Manželovi nič nechutí🙄

beckynka07
6. nov 2018

Ahojte, mate niektore takeho vyberaveho manzela v jedeni ako ja? Deti este nemame, ja som zvyknuta jest vsetko a aj zjem hocico. On nie. Nelubi cestoviny, ryby, mlete maso, paradajkove veci, zemiaky len pecene, ryzu rozvarenu ako rizoto, maso na stave, atd. vsetko ofrfle alebo povie, ze jeho tato to varil inak😄😄a to nevarim zle ( ti, ktore jedli, co navarim, tak hovoria, ze ako od babicky)....jedol by len vyprazane, maso na prirodno a to je asi vsetko. Ja mam rada pestry vyber ale nechce sa mi varit 2 rozne jedla, a je mi blbe mu nenavarit, ked on maka na nasej stavbe....ale uz som na nervy z toho
Vlastne sa chcem asi len postazovat😄

evittam
6. nov 2018

@beckynka07 Tak ked frfle nech si vari sam. A mas po probleme.

olinaaaa
6. nov 2018

@beckynka07 ako u nás 😂😂a tiež navarim len koli tomu ze maka na stavbe

tosomja
6. nov 2018

Vratit mamičke 😂😂😂

pralinka86
6. nov 2018

Keď frfle a nevie povedať, na čo má chuť, tak nech začne sám variť. Aspoň napr v nedeľu 🙂

asia83
6. nov 2018

@beckynka07 Aj môj je náročný, má úzky repertoár, ale zase zje všetko tradičné. Ja rada experimentujem, pri ňom absolútne nemôžem. Varím iba tradičnú slovenskú kuchyňu. Zvykla som si, urobte to aj vy, keďže to neviete zmeniť.

judar
6. nov 2018

tak nech chodí jesť k tatovi 😂

beckynka07
autor
6. nov 2018

@asia83 varim praveze aj taku tradicnu kuchynu..pred chvilou som dovarila segedin...ale tato tam dava slahacku a nie smotanu ako som dala ja, je to nejake horke, nieco tomu chyba😄 clovek leti z roboty, chcem mu spravit radost, mam este kopu prace na pc, a tak ma zamrzi, ze furt je nieco zle:(

beckynka07
autor
6. nov 2018

@judar asi ho co chvila zacnem posielat😄😄

judar
6. nov 2018

@beckynka07 ja riešiť takú dilemu...pošlem ho tam rovno aj s lístkom na čele že nevracať ...keď sa mu nelúbi tak nech hladuje

alex49
6. nov 2018

určite by som nevarila dve jedlá pre dvoch ludí, ak mu nechutí nech si navarí sám, alebo sa ide najesť k rodičom

asia83
6. nov 2018

@beckynka07 Aj u nás bolo minule grilované kura horké...no už neriešim, hlavne že to zje. Sú proste nároční. Môjmu chutí, zje všetko, len fakt to musí byť tradičné. Inak ja tiež do segedínu šľahačkovú smotanu dávam, na varenie nekupujem, iba šľahačkovú do všetkého, jedlo je chutnejšie, lahodnejšie.

de_monka
6. nov 2018

A preco sa ho kazdy vecer neopytas co mu mas na druhy den navarit? Potom hadam neofrfle....

beckynka07
autor
6. nov 2018

@de_monka tak si vypytal segedin, aj tak daco nasiel zle🙈 pytam sa, ale aj tak vzdy je nieco inak ako je zvyknuty...a fakt sa mi nechce pytat na kazdy krok...francuzske zemiaky tiez inak nauceny(ja vsetko na platky, on na kocky😄😄😄), vsetko inak....ako ja sa mu prisposobim, len nvm uz ci sa mam smiat abo plakat

rakywanda
6. nov 2018

@beckynka07 akože s mužovou matkou sa nekontaktujeme už 12 rokov, ale som jej vďačná, že vrcholom jej gastronomie bol rožok s maslom. Ak robím niečo, čo nemá rád (ale dcéra áno), navarí si alternatívu, vždy mi povie: so mnou si nerob starosti.

rakywanda
6. nov 2018

@beckynka07 inak riešiť či sú krumple na plátky či kocky je fakt odveci

pribinak
6. nov 2018

Ja by som toto nevydržala. Ofrflal by raz, dva razy a tretí raz by uz živý z kuchyne nevyšiel

Vyhlás štrajk a nech zacne variť on

6mia6
6. nov 2018

@beckynka07 a to ešte nemáte deti. Stále sa prispôsobovať len z jednej strany je podľa mňa cesta do pekla. Tak ako navrhuje väčšina, nech teda aj on niečo navarí. Rada sa priučíš. Ak to nevie alebo nechce bohužiaľ nech sa prispôsobí on.

danula.ch
6. nov 2018

@beckynka07 no mňa by toto pekne odradilo od varenia. Po praci mu varis a on to ofrfle? Ak je to iba pre neho, vypýtala by som si od tatka recepty a varila mu to do nemoty. Pekne vo veľkom, ešte aj do mrazaku do zásoby. A pre seba by som varila na čo mám chuť. Potom ako s malým dieťaťom. Dala by som mu vždy ochutnať, že mu možno niečo nové zachuti 🙂

ektherese8
6. nov 2018

@beckynka07 boze veď v bruchu sa mu aj tak všetko pomiesa či kocky či plátky,prekrúca vás ako malé dieťa.moj zje teda všetko a ked by frflal tak si musí navariť a to sa mu nechce tak si dobre rozmysli čo povie.dost ze prekrucaju deti ešte aj chlap- nech si dá suché rožky

johanna_b
6. nov 2018

moj muz toho tiez viac nelubi ako lubi. on neznada rascu, koriander ze to chuti ako psie hovno. a kura mi nezje ak nie je chrumkave lebo ho z toho "napina". a co je uplne najhorsie ze mater ho naucila na polotovary. normalne nevaha na vianoce pred teba postavit gulas z konzervy, polievku sme tam nikdy normalnu nejedli, len vyvar. z takejto stravy ho preucat bol horor neskutocny. ale toto co ty pises je este lepsie 😂

demonka5
6. nov 2018

@beckynka07 u nas je to podobne nechcem ani rozpisovat co vsetko nechce jest a pritom chvalabohu to nie je zdravotne podmienene u neho ale je rozmaznany od mamicky😁zo zaciatku ako som varila (je masovy tyo,ja nie)som velakrat mala pocit,ze varim len pre neho a citila som sa ukrivdena ziadne sisky,sladke halusky poriesilo sa to tak,se ked je v praci ja si varim oblubene jedla moje, potom mame zopar spolocnyxh oblubenych ale casom som zistila co neje u mna,tak si zrazu da inde a zacala som skusat 😎uz zje aj tarhonu,ryzu,ryzu s kukuricou dokonca aj kus kus tez som bola v kuse uz nastvana ze by len zemiaky jedol,proste postupne skus nove veci zaavdzat ako pri prikrmoch pri detoch zvykne si

matazirafa
6. nov 2018

Láska ide cez žalúdok. To kde potom skončí je vedľajšie, ale ak by mi chlap doma frflal na to co mu dám jest by som mu tiež povedala nech sa páči vieš kde je chladnička. Teraz nedávno sa na návšteve u svokry rozplýval lebo mala rezne, a jej povedal ze mu ich doma nerobím. No tak som hneď na neho spustila, že jaždý deň sa ta pýtam co chceš jest a každý raz mi povieš neviem, sprav co chceš. Tak mňa asi napadne robiť snicel keď smažené nejeme a deti tiež. Tak teraz mu dávam na výber z 2 možnosti lebo inak by to bolo furt že neviem.

minnie55
6. nov 2018

Pokial maka na stavbe, robi to pre vas, tak to najmenej, co mozes prenho urobit, je navarit mu jeho oblubene jedlo. Viem, ze to je na porazenie, ale tak urcite to zvladnes 😊

matazirafa
6. nov 2018

@minnie55 myslím ze nie je problém v tom ze ona nie je ochotná, ale v tom ze jemu to nie je dosť dobré aj keď sa snaží

6mia6
6. nov 2018

@minnie55 a keď dostavajú dom už nebude musieť?

asia83
6. nov 2018

@beckynka07 To aj môj, tak, ako bol zvyknutý. Urobte mu to tak, ako bol zvyknutý. Ja som tak od svokry recepty na polievky vypýtala, na ryžový nákyp a iné, čo som robila inak. A naučila som sa niečo nové, chutnejšie. Potom som už aj to od muža počula, že je to lepšie ako od mamy. Treba ukázať ochotu a vrúcnosť, že mu chcete urobiť po vôli, ak je normálny, ocení to, ocení vás.

minnie55
6. nov 2018

@6mia6vyjadrila som svoj nazor, nemusis sa do mna navazat. Chlapi su ako male deti, hlavne, ked ich mamicka rozhyckala. Naco ist hlavou proti muru ?

dskjhfdlkdjhl
6. nov 2018

@beckynka07 a v robote sa stravuje? tam tiez chodi kucharky buzerovat, ako nakrajali krumple? No, kazdym dnom na koni si viac a viac vazim svojho muza. Mat taketo nieco doma, tak by uz mal valcek na cesto otlaceny na hlave.

asia83
6. nov 2018

@matazirafa No tak asi keď vyprážané nejete, tak vám nepovie, že chce rezeň, by ste na neho tak zazreli, že by mu aj chuť prešla. Potom sa nečudujte, že ocení rezeň u mamičky.

asia83
6. nov 2018

@minnie55 Presne tak. 👍 👏