Milenec hľadá aj iné ženy

1. jan 2021

Zaujíma ma objektívny názor, ako by ste sa zachovali,keby ste vedeli o tom,že chlap s ktorým ste sa dohodli na milencom pomere

nistika
1. jan 2021

vidis aj to je odpoved. teraz potrebujes cas tak sa toho drz a uvidis neskôr.

mareka49
1. jan 2021

Filcky kapavka všetci sa tesia

hindakus
1. jan 2021

Každopádne je to vrcholne nechutné ... kde máš nejakú hrdosť?

autor
1. jan 2021

@hindakus nehnevaj sa,ale čo s tým má hrdosť? S týmto dotyčným sme boli už aj odlúčení a ani jeden z nás nemal nijakú známosť medzitým. Začali sme sa zase stretávať práve preto,že sme sa vzájomne chceli a tak si to na začiatku aj povedali. To,že som zistila,že rieši aj iné je čistá náhoda,nevedela by som o tom vôbec,nebyť jednej náhody,takže s tým hrdosť absolútne nič nemá.

elizabet173
1. jan 2021

Na vztah zalozeny len na sexe musi byt zena zrela, co ty evedentne nie si. Ty nemas v sebe upratane, co od zivota vlastne chces. Zena, ktora ma v sebe jasno, chce zit sama, nema zaujem o vztah, uz vobec o deti, nema problem s tym, ak si jej sexualny partner hlada na sex aj ine zeny, je jej to jedno. Ak jej to vadi, ukonci to, hlada ineho, s ktorym bude mat intimny pomer, ale nikdy nic ine od neho necaka. Ty nemas toto ujasnene ani nahodou. Pises, ze mas milenca, muza len na sex a si vedla z toho, ze to pri tom sexe zostalo a ze on si hlada aj ine zeny. Nevies co chces a nie si zrela na nezavazny vztah s milencom, lebo po case zacinas mat k nemu majetnicky vztah

nikyball
1. jan 2021

Mk je dôkazom toho, že ženská naivita nemá hranice 🤣🤣🤣

autor
1. jan 2021

@elizabet173 nesúhlasím. To,že nechcem mať muža vedľa seba nonstop neznamená,že si narokujem na milenca. Išla som do toho lebo ma chcel a veľmi,tak som súhlasila, ako aj on súhlasil s tým,že moc často to nebude možné. Keby povedal,že ma chce len dočasne alebo že chce si hľadať inú alebo popri mne mať inú,nikdy by som do toho nešla. Verila som,že keď nás nič nespája a neviaze,že to bude o to lepšie a uprimnejsie než vo vzťahoch,ktoré sa držia nasilu papierom hypotékou alebo deťmi. Išla som do toho úplne úprimne a jasné a ja som narozdiel od neho hrala fér. To mi je ľúto a to ma mrzí.

elizabet173
1. jan 2021

hadam si nesla do toho s tym, ze to bude tvoj milenec, az kym vas smrt nerozdeli. V takychto vztahoch musis predsa ratat so vsetkym. Ako moze milenec vediet, ci ta chce len na tri mesiace alebo na tri roky? To sa da? Mas trochu milne predstavy o vztahoch. Niekoho drzi mozno vo vztahu hypoteka, niekoho deti, niekoho mozno firma. Ak niekto vo vztahu nechce byt, neudrzi ho ale nic na svete. Ale este existuje aj nieco, co je silnejsim putom a to je vzajomna naklonnost a laska. Ty si asi mala zlu skusenost, ked si si myslela, ze vztah zalozeny na super sexe bez akychkolvek zavazkov bude stabilnejsi, ako vztah zalozeny na laske. No evidentne nie.

drzaopica
1. jan 2021

Bud rada za tu nahodu, ze si sa to dozvedela.A garantujem Ti, ze to nebolo prvy krat nemozes byt v tvojom veku tak naivna, aby si mu verila ved uz nemas 20 ani 30r.A myslim, ze tuto skutocnost, ktoru si sa dozvedela prehliadnes a casom sa mu ozves.Toto je minimalne druhy ci treti prispevok o tvojom milencovi a vzdy v obdobi Vianoc.

drzaopica
1. jan 2021

Ked Vas nic neviaze a nespaja len obcasny sex je to velmi malo.
Sklamane je tvoje ego aj, ked sa snazis nas presvedcit, ze ty si bola ta, ktora urcovala kedy, za akych podmienok, ale pravda bola ina on si isiel aj svojou cestou a svojim sposobom preco by nemohol?A to boli

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
1. jan 2021

No ak porusil podmienky zmluvy, tak tu zmluvu vypovedaj 🤷😁

waity888
1. jan 2021

A ako vieš, že nemá vzťah a popri Tom aj teba a iné ďalšie? Zažila som už aj tento extrém a ostala som prekvapená. Niektorí sú veľmi šikovní a dokážu to úplne s prehľadom.

luciannka83
2. jan 2021

Nikdy som milenca nemala, ale keby som msla, tak by mi urcite vadilo, keby dpaval s inymi zenami. Asi som staromodna, no mne pride ,,nehygienicke,, mat viacerych sexualnych partnerov. A teraz nemam na mysli milenca popri manzelivi, ale len chlapa na sex keby som bola slobodna.