Úzkosť z toho, že už nebudete mať iného sexuálneho partnera

Pocítili ste niekedy v manželstve úzkosť/smútok z toho, že už nebudete mať iného sexuálneho partnera?

Ja som teda s mojím sexuálnym životom spokojná, ale iného partnera do konca života tiež nevylučujem (nie, nejdem muža podviesť, ale veď nikdy nehovor nikdy, že nebudem mať iného, nerozvedieme sa a pod, keď mám žiť ešte 50-60 rokov 🤔).

Ale už dvaja ľudia mi potvrdili (boli to muži, ale neviem či to s tým súvisí), že vstupom do manželstva ich tento pocit prepadol. Akoby stratili možnosti mať aj iné ženy týmto záväzkom a prišlo im to ľúto? Svoje ženy milujú, s nedostatkom lásky to nesúvisí 🙂

Stalo sa to niekomu?

galganka
9. nov 2022

Úzkosť? 😱 naopak. Radosť. Stupňujúcu sa, čím viac chlapov stretávam. Mám zjavne partnera, čo dal latku vysoko ( a teraz hovorím celkovo o spolužití, nielen sexe) a som spokojná.

saxana000
9. nov 2022

Toto vypoti len ten co si zobral prvu do ktorej ho strcil.ked sa vyblaznil za mlada nema preco chcket inu.dvom ludom chvilu trva kym spolu sexualne splynu kym zistia co ma druhy rad a najdu spolocny rytmus a obzvlastnit a spestrit sa to da vzdy.. ja by som uz ineho ako mojho muza nechcela.on za tie roky presne vie co kde kedy chytit kam dat ruky nohy hlavu..
Keby zas mam s niekym zacinat zase od zaciatku toto ano toto nie tu ma chyt zlez tlacis ma nefun nekus ma. nie dakujem neprosim..🤣

slovakboy
9. nov 2022

@maranta_leuconeura mne nie. Nesmieš na to myslieť v tom zmysle že si teraz vo väzení a bez slobody.

zmrzlinka2021
9. nov 2022

@maranta_leuconeura v živote, jeden muž na celý život a som veľmi šťastná. Hodnotím veľmi pozitívne

maranta_leuconeura
autor
9. nov 2022

@slovakboy mne by to ani nenapadlo, ze to existuje, az kym na to neprisla tema 🤷 ale ved kazdy to preziva inak, ja som isla do manzelstva po dlhej dobe a predtym som si dost uzila, tak nemam co ,,stratene" lutovat 😄

maranta_leuconeura
autor
9. nov 2022

@saxana000 hovoris mi z duse 😆 keby som mala niekomu zas vysvetlovat co ako sa mi paci, ktore veci kedy a kym by to pochopil... Na muza len pozriem a on uz vie, co prave chcem 🤣

horalka3
9. nov 2022

Ja som mala a mam v zivote len jedneho chlapa a nikdy som nelutovala. Rozumieme si aj v tejto sfere a mam pocit, ze to je lepsie a lepsie. Netreba sa bat aj experimentovat a hlavne uz vieme co kto ma rad a co nie.

lulaby1982
9. nov 2022

@maranta_leuconeura pani nemajú úzkosť z toho,čo opisujete,ale z toho ,že si nebudú môcť slobodne zasulozit,nebudú môcť navštevovať cudzie periny ,lebo im hrozi vyobcovanie z manželstva ,to čo je za halušku,. Lebo vstupom do manželstva sa očakáva vernosť a nie promiskuita a cudzoložstvo. Dobrý fejk, manipulácia ako vyšitá ,treba vedieť formulovať vety a nazývať veci pravými menami. Chceli by si nekontrolovateľne užívať a rozsevat semeno,prd makový úzkosť , no starú belu.

lulaby1982
9. nov 2022

To je sofistikovaná lož a špekulácia ,isto úzkosť , tomu verím, oblbovanie prvého stupňa, chudacikovia a chuderky , to je obranný mechanizmus.

mirkaandrej
9. nov 2022

@maranta_leuconeura keď vidím nejakého exotického krásavca, poviem si och sakra škoda ze som vydatá a nemôžem po ňom skočiť 🤤 ale ako rýchlo ma to napadne tak rýchlo nato aj zabudnem. Žiadna úzkosť. Len chvíľkové tajné snenie. 😁

marca12
9. nov 2022

@maranta_leuconeura uzkost? Dufam,ze dalsieho uz nebudem musiet hladat. Nikdy som nespavala len tak s hocikym,takze ani ma to nelaka. A podla vzorky 3 muzov,ci kolki sa ti postazovali na uzkosti,by som si nerobila obraz.

euka210
9. nov 2022

@maranta_leuconeura nie, ani ja, ani manzel, obaja sme spokojni s tym, ktoreho sme si nasli. Ked najdes toho, ktoreho hladas, preco by si mala byt smutna z toho, ze iny uz nebude.

annm81
9. nov 2022

Prečo úzkosť? Preto, že môžeš mať sex v podstate kedykoľvek chceš, nie keď ako slobodná vypisuješ na koníka otázky štýlu "Kde hľadáte chlapov? Ako sa zoznámiť? Fungujú internetové zoznamky?"

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chouette0157
10. nov 2022

@maranta_leuconeura nie že úzkosť, ale napadlo mi to, že už iného mať nebudem, a to muža milujem, klape nám to, podľa mňa normálne myšlienky

90909
10. nov 2022

Ja mam zas nazor muža, ktorý povedal, ze jemu nevadi mat sex s len jednou zenou. Je mu vadi nemať sex, alebo mať zly sex.

lulupulu
10. nov 2022

Neviem teda, ale som jediná komu sa hnusí mat sex s niekym iným ako so svojím mužom? Dokonca už sme aj v rodine mali 2x prípad ze žena podviedla muža alebo naopak, mne je hnusne sa na nich pozerať a rozprávať s nimi. Nepredstavuje si to ani pri pohľade na neviem akých chlapov. Jednoducho mam na to iba jedného do konca života a nechcem aby sa to zmenilo

miriam11
10. nov 2022

@maranta_leuconeura no tak existujú aj otvorené manželstva...

iwesska
10. nov 2022

Tak ked bol niekto promiskuitny predtym,vplyvom manzelstva sa to nezmeni. Ja vidim v manzelovi viac ako len zivy vibrator,preto netuzim skusat inych. Ani ako mlada som nepotrebovala byt obtrtkana celym futbalovym muzstvom. Asi kazdy podla chuti😂🤷‍♀️

aurora33
10. nov 2022
igiana
10. nov 2022

@maranta_leuconeura clovek, ktory berie sexualitu ako uspokojenie nejakeho pudu moze mat take pocity. Clovek, ktory vnima sexualitu ako dar od Boha na vzajomne darovanie sa manzelov, caka do manzelstva. Je to aj nas pripad a nelutujem.

hederamonstera
10. nov 2022

Nie, aj doma mam toho niekedy po krk😂

natasha1988
10. nov 2022

@maranta_leuconeura jasne že som v manželstve spokojnejsia a štastnejsia, nemusim uz spekulovat.

irusa
10. nov 2022

😀🙉..pre niekoho to nie je problém byť v manželstve a mať sex s niekým iným 😀

nyusika
10. nov 2022

Ja mám, naopak, stres z toho, že aktuálny chlap by nebol už posledný.
Absolvovať ešte raz proces dvorenia, tokania a sexuálneho zbližovania, to už radšej sexuálny pôst naveky 😁

salamistka
10. nov 2022

možno keď sa muž ožení hneď s prvou partnerkou, tak mu niekedy môže napadnúť, aké by to bolo s inou ženou...

elizita
10. nov 2022

kto ma kvalitny sex, po ktorom sa mu este klepu kolena a srdce ide vyskocit, tak toho to ani nenapadne.. nie, nie je mi to luto, takto mam zaruku kvality a otvorenosti vo vsetkom

natalka81
10. nov 2022

Ja mam uzkost teraz. Z tejto plytkej diskusie

gala79
10. nov 2022

..
@nyusika 🙂))) tak to som si aj ja myslela..... ale 😝 po 17 rokoch manzelstva rozchod a rozvod, potom 4 roky emocionalna/ bilogicka Sahara...pred vyse rokom mi ale vbehol novy chlap do cesty.. ako pises "proces dvorenia, tokania a sexuálneho zbližovania" sme celkom na urovni zvladli 🙂))) lebo ved uz nemame 17......no a bilogicka Sahara skoncila 🙂)) a po vyse roku zistujem, ze 17 rokov manzelskeho sexu som za rok topla 🙂 nie, nelutijem ani sekundu moje manzelstva , len teraz vidim ze sa da aj lepsie..... ale ako pisu hore. nie nesla som do manzelstva s tym, ze mi bolo luto, ze iny chlap uz nebude....

nyusika
10. nov 2022

@gala79 verím, že je to reálne...ale už len tá predstava má tento až desí