Muž písal 19 ročnej babe "nevhodné slová"

beja456
25. mar 2014

Ahojte,radsej som novo registrovana....

Moj muz robi v bare a ja s nim tiez.Asi pred mesiacom sa tam zoznamil (prisla tam za partiou a z casu na cas tam dochadza,lebo tu ma rodinu(mimochodom,cela rodina tam chodi chlastat 😅 -inak byva 200 km daleko)...s jednou pubertalnou 19-kou....to je ok,ale ide o to ,ze si ju pridal na facebooku do priatelov a pisal si snou pre mna nevhodnym sposobom.Ta jej partia su muzovi kamarati...

Prisla som na to nahodou,ked sa zabudol v PC odlhasit a ja som sla na svoj profil a otvoril sa mi ten jeho a vyskocila na mna sprava od nej.....tak som si zo zvedavosti precitala celu ich konverzaciu a doteraz sa neviem z toho spamatat.....nebola to len jednorazova konverzacia,lebo v priebehu par dni to nadvazovalo...ona ho oslovovala zlatko ,a take hovadiny,ako sa tesi do baru,ako je to jej druhy domov a tak...a on ju oslovoval mojko,ze si zozenie aj lietadlo,len aby ju do toho baru dostal(byva daleko a koli peniazom sa jej zle cestovalo),ze bez nej to v bare nie je ono,ze tam chyba,ze je suprova....potom si tam planovala robit oslavu 19-ky,ze bude vypekat kolace a pod...a muz jej na to povedal -"od teba mi bude chutit vsetko".....

on mi tvrdi,ze ona je pre neho nepodstatna,ze neni jeho typ,ze sa mu nepaci,je mu lahostajna a tak...

tak kto je podla vas ten blby...ja ci on?

Lebo podla mna nie je vhodne,aby 34 rocny zenaty muz s 2- detmi pisal taketo veci 19 rocnej zabe,ktorej zmysel zivota je "ruka hore".....ani ak to ma byt len v ramci kamaratstva,alebo slusnosti,ci ako to nazvat?

Dakujem,tuto diskusiu mu dam precitat.

jabadaba
25. mar 2014

@beja456 ehm...nooooo, debatka s dotycnou adekvatna posobisku, teda baru. 😝

v_alika12
25. mar 2014

no neprijemne veru. Tu urcite plati "co oci nevidia,to srdce neboli". Ja verim,ze je to iba nevinny flirtik, starkemu sa asi zaziadalo trochu zvdihnut ego 😀

kiki68
25. mar 2014

ja neviem,ale znamy mal 16tku a on 45 rocny...sak to uz je doslova pedofilia..ja neviem co na tom ti chlapi vidia,sak to je moc mlade...ako ja ked vidim 16 rocnych chalanov na ulici co stoja popri skole,tak v zivote by som si s tym nezacala...ved to su decka este...a to ja este nemam ani 30...tym chlapom musi uplne hrabat,ze take mlade zaby zhanaju. Co si myslia,ze tie dievcatka sa budu drzat 40tnika do staroby? sak to by museli mat nasi manzelia miliony eur na konte a my by sme nekecali tu,ale tocili s LV kabelkami v dior kostymkoch na kavicke...ach jaj..aj s chlapmi!

dobrazienka
25. mar 2014

Ahoj Beja, suhlasim so vsetkym, co tu baby pisu a myslim si, ze mlada sa len velmi dobre bavi, vzrusuje ju to, ze si moze zbalit zreleho chlapa a potom sa pochvalit kamoskam. Jeho zas vzrusuje, ze ho chce mlada kocka, aj ked ty nie si stara, ale toto je nieco nove...myslim si, ze on je v tom az po usi a ze si neuvedomuje, ze moze prist o rodinu, resp., co vsetko moze stratit... A myslim si, ze urcite uz spolu nieco mali a neostalo to len pri slovickach...Takto sa oslovuju a komunikuju milenci...! Poviem ti, dnesne mlade dievcata nemajú zabrany a respekt pre nicim a nic im nie je svate, myslim rodina chlapa a pod. Ony sa chcu len bavit. Moja dcera ma spoluziacku a ta chodi so 42-rocnym a ked sa jej dcerka pytala, ze preco to robi a ci jejt o nevadi, ze ma zenu a dve male deti, tak povedala, ze NIE, jej to vobec neprekaza! Dalsia spoluziacka zase, ked boli spolu posediet na kave, tak kazdeho chlapa, ktory vosiel komentovala a vravela bez ostychu pred ostatnymi, ze s tym som uz spala, s hentym, ten bol taky a taky,...a toho som este neprefikla, tak sa uz nanho chystam, aj ked ma 40 dsat, zenaty, no a ? Skusim aj takeho a bol by v tom cert, keby som ho nezlomila...

mamavera
25. mar 2014

@beja456 povedz tomu tvojmu somárovi, že v rámci zvyšovania tržieb budeš od zajtra tancovať pri tyči...A ešte mu povedz, že si nepraješ, aby ťa oblboval primitívnymi rečičkami, že ty už nie si 19 ročné teliatko, ako ten jeho objav. A rázne mu zatrhni podobné praktiky, aj keby mal podnik skrachovať. A ak bude čítať túto diskusiu, nech si prečíta, že muž v jeho veku síce očakáva druhú miazgu a príde prvý infarkt.

lyzzy
25. mar 2014

@mamavera 😀 ...palec hore...preco tu nie je smajlik s palcom hore????

mamavera
25. mar 2014

@lyzzy mne tu chýba občas aj grcajúci....by som ho poslala manželovi zakladateľky témy...sa na takých tĺkoch dobre bavím. Sú celkom zblbnutí z toho, že zaujali mladú pipku, ego im stúpa (aj niečo iné) a zaslepený pocitom vlastnej výnimočnosti si nestačia všimnúť, že ich tie pipky majú ako zábavku alebo ako tu už boli spomínané - zdroj peňazí.....Sú úbohí tým, že si neuvedomujú, ako ubližujú svojim najbližším.

lyzzy
25. mar 2014

@mamavera :D....aj ten....aj mnoho dalsich by sa tu zislo:D

dobrazienka
25. mar 2014

@mamavera iba občas? mne často...

adri266
26. mar 2014

@beja456 no co, precital si to?

lovela1
26. mar 2014
lovela1
26. mar 2014

@adri266 ak je už mladou zmagorený,tak može čítat od nevidím do nevidím a h...o z toho

zuzananinka
26. mar 2014

@mamavera tak teda už dávno som sa nepobavila takto, že grcajúci smajlik tu chýba :DDDDDDD

no a k teme - - manžel si neskutočne teraz dvíha svoje ego - je to čisté sebectvo a slabosť z jeho strany a ešte povie, že je to ok, že nič sa nedeje ----- tu by sa mi hodil grcajúci smajlík 😀

ved najlepsie je zapierať to tvrdia všetci psychologovia a aj neverníci ---
ale ty ked vysoko rubes -- tak neviem, či si už dávno toho svojho nepreskočila a myslím, že týmto správaním sa zaradil k spodine človeka /je jedno či to robí muž alebo žena/ a že je to normálne takto flirtovať tak potom som ja asi debil a nenormálna ale nesuhlasím s tým -- keby som niečo také zistila neviem ako by som sa zachovala ale asi by som to nenechala tak...

mysicka36
26. mar 2014

@beja456 no ako? Mňa pobavil ten tanec pri tyči aby si zdvihla tržby aj ty 😀 😀 😀 😀 😀

trasko
26. mar 2014

je tu par trefnych odpovedi veru... ja by mu dala kolacik a lietadielko hlupakovi! o.ebava teda poriadne.hned by som mu medzi nohy naliala krcah ladu!a stande dala matersku po papuli!to kde sme?! do lesa?! hlupak je a ty mu never.

pavuciatko
26. mar 2014

Tiez si myslim,ze to nie je nevinne kamaratstvo,ale nieco tam uz bolo,alebo je.neexistuje argument,ktorym by ma niekto presvedcil,ze je v poriadku,ze si manzel "len tak" pise s nejakym dievcatom alebo zenou a vola ju "len tak" mojko.aj keby ju nevolal mojko,co si ma co vypisovat s neznamou zenou?nech sa radsej ide zahrat so svojimi detmi,ak nevie,co od nudy.tie by to isto ocenili.
A inak, ja by som nestala o chlapa,pre ktoreho je "mojko" kazda skatula.

blue_eyes
26. mar 2014

Je to pako , daj mu to poriadne vyzrat

klincek
26. mar 2014

@mamavera umieram!! 😀 najlepsi prispevok celej temy! 😀

kykka
26. mar 2014

@beja456 Neboj sa. Ta "mlada dama" nema o neho zaujem, len chce chlastat v bare zadarmo. On jej urcite neuctuje, cize ona, ked tam pride, tvoj blb jej nalieva zadarmo - alebo to plati zo svojho vrecka, alebo robi cachre machre a riskuje vlastnu robotu. On je v oblakoch, lebo ho "chce" nejaka 19nastka a ona sa mu potichu smeje za chrbtom, ze aky je hlupy, ze sa da takto vyuzivat. Ved urcite, ked pride ona platit svoj ucet, tak ju nenecha a nejakym sposobom to zatiahne za nu. Ja ho lutujem, ze je tak sprosty...

aneri66
26. mar 2014

tak normálne to nie je 😒

mamavera
26. mar 2014

@klincek ďakujem, je úbohé, keď si starý cap a otec rodiny namýšľa, že nejaká mladá šťanda je z neho celá paf. Ľahko sa mi píše, keď také niečo nezažívam, ale neviem, či by som dokázala ešte takému človeku veriť. On je teraz totálne zaslepený, môže mu manželka hovoriť o chce, celý rozum má v rázporku 😖 . Najlepšie by bolo, keby si s ním pohovoril muž, taký, na ktorého on dá a na rovinu mu povedal, že je ostatným na smiech. Zrejme sa na neho naštve, ale je predpoklad, že bude nad tým aspoň uvažovať. Alebo aj tá ho sestra by nebola zlou voľbou, tej by nemohol vytknúť, že mu závidí, tomu mužovi hej. Je to neuveriteľne trápne, smiešne a úbohé zároveň, keď muž v stredných rokoch zblbne natoľko, že prestane byť sám sebou. Začne sa obliekať, ako keby mal sedemnásť, počúvať hudbu, ktorú pred tým neznášal a pod. Dopad na hubu je potom tvrdý, keď mu mladá dá najavo, že bol obeťou stávky medzi študentkami. Potom sa väčšinou priplazí ako zbitý pes k manželke, ak je tá ešte ochotná s ním niečo riešiť. Zodpovednosť, úcta k človeku, ktorého k sebe pripútal a k deťom nula bodov.....

klincek
26. mar 2014

@mamavera vystihla si to perfektne..vsetko. tema sa moze skratit na prvy spispevok zakladatelky a tento tvoj posledny. uplne presne to vystihuje situaciu i jej mozne dosledky..mam az pocit, ze citas myslienky vsetkym zucastnenym 😉.

sissmiss
26. mar 2014

No, neviem preco si tu vsetky svorne myslite ze ta 19rocna sa nemohla uplne normalne buchnut do 34rocneho a on do nej. Vekovy rozdiel to nie je nejaky priepastny. 34 rocny chlap je podla mna v najlepsich rokoch, ziaden stary cap ako tu bolo spominane. A preco by 19rocna nemohla mat zaujem onho je mi tiez zahadou. A ze tresknut mu jednu matersku 😅 Ano, ako jeho spravna matka... ale nie je nahodou ona jeho manzelka, partnerka? Toto ostarievanie seba a partnera im rozhodne neprospeje v nicom. Mlademu sa zapaluju lytka a neuvedomuje si ze ma manzelku a dve deti a ma zodpovednost. Na chvilu sa mu zase zachcelo byt bezstarostnym a hlavne nemat ziadnu zodpovednost. Podla mna sa chalan nudi a potreboval by precitnut z toho sna lebo sa moze stat ze tu zodpovednost uz odmietne uplne a povezie sa tym imaginarnym lietadielkom aj za milou devatnastkou, alebo za nejakou podobnou. Ak dostane este sancu po tomto literarnom veldiele, tak odporucam travit spolu aj nejake prijemne chvile, relax, kino, vikendy bez deti, zivot to nie je len praca, ale aj oddych. Ak toto manzelikovi nepomoze tak potom zostava otazka ci je len neskodny pisalek a potrebuje tlacit kaleraby dievcatam alebo by nedbal aj blizsiemu kontaktu. A v oboch pripadoch sa musi manzelka rozhodnut ci to bude alebo nebude tolerovat.

beja456
autor
26. mar 2014

tak dievcata,rozpravala som sa s jej rodinou,ta baba ostala v poslednej dobe dost lahka,vraj ma 2 frajerov na raz......,takisto som sa rozpravala aj s niektorymi zakaznikmi o nej...a uz im ide dost na nervy a vlastne nikto ju uz nechce,ze sa zmenila ale robia si z nej srandu ,doberaju si ju,ze aby si ona namyslala aka je skvela a moj chlap ako taky sprosty pubertak sa musel pridat k vacsine...a pocas tej svojej oslavy to skusala na viac chalanov a aj mojho muza no a on sa na nej bavi 😀 😒 😒 😒

tak ale nechapem,preco mi to nepovedal hned...uz to s nim nebudem riesit,vyckkm,az pride znova a potom ak by sa to zvrhavalo...zatial to ale sledujem tajne 😅

mamavera
26. mar 2014

@klincek možno čítam, ale zrejme je všetkým zúčastneným jasné, ako to dopadne.....len tým mužom akoby občas preplo...to už len musia vzrásť tržby, keď jej s najväčšou pravdepodobnosťou cvaká drinky....každý z nás robí chyby, ale aby sa jeden zrelý muž správal ako pako....celý je doľava z toho, že má o neho záujem nejaká mladá pipka. Že robí zo seba pajáca, to mu akosi nedochádza...ako môže mať žena potom úctu k takémuto mužovi? Ako si ho má vážiť?

mamavera
26. mar 2014

@beja456 diskusiu zrejme nečítal....keby chcel, môžem mu tie moje príspevky poslať aj s venovaním....

beja456
autor
26. mar 2014

a cital diskusiu,nakoniec mi povedal,ze ttakto to vidia baby-ako vase nazory...a keby toto rozpovedal chalanom,ti by zase drzali stranku jemu,ze pismenka nemusia mat vzdy taky vyznam,ako sa na pohlad zda.....

a niekolko x sa mi ospravedlnil,ze podla neho sa nic zle nestalo,ze on to proste pisal len tak,ze nemyslel to tak,ako to vyznieva...a on tu babu berie ako svoju sestru...(lebo jeho sestra ma 20 rokov)

a lietadlom ju chcel dotiahnut preto,ze aby bolo v krcme viac srandy....aby zakaznici mali dovod prist chlastat

no

mamavera
26. mar 2014

@beja456 má smolu, lebo sedím vedľa drahého, jeho názor je totožný a že je muž, to viem určite 😀 majú v partii, s ktorou hráva hokej tiež takého paka, už ho aj žena vyhodila z domu (bývali u jej rodičov), presne na neho som myslela, keď som tu písala, aké je to smiešne, keď sa chce vyrovnať mladej žabe. Oblieka sa, ako by mal 18, jeho decká sa za neho hanbia. Si z neho uťahujú, tak prvý letí zo šatne na ľad...
A dotiahnuť tú soplandu lietadlom?! Aby mali zákazníci dôvod prísť?! No to by musela byť minimálne Shakira, ale oni prídu, keď ju dotiahne,prídu sa pobaviť na starom somárovi, ktorý si nechce priznať, že mladú k nemu ťahajú nejaké výhody a nie to, čo si namýšľa. Berie ju ako svoju sestru...umrem.....to si naozaj myslí, že seno žerieš, keď ťa kŕmi takýmito drístami?

kveta
26. mar 2014

@beja456 Keby to citali chlapi, tak by sa spytali ci uz mladu pretiahol a na co caka. Asi tak.

beja456
autor
26. mar 2014

@mamavera pisala som aj o 18:15...citala si?