Môj muž sa asi zbláznil

padly_anjel_89
14. apr 2015

Je toho toľko, že neviem ani odkiaľ začať... Spolu sme skoro 5 rokov, manželmi 3 a máme 3 ročné dieťatko. Manžel je už raz rozvedený a má ešte dve deti, jedno už dospelé a druhé maloleté, to žije s nami. O deti, nikdy nejavil nejaký enormný záujem, jeho žena sa postarala o všetko, až keď bolo zle-napríklad v škole, tak sa začal zaujmať-cirkusom... Rozviedli sa, ona mala niekoho, on mal tiež inú ženu (nie mňa). Po nejakom čase sme sa dali dokopy, pred tým sme sa už poznali asi 5 rokov, čiže už sme sa ako tak poznali... Zo začiatku bolo najskôr kvantum problémov, to ako keby nás spájalo. Problémy sa časom poriešili a mne sa "prilepilo" 🙂 A tak sme sa na moje naliehanie zobrali-nechcela som byť "slobodná mamička" ako moja mama... No a potom to začalo... Práca, práca, práca... Od nevidím do nevidím... Máme spoločnú formu, takže ja som najskôr pracovala z domu, keď bol drobec už väčší 1 a pol roka, začal chodiť so mnou do práce- 10 mesiacov, 5 dní v týždni-potom nastúpil ako dvojročný do škôlky. Manžel videl, ako pekne to všetko zvládam (dieťatko, domácnosť, seba....) tak bol s nami ešte menej. Po očkovaní v 12 mesiacoch sa niečo stalo a drobček nám všetko zabudol. Prišlo jedno z najhorších období v mojom živote, keď lekári začali skloňovať slovo autizmus. Prešli sme neurológa, psychiatra, psychológa a skončili u homepatky ktorá "svojimi granulkami" zvrátila katastrofu a maličký sa nám pomaly začal vracať späť. Toto všetko trvalo 4 mesiace plné otáznikov, strachu, neistoty a samoty. Pretože, vtedy keď som najviac potrebovala "poťapkať po pleci" že dáko bude, sme na to dvaja on bol doma ešte menej, chodil domov v noci, nezdvíhal mi telefón a tak som sa už nebála iba o drobca, ale aj o jeho otca. Skončila som u psychologičky a s voľnopredajnými liekmi na upokojenie. Obdobie pominulo, máme krásneho zdravého synčeka, ale jemu je to ešte stále málo. A tak začal zase "komunikovať" s tou ženou, aj kvôli ktorej od neho odišla prvá žena. Po tom ako som sa mu nabúrala do mailov som zistila že ju miluje 23 rokov-vlastne od vysokej, kde spolu prvý krát spolu začali chodiť a ona ho nechala. Tento scenár sa mu zopakoval asi tak ešte 5 krát, vždy s rovnakým výsledkom. Ale to by nebol najväčší problém. Od nov. minulého roka sa z neho stal najskôr vegetarián, neskôr vegán. Momentálne už neje nič tepelne upravované a všetko (strukoviny, orechy..) namáča a necháva klíčiť a je v podstate iba to. Dal sa na novú duchovnú cestu na ktorej vzývajú neviem aké sily svetla. Odstránil z domu všetko, čo malo kresťanský pôvod (biblie, obrázky, krížik) pretože je to proti jeho presvedčeniu a to ešte pred rokom hrával v kostole a jeho bratranec je kňaz. Už som mu povedala, že keby bol vtedy takýto, tak si s ním určite nezačnem. To čo nás spájalo, už nie je a to čo nás rozdeľovalo,z toho sa stala obrovská priepasť. Začal riešiť svoje minulé životy (nevravím že niečo také nieje), ale predovšetkým sa snažím žiť v realite a tešiť sa z toho že mám viac ako 50% ľudí na planéte... Môj postoj voči nemu sa zmenil, nie som si istá tým, či ho ešte ľúbim. Nepriťahuje ma už ako muž-ako zmenil stravu veľmi schudol a na mňa to pôsobí asexuálne... V podstate som už rada keď nie je doma... Snaží sa ma preorientovať na jeho vieru, ale ja to nechcem... Ja sa chcem tešiť a smiať milovať a byť milovaná ako každá žena a nie riešiť energetických upírov, konzumný svet, mŕtvu stravu ktorú jem a obnaženie karmických vrstiev (to sú termíny jeho novej viery). Povedal mi, že som sa uzavrela, áno uznávam, ja už len nemám silu stále riešiť to isté... Neviem ako ďalej, premýšľala som nad tým čo by bolo keby som odišla(rozvádzať sa nechcem), ale viem že o malého by ani nezakopol, tak ako o svoje ďalšie deti... Neviem či mám čakať, že to pominie, o mesiac, pol roka, rok 2 5... A čo keď nie?! Nakoniec si uvedomím že mám 35ku na krku a najkrajšie roky života v prdeli, lebo stále na niečo čakám. Že sa zmení, že bude zase taký istý, alebo lepší a že ma začne milovať tak ako by som to chcela...

padly_anjel_89
autor
14. máj 2015

@anetkaadamko
@petraxy6
@jolinka
@nemenno
@moonlight1210
@tjaden
@ivett1
@petra7777
Dlhšie som sa neozvala... Náš momentálny stav je taký že už sme objednaní do poradne. On vraví, že ak sa mu nebudú vyjadrenia psychologičky páčiť tak si vypýta peniaze späť. Chýba mi muž, ako kamarát, priateľ, spovedník, partner, milenec....Proste všetko... Už som premýšľala nad tým, či ho milujem natoľko, že by som dokázala prestúpiť na jeho vieru, aby už bol pokoj doma... A zistila som, že už si nie som istá tým, či ho milujem vôbec. Vždy keď sa snažím urobiť krok k nemu, on ma svojím postojom odkopne a zakaždým iba ďalej a tak rozmýšľam kde je tá pomyselná čiara, spoza ktorej už nebude cesta späť... Neviem či by som dokázala žiť s drobcom sama. Samota je ťažká. Na rodinu sa nemôžem spoľahnúť v ničom, vlastne keď odídem nemám nič... Neviem, ako by sa riešili firemné záležitosti a viem že od neho neuvidím ani fuka... Minule som mu v afekte povedala, že sa odsťahujem a on že aby sme išli tak odkiaľ pochádzam, cca 180km. A tak sa ho pýtam, že prečo? Veď to nás uvidíš (ale to som myslela prioritne malého) tak max. raz za pol roka. A jeho reakcia? Že odkiaľ beriem istotu, že nás ešte bude chcieť vidieť... Akurát dnes povedal, že on už nebude komunikovať s guru tej sekty, ak ja budem cvičiť tibeťanov a stravovať sa tak ako on-VRAJ SA MI OTVORÍ ROZUM TAK, AKO JEMU. Ja mu to už neviem vysvetliť, že ja to nechcem. Ja keď chcem cvičiť idem behať, to je pre mňa najväčší relax. A keď mám chuť na slaninu tak si ju dám aj o 22:00hod. Vraví že rozmýšľam ako tie zvery, ktoré žerem... Uráža ma to. Alebo popri tom, ako robím drobcovi Nutrilon začne vysvetľovať, že mlieko je žrádlo pre teľa. Už som premýšľala aj nad tým, že som asi málo tolerantná a neviem si vážiť čo všetko mám(deti, zázemie, prácu, paniaze) keď odídem, prídem o všetko... namiesto toho riešim, že môj chlap žere klíčky... Ja už ozaj neviem čo ďalej....

jolinka
14. máj 2015

@padly_anjel_89 nie si malo tolerantna 🙄 🙄 to uz ta ako zblbol ze tak hovoris ... 😝 😝 😝

Tolerancia je dnes povazovana za nieco samospasitelne ... nie je to ale viac o vzajomnej ucte a znasani sa? Tolerancia nie je o ustupovani pod natlakom na kraj, na kraj, az po samu priepast... ☹ ☹ ☹

Mam kamaratku ktorej manzel neje maso zo zasady, prieci sa mu zabijanie zvierat, ale ona dalej maso je. Doma mu uvari vegetarianske jedlo, ale ona s detmi je aj maso. Navzajom sa toleruju, ano jedia viac bezmasitych jedal, ako by mali, keby bol muz masozravec 😉 😉 😉 ale on zase znasa ich chut a potrebu deti. A celkove toto nie je u nich priestor na ponizovanie ci vysmievanie druheho. Ty dobre vies, ze u vas nejde len o to, co chlap kladie do ust...

ano ty rozmyslas ze prides o vsetko ked odides...ako o vsetko? deti, tvoje 2 zdrave ruky ti ostanu, .ostane ti aj zdravy rozum a zdrava sebaucta...a s tym pride aj zazemie a peniaze, 😉 nik nie je nenahraditelny. Fakt si myslis, ze tvoj zivot visi len na vlasku jeho milosti ci blahosklonneho zivenia vas ?? 😕 😕

fuj a ked pocujem slovo "guru" az sa mi chlpy jezia ...tvoj chlap si mysli, ze cez neho vedie tvoja zachrana a spasa, on ma byt tvojim "bohom" , mat nad tebou moc, aby si jemu vdacila za "otvorenie rozumu" ... uz len toto by pre mna bol dovod na ukoncenie takeho choreho vztahu, kym ma nestiahne do hlbiny, odkial je tazko sa vratit, ked clovek strati sam seba..

jolinka
14. máj 2015

@padly_anjel_89 a mimochodom...hovoris ze samota je tazka ...

Ozaj a teraz nie si vlastne sama? 😝 😝 😝

dagmar19
14. máj 2015

@padly_anjel_89 ja sa zameriam teda iba na tú časť s tým nutrilonom ale že pre teľa!! 😠 hlavne, že matky sú fyzicky prispôsobené tak aby mohli kojiť deti mliekom 🙂 ..a súhlasim s jolinkou - máš dve zdravé ruky ako si písala pred tým zvládaš - domácnosť, dieťa resp. deti a prácu - myslím, že to by si zvládala aj bez neho 😉

zuzka105
14. máj 2015

@padly_anjel_89 precitala som si tvoj uvodny prispevok a tento na druhej strane. Pane boze utekaaaaaaaaaaj, ziadaj vyzivne, potom rozvod. Nic lepsie ma nenapada. O vyzivne mozes zaziadat aj pred rozvodom. Chcelo by to dobreho pravnika v prvom rade. On ta manipuluje, a obavam sa ze cim dlhsie s nim budes, tym budes viac zmagorena, typu ze sa budes obvinovat ze si malo tolerantna atd. Clovek ktoremu nechybaju jeho deti (ani z prveho manzelstva ani to vase podotykam) - > tu asi nie je vseetko v poriadku. Ak pojdete do poradne moj odhad je ze po prvom sedeni povie ze psycholog/icka je krava a uz tam nikdy nepojde. Kiez by som sa mylila, velmi by som ti priala, aby som sa mylila.

anetkaadamko
14. máj 2015

prepáč..............ale prečítaj si to ešte raz po sebe a čo by si poradila svojej kamarátke,keby ti toto všetko povedala?......................pravdepodobne radšej sa budem pásť, ako žiť s takým hovädom.....

moonlight1210
14. máj 2015

@padly_anjel_89 rastliny citia a vnimaju a tiez prezivaju stres. dokazu si odovzdavat informacie aj bez dotyku.
ze on je "zivu" stravu, znamena, ze do seba pcha vystresovane kliky, ktorym je jasne, ze idu na smrt.
to len tak mimochodm, podla najnovsich vyskumov.

a akakolvek ina rastlinna strava sa da povazovat za zivu, len ak ju chodi spasat na luku od korena (tiez vystresovanu).
inak do seba pcha zas len mrtve veci. cokolvek odtrhne, cokolvek pokraja, uz je mrtve. da sa to nazvat cerstve, nie zive.
len si to tak vznesene pomenuva pre pocit, ze on je cosi lepsie nez ini ludia.

ibaze od sebca nemozes cakat, ze ho oslovi ina viera, ako ta, co mu umoznuje vychvalovat si podstatu svojej povahy.

daj si o kludne o desiatej slaninu a jemu povedz, ze uz ma miesto mozgu pekne napucany klik, lebo aj on uvazuje ako ta rastlina. zaujima ho hlavne, kde sa vysemenit. 🙂

pripomen si (alebo jemu), ze jeho mama nekrmila travou, lebo so zubami sa nenarodil, ale tiez pil mlieko a na stare kolena, az mu zuby vypadnu, zas len bude mliecne kase jest.

ale hlavne nech umrie zdravy. aspon nebude nutne ho doopatrovat. proste bude ciperny dedusko a jedneho pekneho dna bude po nom.

a ty pochop, ze iba ked hladis smrti do oci, poznavas skutocnu podstatu zivota. takze nepremyslaj, ci si malo tolerantna a jeho viera snad nema daco do seba.
zatial si len zlaknuta, ze budes zacinat od nuly. nic viac. moc sa ti do toho nechce, to sa chce malokomu, ale cim prv do toho pojdes, tym lepsie. lebo cim budes starsia, tym tazsie sa znova postavis na nohy sama.

padly_anjel_89
autor
14. máj 2015

@moonlight1210 Pýtala, som sa ho, či sa cíti lepším človekom, odkedy neje mäso... Povedal že áno, lebo nemusí kvôli nemu nikto umierať... Povedal, že mám zjesť zviera iba vtedy ak ho dokážem zabiť... To sú veci, na ktoré mu nemám čo povedať... Popri tom, on sa aktívne zúčastňoval zabíjačiek XY rokov, dokonca na poslednej bol aj keď už mäso nejedol... Ale ja som ho nikdy nenútila jesť mäso... Takže to mi asi nevadí, mne vadí celý ten cirkus okolo...

jolinka
14. máj 2015

@padly_anjel_89 sak tu absolutne nejde o jedenie ci nejedenie masa. to je problem...ze on nechce byt tvojim partnerom ale tvojim guru, co ta bude ovladat..preto ti chyba ako manzel milenec priatel atd. 😒 😒 😒 Kecy okolo jedenia masa ci zabijania...to su len omacka, dobre akurat na to aby ti ukazal, ze je lepsi v argumentacii, bo ty nevies co odpovedat.

a preto nevies odpovedat, lebo sa citis zavisla na nom 🙄 🙄 🙄 Preboha zeno, sak sa spamataj...on ti nema co davat podmienky, akekolvek podmienky ...za akych ty budes ci nebudes jest maso, podmienky ze ked budes cvicit one jaksatovola tibetanov, tak on nebude hovorit s guru...

To vsetko ma len vytvarat ako hovoris "cirkus" okolo toho, na zahmlenie, ze on NECHCE byt tvoj partner, chce byt tvoj PAN...nic viac nic menej.

Partnerstvo, manzelstvo nie je o tom,...ze jeden podmienuje, druhy plni, a stale su kladene nove podmienky a poziadavky...prakticky uz nesplnitelne alebo len za cenu vzdania sa svojej ucty ci vlastnych myslienok, nazorov presvedcenia...

Jak ty uvazujes, ze co ak by som presla na jeho vieru, tak by bolo to a to.. to je uplne scestne 🙄 🙄 🙄

bratislavcankanm
14. máj 2015

@padly_anjel_89 nie, NIE SI netolerantna, ked ti vadi cirkus okolo jeho zivotneho stylu.... tolerancia ma svoje hranice - napriklad mozes tolerovat, ze tvoj "chlap žere klíčky" a ze navaris 2 obedy (jeden pre seba a deti, druhy prenho)... ale tym by to malo koncit... nie, ze sa nechas donutit zacat iba jest to, co on poklada za spravne... alebo nebodaj "preorientovať na jeho vieru"... bohuzial, tiez vidim ako najlepsie riesenie odchod od neho, prepac:(... vies, tito vyznavaci roznych duchovnych ciest - to byva peklo (s takymi zit), oni sa citia strasne mudri, nadradeni, presvedceni, ze su nieco viac - a kto nezije rovnako je podla nich tupec... poznam to, moj byvaly priatel mal podobne "duchovne" sklony... jedine, co by mna odradzalo od odchodu, je to druhe dieta (pises, ze je jeho z predosleho manzelstva a zije s Vami) - chuda, bolo by zle, keby ostalo s nim a prislo o teba... ale tak hadam aj to by sa nejako vyriesilo, drz sa

fra
14. máj 2015

prečo to slovíčko ASI? žiadne "asi" ... toto je na 100% ... a nechci sa zblázniť aj ty 🤐

padly_anjel_89
autor
14. máj 2015

@jolinka Niekedy sa cítim pri ňom menejcenná, pretože kvôli tomu aby som môhla jesť ja a môj malý niečo musí zdochnúť... Alebo keď začne vysvetľovať, ako dobre mu teraz rozum funguje, lebo sa už očistil od všetkých tých "zvieracích" vecí čo pojedol... To ako keby som ja bola dementná, lebo... Jeho prvá žena nemala ani maturu, on má VŚ, vždy vravel, že takí dvaja nemôžu spolu fungovať, ale myslím, že to nie je o vzdelaní.... On uráža a ani si to neuvedomuje... V podstate podmienkujem aj ja, že ak s tým všetkým (ja to už neviem ani konkrétne pomenovať) neprestane, tak pôjdem preč, ale keď sa nad tým tak zamyslím, tak na to asi nemám gule...

padly_anjel_89
autor
14. máj 2015

@bratislavcankanm keď ja mu vlastne ani nevarím, pretože on varené neje... Vlastne ja varím iba na nedeľu, aj to málokedy. Cez týždeň, ja som v práci, malý v škôlke, večer dačo narýchlo zjeme a cez víkendy sme preč, takže reštika..

lulaba
14. máj 2015

scientologia?

moonlight1210
14. máj 2015

@padly_anjel_89 on usetril zvieratkam zivot.
a teda preto nosi len cisto platennu obuv, neobuva nic z koze, predpokladam.
lebo aj na to umrelo zviera.

a ked uz, tak topánky z umelej koze. vsak jej vyroba prirode len prospieva. hlavne zvieratam, co nerusene ziju vdaka jeho vzácnemu zvyku jest len klicky.

ja tipujem, ze sa nesprirodnil uplne vo vsetkom a v pohode pouziva vsetky vydobytky moderneho sveta, ani okom nemihne.
myslim, ze si nechodi zohrievat vodu na ohnicku na holenie, nezohrieva si caj na trojnozke, nesvieti si svieckami ci petrolejkou, ...
nechodi peso, aby opouzivanim gum na bicykli nezamoril prirodu dalsim odpadom, ktory po opouzivanej pneumatike ostane.
nepouziva na pisanie vyhradne prirodne rucne robeny papier. kluden pouzije ten, co bielili chemikáliami a tie potom pustili do rieky.
alebo?

v com je ten tvoj osvieteny zazrak lepsi clovek?
ze nepapa masko? a to je vsetko?
a ty este uvazujes, ci nie si vadna, ze si das bravcove? a synovi mlieko?

to chces mat tak mrtvu dusu ako ten zeleninar?

to ti fakt potreba nevzdat sa pohodlia, co teraz mas a strach, ci sa uchytis aj sama, tak zvazuju ruky, ze radsej s nim ostanes?

timea7
14. máj 2015

@padly_anjel_89 čo si dá v reštike? Nakosia mu? Mám rada ľudí, ktorí rozmýšľajú, ako ešte viac nezanešváriť prírodu, milujú zvieratá, ale neznášam fanatikov. A to mu kedy preplo? Ja som za - ži a nechaj žiť. Chápem, že ak je jeden z páru vegetarián a druhý miluje mäso, je to o veľkej miere tolerancie. Ale to isté sa deje, ak má niekto z rodiny diétu. Povedz mu, že ty rešpektuješ jeho rozhodnutie, veríš, že je to pre neho to najlepšie, keď tomu verí on, ale tvoje rozhodnutie je iné a dúfaš, že ho bude rešpektovať zase on. Bez poznámok a opovrhovania.

padly_anjel_89
autor
15. máj 2015

@timea7 Tak napríklad v reštaurácii buď neje, alebo nejaký zeleninový šalát a potom šomre že už nikdy tam nebude jesť a takéto blbosti. Jeho syn 12 rokov je už tiež na tejto strave... Ale tam bol zase tne problém, že chlapec 12 rokov má 183 cm a mal 105 kg. (v Ľubochni sme už boli na liečení, malo to krátkodobý efekt) Po vyše mesiaci takéhoto stravovania má 93. Ako ok, beriem, ale on nechápe, že "malý" má asi nejaký zdrav problém, pretože, hneď ako sa malý naje niečo iné, či len rožok, tak neschudne toľko koľko by mal... Minulý týždeň sme boli na svadbe a cítila som sa veľmi nepríjemne, pretože manžel nejedol nič, lebo nič z toho čo prinielki na stôl nebolo preňho dosť "čisté". Ja a drobec sme jedli normálne a malý-manželov syn nevedel čo by skôr zjedol, samozrejme mäso nemôže, aj keby chcel, pretože otec mu úž x-krát vysvetlil, že mäso k životu nepotrebuje. Samozrejme, ráno po svadbe mal viac kg ako keď sme na ňu išli, tak ho začal pucovať, že čo všetko pojedol... Ale ja si myslím, že dieta vtedy plní svoj efekt, keď to čo ješ, ti aj chutí, nie pozerať všetkým do taniera, že toto by som si dal, ale nemôžem... Otec mu povie, že "môže" zjesť všetko, no ale vlastne nemôže, lebo ak by zjedol, tak priberie a cirkus zase... A takto to máme dookola.

padly_anjel_89
autor
15. máj 2015

@lulaba Myslím že nie, toto sa volá NDC-Nová dochovní cesta, hlavný guru je Jiři Novák, chodí za tým do Prahy, alebo Brna http://www.novaduchovnicesta.cz/en/

0silvia0
15. máj 2015

@padly_anjel_89 to, čo predvádza tebe tvoj muž, je čistá duchovná pýcha. To, že ponižuje rečami a núti nejesť mäso všetkých okolo, to je len vizitka jeho duchovnej nevyzretosti. Ten, ktorý si o sebe myslí: ó ako som len popredu v duchovnom vývoji pred týmito obyčajnými ľuďmi... nie je hoden ešte žiadnej duchovnej cesty, bohužiaľ... ten ešte nemá vysporiadané vzťahy tu na tomto pozemskom svete, kam sa hrabe do duchovna 😀 ani tie klíčky mu v tom nepomôžu s takýmto postojom 😝

jolinka
15. máj 2015

@0silvia0 presne to nie je NDC ...ale NDZ nafukana duta zaba 🤐 🤐

0silvia0
15. máj 2015

@jolinka veľmi trefne si túto diagnózu pomenovala 😀

lanczi
15. máj 2015

@padly_anjel_89 On nemusi byt vôbec degenerovany,ani ty,jednoducho idete každy inym smerom..poznam vegetarianov,ich filozofiu netreba nikomu brat to v co veri..ty tiež maš tu svoju,a ak sa maš zapierat,a robit niečo nasilu len koli nemu tak to k ničomu nebude viest..jednducho ste priliž rozdielny, a tieto rozdiely vas časom ajtak rozdelia.

timea7
15. máj 2015

@padly_anjel_89 správanie tvojho partnera je choré a to, ako ovplyvňuje syna, ani nehovorím. Nie vždy je smerodatný pomer váhy a výšky. Môj partner má 190 cm a váhu ani nie 90, z boku vyzerá ako čiarkový kód....jeho syn je o desať cm nižší a má 104, ale tučný nie je, je športovec, sú to svaly a nie tuk. Chlapec by sa mal zveriť do rúk lekára, výživového poradcu a trénera, lebo takto si môže zarobiť na celoživotné problémy. A vážiť sa ráno po svadbe ma teda ešte v živote nenapadlo....aj keď ju človek pretancuje, poprace do seba všetko možné, tak je jasné, že váha bude vyššia, nevadí, o pár dní sa upraví, ale nie jedením zeleniny, kde sú bielkoviny? A to mu otec mäso zakazuje? Je takto normálny? Keď sa on tak chce stravovať, OK, je to jeho voľba, ale mladého nech nechá, aby sa rozhodol sám, až bude jeho vývin ukončený. Inak jeho problémy s váhou môžu súvisieť s otcovým postojom k stravovaniu. ☹ Myslím, že bez odborníka sa nikam nepohnete, za uši ho tam ale nedotiahneš.....no žiť by som takto nemohla. 😒 Ešte ma napadlo, exmanželovi mojej sesternice takýmto spôsobom preplo, je to asi pätnásť, možno aj viac rokov. Vyústilo to až k tomu, že obe deti odišli do zahraničia a ona sa s ním rozviedla. Pred rokom mal ich syn svadbu, videla som foto, ona vyzerá super na svoj vek a jeho som na foto nevedela nájsť. Má asi 60kg aj s bicyklom na výšku pomaly dva metre a vyzerá na 105 rokov. Normálne starý zošúverený dedko....ale presvedčený o svojej pravde. Ešte že na tej svadbe sa nesnažil nikoho presviedčať, akým zdravým spôsobom pre svoje telo a ducha žije.....

rosna
15. máj 2015

@padly_anjel_89 Precitala som si tvoj pribeh a od prveho tvojho opisu az potialto som nenasla jeden jediny dovod, preco by si s nim mala takto zit.
- evidentne deti v jeho zivote nic neznamenaju
- teba si nevazi
- dokonca ta ponizuje
- nuti ta menit tvoje zivotne postoje a hodnoty.... Jednoducho citis, ze by to bola pre tvoje dieta strata, keby vyrastalo bez tychto sektovych blábolov? Tvoj muz musi byt nezrely chalan, ktory padol pri hladani sameho seba do osidiel sekty. Drzim palce aby psychologicka v poradni mu ukazala ako na tom je. A ty si nezufaj, neverim ze by si si aj bez neho neporadila v zivote.