Môj nový priateľ si nespomenul na moje meniny

3. jan 2023

Predvčerom som mala meniny,mám nového priateľa cca 3 mesiace a on si nespomenul na meniny😭

rurutiax
3. jan 2023

A čo je na tom? Nie každý každodenne pozerá do kalendára kto má aké meniny.😃Ja som tiež raz zabudla mužove meniny a svet sa nezrútil. Nerob z komára somára.😉

autor
3. jan 2023

@rurutiax tak áno,ale nový vzťah tak som myslela že také bude vedieť,

h2
3. jan 2023

Úplne bežný chlap. Časom sa naučíš, že narodeniny, meniny, výročia... treba hlásiť dopredu. Ušetríš si sklamanie a jemu trapas a zahanbenie.

nikaeli
3. jan 2023

Tak ho pozvi na pizzu, že si mala meniny a chceš ich s ním osláviť. Dnes už málokto používa klasický kalendár, možno nikoho iného s takým menom nepozná. Voláš sa ako? Alexandra? oslovuje ťa ako? Saška? možno mu to fakt nedoplo, nevšimol si, že máš sviatok..

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
3. jan 2023

@rony2255 Napriek tomu si môže nevšimnúť. 🤷🏻‍♀️

ketrint
4. jan 2023

Prosim Ta, nevyvodzuj z toho závery, som taká ista a úprimne ho obhajujem, že fakt o tom netusi😅… Narodky si pamätám (ale tiež len rodinne, nie kamosiek🙈, kolegýň a pod), a na meniny zabúdam aj na svoje… Fakt netuším o nikom, len keď v aute zapocujem náhodou v rádiu 🤷🏻‍♀️

sasitimi17
4. jan 2023

Tiež mám meniny ako ty a väčšina na mňa zabudla 😅

lienka.7
4. jan 2023

Ste spolu ešte krátko, nemusi pozerať do kalendára predsa... ja by som ho cez víkend vytiahla dakam s tým, ze som mala meniny. Napisala by som mu to dopredu, nech vie. Ak by na stretko napriek tomu prišiel bez maleho "vsimneho", až potom by som sa nad tým zamýšľala ci ma nema v prdeli

ketrint
4. jan 2023

A pre mna je to trápnejšie, lebo ved ženy sú tie, čo si dátumy pamätajú 🙄🤷🏻‍♀️
Boli sme spolu pár mesiacov, ked mi zrazu gratuloval k meninám, dostala som maly darček a kvety… A hned som sa v duchu zaprisahala že aspoň tieto jedny meniny (jeho) si musím ustriehnuť🙏 a tiež mu niečo pripravit… a vieš ako to dopadlo? 🙈🙈😂
Po nejakej dobe som si na to spomenula a hovorím mu, že nech mi prosím potom pripomenie ked bude mat meniny, lebo som v tomto strašná a nikdy to neviem… a on že “všimol som si, už som mal meniny dvakrát (odkedy sme spolu)” 🙈🙈😂😂😂😂
No tak čo, zasmiali sme sa, tortu som upiekla v nejaký náhodný deň a bolo 😂

autor
4. jan 2023

@rony2255 presne to myslím...mal mať všetko zistené 😊

kornelies
4. jan 2023

Urcite ho nepozyvaj na pizzu, ako tu bolo spomenute. Bude sa citit trapne. Mna by to tiez velmi zamrzelo, lebo 3 mesiace je dlha doba na to, aby si zistil meno v kalendari a dal si pripomienku.
Prehod medzi recou, ze cez vikend nebudete spolu, lebo pridu krstni gratulovat, musis pre nich pripravit pohostenie a s kamoskami sa idete zabavit do baru.

anjelicek26
4. jan 2023

Tak nie kazdy oslavuje meniny a riesi kalendar... ked ti to vadi, mala si mu to dopredu pripomenut, toto plati inak o vsetkych sviatkoch a vyrociach, proste to PRED danym sviatkom v dostatocnom predstihu v nejakom kontexte pripomenut...

ankare
4. jan 2023

No tak to smutné. Oslavovať meniny a narodeniny je základ. Nehovorím o daroch, ale aspoň o spomenutí si a zablahoželani.

riamia91
4. jan 2023

Mne by to vyslovene asi nevadilo, i ked by som bola smutna, ale teda môj muž nikdy nezabudol na žiaden môj sviatok ani výročie.

nelca0510
4. jan 2023

Nerob z komára somára. Ja bežné zabúdam,aj na výročie svadby a manžel si zvykol,tak to taktne povie týždeň vopred :D

kayyaa
4. jan 2023

@ankare oslavovat meniny je zaklad ? 😃 fiha..ja som myslela, ze zaklad je vzajomne porozumenie, dovera, opora v partnerovi, ze pomoze, ked treba, rovnake predstavy o zivote a rovnake priority...nuz, vidim ze pre niekoho je to oslava menin😃

minsi
4. jan 2023

Ani môj si nespomenul a vôbec ma to netrápi, tiež spolu randíme 4 mesiace. Zase ja som podobne na tom, tiež občas zabúdam, preto to neriešim 😊

solange7
4. jan 2023

Ja tiez netusim kto ma kedy meniny. Naposledy som zabudla aj na muzove. Ved je to len meno v kalendari. Celkovo nechapem co sa na tom akoze ma oslavit a uz vobec nechapem ako z toho moze byt niekto na koho zabudnu smutny.

kvetinka75
4. jan 2023

panebože čo máš 10 rokov? Ženy, už dospejte a začnite sa normálne chovať . Toto sú fakt vážne problémy - meniny. Mala si mu ráno poslať SMS že ho pozývaš na zákusok lebo máš meniny a mala by si darček. Toto je fakt podstatné v živote. Ja aj mám pred sebou kalendár ale niekedy ma ani len nenapadne pozrieť kto má kedy meniny.

kvetinka75
4. jan 2023

autorka - mal to mať zistené? Prosím ťa a čo si má muž hneď zisťovať ako začne chodiť s babou? Rovno si mu mala dať zoznam - dátumy - narodeniny, meniny, prvý menzes, číslo spodného prádla, obľúbené jedlá. Nech v tom má chlapec jasno.

zuzana9393
4. jan 2023

Tiez by ma to zamrzelo, asi to vyriesit len tym pozvanim niekam, ze si mala meniny. Ak ta ma rad, bude ho to mrziet a nabuduce si da na to pozor. Pripadne tu pizzu zaplati on

1angelika
4. jan 2023

neber si to osobne, na meniny ľudí, ktorí oslavujú okolo nejakých sviatkov sa bežne zabúda....chápem, že ťa to zamrzelo ale fakt si nedomýšľaj, že mu na tebe nezáleží ani nič podobné.

evkamotka
4. jan 2023

Ja by som mu to nedavala vyzrat tym pozyvanim na pizzu/kolac. Mozno nebude sviatkovy typ, takych ludi je fakt vela. Ak ta to trapi, len mu otvorene povec, ze si mala dva dni dozadu meniny, ci ich nebudete oslavovat alebo ako. Povie, ze bud si to nevsimol alebo ze nie ke zvyknuty to sledovat/oslavovat atd a budes vediet do buducna

momoftwo
4. jan 2023

Ja som v pozicii tvojho priatela, pravidelne zabudam na vyrocie nasej svadby🤦🏽‍♀️ prisaham ze to nerobim naschval ale ja si tie datumy akosi neviem zapamatat. Narodeniny som ale nezabudla nikdy a meniny tusim len raz🤦🏽‍♀️😂 ale manzela milujem ako kona takze toto s citmi nesuvisi, su proste ludia co s tym maju trocha problem ako napriklad ja. Moj muz sa mi uz smeje ze mam pamat ako dazdovka ale ked sa tak zamyslim, ja si pomaly nepamatam co sa stalo 3 roky dozadu tak natom nieco moze byt😁 Nefuc sa nanho, taktne mu povedz ze zabudol a ak je to pre teba dolezite tak aj to mu povedz, ak ta berie vazne tak ho to zamrzi a isto ta nejako prekvapi - dodatocne😉

3petka
4. jan 2023

Riešiš úplnú banalitu. Ak chceš chlapa čo má mat všetko zistené tak budeš doživotne sama. Ja som s mužom 15 rokov a niečo take mu vždy pripomeniem ak sama na to nezabudnem 🤣 Má iné starosti ako myslieť na to že mam nejaké sviatky. A som z tých čo to extra neriešia, veľa krát zabudnem aj ja na neho.

dominika7990
4. jan 2023

To je nič ja som zabudla na naše výročie 😂😂😂😂 ale kamarátka nie. Tá nám zagratulovala k výročiu obom 😂

sasanka605
4. jan 2023

S týmto postojom ze to mal mat zistené a este aj premyslene velmi nepochodis u mnohých chlapov. Oni take veci velmi neriešia ale po určitom case a pripomínani sa naučia. Moj netuší ani deti kedy maju meniny, narodeniny si pamätá.

lilke
4. jan 2023

V rodine môjho manžela sa nikdy neoslavovali meniny, neblahozelalo sa. Bol prekvapený, prečo si blahoželáme len kvôli menu, a ešte si dávame aj darceky. 🙂Narodeniny, výročia, to je preňho logické.
No a ja zas vôbec nesledujem kalendár. Taktiež meniny blizkych a známych mi mnohokrát ujdú. Takže nehnevaj sa naňho, nemusí to byť ignorancia, len v jeho svete to nie je dôležitý deň. Nech už bol akýkoľvek dôvod, aby si sa vyhla budúcemu sklamaniu, týždeň pred narodeninami môžeš nadhodit, že budúci víkend si obsadená, prídu gratulanti.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz