Milenec hľadá aj iné ženy

1. jan 2021

Zaujíma ma objektívny názor, ako by ste sa zachovali,keby ste vedeli o tom,že chlap s ktorým ste sa dohodli na milencom pomere

stanulienkat
1. jan 2021

Hošan je vychytraly. Ma viac kamosiek s vyhodami a nemusi si platit děfky.

meluela
1. jan 2021

no mali ste sa dohodnut ci vyzadujete exkluzivitu alebo nie ... a ak ste sa nedohodli, teraz je ten spravny cas. ak exkluzivitu vyzadujes tak na nej trvaj a on sa musi rozhodnut ci je to pre neho prijatelne alebo nie. ked nie, tak hladajte obaja dalej

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
1. jan 2021

mozno v tom je ten problem, se sa stretavate aj inac a ty mas pocit, ze tam nejaky vztah je aj okrem sexu. Keby ste sa stretali len za ucelom sexu, bolo by to pre teba jednoduchsie

autor
1. jan 2021

@elizabet173 on sa vyjadril,že sa ničomu so mnou nebráni

meluela
1. jan 2021

exkluzivita = ze nema inych partnerov okrem teba a ty ze nemas inych partnerov (ako pri inych transakciach ked napr. ked restauracia moze podavat iba Coca Colu, ale uz nie Pepsi lebo sa tym zaviazala v zmluve)

elizabet173
1. jan 2021

ale sa aj vyjadril, ze o vztah nema zaujem, nie? Okrem toho hlada na sex ine, takze....len mam stale silnejuci pocit, ze ty si tajne dufala, ze z toho vztah bude, on evidentne nie, no treba si vzdy vylozit karty na stol.

petamich
1. jan 2021

@elizabet173 uplne suhlasim! zasa raz krasna ukazka, kedy chlap namotava, len aby neprisiel o isty (ved vieme co) a zena ocakava viac, keby ludia dodrziavali "zakladne pravidla" sexu bez zavazkov, inak by to vyzeralo, ked chcem od niekoho sex, nemam s nim travit cas, riesit veci atd. lebo potom to vzdy sklzne k tomu, ze zena ocakava viac (mozno aj chlap ale to skor vynimocne), autorka by sa mala zamysliet co vlastne chce a nechce, lebo tie somariny co jej tvrdi "nebrani sa nicomu" ale iniciativa ziadna a hlada si milenky - to myslim hovori samo za seba

elizabet173
1. jan 2021

@petamich napisala si to dokonale, bohuzial vela zien ma tendenciu klamat same seba

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
1. jan 2021

no to vie len on preco, mozno ma pocit, ze chces viac a nepaci sa mu to, mozno si potrebuje dvihnut ego, lebo ty pre neho nie si ziadna vyzva alebo naopak ma pocit, ze si ho odmietla a mozno to tak robil aj doteraz, len si o tom nevedela - spytaj sa jeho, lepsiu odpoved to nikto neda

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makova333
1. jan 2021

autorka: ak ta toto stve, tak nie si nad vecou a uz ten vztah k nemu nie je v cisto mileneckej rovine. A to je problem. Lebo jeho zjavne v tej mileneckej je preto hlada aj inde. A je irelevantne preco, ci ta chce nahradit alebo potrebuje striedat alebo cokolvek ine.

petamich
1. jan 2021

no tak potom ale nechapem co riesis, evidentne ho nechces, ked si ho odmietla, ak ta irituje, ze si si myslela, ze nespite s nikym inym, tak ho posli kade lahsie alebo mu povedz, ze si to nezelas a mozete spolu pokracovat iba v pripade ak nebudu ziadni ini a ak niekoho stretnete poviete si o tom a rozlucite sa a vybavene, z nejakeho dovodu ale stale nerozumiem co ta vlastne stve

makova333
1. jan 2021

@petamich stve ju, ze je namotana a on nie

lija22
1. jan 2021

kedysi davno som mala takyto pomer aboli sme dohodnuti, ze ked sa nam pritrafi do zivota niekto iny ci uz srdcu blizky ci len na pretiahnutie nebudeme spolu drichmat. cize toto si ujasnire, nech je to fer a ci hlada ci nehlada, nudi sa bla bla to neries. to je jeho vec

drzaopica
1. jan 2021

Bez urazky tento problem s milencom tu pises niekolko krat do roka.Naposledy, ze mas cas dlho ste sa nevideli a nevies ako prejavit zaujem, ale zase, aby to nebolo okate....tak Ti to je vsetko jedno, ze si musela napisat prispevok.Mala by si si ujasnit co chces, co ocakavas.Rozhodne nie si jedina zena s ktorou sexualne zije samozrejme, ze je vsetko ruzove a idealne a max mu v posteli vyhovujes ved Ti hovori to, co chces pocut....nic na tom nemeni, ze Ti obcas pomoze aj v inej veci ako v posteli.Ak ty nechces upustit zo svojho zivota chces prezit 5, 10, 15 r zivota s chlapom takto?preco sa bojis vyjadrit city este sama si davas za vinu, ze si odmerana a preto hladal inde.Chlap rozmysla inac to neznamena, ked bol spokojny, ze nehladal inde mozno ma 6 mileniek na hory a pomaha aj inym

petamich
1. jan 2021

@makova333 tiez to citam medzi riadkami 🙂 ale potom akoze nechapem o com su cele tie somariny okolo - on mi aj povedal, ze chce viac ale ja som nereagovala atd. 🙈 v zivote som sa naucila, ze plati pravidlo ak chlap chce vie byt velmi proaktivny a jasny a tento pan z tohto prispevku podla mna vztah nechce (minimalne nie s autorkou)

drzaopica
1. jan 2021

Vedel, ze mas tyzden cas a neozval sa a hned namotaval druhu.Dala by som si spravit test na pohl. choroby a ukoncila isty pich. pozrela sa do mojho vnutra preco som toto chcela, preco mi vyhovuje vztah dievcata cakajuceho na telefon bez perspektivy, lebo ty si s nim roky vzdy ma fascinovalo s akou graciou opisujes Vas vztah.On dobre postavenie, malo casu, ty si normalny vztah nechcela a odmietala

autor
1. jan 2021

@petamich štve ma to iba to,že pravdu sa nedozviem a keďže aktuálne nie sme v kontakte tak to nemám.ani ako vyriešiť.

makova333
1. jan 2021

no tak problem vyrieseny nie?

nistika
1. jan 2021

asi by si sa mala jednoducho s nim porozpravat o svojich novych zisteniach, o tom co ocakavas a prispôsobit pravidlá tak, aby vyhovovali obom. ak je to dobry milenec a vyhovuje ti ok nechaj si ho ale musis sama vediet co môžeš od neho očakávať, inak to končí sklamaním. cize nejaké zvladnutelne pravidla pre oboch jasne formulovat, aby ich nikto nerozumel svojsky....ale ak s nim niesi v kontakte tak co? mozno je uz i tak koniec, ale mozes to riesit tymto sposobom s niekym novym.

autor
1. jan 2021

@drzaopica toto si asi mýliš to nie je o mne. Ja nečakám na telefonát od neho,ale opačne. Stretli sme sa vždy iba vtedy,keď som ja mala chuť a taká bola aj dohoda,že sa vždy ozvem iba ja a akceptoval to.

petamich
1. jan 2021

a nepopieras sa teraz tak trochu sama, mne si 10 min. dozadu komentovala, ze nechapes preco sa ti neozval, ked si bola k dispozicii a hladal inde a @drzaopica si teraz napisala, ze sa stretnete iba ked to iniciujes ty, tak co sa potom cudujes, ze si hladal s kym si vrznut inde? ked by si sa tri mesiace neozvala, tak je bez sexu?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
1. jan 2021

Uz si sa mu zunovala. To si este chlapov neprekukla? Hovoria len to,co si myslia,ze chcu zeny pocut. Je vychcany. Boji sa,ze ked ti povie o inych,skonci mu u teba isty pich. Chce zmenu,vyskusat nieco ine,nove. Nie je sex ako sex. S kazdym je to ine,ina vasen a tak.

janeninka
1. jan 2021

Pride mi to ze mas milion domnienok - hlavne teda ze exkluzivita plati obojstranne. To si treba vyjasnit priamo. Je to tak omnoho jednoduchsie. A ze sa ti neozyva tak sa uz nedozvies? Sak sa mu ozvi. Pises ze mate aj kamaratsky vztah. Ak si potrebujes nejake veci s nim doriesit, pripadne uzavriet a pod. Ak nezareaguje - zas vies nacom si

nistika
1. jan 2021

to ze ostalo ticho z jeho strany chapem, mali ste dohodu ze sa ozves ty. preco je teda z tvojej strany ticho? pretoze si zistila ze hlada ine prileitosti? ak s nim nechces nic vazne riesit preco ti to vadi? kvôli chorobam? kvôli tomu ze ho vlastne chces mat len pre seba? alebo co tam je? urovnaj si najskôr svoje myslienky co chces co ocakavas. potom ho kontaktuj a dohodni nove pravidla nech su akekolvek. bud bude suhlasit alebo nie...bud je mozny kompromis alebo nie. alebo ak to nechces riesit nechaj to tak. ale modry konik ti v tom sotva pomôže

autor
1. jan 2021

@nistika urovnane mám v hlave a áno,chcem ho na ten sex,ten by mi chýbal,ale vzhľadom na to,čo hovoril mne a ako ten sex so mnou velebil sa mi to proste bije s tým,čo aktuálne robí a tým sa cítim oklamaná,preto sa neozývam. Asi potrebujem cas