Milujem, alebo mám ťa rád

peter9595
26. aug 2018

Ahojte. Možno pre niekoho čudné, pre niekoho opovrhnutia hodné. Sme manželia 20 rokov. Nebolo dňa, aby sme si nepovedali navzájom milujem ťa. Rokmi sme prešli hocičím. Sexuálne žijeme už len veľmi málo, raz za mesiac, za dva mesiace. V čom vidím problém, že ak máme sex nemám problém ju vystískať, povedať milujem ťa. Ak však za dva mesiace nič, nemám potrebu povedať milujem, skôr rád ťa mám. Budete písať, že láska s tým nesúvisí, ale manželská láska určite áno. Zaujíma ma skôr názov mužov, či bojujú s niečim takým, prípadne názor žien či mali niekedy ten pocit, že ten sex súvisí s tým. Či poviem milujem, alebo mám ťa rád.

17juraj17
3. sep 2018

@peter9595 A k comu by sa mali muzi v takejto diskusii vyjadrit. Pozri ja som uz tiez nejaky piatok zenaty. Nehovorime si ako sa mame radi a ako sa milujeme. Proste toto u nas nefunguje. Zato ja mam kazde rano kavu hotovu nez vstanem a zene sem tam kvetinu prinesiem. Skutky su podla mna viac ako plane kecy. Zato svagrovci sa stale obimali, mleli pantom ako sa miluju sex mali 3x do tyzdna a po viac ako 20tich rokoch rozvod ked si ona nasla mladsieho chlapa. Tak si vyber. 🙂

wiw8
3. sep 2018

@17juraj17 takychto pripadov poznam vela, najlepsie, ze na vonok zalubeni, za rucicky chodili na prechadzky a potom sa dozvies, ze muz ju uz roky podvadza a bum rozvod, az nechapacky z toho, so slovami to podla mna prehanat netreba, vsetko s mierou🙂

nejla
6. sep 2018

@peter9595 síce som žena, ale pociťujem to podobne. Pri sexe sa zblížime, vymeníme energie, tiež po Tom nevidím v ničom problém, všetko je krajšie. No prejdú dva dni a cítim odcudzovanie, už mi nie je taký blízky. A nie, rozdiel v našich životoch, ako ich žijeme, nie je. Stále sa o všetkom rozprávame, zdieľame, pomáhame, ale je to iné. Dokonca, ak nemáme sex dlhšie, čiže už tak po týždni, ma začnú chytať depresie. Myslím, že to je látkami, ktoré sa pri sexe vyplavujú do tela. Niekde som čítala, že v tele pôsobia do 48 hodín. A to je presne pre mňa tá doba, kedy mi začne chýbať milovanie,

0silvia0
6. sep 2018

@nejla presne aj ja tak, som rada ze si napisala, lebo som si zacinala pripadat uz ako chlap😰

nejla
6. sep 2018

@0silvia0 veď ja si pripadám ako chlap! Zvlášť ak u nás som to práve ja, komu vždy chýba sex 😵

0silvia0
6. sep 2018

@nejla co by za to niektori chlapi dali 😂

peter9595
autor
9. sep 2018

@nejla Ty si mi trafila na nôtu. Presne si to popisala.

dai
9. sep 2018

@peter9595 myslim ze vo fungujucom pary je toto normalne... sex patri k partnerskemu zivotu, inak pary ziju skor ako kamarati ci surodenci - ktori sa jasne ze mozu mat radi ale telesne sa budu odcudzovat...

eva112014
9. sep 2018

Ahoj! Píšeš, že nebolo dňa, aby ste si nepovedali návzajom milujem ťa. Tak sa pýtam na rovinu, to ste každý deň sexovali teda? Mne to asi takto vyznelo. Riešiš slovo milujem Ťa a mám Ťa rád. Riešiš to ty, alebo tvoja partnerka? Riešiš sex, to chápem! Kde je chyba? Vieš, človek už je raz taký, že čo je dobré, slastné, chutné .... to chce opäť cítiť! Cítiť to chutné v ústach, to úžasné počúvať sluchom,to voňavé ešte raz ovoňať, to krásne ešte raz vidieť, to hebké cítiť v rukách a tú slasť a rozkoš cítiť medzi nohami !!! Ak toto dokážeš, tak určite nebudeš mať tak málo sexu! A ako dokázať? Začať sa pýtať partnerky, začať počúvať partnerku a začať trénovať v posteli ako uspokojiť partnerku. Keď sa Ti to podarí, tak môžeš hovoriť MIKUJEM ŤA každý deň!!! A ak sa pýtaš, že prečo ty máš začať? Lebo ty si nespokojný!