Manželka povedala mame o tehotenstve cez telefón

12. okt 2023

Ako by ste reagovali keby manzelka povedala ze cakame druhe dieta svojej mame cez telefon? Rozpravali sme sa uz predtym ze taketo veci povieme osobne pri navsteve. Navstevujeme sa kazdy tyzden. Som sklamany a citim sa oklamany z jej pristupu hlavne z dovodu ze sme sa o tom rozpravali. Ako jej mam potom doverovat v ostatnych veciach? To skutocne zeny nedokazu udrzat (tajomstvo) par dni?

sense
13. okt 2023

Pozri moja mama pochopila ze som v tom z toho ze som sa dvakrát posťažovala ze mi je zle a nebolo nič treba hovoriť, chlap sa pochválil hneď ako som mu to povedala hoci som mu vravela nech počka, aspoň po prvú kontrolu lekára.... A čo sa stalo, bol z toho MA.pootm musel vysvetliť mame ze si žiadnu ľútosť neprosím....

danica2711
13. okt 2023

no to si teda dosť dovolila! Povedala to SVOJEJ matke, jej vec, akým spôsobom, čo za hovadiny to riešiš, šibe ti?!

nafka0483
13. okt 2023

@danica2711 svojej matke? Cize matka je jej viac ako manzel? To je ok?

Ked je muz mamickar, vtedy to uz ok nie je.

Ako krasne ti vidno ten dvojaky meter na zeny a muzov. To iste sa tu predvadza ak sa riesi nevera - muz je sviniar, zenu polutovat, nechaj si to pre seba.
Muz chce znizit vyzivne - sviniar. Zena chce znizit - uplne ine reakcie.

danica2711
13. okt 2023

@nafka0483 miešaš jabĺčka s hruškami. Výživné a nevera je vážna vec, oznámenie tehotenstva matke je nepodstatná maličkosť. Normálny partner sa nad takým niečím akurát tak zasmeje

ma77
13. okt 2023

To toto fakt rieši normalny chlap ? neverim a ešte to napiše na modreho kona😉

nafka0483
13. okt 2023

@danica2711 Nie je to nepodstatna malickost. Mozno pre teba. Pre neho a napr aj pre mna je to vazna vec.

Ide o princip - ze to je spolocne dieta a ked sa vopred dohodnu ako a kedy to oznamia a druha strana sa na dohodu vykasle a urobi si po svojom, tak nie je fer.

sedrik89
13. okt 2023

Neverím, že to písal muž. 😀Riešiť také banality, namiesto toho, aby sa tešil.

sedrik89
13. okt 2023

@nafka0483 Povedala to svojej mame, nwm, prečo rieši svokru. Ak by to povedala jeho mame, tak by som to možno vedel pochopiť, ale, že mu vadí, že to povedala svojej mame? Ľuďia už riešia riadne somariny.

ysseba
13. okt 2023

Stretávate sa každý týždeň? A ešte si aj telefonujú? Evidentne má tvoja žena veľmi dobrý a obdivuhodný vzťah s mamou. Natoľko, že jej to chcela povedať hneď. A čo? Riešiš debiliny. Ja mám s mamou tiež výborný vzťah a tiež som nepotrebovala žiadne ceremónie a oznamovať tehotenstvo spolu s mužom, osobne, keď sa všetci stretneme. To fakt jej kvôli TOMUTO nemôžeš dôverovať v iných veciach? Tak TOTO je prúser a nie to, že žena oznámila tehotenstvo svojej vlastnej mame nie podľa tvojich predstáv....

lienka.7
13. okt 2023

@autor prosím ta, co dramatizujes? Ja som tiež mame oznámila pri druhom cez telefón. A prečo? Lebo keď som s nou volala, akurát mi volal gyndis, tak jej vravim nech zloží, ze mi vola doktor. Potom som jej volala naspäť a ona že či je všetko OK. Vravim jej, ze jasne, bude to baba a narodí sa na Vianoce 🤣 chvíľku síce nechápala, ale muz mi nijako nezazlieval, ze som jej to povedala takto a nie spolu pri nedeľnom obede

euka210
13. okt 2023

To co je za reakciu?! Toto nemoze pisat chlap...Je to jej mama, moze jej to povedat kedy uzna za vhodne. Mojej svagrine som povedala skor ako mame...aj to cez telefon
...a to nie je tajomstvo, ale potreba zeny zdielat svoje pocity, radosti, trapenia...ako fakt tazko uverim ze toto muz riesi pri 2.dietati a nerozumie zenam...🤷‍♀️

euka210
13. okt 2023

@h2 moja rec

nafka0483
13. okt 2023

@sedrik89 Ak by to muz povedal svojej mame napriek tomu ze sa spolu dohodli ze to povedia osobne a spolu - to by uz bolo ok?

majulino
13. okt 2023

@sheila121 presne to isté som si aj ja pomyslela

matullienka
14. okt 2023

Za mňa riešiš totálne kraviny, o tomto hovoriť, že to narušilo tvoju dôveru v manželku je riadne cez. Možno sa jej mama na to priamo spýtala a čo jej mala klamať len preto aby ste jej o pár dní spolu oznámili, že klamala a v skutočnosti je naozaj tehotná? Moja mama vedela skôr ako muž, ten bol na týždňovky a ja som prišla od dr a priami sa má spýtala, samozrejme, že som povedala pravdu a predstab si môj muž to zobral úplne normálne. Nebudeme predsa v takýchto maličkostiach klamať vlastným rodičom.

sedrik89
14. okt 2023

@nafka0483 Bolo. Určite by som to neriešil takto. Hádam sa kvôli tomu nerozvedie. 🙂

domkakvet
14. okt 2023

Neprehanaj, nie je to take podstatne.