Manželové zlé správanie

maja21041989
30. jún 2012

Baby, včera mal môj manžel meniny.Ráno ako stále šiel do práce.Poobede mi volal,že oslavuje s kamarátmi v rodnej dedine a vráti sa až večer.Poriadne som mu vynadala že sa správa jak debil(týžden dozadu totiž oslavoval švagrove narodky, ožral sa a prišiel na druhý deň domov zničený ako pes).Ale on stále mlel dookola že on sa v práci namaká a troška sa odreagovať musí.A že je len sedím doma s malým a už mi z toho drbe.Keď som mu navrhla že prídem tam za ním aj s malým tak sa nahneval,že načo!Že aj tak sa mi nebude mohol venovať.Ale nakoniec povedal že ok,že možem prísť,že budem u jjeho sestry a troška aj pri ňom.Keď som mu potom volala,že už chystám malému veci a pomaly aj pojdeme,tak mi povedal že on nebude doma.že ide na gulaš partiu kdesi do lesa s 12 kamošmi (všetci slobodní a bezdetní).A že príde domov ráno.Tak som za ním nešla.Ostala som doma.Volala som mu v noci a on celý happy že aká super zábava,naokolo spev...Vo mne čerti,ale nechala som to tak.Sľubil že príde ráno.Ráno som mu volala,tak že dopíjaju čo sa zvyšilo a poobede bude doma. Teraz som mu volala o 14:00 poobede,mobil dvihla jeho neter ona tam tiež bola so svojím frajerom-a povedala že on ožratý jak vôl spí kdesi pod stromom.Ja už nemam nervy! Vyfajčila som pol balíka cigariet-čo ja som bola abstinent už pol roka.Čo mam s ním robiť? Poradte mi.Ja mam už nervy na kašu!!!

aduskatt
30. jún 2012

@anjelicek26 suhlasim............ja som si to zariadit dokazala tak, aby sme boli spokojni obaja.....ale u autorky je asi velky problem........

maja21041989
autor
30. jún 2012

ženy serem na neho! aspoň týždeň totáááálna ignorácia!

aduskatt
30. jún 2012

@maja21041989 ale tym nic nevyriesis...budes ho tyzden ignorovat a potom co?..............treba si to vydebatovat a ked to nepomoze, potom riesit inak

ematko29
30. jún 2012

no niečo podobne som mala aj ja tak pred8rokmi.manžel tiež 23ročný,dieťa sme ešťe nemali ani sme nečakali.hm každy piatok podguráženy,aja sma ako taká hlupa som nanho čakala.nechcela som žurovať aj ja so svojimi kamoškami,lebo takto by to bolo ešťe horšie,ja som mala predstavu ako chcem aby rodina fungovala,askušala som hocičo.aj nerozprávať sa sním,ale nič som z toho nemala ešťe viac ochladol anepotreboval ma.si predstavte kto mi pomohol?moji rodičia.znie to možno divne ,že som si nepomohla sama ale môj otec si stym tiež za mlada prešiel,akedže si s mojím otcom môj môj mužík sadol,tak si nechal poradiť.doteraz neviem aku mali debattu.možno niektora zarypne,že ho snád vydieral moj otec 😀 😀 😀 😀 ale nie.pretože,môj muž si síce povyrazil ale zredukoval to asi tak 3krat neskôr len raz do roka,anemusela som byť stíhačka.manžel má alkohikov rodičov taže myslim,že si uvedomil ,že takto žiť nechce.sme už spolu 10rokov máme dvve deti asme štastní.ačo sa detí tyka aj môj potreboval čas aby si vytvoril snimi vztah.teraz nechcem aby tvoj otec hučal do tvojho muža lôen chcem podotknuť ,že to ide aj po dobrom,je to sakramensky ťažke nebyť stíhačka ale ja som sa to naučila.mna nedžali pri nom ani deti achcela som to zvladnuť avydržať,

mataharyy
30. jún 2012

Nechci aby to znělo jako útok, to vůbec, ale mám dojem že jsi to psala v totálním naštvání, ale za střízlivého pohledu to vidíš jinak 😉 A tedy řeči některých že by s ním nežili, odcházeli by atp. to je fakt ujetý 😅 Vždyť netušíte jaký jinak je, přeci to může být super kluk, co se rodině jinak věnuje, ale přišlo období svátků/narozenin a kolem dokola se to sešlo tak že byl tři víkendy v tahu a zlitej do němoty, ale třeba to bylo po roce co jináč víkendy tráví doma...
Ano na jejím místě bych byla taky naštvaná, no zas z druhé strany, ne každý chlap si je vědom toho, že rodičovská dovolená má do plného významu slova dovolená, sakra daleko a že to není jen sedět doma na zadku a kopat se nudou, některým přijde že doma i tak nic neděláme, všude věčný bordel a my si ještě stěžujeme. Chlap dokud si to nezkusí, tak to nechápe, já jsem si taky myslela že být na rodičovské dovolené je větší lážo plážo 😀 Takže vše je o diskusi, domluvě a toleranci všech zainteresovaných... Já být na místě @maja21041989 tak i kdybych si nehty měla ohlodat na kost, tak nezavolám ani za svět (a že bych hlodala 😅 ), počkám až se vrátí domů a s klidem angličana bych mu v pondělí/úterý oznámila, ať si na příští víkend nic neplánuje, protože já mám už domluvený program 😎 Však vypnout mají právo oba, nééé a víkend potom, že by jsem ráda na rodinný výlet 😀

Jináč je kopec chlapů co nemají rozum až do důchodu, naopak je jich i dost co rozumem v devatenácti předčí i čtyřicátníka, nelze paušalizovat. Já když jsem se vdávala v mém okolí nebyl žádný vrstevník, se kterým bych si dovedla představit život, proto mám manžela o deset let staršího a vyhovuje nám to, no teď už spousta vrstevníků má naprosto jiné vnímání a už bych si dokázala představit že mají děti, rodinu atp. (a to jsou ve věku 23-24 let 😉 )

Myslím že diskuse vznikla na základě toho že se zakladatelka potřebuje vyzuřit, vypovídat, postěžovat si (což chápu), protože jí momentálně nasr... manžel a vlastně ani radu nehledá, jen momentální útěchu a zítra už si bude říkat "proč jsem to zakládala" 😉 Také mám tyto stavy, tak přeji ať je lépe a manžel se vrátí alespoň ve stavu kdy nehodí šavli už v předsíni 😅

mataharyy
30. jún 2012

@maja21041989 To ti nepomůže, budeš užírat akorát sama sebe. Lepší je jiná taktika 😉 Věř mi, mám to vyzkoušené 😎

maribell
30. jún 2012

je to od povahy...niektory 23 rocny chlap je zrely uz ako muz iny ako dieta...myslim aj tak ze kazda z nas ma obcas na manzela nervy tak isto aj oni na nas ..nesnaz sa to riesit v amoku ale ukludni sa a v klude sa s manzelom porozpravaj... nehladaj na nom iba chyby ale aj dobre veci ktore vas spajaju a s ktorymi ti pomaha... inak budes coskoro mysliet na rozchod ...ver mi ..manzelstvo je velmi krehky ale zaroven aj silny vztah ...musis sa o neho starat...viem ze niekedy sa nevybuchnut neda ....to patri k tomu ...

maja21041989
autor
30. jún 2012

@mataharyy hmmm ty si to asi vystihla tak na 99,9% 😵 asi je to vážne tak ako píšeš!

mataharyy
30. jún 2012

@maja21041989 Hmm, určitá podobnost ve smýšlení a věkovém rozpoložení... Časem zjistíš, že ti nestojí za to rozčilovat se a sama přijdeš na funkční mechanizmus, jak to zařídit ke vší stranné spokojenosti 😉

yashmin
30. jún 2012

@maja21041989 tak mu povedz na rovinu ze Ty si doma stale nikam nechodis on chodi do roboty ale je medzi ludmi a ze sa sprava ako slobodny a ze ked chcel takto sa flakat tak sa nemal zenit a mat dieta....sak aj moz chodi na chaty aj ja si idem s kamoskou ale keby som na tvojom mieste ze sedim doma 3 vikendy a on sa flaka by aj mna stvalo ....

eri28
30. jún 2012

@maja21041989 pride mi, ze fakt potreboval odreagovat, a zase bude sekat, dobreho muza, vsak to vyuzi ten cas, ked je okej a chod si vyhodit z kopitka z mamickami, naozaj stale pri baby baterky nedobijes, a ja ho asi chapem 12 chlapov a chlast, mozno by moj prisiel o dva dni, xixi 😀

digysa
30. jún 2012

@maja21041989 Tvoj manzel (aj ty) ste velmi, velmi mladi. Ja v tvojom veku som zazivala najvacsie party mojho zivota- diskoteky, vylety s kamosmi, chaty a pod....

Tvoj muz je este dieta, doslova a do pismena. Ale nemyslim si, ze on chape, ze ti nejako ublizuje.

Mali by ste si stanovit nejake pravidla- urcite by si ho nemala obmedzovat v tom, aby mohol travit cas s kamosmi. Bohuzial je to vasa spolocna vina, ze ste sa brali tak skoro.... vy nemate v sebe to, co 30-ny clovek, ktory si povie...Kaslem na chatu, som unaveny-idem si radsej pozriet film.... Vy mate este ENERGIU za 100 konov 😎 😎
Ale tak, ako on, tak aj ty mas ENERGIU, aj Ty si mlada....aj Ty potrebujes volnost. Aj Ty by si si mala zajst von- na veceru, na kavu, na diskoteku, na chatu.... (neviem, ci kojis, ak nie, tak by som pockala tak do 9m a to uz sa musi manzel postarat o dieta).
Definitivne by ste vsak mali mat rovnocenny cas pre seba.

Moj manzel, chodil ku kamosovi pit kazdy vikend- v piatok pil a v sobotu bol necinny. Ako spociatku som chodila aj ja...ale to cloveka prejde a zrazu sme zistili, ze nase vikendy su iba o pive.
Dobra sprava: ked prisli deti, tak sa zmenil uplne. Este stale chodi k tomu kamosovi (obcas aj ja, lebo jeho zena je moja kamoska) ale uz je to tak 6 krat za rok. A spraska sa ako prasiatko- cely piatok a sobota su fuc, ale on to odreagovanie potrebuje.
Tak isto aj ja....ja mam sice deti uz v starsom veku, ale musim povedat, ze v poslednom case s nimi travi viac vecerneho casu manzel ako ja, lebo zavodne sportujem.(samozrejme mna si uziju cez den). Mam urcite zapasy, kde proste musim prist, lebo hram za klub. Takze utorky, stvrtky od 7-9 som mimo a soboty rano tiez, a raz za 2 mesiace tiez idem do kina a na veceru s kamoskami a pridem az o pol noci...samozrejme my mamy sa uz neozierame na madere.... ALE kamaratov a volny cas potrebuje kazdy.
Musite sa porozpravat o rovnocennom volnom cas- a ako ho jeden druhy vyuzijete je vasa vec. 😵
Hrosie bude, ako on tvoj volny cas bude ingorovat a jeho volny cas mimo rodiny sa bude stupnovat 🙄 Tam uz vidim problem do buducna.... 😒

maja21041989
autor
30. jún 2012

A len tak ma napadlo že vám napíšem náš príbeh.Ja dievča z dediny ktoré má 2 o hodne starích súrodencov(takže s rodičmi som bola sama),mala som všeeetko čo som len chcela.Niesom náročná,ale aspoň som sa snažila ísť s módou,mať mobil atď. Na čo mi samozrejme rodičia stále dali.Vyštudovala som strednú s maturou-obchod a podnikanie.
Manžel-chalan o 3 dediny ďalej.Poznala som ho od mala.Ako sopliačik,pubertiačik chodil s mojou kamoškou ktorej som ho ticho závidela.Sem tam sme sa nejak aj "stretli" na diskotéke. 😀 Keď mal 10 zomrela mu mama.Otec alkoholik,gambler,stále bez peňazí.Súrodenci na neho nemali čas pretože mali svoje rodiny a deti.Od zúfalstva utekal z domu.Raz až do Prahy kde sa túlal s kadejakými feťakmi a buzerantami len aby mu dali najesť.Domov prišiel po týždni.až ked odišiel tak si súrodenci a otec všimli že vôbec nejaký paľo existuje.Jedna sestra chudobná ako kostolná myš,druhá bohatá a lakomá,brat kilometre ďaleko.Vyštudoval akurát tak základku a prvý ročník murára.Musel školu nechať a ísť pracovať aby si mohol kúpiť aspoň nejaké rifle,topánky,...A tam sa začína aj náš príbeh 🙂 Bolo nám 16... 😅 ked sme začali spolu chodiť.....a bla bla bla bolo ako v rozprávke,až minulého roku 28.apríl zistím že som tehotná....svadba....starosti!Pôrod. Po cisaráku sa mesiac staral sám,lebo sa mi otvorila jazva a vytekalo mi to. Za toto mu možem nohy bozkávať ako sa dokázal postarať,okupať,dvihať ma z postele a vodiť na záchod.... 2 mesiace úplna rodinná idilka ...a bla bla bla prešli 4 mesiace a akosi mu preplo nooo ☹ neviem prečo... priznám sa ja som tvrdo proti pánskym výletom a chľastačkám! Ked si spravil rodinu tak nech sa stará nie?Ja tiež nechcem isť von s kamoškami na žurku! Prečo by som mala? Z pomsty?

maja21041989
autor
30. jún 2012

@yashmin presne toto som mu povedala! že sa nemal ženiť a robiť si dieťa ked sa chcel flakať...

janinah
30. jún 2012

@maja21041989 neviem,či sa už vrátil domov,ale máš po jeho príchode dve možnosti- nakričíš naň,ofučíš sa,povadíte sa a nedeľa v keli možno aj viac dní alebo mu predostrieš jedlo a zasmeješ sa,že akú mal ťažkú "nočnú smenu" a zajtra skočíte na malý výletík ako rodinka a až najskôr zajtra večer s ním podebatuješ,že semtam akcia s kamošmi áno,ale nech myslí aj na teba a dieťa, atď.....a ty sa skľudni,dieťa podrastie,budeš mať čas a priestor aj na seba ,svoje kamošky a záujmy a ocka necháš s malým,ale aj toto si musíš "zariadiť"...jednoducho chcem napísať ,že toto nie je dôvod na veľkú hádku ,časom pochopíš,čo je to diagnoza: chlap a veľa vecí nebudeš riešiť,len mávneš rukou...hlavne,že sa ľúbite 😉

anjelicek26
30. jún 2012

@maja21041989 - to, ze sa tebe nechce ist von, neznamena, ze nemoze on 😉 Mna to tiez na nejake zurky netaha ;) Ale na druhej strane jeho - nepustit - ? To budes radsej, ked pri tebe bude sediet a frflat, ze by bol rad siel? Prijde s prevetranou hlavou a zlym svedomim a bude par dni sekat ukazkovu dobrotu...

A vyroky - preco sa zenil, robil dieta, ked sa chcel flakat? Moja ved on vas lubi, dieta lubi, to neznamena, ze musi prestat zit. Svet nie je cierno-biely. Zavedte si rodinne pravidla, bude to lepsie. Ale nech ma kazdy dostatok volnosti,, aby mohol dychat. Ked mu nedovolis dychat, duplom sa bude snazit ujst.

maja21041989
autor
30. jún 2012

@digysa my sme si tých diskoték užili až až 🙂 aked si myslíš že máme veľa energie tak si na omyle.On je zateplovač a stát od rána od 6 do večera 17 na slnku,na lešení noooo neviem mne by to slnko určite nedodalo energiu a makať,A ja mám tiež dosť okolo bába a domu,záhradky... Nekojím,ale ani nemám chuť sa flákať po diskotékach a kávičkách.Som rada ked malý večer zaspí a ja možem vypnuť.Lahnem,pozriem film alebo pochatujem na Facebooku...A teké chlastačky u kamošov nooo neviem asi by ma to nebavilo.Chlapi o svojom-futbal,jedno poldeci,hokej,druhé poldeci,ženy,tretie poldeci,,,,
a ženy o štrikovaní, deťoch, varení...zábava čo?

janinah
30. jún 2012

teraz som si prečítala váš príbeh a chcem dodať- nikdy mu nepripomínaj a nevyhadzuj na oči jeho minulosť ani to,z akej je rodiny, netrestaj ho,neodhadzuj preto,že ty momentálne žiješ socialne izolovaná a chcela by si inak 😉 život máte pred sebou,manželstvo je na začiatku,snaž sa,vzťah treba budovať

maja21041989
autor
30. jún 2012

@janinah nikdy som mu to nevyhadzovala na oči,ani mu to nepripominala...snažila som sa aby mu bolo pri mne dobre a aby nemusel na minulosť myslieť.Jeho svokra (moja mama) sa mu snaži byť ako jeho vlastná matka.pomože poradí.On celý šťastný,,,,a zrazu CVAK prepne mu! 😲 😖

maja21041989
autor
30. jún 2012

HEJ A MIMOCHODOM 17:45 A STÁÁÁÁÁLE NIEJE DOMA 🙄 nervy jáááj...a keby aspoň povedal miláčik prídem až zajtra večer tak by som aspoň nevarila!!! a vobec pochybujem že dnes príde!!! Dám vedieť ked sa objaví

hoota
30. jún 2012

@maja21041989 ahoj necitala som uplne vsetky odpovede, prva vec- odpovede typu, ze to neni pre mna manzel, hned by som ho nechala a pod.... no uz to vidim akoby sa tie zeny hned zbalili a s malym dietatom odisli 😔
ste obaja mladi, ja a moj manzel sme tiez v tomto veku,takze to poznam celkom dobre. neni to nahodou tak, ze ti vadi ze on sa zabava a ty nie? podla mna je to vsetko o komunikacii, neda sa cloveku uplne zakazat kamosov. zozaciatku mi niektori manzelovi kamarati vadili, ale dohodli sme si iste pravidla a ja tolerujem, ked chce ist von, a na oplatku on musel pochopit, ze aj ja som este mlada a mam iste socialne potreby a tak niekedy zase postrazi krpca on a ja idem von s kamoskami. namiesto zakazov a scen, by som sa snazila mu vysvetlit ako sa citis. nech si predstavi on, ze je doma s malym a nevie kde celu noc si . ja si nemyslim, ze to ze ma clovek rodinu, znamena, ze uz nikdy sa nepojde bavit, ale vsetko s mierou, treba si to podelit, dokaze sa o maleho par hodin postarat? aby si si aj ty vysla niekam s kamoskami a odreagovala sa, prisla na ine myslienky? a on ked niekam chce ist, tak nech sa nauci prist domov v normalnom case a pod., skratka treba si to vydiskutovat, zakazy, vycitky, pripadne ignoracia podla mna nic neriesia.

mima595
30. jún 2012

@maja21041989 - ono 3 vikendy..to je dost..ale teraz bolo Petra Pavla, minuly JAna..predminuly co ja viem..a už o nie je take hrozne, nie 😉 😉
ja viem, ako to chodi na dedinach..nie je ina zabava, len krcma a chlast, chalani maju peniaze, lebo co..na auto maju, na nutne oblecko tiež, byvaju pri rodicoch, na stavbach zarobia dobre, tak ked pridu raz za 3 yzdne domov, tak co si nevypiju...vsak ine na starosti nemaju 😠 😠 😠 ....

a tam sa to skonci až vedy, kym sa vacsia cast partie neozeni a zeny RAZNE nezakrocia...

ty skus s kludom a pokojom...maly je este maly, este otca tak nepotrebuje a preto ho to možno až taka nelaka, stravit s vami volny cas...., už o buduce leto to bude ina zabava, bude sa s nim moct AKTIVNE hrat..budu sa ucit kopat do lopty, maly mu bude chciet pomahat....

starostlivy je, zaklad mate dobry..tak to nepokaz hned na zaciatku nejakou odutostou..skus nieco USIT nanho, co plati..baby ti dali kopec rad...ved si zena, žeby jedna sikovna baba nevyhrala nad chlapom 😉 😉 😉

cecil36
30. jún 2012

@anjelicek26 nie v kazdom manzelstve sa da spravit dohoda a nie kazdy manzel je ochotny sa dohodnut a aj dodrziavat to.

anjelicek26
30. jún 2012

@cecil36 - toto je mozno pravda, ale ono velmi zalezi, ako si to zena "nastavi" na zaciatku, aka je jej miera tolerancie a kde je schopna/ochotna ustupit a kde nie. Lahsie sa jej bude preucat 23rocny ako 40rocny po 20 rocnom vztahu a zauzivanych rodinnych (ne)zvykoch.

afrika
30. jún 2012

ahoj, no mne sa nezdá také správanie normálne. prepáč za úprimnosť, ale tak to cítim.
ja niesom vôbec žiarlivá, manžel chodí von koľko chce, na chaty....ale sú isté hranice. nikdy by si nedovolil nedať mi vedieť kedy príde. nikdy by sa nespil predtím než by mi zavolal ako sa mám, či som ok a najmä kedy príde. a to isté očakáva on odo mňa. ty ho čakáš doma a on sa ani neunúva zavolať Ti, musíš mu volať Ty, spí spitý niekde pod stromom a ty sa možno bojíš či sa mu niečo nestalo keď sa neozýva.
môj manžel keď ide na chatu s kamošmi, zavolá mi, že tam došli...na druhý deň sa ozve či je všetko ok a najmä či som ja ok a na tretí deň volá, že už ide domov.
ja byť tebou vypnem mobil, venujem sa bábu, dnes kašlem naňho a keď sa uráči prísť triezvy k rodine porozprávaj sa s ním.
aby pochopil, že má slobodu, no aj tá ma svoje podmienky...
držím palce

afrika
30. jún 2012

@maja21041989 viď vyššie

digysa
30. jún 2012

@maja21041989 Ano, mate vela energie...ale to pochopis, az ked budes mat 33. Ked si teraz myslis, ze nemas energiu a mas 23 a iba jedno dieta...
Evidentne on zvlada pracu aj zabavu.... Ty si "domased". Ak ty chces byt stale doma, tak to skutocne nie je zivot pre kazdeho.... Neviem, ale ste potom dost rozdielne povahy...

Ty si sa vydavala na to, aby si bola doma s dietatom a tvoj spolocensky zivot uplne odtrhla zo zivota?
Neviem si predstavit, ze by som takto zila ja.... Mas nejake konicky? Bavi ta nieco robit okrem varenia a upratovania?

Ja ta chapem, ze byt s malym dietatom 24-hod je vycerpavajuce...ale ked nemas chut si od neho oddychnut, tak to je trochu divne.... Samozrejme mame len tvoju stranku problemu... Mozno jemu sa nepaci, ze sedis doma a nevies, co je zabava... Ale to sa uz nedozvieme....pretoze on si sem nepridej vyliat svoje srdce 😅

Co sa dneska tyka- suhlasim s tebou, ze sa mal aspon ozvat...to je dost nezodpovedne. mohol aspon spravu poslat.

cecil36
30. jún 2012

@anjelicek26 zalezi od povahy. Ja mam opacnu skusenost, ze ten 20 rocny sa "nastavit" nenechal od zaciatku 😉

mataharyy
30. jún 2012

@maja21041989 @maja21041989 To cvak se stává, jednou za čas člověk (a vesměs je jedno či chlap, nebo ženská) najednou pocítí "stesk" po volnosti a najednou si potřebuje užít jako když mu nic nebránilo, to může trvat týden i měsíc a pak si zase uvědomí (v případě tvého manžela to bude asi ve chvíli kdy se bude léčit z opice 😀 ) že už ví proč se raději usadil, ale to období fakt mívá skoro každý, jen někdo ho překoná a pak se užírá, někdo si to užije a má zas na dlouho pokoj 😉 Taky jsem žila v naivní představě že mi do konce života bude stačit jen to být s dítkem a měla jsem dojem že pokud to někdo cítí jinak, je minimálně divnej... Měla jsem první dítko, bylo mi jednadvacet a vznášela jsem se kilometr nad zemí... Manžel na týždňovkách a když byl doma podvědomě jsem vyžadovala aby nám věnoval pozornost minimálně na 120% rozčilovalo mě i to když šel na fušku, no nedej bůh si dát pivo... Jenže po tři čtvrtě roce, kdy jsem byla jen s miminem doma jsem najednou tak zatoužila taky někam vypadnout, na hodinu/dvě. Tou dobou jsem akorát jeli do Prahy, spolužáci kvůli mě uspořádali třídní sraz a já jsem byla šťastná že jsem z toho stereotypu mohla na chvíli vypadnout a došlo mi, že i když nás manžel má rád, tak ten stereotyp je strašně úmorný a zabíjí kde co, včetně vztahu. Ano jsem žárlivá, což je můj velký problém, ale když někam jde snažím, aby si to užil, protože vím, že ve chvíli kdy budu potřebovat na pár hodin "utéct" já, tak on mi taky neřekne "nikam, doma budeš". Vesměs všude chodíme spolu s dětmi, ale když jeden z nás potřebuje vypadnout, tak ten druhý to toleruje a o tom je vztah, kompromisy a domluva na úrovni dospělých lidí...
To že ty teď nemáš potřebu na pár hodin si oddechnout neznamená, že tu potřebu mít v budoucnu nebudeš a sama píšeš, že když jsi potřebovala byl ti u ruky, pomáhal a teď mu přeplo, prostě už toho na něj bylo moc, najednou dítko, svatba a změna jak hrom, jestli jsi měla potíže po porodu i to se k tomu nakumulovalo a teď se to projevilo 😉

digysa
30. jún 2012

@hoota ak si si vsimla jej prispevok vyssie ona nechce ist von sa zabavit...a ziada to iste od neho.... 😒