Môj manžel ma ľúbi, ale zamiloval sa do druhej

nestastna12
17. feb 2017

S manželom budeme spolu už 15. rokov. Spolu máme jedno 10. ročné dieťa, ktoré obaja milujeme. Doteraz sme nemali problémy. Mali sme častý a krásny sex, stále chodíme na výlety, objímame sa. Máme spolu zabehnutú malú firmičku. Celkom sa nám v nej darí. No problém je vtom, že sme sa v nej často hádavali. Bolo veľa práce, veľa nervozity. On robí ešte obchoďáka, takže cestuje autom po SR. Mal jednu dobrú zákazníčku, s ktorou bol najprv len dobrý kamarát.
No jej sa rozpadol vzťah s priateľom. Manžel si s ňou začal často telefonovať, ukľudňovať ju. Keď sme sa my v robote povadili, on jej potom volal. Samozrejme s ňou boli konverzácie milé. Po čase sa do nej zaľúbil a ona do neho tiež. Priznal sa mi teraz po pol roku. Môžem povedať, že ma doteraz nikdy nepodviedol. Ani s ňou ešte fyzicky nič nemal. No nevie, čo má robiť. Srdce mu káže ísť k nej, rozum ostať. Ľúbi aj mňa, ale momentálne viac ju. Mne sa zrútil celý svet. Ja ho stále milujem. Nedá sa mi dýchať, rozmýšľať, spať. Poraďte prosím, čo mám robiť. Už nevládzem. Je ťažké počuť ako ju miluje. Teraz chodí za ňou raz týždenne a cez týždeň si spolu volajú. Sex, ktorý sme mali bol úžasný. No odvtedy, ako sa mi priznal, nie je. Povedal mi, že keď je zamilovaný, nemôže sa so mnou milovať. Nevládzem. Nedokážem sa pripútať len k dieťaťu. Je to sebecké, ale ja ho veľmi milujem. On je pre mňa celým životom. Strašne to bolí.

madamcoco
17. feb 2017

@nestastna12 milovat ho prestanes ked ti dojde co ti urobil. Vykasli sa na neho a ked uz tak strasne miluje svoju frajerku, pre teba je na case poobzerat sa inde. Vela stastia. 🙂

majkam6
17. feb 2017

@nestastna12 skus sa zamysliet co na tebe manzel najviac miloval s cim si ho uputala, co sa mu vseobecne paci na zenach a vytiahni to v plnej parade na sebe.urcite ho neuputas ako kopka nestastia ci neustale uplakana zena ktora sa pyta preco.skus byt tou ktoru miloval najviac na svete.makaj na 120percent.mozno da prednost druhej,ale zabojovala si.mozno to je len taka chvilkova pobluznenost zo strany manzela.drz sa.len som sa na chvilu snazila vzit do tvojej situacie kedze sme tiez 15rokov manzelia a striaslo ma.😢

monka338
17. feb 2017

Ja by som sa nevzdala a zabojovala ako sa len da. Pokial ta miluje tak bojuj ale s noblesou a dostojnostou. Zamilovanost moze vyprchat a sam si to aj trochu uvedomuje..

jana_eyre
17. feb 2017

Keby ta lubil ako tvrdi, prerusil by s nou kontakt hned akoby zacal nieco pocitovat, aj keby to bol vas jediny odberatel! To, co robi je riadne svinstvo.. Je to tazke.. Drzim palce, nech sa ti podari sa od neho odputat...

pribinak
17. feb 2017

Neviem si predstavit, ze chlap by mi povedal, ze je zamilovaný do nejakej inej zeny a ja s nim budem este sexovat, des!!!!!!!!

Zlatko, on ta uz nemiluje, je na teba zvyknutý a ma rad svoje istoty pri Tebe.

Asi by som mu povedala, ze nech sa zbalí a ide prec.

suesue1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nestastna12
autor
17. feb 2017

Dievčatá veľmi pekne Vám ďakujem. Pre majkum6- vždy som bola silná, no teraz len plačem. Tá predstava, ako jej vyznáva lásku a neviem čo všetko, ma ničí. Kedysi som povedala švagrinej, že môžem dať za neho ruku do ohňa...
Keď som videla, ako sa v mojom okolí ľudia rozvádzajú, vždy mi to bolo ľúto, ale ja som bola štastná. Chcem byť silná, milá, aby sa cítil pri mne dobre, ale nedá sa to stále. Keď mu poviem, že ho milujem, on mi odpovie: "ja viem moja". Vždy mi hovoril : "aj ja Teba". Strašne to bolí...

alana1
17. feb 2017

bozinku, chlapi, sebecki a egocentricki....pre teba najlepsie bude ked ho nebudes vidat a pocut, a cas to vylieci tu tvoju velku ranu, hoci verim, ze teraz to je urcite neznesitelne, ver ze po roku dvoch to bude fajn, zacnes novy zivot...a lepsi

iceprincess
17. feb 2017

Ak by mi toto spravil chlap tak by u mna skoncil... ja by som o neho nebojovala....poslala by som ho kade lahsie.

terezka1947
17. feb 2017

@nestastna12 no...teraz nejdem obhajvat muza,lebo keby nechcel,nebude to riesit takto-takze sebec je,niekto ho trosku pomojkal,pofukal,pochopil,nekrical,atd,atd...a on sahneeed zalubil-jeeemineee
aaale,je dost mozne,ze na neho celkom pekne sla aj ta jeho kolegyna...otazak je,aky je on typ-ci je na take veci citlivy a dostala ho na usmev a chapanie....
nikdy by som to asi nepovedala....ale....skus "zabojovat"dostojne
ako?no...napadlo mi,to,ze sice asi tazko je byt kludnou,veselou,bez placu
ale aspon vyskusaj smutit s nobeslou=bez vycitiek,skus zajst ku kadernicke,kozmeticke,chod niekam na tyzden-nechaj dieta jemu,nech sa postara sam....a ty skratka na chvilu odid-pomoze to tebe zresetovat,utriedit myslienky a mozno sa vela veci zmeni-mozno aj nie
ale aspon nebudes mu vylakavat "na pleci"
ja om prilis hrda na druhe sance....neviem si tiez predstavit tuto situaciu-teda viem
ale za pokus to stoji-kvoli tvojmu vnutornemu pociu-zistis co chces ty,,ci naozaj chces este taky vztah...a ci je to take zle,ze mu druhu sancu nedas...
drzim palce

chmurkaxy
17. feb 2017

@nestastna12 ach, je mi to ľúto :( naši sa rozvadzali, keď som mala 21. Otec sa zaľúbil do zamestnankyne, v podstate chcel fungovať ako tvoj muž. Že nič sa preňho nezmení,je doma v pohodlí a môže si popri tom riešiť,čo chce. Never tomu,že by ohrozil rodinu len za prázdne slová. Osobne sk myslím,že už majú aj fyzické veci za sebou. U nás to skončilo to,že mamina bola ako matoha, lebo vždy keď niekam išiel, začala sa triasť,lebo si automaticky hovorila,že išiel za milenkou. Tak sme ju my deti dokopali k otazke milenka alebo my. Ani nezaváhal. Ona. Odišiel a síce to bolelo, ale už z toho aspoň nebola mamina celkom psycho.

katkabublinka
17. feb 2017

Bud silna,zabojuj!!!nevzdavaj sa! 😍 všetko dobre dopadne.krasny dnik ti prajem 😉

esther03
17. feb 2017

@nestastna12 preco mu hovoris, ze ho milujes, ked on miluje inu? Na plac mas po tomto narok, nema vyznam sa pretvarovat aka si "uzasna". Si uzasna, lebo ina by s nim uz davno vyrazila dvere. Apropo- bojovat o chlapa zamilovaneho do inej sa neda. Jedina moznost je poziadat ho, aby ti viac svojou pritomnostou neublizoval a odstahoval sa zo spolocneho byvania. Hadam este nebudes varit a prat chlapovi co raz tyzdenne chodi za inou.

annamari4
17. feb 2017

Tiez som mala dlhy vztah za mlada a trva to naozaj roky kym toto clovek dokáže spravovat
Clovek sa citi ako v zlom sne.prajem vela sil🙏

erickatt
17. feb 2017

@nestastna12 zamilovanost ju prejde ked mu bude prat ,,obsrane" trenky. Teraz to je u nich ,,, kraaaasne" no potom zisti co stratil.. Lebo kazdi sa strašne ľúbi kym nedojdu problémy.

pribinak
17. feb 2017

@chmurkaxy tiez si myslim, ze to fyzické uz maju za sebou, len jej to pomaly dávkuje, lebo nevie ako zareaguje
Príležitosti vzhľadom k charakteru prace ma viac nez dost

luzzia
17. feb 2017

vies co? nechaj to cele tak, to je najlepsie, co mozes urobit, aj ked to znie divne. viem, ze to strasne boli, ale neries to s nim, nebav sa o tom,neprejavuj to.. nechaj ho, nech sa s tym vysporiada sam. ludi treba nechat, nech sa rozhodnu sami, lebo len vtedy urobia, co naozaj chcu. normalne s prepacenim ser nanho teraz, rob si svoje, nebav sa o tom.. este on sa bude citit zle, lebo nebude ocakavat taky pristup silnej zeny. drzim ti palce, aby si to dokazala.

loginexistuje
17. feb 2017

@nestastna12 no skor to je tak ze uz isty cas spolu spavaju a s tebo je preto lebo ma full servis a plus nechce delit majetok firmu a pod v niektorych kulturach je bigamia normalna je to len o tebe co urobis ale v prvom rade sa asi skus pravdevpozriet do oci

luzzia
17. feb 2017

a este somzabudla dodat, ked sa nahodou rozhodne, ze chce ostat s tebou, karty budes mat v rukach ty, niesi povinna ho vziat spat, to bude zalezat na tebe, ale musi si byt vedomy, co urobil. a ak sa rozhodne pre inu, no nejak to prezijes. aj tak nema zmysel byt s clovekom, ktory ta nelubi. lebo ty si tu lasku zasluzis a najdes ju inde.

leeenka26
17. feb 2017

Ja na tvojom mieste by som uplne zmenila strategiu. Naser sa s prepacenim a uplne ho maj na haku. Ked budes plakat a vyznavat mu lasku a lutovat sa pred nim, nic nedosiahnes, prave naopak. Toto je na nom. Hop, alebo trop. Ty urob to, cim ho prekvapis, sokujes, co od teba necaka. Zacni sa usmievat, maj ho akoze na haku, nebud neprijemna, ale kasli nanho. Zacni sa o seba brutal starat, chod ku kadernicke, nahod sa, daj si tu najlepsiu bielizen co mas, posob spokojne, stastne...odis z domu, nepovedz mu kam ides, prid vecer usmiata. Proste aby ostal zaskoceny ze co sa to s tebou deje. Skus to, uvidis, ako sa do teba znova zamiluje. Kopka nestastia ho lakat nebude. Plac ked nie je doma. Dostanes sa z toho, on sa odmiluje, nesmies to brat ako katastrofu. Nech si on vyberie, ty viac urobit nemozes. Toto je tvoj boj ale viac nerob, nepresviedcaj, nepros, urob sa bohynou, nedostupnou, spokojnou stastnou a on bude hotovy! Viem co vravim, tiez 15 rokov a nevera! Ale, dala som to.

loginexistuje
17. feb 2017

Ale teda mozno by mu pomohlo ak by si mu nacrtla co ho caka cize rozdelenie starostlivosti o dieta vyzivne delba majetku atd niekedy musime nechat ludi od nast odist aby sa k nam vratili ja osobne by som s nim asi vyrazila dvere keby mi povedal to co tebe ale teda je to samozrejme narocne vobec take nieco prijat ze povie niekto s kym zijem tolko rokov

leeenka26
17. feb 2017

@luzzia presne, ty nemas co stratit. On ano!

jahodka11
17. feb 2017

No baby, ja by som na jej mieste asi radsej prijala alternatívu, ze sa s ňou raz vyspal a nechal ju tak...toto je podla mna horsie, ze sa zamiloval....☹
chuda žieňa, neviem,co ti poradit, len vela síl....neviem si to predstavit,lenze stáva sa vselico....bohuzial....musis byt silná sama kvoli sebe a kvoli synovi...ostatne sa uz nejako vyvinie....ale tiez by som s nim nemohla byvat a tolerovať jeho jednodňové úlety....to nie....bud ja alebo ona...

esther03
17. feb 2017

@luzzia preco by sa rozhodoval? Preco by nieco riesil, ked nik na neho netlaci? Drvivej v)csine chlapov to tak vyhovuje, maju aj manzelku aj milenku, navyse manzelka vie kam ide, takze ani tajnasa hrat nemusi... A to nehovorim o tom, ze ake musi mat manzelka nervy v kybli toto zazivat dlhodobo- odchody za milenkou, manzelka nevie na com je... ved to musi byt strasny tlak na psychiku.

leeenka26
17. feb 2017

@esther03 je to strasny tlak na psychiku, ale tiez si myslim ze horsie je ak sa chlap zamiluje...moj raz sklzol, neviem ci tam boli aj city, lebo si pisal s nou nejaky cas ale iniciativa bola uz potom len na jej strane. Potom to cele ukoncil a povedal jej ze to bola chyba a chce mna a rodinu. Teraz po 2. mes, sa uz lahsie pise a dycha...ono to treba hlavne cele pochopit a prijat. Co pochopi a prijme a spracuje nasa mysel, s tym sa dokazeme vyrovnat. Ak tam ostanu otazniky u mna to nejde prijat.

nestastna12
autor
17. feb 2017

Veď práve. Vždy som si myslela, že by som mu fyzicku neveru neodpustila, ale táto emocionálna je najhoršia.

esther03
17. feb 2017

@nestastna12 este by som spravila jednu vec na tvojom mieste. V pokoji bez slz a vycitiek by som si s nim sadla a vecne a racionalne sa ho spytala ako si to dalej predstavuje, ze aj ty by si sa rada zariadila, lebo takyto zivot ti nevyhovuje, ublizuje ti to. Takze, poprosi ho aby sa na cas odstahoval respektive ako si dalej podelite majetok, starosltivost a dieta a tak. Neries jeho vztaj s nou a preco to urobil a podobne veci. Len prakticke veci ohladne majetku a dietata, ako dietatu povedat o rozchode a pod. Mozno mu zacne dochadzat a mozno na to bude potrebovat az skok do reality (vyplatenie majetku, firma, starostlivost o dieta, vyzivne, oznamenie dietatu, ze ocko odchadza za inou tetou...)

luzzia
17. feb 2017

@esther03 vsak ale to nei je navzdy.. len teraz za horuca by som to nechala tak a uvidi, ako sa to vyvynie.. jasne, ze s nim nema ostat zit ako manzelka v jednej domacnosti a starat sa onho, potom ked bude na to pripravena, dojde dalsi krok. hotovo.

nestastna12
autor
17. feb 2017

A ešte jedno. Vždy som bola zástanca, aby som vedela všetko narovinu. No teraz by som bola radšej, keby sa mi nebol priznal a radšej ma nechal v klamstve. Čo oči nevidia, srdce nebolí. No on mi povedal, že má charakter a nemohol by mi klamať. On sa zbavil ťarchy na duši, ale mne ju dal mnohonásobne.

erickatt
17. feb 2017

@esther03 toto je ,, dobre" . Brrr