koniec konverzacie, kde mu ona napisala, ze kedy ma cas, lebo ze by si s nim rada dala tu kofcu a ze by sa mu ozvala.. tak teraz neviem co si mam o tom mysliet, ci mam za tym hladat nieco viac, alebo na to zabudnut a nekomplikovat si zivot podozrievanim.. Lenze problem je v tom, ze to ako on o sebe vzdy rozpraval, ako je dokonale uprimny, to nesedi na to, ze sa tvari ako je mimoriadne pracovne vytazeny a pritom si takto na tajnasa dohaduje randewoo s nejakou mladou pipkou.. a pocas tretieho trimestra mojho tehu, keby prisiel za mnou a povedal by mi, ze sa mu ozvala stara znama a ide s nou na kofolu, alebo ze bol s nou na kofole, tak to asi vnimam inak ako docitat sa v tajnej korespondencii 😖 Co si o tom myslite?? Okrem toho som mu aj na znamom portali plnom uchylov nasla posty tak 4 roky stare obsahujuce sexualne navrhy - z jeho strany.. Nieco mi o tom spominal, toto predomnou nezatajoval a nehral, priznal sa, ze kedysi davno mal taketo virtualne chutky, ale ja som myslela, ze teda kazdy mame nejaku minulost, ale ako som nasla tu postu s tou mladou, tak mi vzniklo podozrenie, ze mozno ani tymto chutkam u neho este neodzvonilo.. alebo som len paranoidna? co s tym.. ? ☹ povedat mu o tom nechcem, zatial nic nespravil, ale co so svojimi myslienkovymi pochodmi??