Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Muž nemá čas na našu rodinu. Všetok voľný čas trávi s otcom

selena2
11. máj 2016

Ahoj ,mám dve dcérky.Jednu dvojročnú a druhú dvojtýždňovú.Problém je v tom,že manžel sa nám vôbec nevenuje ,netrávi s nami čas.Keď mä voľno ,tak je vždy so svojím otcom.Chodia spolu na ryby alebo robia vždy niečo spolu.Ja som s deťmi na všetko sama.Medzi deťmi som chcela väčší vekoví rozdiel ale on nie.Sľúbil mi,že sa zmení a bude s nami viac keď sa nám narodí druhá dcéra.Ja som pristala aby bol spokojný na druhé dieťa.Veľmi sa trápim keď vidím ako druhí idú spolu kočíkovať s ja som vždy sama.Ako sa mám zachovať sby som mu ukázala,že už takto nechcem fungovať.Prosenie ani vysvetľovanie pocitov nezaberä.Ako ináč.Je tu niekto s podibným trápením ako ja?

kexik218
11. máj 2016

Povedz mu ze ak chcel ostat mladencom nemal sa zenit a robit deti. Ale ak tak velmi chce tak mu to umoznis a kopnes ho do prdele lebo ako z manzela z neho nemas nic.

jana_eyre
11. máj 2016

fuha, to nezavidim veru.. nie som v podobnej situacii, moj muz velmi rad travi cas so svojimi detmi..

ale ak by som zazivala nieco podobne, asi by som sa po par vysvetlovaniach poriadne nastvala a vykricala by som mu, ako zabija vztah a kam ho zenie.. pretoze ignorovanim rodiny nedosiahne nic ine, ako skor ci neskor jej rozpad.. tak ci si uvedomuje co svojim konanim riskuje..

nechapem pohnutky preco travi so svojim otcom tolko casu - svokor uz nema manzelku?

pribinak
11. máj 2016

Trvala by som na manželskej poradni

selena2
autor
11. máj 2016

@kexik218 Už som aj o odsťahovaní premýšľala ale sama som z rozvedenej rodiny a videla som ,že to mala mama veľmi ťažké s dvomi deťmi.On sa s nami už ani nenaobeduje ako s rodinou.

shia
11. máj 2016

a preco je s otcom? ma este mamu? otec je na dochodku, nevie si sam pomoct, ci..aky je dovod? bolo to tak vzdy, ci len od urciteho momentu?

selena2
autor
11. máj 2016

@jana_eyre Má ženu,ale tá je rada,že majú dobrý vzťah.Mne dohovára,že mám byť ústretová a mať pre to pochopenie.Ale mňa a moje deťúrence nechápe nikto.

selena2
autor
11. máj 2016

@shia má mamu,aj teraz je s nimi na nákupoch a ja sama doma.

alicka850
11. máj 2016

Ja som to mala podobne, iba rozdiel,ze ten cas travil s mamou, otca uz nemal a mama si z neho urobila zivotneho partnera. Po 4 rokoch som sa odstahovala s 2r. dcerou. Dnes som stastna, mam partnera, ktory je s nami rad a venuje sa obom detom /uz mame aj spolocne/. Cakala som po odchode,ze to s nim pohne, ale nic a to mi dodalo guraz poziadat o rozvod. Rozmysli si to dobre, nie je to lahke.

whitecat666
11. máj 2016

@selena2 budes to mat tazke ak sa odstahujes (aj ja som z rozvedenej rodiny) ale vzdy lepsie ako teraz... Lebo tvoje deti nemaju nic z takeho otca co k nim nema vybudovany ziaden vztah vdaka zazitkom. Ani ty nemas nic z takeho manzela.

selena2
autor
11. máj 2016

@pribinak To by ma vysmial,on tvrdí,že ja len problémy vyrábam.Však mi vraj nič nechýba po materiálnej stránke.

jana_eyre
11. máj 2016

@selena2 no, cely pristup ich strany rodiny mi pride zvlastny 😠

ustretova by som k takemuto niecomu nikdy nebola, rozculuje ma to uz len ked to citam.. ale neviem ako by som mohla poradit.. lebo ked jeden nechce ani po vysvetleniach, tak ho proste donutit nemozes.. 😒 drzim palce, aby sa to nejako vyriesilo..

pribinak
11. máj 2016

@selena2 porozprávaj sa s jeho otcom, ze sa vam zacina rozpadať rodina
Ze ryby su super, ale tie otca na rozdiel od deti nepotrebujú deti

shia
11. máj 2016

a to takto robil vzdy? ci len od urciteho momentu? a neda sa pohovorit s jeho otcom, ze nech vam ho neberie, ked uz s nim nie?

misel0806
11. máj 2016

@selena2 je to blbe mate dve dcerky jedno je este dojca ako sa otec moze nevenovat im,to len deti spravit a zena staraj sa??? Sak oni potrebuju pozornost vychovu starost aj od otecka.... Na tebe je domacnost deti a jemu su prednejsie ryby??? Ale to ze mu varis je ok vsak... Nahod s nim debatu bud budete fungovat spolu alebo oddelene naco je detom otec ked savim nevenuje to je ako by ho ani nemali..

janinah
11. máj 2016

Čo ti bráni tú dvojročnú zbaliť a poslať s ockom? ....drahý, v sobotu budem umývať okná a variť,malú máš na starosti ty a urob jej program hoc aj s dedkom....a ešte porozprávať so svokrom,že si rada aký majú vzťah,ale zároven sa ti rúca manželstvo....a to bývate spolu či dochádza ďalej za tým otcom?....a ešte niečo mi napadlo- len aby ozaj bol na rybách s otcom a nie v nejakej cudzej posteli,to by som si "preklepla"

selena2
autor
11. máj 2016

Keď sme spolu chodili tak mi to nevadilo,ale teraz keď máme deti som z toho smutná.Robil to aj predtým.

whitecat666
11. máj 2016

@selena2 a je mi divne, ze si pristupila na druhe dieta ked sa nevenoval prvemu 😖 (bolo viac nez naivne verit, ze sa to casom zmeni ak v muzovi samom nebola od zaciatku potreba starat sa o dieta a uzivat si s nim pekne stravene chvile).

dominika6
11. máj 2016

@selena2
No a ty si pred svadbou zila kde a kym...manzel sa stal maminym a ocovym ceckom az po porode dvoch deti?...

evittam
11. máj 2016

@selena2 Budem hnusná ale úprimná - je to blbec, ktorý si neváži ani teba a ani svoju rodinu a sú mu prednejšie ryby s otcom ako jeho vlastná rodina. Utekaj kade ľahšie - on sa určite nezmení.....

selena2
autor
11. máj 2016

@misel0806 Presne ako píšeš.Zabezpečiť mu plný servis a ja nech sa starám.Je pravda,že všetko zariadi,nakúpi atď. ale len žena vie pochopiť čo mi chýba.Ten čas trávený spolu.

evittam
11. máj 2016

@selena2 Tak mu nerob "ten servis" a "slúžku" a nech sa chlapec spamätá alebo platí určite to čo som ti už napísala....Kto chce kam.....

selena2
autor
11. máj 2016

@evittam Ja viem,že je to somár.On sa vždy bráni tým,že však nepike,po krčmách nechodí tak čo sa sťažujem.Nechápe ma vôbec.

shia
11. máj 2016

@selena2 daj mu dieta na starosti napr na celu sobotu, a hotovo...mozno pochopi..a pravidelne mu davaj, ked len nech kocikovat, a potom bude rad, ked sa k nemu pridas a "pomozes" mu

evittam
11. máj 2016

@selena2 Tak ťa ani nikdy nepochopí a ani to čo je rodinný život a ty sa budeš len trápiť a deti tak isto - a to je úplne zbytočné......

dominika6
11. máj 2016

@selena2
Pocuvaj a aky je problem hodit rec so starkym?

evittam
11. máj 2016

Dievčatá a čo s tým má ten starký?! Ten je rád, že má syna pri sebe a predpokladám, že je to taký istý sebec a .....ako aj jeho syn - veď sa mamička vyjadrila a dala radu neveste.....Je to synova rodina on má byť riadnym otcom - deduškovi to je ako vidno úplne jedno.....

misel0806
11. máj 2016

@selena2 presne cas traveny spolu... Jemu su prednejsie ine veci pozera len na seba a nevidi veci okolo seba.... Tvoj muz sa chodi domov iba vyspat a najest asi tak.... Ja by som mu dala jasne najavo ak sa mu ten jeho zivotny styl paci prosim ale nie na ukor deti a zeny😊

luciahaluskova
11. máj 2016

@selena2 ja mam rovnaký problém ale môj môj muž je v praci 7 dní v týždni od 7rana do 21vej večer. Mame 3 a pol ročného syna a na budúci mesiac mam termín pôrodu,tiež som pristála na druhe dieťa až po tom ako mi povedal ze sa nám bude viac venovať čiže sa zmení a ja som.si opäť naivne myslela ze ano ale pracuje ešte viac ako predtým viem ze ma toho strasne vela aj vela zodpovednosti ale kazdy ked chce si najde aspon trosku casu na rodinu.Bohužiaľ asi praca je v jeho hlave prvoradejsia ako mi a s nami nie je som tak isto na vsetko sama a viem aké to máš ťažké.Som v rovnakej situácii ale neviem ti poradit pretoze na môjho tiež rovnako noc nezabera,prosby slzy nič...

kexik218
11. máj 2016

@selena2 pises ze mama to mala s vami tazke ... Ale ty to mas tiez tazke a to muza mas. Nevidim rozdiel medzi nemat muza a mat takeho co mi je viac na obtiaz. Casom by sa nasiel mozno niekto kto by sa o teba a tvoje deti zaujimal viac ako tvoj muz.

wendy62
11. máj 2016

@selena2 dohodni sa s nejakou kamoskou, cez vikend ked sa bude chystat prec tak jednoducho 1/2h pred jeho odchodom odidi s babatkom na navstevu alebo von s kamoskou a druhe dieta mu tam nechaj, nech si sam riesi situaciu. Ked moze ist on na ryby, preco by si nemohla ist aj ty niekam? Pekne spravodlivo kazdy jedno dieta a kazdy si ide za svojou zabavou. Toto sprav kazdy jeden den co chce niekam ist, moze ale vzdy aspon s jednym dietatom.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli