Moja manželka chodí bezo mňa na rodinné akcie

kenty14
7. máj 2021

Chcem sa opýtať na Váš názor či je to v poriadku keď ja som v práci v zahraničí pracujem a moja manželka chodí sama na také rodinné akcie ako sú grilovačky, nedelné návštevy, prijímanie a pod., troška mi to vadí,!? Nemali by sme na takéto akcie chodiť spolu alebo nemala by tam chodiť vôbec keď ja som v práci ? Alebo napríklad ísť tam potom spolu keď prídem domov ?

miriam11
8. máj 2021

@kenty14 áno, je to v poriadku. Hádam nebude sedieť zavretá doma. Ved žije život, utekajú jej roky z jej života. Na čo bude spomínať? Ty v zahraničí nikam nechodis? Ak nie, tvoj problém. Prepáč, ale preber sa. Byt tvojou ženou, tak ti neskutočne vynadam. Ľutujem ju. Šťastná s tebou asi nieje.

susedka
8. máj 2021

@kenty14 osobna skusenost.... tiez manzel mal pracu ze bol casto v zahranici a ja som absolvovala taketo rodinne oslavy sama, krstiny, okruhle narodeniny a pod.... si predstav ze by som bola ovela radsej kebyze tam ideme spolu ale to ze on bol prec pre mna neznamenalo ostat zatvorena doma .... v zivote mi nepovedal ze mu to vadí, skor mu vadilo ze opat to musim absolvovať sama bez neho .... ja viem ze ti to asi lezie na mozog ze ty si tam ona inde ze sa moze stretávať s rodinou ty nie ale vsetko ma svoje + a - .... ved ked prídeš domov choďte dodatočne este napr. Zablahoželať spoločne .....

hlubik
8. máj 2021

@kenty14 ahoj moj manzel tiez pracuje vonku aj ja chodim na vseliake akcie sama. ci svadba krst rodinne oslavy. Nikdy mi to nevycital a ani nikdy to nespominal. Je to tak proste nemoze vsetko zahodit ze ty si vonku.

sari24
8. máj 2021

Panebože, táto téma nemôže byť skutočná a verím tomu že sa niekto nudil v piatok večer. 😳

luccija
8. máj 2021

@dzulli1980 sedieť doma a plakať nad svadobnou fotkou😉

haley7897
8. máj 2021

@leuchtturm k čomu ten útok na Islam? V islame je rodina dôležitá a muž by sa nepýtal takúto blbosť, naopak by ocenil že rodina drží pokope aj v čase jeho neprítomnosti ✌🏼

marca12
8. máj 2021

Urcite by nemala sediet doma,co je tvoja otrokyna? Je svojpravny clo ek. Manzelstvo neznamena,ze musite byt vsade spolu.

lucia147852
8. máj 2021

Mna by skôr zaujimalo či ty si inak v poriadku 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

ysseba
8. máj 2021

Baby, henten dilino si už vymazal účet z MK. Bože to keď bolo skutočné, tak ja neviem. Kedy sa bude dať žiť na Marse, neviete? 😅

leuchtturm
8. máj 2021

@haley7897 v arabskych krajinach je bezne, ze zeny sedia doma a do spolocnosti chodia len v sprievode muza. Zakladatel temy ma vzity takyto standard a jeho zena ma zase nas zapadniarsky standard. Tot vsio 😉

haley7897
8. máj 2021

@leuchtturm stále máš problém odlíšiť kultúru od náboženstva. A evidentne problém aj s islamom, keďže ta tu nevidím reagovať podobne prvý krát...

nttnnt
8. máj 2021

zato tvoja zena predsa nemoze kedy si rodina urci cas na oslavu to ze ty si prec tak hold smola robis v zahrnici tak sa s tym zmier hadam nebude sediet doma co si pipi ????

ella_price
8. máj 2021

@ysseba Presne 😃 Na takýchto tupohlavoch by som robila pokusy a nie na zvieratách 😂😂😂

leuchtturm
8. máj 2021

@haley7897 problem mas mozno ty s cielenim klamanim 😉 Mozes si pozorne prestudovat Koran a sunnu a potom sa ozvi. Ale tato tema nie je o mohamedanstve 😉

lamar11
8. máj 2021

@kenty14 Mas úplnú pravdu. Tvoja manželka je tvoj majetok. Ma sa zdržiavať medzi 4stenamy a úplne sa izolovať od rodiny. Keď už odchod z domu tak jedine do práce keď tak,a do obchodu,ale aj to len v prípade keď si vypýta súhlas od teba. Manželky sú vlastne nesvojoravne otrokyne mužov splodene výlučne na účel poslúchať a plniť mužom absurdné požiadavky.

haley7897
8. máj 2021

@leuchtturm kde klamem? Si extrémne zaujata voči niečomu v com sa neorientujes. Reštrikcie pre ženy co sa týka ich pohybu mimo domov bez muža mali kedysi opodstatnenie z bezpečnostných dôvodov. To už dnes ale neplatí. To o com hovoríš môže byť niekde praktizovane z kultúrnych dôvodov. A ak sa nechceš baviť o islame, najjednoduchšie sa tomu vyhnes tak, že naň nebudeš bezdôvodne útočiť.

Hope this helps ⬇️✌🏼

https://www.youtube.com/watch?v=RhRjzISTCSA
karpina
8. máj 2021

Dopraj svojej manželke, ved nechodí po flámoch...

Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá; nezávidí, nevypína sa, nevystatuje sa, nie je nehanebná, nie je sebecká, nerozčuľuje sa, nemyslí na zlé, neteší sa z neprávosti, ale raduje sa z pravdy. Všetko znáša, všetko verí, všetko dúfa, všetko vydrží.

janba
8. máj 2021

Akoze presunie sa napr. cele prijimanie, aby ste tam mohli ísť spolu? 🤔
Neprehaaanaj chlape, ine by bolo, keby sa chodi ozierat po baroch.. ale rodinne akcie, to hadam nemyslis vazne, ze by tam nemala chodit

columbine
9. máj 2021

Chlapce a keby tvoja zena napisala do fora :

" je v poriadku ze ked idem na primanie alebo rodinnu navstevu tak moj muz stale nie je doma lebo ide do prace? Troska mi to vadi. Nemal by chodit do prace vobec alebo ist do prace az potom co sa vybavi rodinne stretnutie?"

Ved to je taka ista blbost ako to co si napisal ty. Keby chodila do barov a diskoteky nepoviem ani slovo ale ty sa ju snazis izolovat od rodiny! A rodinych slavnosti! To je trochu dost sebecke. Akoze ty tam nemozes byt tak nesmie ani ona?

believe3589
27. jún 2022

@haley7897 to určite! Z bezpečnostných dôvodov...😂 Zobuď sa.

gertrudaosem
16. júl 2022

@kenty14 nechápem prečo by tam nemala chodiť keď ty si v zahraničí. To ma ako celé týždne sedieť doma na zadku a čakať kým ty prídeš aby mohla niekde ísť? Prečo ti to vadí? Však navštevuje rodinné akcie, neflaka sa kto vie s kým po nociach... Je to rodina. Dosť zvláštne to berieš. S čím máš problém? Však nie si doma. Tak hádam rodinu navštívi. Keď si napr. 2tyzdne preč tak ona má čakať na teba? Na prijímanie? Alebo návštevu po?? 🤦🏼‍♀️