Môj nový priateľ si nespomenul na moje meniny

3. jan 2023

Predvčerom som mala meniny,mám nového priateľa cca 3 mesiace a on si nespomenul na meniny😭

danielahamar
4. jan 2023

Na mňa zabúda môj muž skoro stale😂, ale ja si z toho hlavu nerobím, nepotrpim si

mircalla
4. jan 2023

@drakaria Mne naopak vadia oslavy, nevyziadane darceky ci radoby prekvapenia. Kazdy sme iny. Nemam vobec rada cirkusy ohladom narodenim ci menim, oslavy vyslovene neznasam, ci uz svoje alebo inych. Som racionalny typ a vobec si na to nepotrpim, skor mi to vadi. Takze otazka priorit. Oslavy robim len detom, aj to si ich nejako extremne neuzivam. Niezeby som nemala rada svoje deti, len ma to nebavi. To iste plati o Vianociach.

drakaria
4. jan 2023

@mircalla to je v poriadku tiež si nepotrpím...ale som rada že muž vie kedy mám sviatky :D

apolka77
4. jan 2023

Zrejme si Alexandra , no mať meniny po novom roku po štátnom sviatku na to človek ľahko zabudne alebo to vôbec neregistruje. Ja každý rok kontrolujem či je Saška 1 alebo 2.1 ...a to je moja dcéra 😄🙈
Chlapovi to asi uniklo. Medzi rečou to spomen zazartuj nech si dá dátum do procesora 😄 ale skôr a humorom ako výčitkami...veď o nič nejde.

marsmykkok
4. jan 2023

@apolka77 Alebo Sandra.. Tu som napríklad ja v kalendári nemala a mama ju tam mala... Takže možno ťa ani v kalendári nemal....

sense
4. jan 2023

My meniny neslávime (meno mojej dcéry ani nie je v kalendári) a keby mi mama nenapíše tak zabudnem aj na jej (voláme sa rovnako) a potom píšem aj dodatočne bratovi lebo ten má meniny deň alebo dva predo mnou.

iv007
4. jan 2023

Ake ste tu hrdinky, ale ruku na srdce: vas by to nezamrzelo? Su spolu kratko a mali by prezivat najkrajsie casy. Ja by som mu to nejak naznacila aby mal sancu to napravit a oslavite dodatocne.

daniela2202
4. jan 2023

Fúúú.... čo teraz.... vymeniť

ailiba
4. jan 2023

Ja pekne manzelovi vzdy par dni dopredu poviem, ze sa chysta nejaky sviatok... Viem, ze si to nepamata. Tak ho kvoli tomu nebudem dusit. Neries, je to normalne.

lunademonica
5. jan 2023

Tak sa s nim rozid....boze...to su problemy