Matka sa na zábave opíja s inými mužmi a priateľ sa stará o dcérku

zdenopeta
11. júl 2013

Priateľka ma prostredníctvom výčitiek dotlačila k tomu aby mohla chodiť sama na zábavy a posedenia s priateľmi. Nič mi neostalo len súhlasiť, ale sám viem že to nieje správne,lebo som tiež spával s presne takými to ženami, ktoré boli vydaté a chodili samé po zábavách, ale moja priateľka je tvrdej povahy tak môžem akurát tak šúchať nohami aj sama mi to hovorí, Posledná zábava 6,7 ,2013, dopadla tak že prišla pred 3tou v noci a smrdela s nej vodka a víno, viem že jej priateľky pijú iba víno, tak sa potom priznala že stretla kamaráta 😀 No hneď ráno už mala nové známosti na Facebooku a víkend pokračoval v duchu písania s nimi 😀 a ja som bol len hlupák na oštaru 😀 čo vy nato?? Rád by som bol keby sa trošku uvedomila a preto táto diskusia, možno jej vaše reakcie pomôžu pochopiť čo je rodina, Ďakujem Zdeno

ematko29
11. júl 2013

Prvé čo ma napadlo je ,že taká žena nieje matka ☹,AK takto bude pokračovať,tak si ju dcera nebude vážiť.A vôbec celá rodina je postavená na hlavu,je to smutné ,ale takto rodina nevizerá.Neviem čo by som napísala,ale strašne opovrhujem takými ženami .

petraxy6
11. júl 2013

@zdenopeta ja také ženy poznám a pre mňa osobne sú nuly. Nechajú malé bábätká 2-mesačné mamám na krku a hýria celú noc ☹ Také ženy si absolútne nezaslúžia deti a ani milujúcich manželov. Keby to bolo raz že je nejaká stretávka v škole, ale oni furt skoro každý týždeň, lebo toho majú "dosť" - dosť asi v tom zmysle, že pol dňa sa flákajú po meste, sedia na terasách a pol dňa neviem čo robia, ale nevaria, neupratujú...Takým teraz patrí svet 🙂

linda20111
11. júl 2013

@zdenopeta Vacsinou sa takto spravaju chlapi... Ale ked je vazny vztah a je uz dieta, tak to nieje vhodne ani pre chlapa ani pre zenu. Ja by som si toto v zivote nedovolila, moj manzel tak isto nie, da sa povedat ze je trochu "pod papucou" 🙂 u nas to funguje tak, ze ked sa chceme zabavat tak sa zabavame spolu, raz za cas manzel ide na pivo s kamaratom ale nikdy nie zabavy, diskoteky a podobne. Ja tiez asi raz za mesiac zajdem s kamoskou na kavu, alebo lepsie ked ku nej domov, tam mame sukromie a mozeme si pokecat kolko chceme. Mozem este napisat ja mam 27rokov a manzel bude mat tento rok 3O. Niesme nejaki stari co nerobia nic len sedia pred telenovelou a chodia do kostola, mame svoje zaujmy, prerabame dom ale na prvom mieste je nase babo - teraz ma pol roka. No aj ked sme ho este nemali, nikdy sme nerobili taketo veci ako tvoja priatelka. Robili sme ich davno predtym, v puberte 🙂 Dufam ze ona vie co je dolezite v zivote, mozno sa len potrebovala vyblaznit, ale nebolo by to dobre opakovat, pretoze to len pokazi vztah, zacnu sa hadky, nedovera, odcuczenie... To by ste urcite nechceli. Drzim palce nech sa vam to nestane.

zdenopeta
autor
11. júl 2013

ematko29 ďakujem, moja sestra má taký istý názor, ja si to všetko uvedomujem a ver že je to pre mňa naozaj moc ťažké, lebo som veril že budeme dobrá rodinka, ale vidím že sa nám to rúca ☹

terezka1947
11. júl 2013

@zdenopeta fuuuha,tak neviem ci ti tato diskusia pomoze 😒 ...ak ju raz taha od dietata,od teba nieco niekam,hmmm...dohovor nie velmi nepomoze,musi sa zobudit sama.....nechapem,ma dieta-zdrave dieta...co by za to dali ostatne baby 😠 ....nechapem.....no ale treba si uzivat zivot-len je otazka ci toto je prave ten ZIVOT 😠

zdenopeta
autor
11. júl 2013

Dcérka bude mať po ročka, a poviem vám že mi to ani tak nevadí, lebo maličká mi prináša veľkú radosť je to krásne malé slniečko 🙂

mimasimi
11. júl 2013

@zdenopeta Neviem, nepíšeš, či máte dieťa. Ak nie, bež od nej, ja viem, láska je láska, neviem, koľko máš rokov, ale niekedy treba aj ten rozum počúvať. No, ak máte dieťa, tak je to o inom. Podľa toho koľko rokov má ona, ak je mladá, potrebuje sa odreagovať, ale treba jej dať normu, odtiaľ potiaľ. Povedz jej raz do mesiaca a postupne ju to možno prestane baviť..., ale musíš si dupnúť a ukázať, že Ty nosíš tiež nohavice. Keď si dokáže ona, musíš to aj Ty. Nie, je nič horšie, keď žena vie, že môže s chlapom manipulovať a robiť si, čo chce, ona sa potom k nemu pritisne a je zase dobre, je to taký výsmech do tváre.... ☹

adkoalauri
11. júl 2013

@zdenopeta mne je len to čudné, že dávaš 😀 , ja by som na tvojom mieste 😢 . Nájdi si inú ženu, takáto žena si nezaslúži mať ani muža a nie to ešte dieťa! Čomu sa priučí tá malá? Ako jej vysvetlíš, že mama po večeroch odchádza? Myslel si na to, že možno po roku budeš vychovávať cudzie dieťa? Alebo sa nedajbože nakazíš od nej? Možno to preháňam, no neviem...

zdenopeta
autor
11. júl 2013

@linda20111 veľmi krásne tak som si to predstavoval aj ja, ale musím tu povedať že toto všetko som mal, ale svojou jednou chybou som to stratil, žena ma moc milovala a nedokázala mi neveru odpustiť a po ťažkom rozvode som chcel začať noví život, ale nepodarilo sa a beriem to trošku, ako môj trest.

mimasimi
11. júl 2013

@zdenopeta Aha, tak máte dieťatko, joj, ja neviem, ja by som bola neskutočne nervózna, že čo sa s malou deje. No, každý máme iné priority, nech si teda vyberie. Ja toto neuznávam, možno som zastaralá. Skús teda dať malú k niekomu, a choď sa zabaviť s ňou, i keď si myslím, že malá je ešte maličká, aby už u niekoho spala, ja som deti dala až keď mali skoro dva roky, asi som vážne zastaralá .... 😀

sympa1
11. júl 2013

a mne je cudny cely uvodny prispevok

monci8888
11. júl 2013

svagrina je presne toto,... ako sa mala narodila, tak jedine co pozna je chlast a kamaratky,... malu nechava od stvrtka do utorka u svokrovcov.. ono to je tak, ked niekto dostane prilezitost, tak ju vyuzije... a tym, ze sedis doma s malou jej tu prilezitost priam servirujes na podnose.. ako, aj ja sem tam idem von, nemyslim von, tak, ze opit sa a neviem co, ale s kmotrou posedime na zahrade, alebo v pivnicke a o jedenastej spat 😉 take zeny, co sa o dieta nevedia postarat ich nemaju ani mat.. potom ked vidim zeny, co sa zufalo snazia o babatko, tak mam chut dat tym "supermamam" preventivne "hubovej polievky"...

zdenopeta
autor
11. júl 2013

@sympa1 Prečo?? môžem ti odpovedať na čo sa opýtaš. podla tvojej reakcie si trošku myslím že si asi podobná mojej priateľke, ale nechcem ťa uraziť, ak nie tak sa ospravedlňujem.

danielagre
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborka2708
11. júl 2013

No musim sa priznat ze mna tiez kamaratky raz ukecala ist vecer von. Podotykam tiez matky! Ony mali skvelu naladu ,pili ako mlade žaby. No ja som sa nemohla uvolnit ani jedno vinko som nemohla vypit. Myslou som bola pri mojom syncekovi ,ze co asi robi ,ci spinka ,ci ma nepotrbuje. Pre mna ziadna zabava. Az som sa sama znenazdajky rozbehla z baru domov. Pisem pravdu celu cestu som bezala 🙂 za mojim syncekom a tesila som sa na neho tak ako mozno nikdy. Od vtedy ma nikdo neukeca ist von 🙂

zdenopeta
autor
11. júl 2013

@danielagre Ďakujem pekne si to napísala.

danielagre
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborka2708
11. júl 2013

🙂

marissenka
11. júl 2013

matka by sa takto urcite nemala spravat. a mala ma len pol roka?ak dobre rozumiem...ja by som veru nemohla od takeho mimina odist. skus jej prehovorit do duse. urcite ti je luto tej malej...ach.nemas to lahke.drzim palce,nech sa mama uvedomi 😉

digysa
12. júl 2013

@zdenopeta Zacni si robit detailny dennik o jej "vyletoch" po nociach...odfot ju,ked je opita....
Jedneho dna sa budete totiz sudit komu ta dcerka pripadne........bolo by smutne, keby mala zit s matkou ako ona..... ☹

linda20111
12. júl 2013

@zdenopeta kazdy moze urobit nejaku chybu, tak ako aj ty predtym, co teda bola asi najvacsia chyba aka sa da urobit, tak aj tvoja priatelka mozno nejake spravila, treba sa s nou porospravat, nech si vyberie aky zivot chce. ci je jej to lahostajne??? v kazdom pripade sa priprav na to ze ked sa rozijdete bude boj o dieta. v prvom rade teda treba sa pokusit zachranit vztah, rodinu, ak to nepojde, tak aspon dceru, aby bola s tebou.

fuska
12. júl 2013

Podla mna je to vymyslene. Tolko vyrehotanych smajlikov v uvodnom prispevku. Nevidim nic zle na tom, keby sa isla VYNIMOCNE vyvetrat na diskoteku a mozno aj opit s kamoskami. Rozhodnie vsak nie kazdy tyzden. Ak chce chodit casto na diskoteky, nemala sa stat matkou.

lujza123
12. júl 2013

No TRAGEEEDIA. Zenska si raz vysla sa zabavit von (co je uuplne normalne, to ze je matka neznamena ze v zivote uz nevystrci nos z domu), prisla a bol z nej citit alkohol ( no daaalsia katastrofa, je to MATKA a DOVOLILA SI VYPIT VINO), spoznala nejakych novych ludi (nehorazne, ved je matka, ta sa nesmie s nikym bavit okrem dietata a chlapa) a jej ofucany priatel nemoze prezit to ze sla von tak sem napise...

A jasneee ze sa tu hned zbehnu tie skutocne SUPERMATKY a pisu prispevky o tom ako si ona nezasluzi byt matkou. Slecny Afganistan je daleko (pre niektore bohuzial) dokonca stredovek skoncil (opat pre niektore bohuzial) a v dnesnej dobe proste zeny aj ked majuu deti idu obcas von sa vyvetrat, DOKONCA SU TAKE DRZE ZE SA ROZPRAVAJU AJ S MUZMI......a niektore aj piju alkohol a aj fajcia cigarety.....SODOMA GOMORA

bets
12. júl 2013

ja neviem, co ten chlap teraz caka, ked uz ma rozvod za sebou, lebo podviedol svoju exmanzelku, ktora ho milovala....
ked niekto vymeni milujucu manzelku za rozkos s milenkou, preco potom ocakava, ze bude mat lepsi vztah ako mal. hovori sa, ze milenkou muz hlada 20%, co nemala manzelka a neskor si uvedomi, ze tych 80% bolo ovela lepsie...

tatko_bebe
12. júl 2013

to co mas za zenu... by som jej vycistil zaludok alebo lepsie povedane by som ju asi prepil nech jej je dobre zle. V kazdom pripade asi by som s nou nedokazal dlhsie zit-ak by sa to pravidelne zelezne opakovalo, alebo ju uz proste neuspokojujes

prahaxx
12. júl 2013

😀

lujza123
12. júl 2013

Ona je este nic oproti mne....ja som mala tolko drzosti ze som od dvojmesacnej sla vecer von...dokonca na 4 hodiny!!!!!! A este som si dovolila dat pivo !! A nie jedno!!!! A moja uboha dcera dostala rano odsate mlieko 😉

No a ked mala 10 mesiacov tak bola od piatka vecera do nedele rana u svokry a ja mater krkavcia som sa bola na festivale zabaaavac a alkohol popijac..a este som si aj z tej drogy marisi jointa ubalila....no nezasluzim si to dieta, veru nie

A dokonca obcas ideme viacere taketo podarene matere vecer von a nase deti zatial spia doma a straaaaaasne trpia aj s ubohymi manzelmi ktory ich musia strazit (ano niesu to pravy chlapi a neukazu kto nosi nohavice, veru mali by pastou po stole buchat a kricat nikam nejdete!!!)

evkakorcek
12. júl 2013

@zdenopeta a ona ma koľko rokov? 16? ved toto neni normálne správanie, a nyvše ked má dieťa. Takto sa nespráva žena - MATKA! nejde mi to nejako do hlavy fakt...... býva to skôr naopak, že chlap chodí po vonku a ožiera sa, ale toto je fakt divné. Normálne jej daj decko do ruky a nech sa stará, čo má čo chodiť po nociach!
Ja si tiež raz za čas vyjdem von s kamoškami, ale tak za ten rok a pol čo mám dieťa, som bola v bare asi päť krát - maximálne!!!

lujza123
12. júl 2013

@evkakorcek jasne ty si bola 5 x za rok a pol si uuplne super a ona bola raz na zabave a uz si dieta nezasluzi

tykat
12. júl 2013

Niektorí tatkovia (a že ich veľa poznám) to robia bežne a ženy nechodia vyplakávať na koňa, že muž chodí do krčmy . Keď to robí žena hneď je cundra alkoholická a nezaslúži si dieťa. No čo už, tak ste sa asi zišli taká obrátená dvojica, buď rád že tvoje dieťa má aspoň zodpovedného otca, takže nešúchaj nohami ale navar, vyper, vyžehli, vyluxuj a choď s drobcom von. Niektoré ženy-mamy to robia celý život so zaťatými zubami a čakajú kým dieťa odrastie a budú sa môcť aj ony trochu "urvať z reťaze".