Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sissmiss
5. jan 2014

@trend270 mozeme si tykat? robi sa to tu tak.
Ja neobhajujem milenku, ja len pisem ze mohla hovorit pravdu. Ja neviem ako to bolo, tak ako to nevie nikto. Ale hodit kamenom sa da vzdy.

Boli tu uvedene nejake informacie. Jednostranne. Ale boli. Na zaklade nich sa da cela ta situacia ponat pozitivne. Ale aj napriek nim sa pojme vacsinovo negativne. Ok. To ta netrapi ze niekto v tom vidi zlo ktore si tam domysli ale ze ja si domyslim to dobre to ta trapi? Celu situaciu rozoberame len cisto teoreticky, konstruujemez hovorime co si myslime a ake mame nazory, vytvarame domnienky a vysvetlujeme svoje postoje a objasnujeme okolnosti ktore nas k tomu vedu. To je cele. Toto nie je o tom konkretom pripade uz davno, len sa v tom hrabeme a hladame moznosti, ako to mozno bolo a ak by to bolo tak a tak, kam by sa to posunulo

sissmiss
5. jan 2014

@laurital hmmm...neplacam ju po ramene, ale utopit ju v lyzicke vody na zaklade len svojich domnienok ju tiez neplanujem. To co tu bolo nou napisane nedava ani jednej ani druhej strane za pravdu. Je na kazdom ako to cele chce vidiet.

dejnas
5. jan 2014

@sissmiss mne vôbec nevadí, že sa snažíš obhajovať barulinu...
máš pravdu, každý to môže vidieť, vnímať inak... hľadať ospravedlnenie, pochopenie aj pre druhú stranu... a diskutujeme predsa 😉 ...
len mám taký pocit, že kvôli jej obhajobe sa tu vykonštruovalo viac vecí, než fakty - resp. - veci napísané samotnou barulinou...
väčšina z nás skôr vychádza z toho, čo - konkrétne barulina napísala a nešpekuluje nad tým, ako to "mohlo byť".. či mali dohodu na sexe, či ho exka donútila k splodeniu dieťaťa, či on odcestoval pracovne, aby s ňou nemusel žiť.... atd.... preto možno viac tých negatívnych odoziev

sissmiss
5. jan 2014

@laurital zase mam pocit ze obe hovorime ze trava je zelena ale ty ma o tom ides presviedcat. Ja hovorim ze laska s papierom alebo bez papiera by mala byt nedotknutelna, ze obaja vo vztahu by sa mali snazit a mali by byt cestni, ze nevera nepatri do vztahu, ani papieroveho ani ineho. Ze z problemov sa neuteka. To vsetko je moja rec. Tu som si len dovolila poukazat na prispevky ktore tvrdili ze neexistuje ze by ten chlap tam bol cestny a kocka moralna. Ze si proste myslim ze existuju okolnosti ktore sa nedaju vyvratit na zaklade toho co napisala ze to tak byt naozaj moze, ze mohli byt obaja cestni.
Nerada by som bola ak by sa moje poznamky v tejto teme ktore sa vztahovali len na tento jeden pripad a len na snahu ukazat aj inu moznost ktora teoreticky mohla nastat nez len tu prezentovana ala hodim si kamenom boli spajane s mojim nazorom vseobecne.

maminuska
5. jan 2014

@sissmiss čisto pragmaticky, racionálne je z môjho pohľadu nevera neospravidniteľná , nech k tomu viedlo čokolvek . Jednoducho je to rozhodnutie človeka tento ukon vykonať dobrovolne. Človek ktorý ide suložiť vie že má doma partnera /partnerku , je si vedomí svojich záväzkov a napriek tomuto všetkému ide do toho .
Tak ako byť verný je rozhodnutie a aj byť neverný je rozhodnutie - dobrovoľné , pri plnom vedomí a svojprávnosti.
Tak ako je však neospravedlniteľná , je však odpustiteľná . Ten kto odpúšta sa určitým spôsobom dostáva na omnoho ťažšiu cestu ako ten čo podviedol .

adri266
5. jan 2014

@sissmiss pre mna by to bol vzdy vylucne monogamny vztah, aj keby sme len spolu chodili...ten americky styl randenia, ze kazdy s kazdym, kym nenajdem toho praveho...to je to, co u dnesnej mladezi nepochopim, ze su taki neopatrni a malomyselni...

sissmiss
5. jan 2014

@dejnas chapem...a ja asi prilievam olej do ohna.
Ja som posl.strany uz len odpovedala a celkovo sa to posunulo uplne inde nez bol povodny zamer. Naozaj prvotny zamer bol zastavit to kamenovanie a len sa zamysliet nad tym ze to nemuselo byt tak ako sa tu domyslelo. Ze sa to da domysliet aj pozitivne. Viac krat som pisala ze len teoretizujem, nie ze takto a takto to urcite bolo...a vyjdem z toho nakoniec ako debil 😅
Iks krat ma tu nasrali milenky a nezdrzala som sa a bila ich hlava nehlava, neviem, tu mi to nejako inak rezonovalo...

laurital
5. jan 2014

@sissmiss A četla jsi moje komenty k barulině?Možná jsem byla tvrdá, ale nikdy jsem nebyla útočná, nezesměšňovala jsem ji.To, že s někým nesouhlasím umím říct i slušně a bez podpásovek typu jak kdo vypadá.Toho já se neúčastnila, naopak jsem říkala, že nikdo nevíme,jak to tam bylo.
Ale i tak říkám, že mně by se eklovalo být s mužem, který čeká dítě s jinou.

sissmiss
5. jan 2014

@maminuska opakujem, neveru neuznavam a neospravedlnujem. Bolo tu od tej b.malo info ale dali sa pri troche chcenia pochopit aj uplne idealne v jej prospech. To bolo cele. Len teoria. Ako som pisala, vychadzala som z toho ze chlapik nebol vo vztahu, ze si len vrzol. A pocas toho co pani cakala dieta si on nasiel vztah. Predpokladala som v jednej z tych teorii ze on s nou vztah nemal, neudrziaval, nepokracoval ani v tom "zasuvani".
To co pises o nevere si myslim aj ja

sissmiss
5. jan 2014

@laurital nepamatam si ktore prispevky tu boli od teba. Nemala som v umysle utocit na nikoho, ani na toho kto ju odsudil ci zosmiesnil... Precitala som tu debatu a pri tych resultatoch som mala dost...
Ani mne by nepasovalo keby moj napadnik caka dieta s niekym...ale zase...nemozem povedat ze ja nikdy a ja vzdy a ja toto a toto...

sissmiss
5. jan 2014

@adri266 aj pre mna bol kazdy vztah ktory som mala vylucny a monogamny a to som ocakavala aj od partnerov. Americky system je takyto ze spavaju spolu vsetci navzajom? omg...Ja ani do verejneho bazena nevlezem a nie si tekutiny vymienat kade tade priamo

barulina
5. jan 2014

@trend270 a kde ti chybi, na kterych fotkah, kdyz je tam na spousste 🙂

barulina
5. jan 2014

miochodem damy, vam se ale rodi v hlavikach teorie. ani jedna nevite, a ja se dobre bavim, co vsechno si je zenska scopna vymyslet. ach jo, az bbuete vedet vse - mluvte

metisa
5. jan 2014

Mna by nebavilo cakat...a este k tomu za zenacom... Ak je to nefunkcne, tak preco neodidisiel? Bolo predsa dost casu.
Keby som bola milenka, tak by mi vrtalo hlavou, ze ked to spravil svojej zene, co ak to urobi neskor aj mne? Ale samozrejme, debaty na styl "keby bolo keby" su od veci...len tak ma to napadlo. 😎
Jemu asi vyhovuje mat bokovku, nemyslis? Vyhovuje mu to takto - ma istotu v zene, ktora asi nic netusi a obcasne (alebo pravidelne) radovanky s tebou. Ja to tak vidim. Je to falosneeeee 😖 Ako sa moze zene pozriet do oci,,a vlastne aj tebe?

sissmiss
5. jan 2014

@adri266 teraz som si vsimla tvoj prispevok ktory som prehliadla 😉
Ja som ok s tym ze si nieco inak pochopila a ze mozno voci mne vyznelo neuctivo, v pohode 🙂 Debatujeme, pytame sa ked si nerozumieme, a to caro pisania ze casto hovorime o tom istom a napriek tomu sa hadame 😀 to tu proste je.

O tej chate, preto som pisala ze na chte bez signalu, ze nevies zavolat pomoc...a to ze jeden triezvy je medzi rozumnymi dospelymi samozrejmost, len moze nastat pripad ze to zrovna bude ten co skolaboval...Mne sa raz stalo ze sme mali dohodu ze jeden triezvy a vzdy som to bola ja, lebo ex holdoval alkoholu...Raz jeden jedniny som pila ja, lebo na chatu prisla moja kamoska co prave ukoncila skolu a chcela si so mnou pripit...obe sme boli skoro abstinentky...takze dva pohare sektu a boli sme pripite...ex vedel a suhlasil ze on bude ten jeden krat nepit...Ked som dopila ten druhy pohar, dosiel zvonka v naladicke po niekolkych pivach a prestat neplanoval. Boli sme tam s 2rocnym dietatom 🙄 Toto je pre mna tiez taka situacia...pila som, mohla som cakat nejake tazkosti..ale dohoda bola ze on pit nebude. Ked to porusil tak ma sklamal, aj voci mne, aj voci dietatu.

marika39
5. jan 2014

zaujímavé že si niekto začne s človekom, o ktorom vie že si k nemu len odskakuje od rodiny. Možno po čase tam prídu aj nejaké city, ale ako žena teda by som fakt nemala záujem o niekoho, kto odo mňa beží domov a večer si akoby nič ľahne k svojej žene. Na to treba mať riadny žalúdok. ☹

barulina
5. jan 2014

@marika39 jessteze u nas to tak nebylo

denise.v
6. jan 2014

@barulina ano u vás to tak nebolo,lebo u vás to bolo horšie na čo by som ja nemala žalúdok

maruska24
6. jan 2014

@marika39 a vieš koľkých takých poznám? a najlepšie je ak ten dotyčný ešte aj milenke pred manželkou telefonuje, ale rozviesť sa nechce a tvári sa že on v podstate nič zlé nerobí.

adri266
6. jan 2014

@maruska24 ja som minule citala o svadbe, kde mal otec nevesty pritomnu aj milenku 😕 😕 😕 Podla vsetkeho ma obe naraz, aj manzelku, aj milenku, manzelka sa nechce rozviest kvoli firme, ktoru spolu vlastnia...no mne by to bolo na takej svadbe velmi divne....

bedrici
13. jan 2014

..vsetky zeny co spia so zenatymi trpia menejcennostou a traumami z detstva, lutujem ich urcite viac ako manzelky ktore su podvadzane..

zenabezmena
21. jan 2014

je mi ta luto,hrozne,nemas ziadne ja,zobud sa nerozmyslaj len s jenym organom.....................

mauythai
23. jan 2014

Aj ja mam taky problem. Milujem ženateho muža. On ma lubi no lubi aj svoju ženu a rodinu ktoru ako mi povedal nedokáže opustit nie teraz. No a problem je v tom mam muža s ktorym sme 9r spolu mama dceru. No ked som si ho brala poznali sme sa asi dva tyždne a potom bola svadba. Čiže som o nom.nič nevedela no bola som zamilovana. No až časom som ziatila že ma vo všetkom klamal. Kolko on ma penazi a kupi nam dom atd. No teraz viem pravdu. Doma nič nespravi pride z prace sadne na gauč telefon do ruky a to je všetko. Zo začiatku taky nebol. No nič nezarobi ledva donese 300e lebo mu nevieme kto a prečo strhava 300e a to je stale dokola stale mu niečo strhaju z platu a jemu to je jedno nevadi mu že nemame z čoho žit a platit učty. Ja sice zarabam no to nestači. Chlap sa ma postarat o rodinu a nie aby som to stale robila ja. Už ma nebavi nelubim ho niç nespravi a to byvame na dome. Preto som si našla ineho no nie tak celkom padli sme si do oka aj ked je on ženaty a o 10r starši. No je dobry pracovity stara sa o svoju rodinu zaleži mu na rodine
No láska to tak zariadila že sme sa do seba zalubili.Ano spavame spolu a je nám.nadherne no problem je v tom že ja ho milujem a on ma lubi. Lebo lubi aj ženu a rodinu ktoru nedokáže opustit. No niekto nas v praci začal sledovat a posielat jeho žene anonymne listy ze jej muž ju podvadza a pod. Jeho žena je z toho na nervy ani sa jej nečudujem. No velmi ho milujem a viem citim že ma lubi.Sme vždy spolu ked je ona v praci a mi máme volno. No ja sa velmi trapim lebo ho lubim a viem že asi spolu nebudeme no neviem čo mám robit. On už asi rok zo sna vykrikuje moje meno a to si jeho žena všimla a ma podozrenie
No to je asi všetko on ich neopusti aj ked deti ma už dospele. No ja sa trapim a aj on chceme byt spolu no nejde to. Robime spolu v praci a tak sa vidime každy den a to ma boli lebo sme len milenci no ja chcem viac.

kveta
23. jan 2014

@mauythai Mrkni si prispevok nicku Metisa z 5.januara. Ten to vystihol.

mauythai
23. jan 2014

@kveta ano to dava logiku. No ja citim a viem že ma lubi a ja sa velmi trapim tak rada by som to jeho žene všetko povedala aby ho opustila. No neviem či to nesposobi ešte väčšie problemy a opusti aj mna. No sme stale spolu v praci stale sa vidime. Vždy ked je ona v praci sme spolu. No ja ho chcem pre seba a boli ma to že spava snou aj somnou. Už som mu to aj vyčitala že doma ma pohodu sex a ja sa len trápim. Ale on že nedokáže rodinu zatial opustit. Ale kedy to dokáže?Deti ma dospele. Jeho žena je na tom psychicky zle koli anonymom čojej chodia nevieme kto to posiela. No mne to celkom padlo vhod aspom ona niečo tuši aj ked tomu nechce verit. Viem som hnusna. No ak by ma nechcel tak ju nepodvadza tak nie som len ja na vine. Neviem čo robit. Muź je neschopny sa postarat o rodinu nič nezarobi stale mame koli nemu same dlžoby stale je chory a stale mu niečo je. Ja už nevladz no vyhodit ho nemožem nema kam ist nema žiadnu rodinu. No ja chcem chlapa ktory sa vie a postara o svoju rodinu a nie aby som to všetko riešila ja
Ja už nevladzem

kveta
23. jan 2014

@mauythai Ked muz chce byt so zenou, tak s nou je.

mauythai
23. jan 2014

@kveta ano ale čo ja a náš vztah. Chceme byt spolu lubime sa no to asi nestači. Neviem čo mam robit ked ho velmi lubim

namornicka
23. jan 2014

@mauythai Chlap ktorý podvádza manželku nie je ten, ktorý sa postará o rodinu a je oporou. Okrem toho klame a hrá na dve strany. Nezaves si na krk niekoho, kto by ťa v chorobe, probléme, prípadne pre milenku takto ponižoval. To nie je charakter, je možno dobrý na zabavenie sa, ale ako človek do pohody aj nepohody určite nie.

mauythai
23. jan 2014

@namornicka No on je uplne iny je starostliví a dobry človek. Ano podviedol a podvadza svoju ženu no tym pádom aj mna.No nedokážem sa ho vzdat velmi ho lubim. A ten moj doma nestoji za nič

namornicka
23. jan 2014

Keď je taký charakter tak nech skončí najprv svoj terajší vzťah a potom si začne nový. On podľa mňa nechce, vyhovuje mu to takto. Rovno ti povedal že ženu neopustí. Ty si mu vyčítala, že má so ženou doma sex? To nemyslíš vážne. Tak asi mu tak zle doma nebude. Z príkladov z okolia vidím, že ak niekto chce tak odíde z nefungujúceho manželstva a začne si nový partnerský vzťah.