Mužova voľnosť

dollynkaa
11. feb 2016

Baby prosim radu. Sme spolu 4r mame 2r dcerku. Vzdy isiel s chalanmi von trosku vecer a tak ale v pohode. No teraz pracuje v novej robote a aj ked ma volno vecer ze ide na pivo ale chodi domov v noci. A nam s malou sa vobec nevenuje. Jeho nazor nato je ze chce volnost ist na pivo. Vzdy mal volnost ale nie aby teraz zrazu chodil v noci domov. Nechape ma ked mu zato nadavam. Co s tym ? Chceli vasi muzi dakedy volnost az moc? Ako to dopadlo?

zibi
11. feb 2016

@dollynkaa vies co, ja by som na dalsi den naozaj pekny ranny budicek , ziadne vyspavanie a robila to pravidelne..ked ty mozes v noci k malej vstavat , tak co ... ked chce ponocovat, uz nie je predsa nezadany chalan, ktory po zure spi pol dna , je manzel, otec, partner - nemoze si to dovolit ..proste ked chce , nech pije, ide , zuruje, ale rano musi fungovat .... a ty chod na nakup na dalsi den 😀

tilka82
11. feb 2016

@dollynkaa a nemaju nejaku novu casnicku?

dollynkaa
autor
11. feb 2016

@tilka82 zevraj tam robia iba chalani

dollynkaa
autor
11. feb 2016

@nickneznamy a ako to dopadlo nakoniec?

bonaqa2013
11. feb 2016

ja by som to netolerovala - ja budem doma so 4 deťmi a on bude behať???? Môže ale aj s deťmi....

katerinaky
11. feb 2016

@dollynkaa Presne ako u nas doma to bolo. Styri roky spolu, dvojrocny syn a muz zacal po robote, po poobednajsej chodit von s kamaratom na pivo..Nebolo to prvykrat ani poslednykrat, skusala som viac dohovorov a nic. Potom boli upozornenia ze ak do polnoci sa nevrati domov, vymkynam byt klucom. A tak sa aj stalo, vymkla som ho a spal v aute. ,,,MUZ SI TOLKO DOVOLI KOLKO MU ZENA DOVOLI,,, U nas trebalo zakrocit razne . A dost.

timea7
12. feb 2016

@dollynkaa preklepla by som ho, či mi hovorí pravdu, veľmi sa mi to nezdá sedieť na pive do štvrtej do rána....nepoviem raz za rok, zadarí sa, ale nie štyri krát za dva týždne 😒 . Nahovor nejakú kamošku, známeho, nech sa ide mrknúť, je to síce hlúpe, ale ešte hlúpejšie je nechať sa opinkávať vlastným manželom, ktorý si zmyslel, že chce voľnosť. Spýtaj sa ho, do ktorého detského domova umiestnite vaše dieťa, lebo aj ty chceš voľnosť, tak ako on. Chlapcovi asi veľa nehovoria slová ako zodpovednosť, úcta, že? Ani manžel ani manželka nemusí byť uviazaná stále doma, ale tvoj muž to preháňa a nepáči sa mi, že nemá záujem o spoločne strávený večer, či už doma, alebo mimo domu, ale s tebou. 😒

ivett1
12. feb 2016

@dollynkaa do 4 rána? ...no sorry, to nemyslíš vážne ...aj môj ide na pivo, ale do 4 rána? ...a v priebehu 2 týždňov 4-krát? ... tak, keď to neboli oslavy narodiek alebo menín, tak to určite nie je ok ... a voľnosť? ...a čo je on nejaký väzeň, aby si mu ty dávala voľnosť...niektoré reakcie chlapov ma dokážu vytočiť ... zisti, čo je za tým a nezatváraj pred takýmto správaním oči, ale rieš to s chladnou hlavou ...žiadny krik, len argumenty ...

PS: dúfam, že nepatríte medzi tie páry, ktoré sa poznali mesiac, ona otehotnela a teraz spolu žijú a ten jej si stále myslí, že je slobodný, nezadaný a príliš mladý na rodinný život ...a jeho kamaráti sú všetci slobodní a jediné čo ich zaujíma je kde zohnať prachy, kde sa dá dobre ožrať zabaviť a kde sú nejaké povoľnejšie baby ...
tu sa potom fááákt veľmi ťažko radí ...resp. existuje vôbec nejaká rada pre takéto "páry" ...

ewisam
12. feb 2016

@dollynkaa pozri, je to na vasej vzajomnej dohode. Toto som ochotna tolerovat, toto uz nie... Je pravda, ze chlapi potrebuju volnost. Ani ja stale nevyzvedam kde bol s kym bol... kedysi na zaciatku vztahu mojmu vadilo, ked som mu volala, ze kedy pride domov. Potom sme si vysvetlili ze to nieje o kontrole, ale o tom ze sa aj ja potrebujem zariadit. Takisto moj ma raz za cas vypratany byt /s detmi idem k rodicom/ aby mohol hrat s kamaratmi poker. Nevadi mi to, vzdy sa dohodneme... A v tom je vlastne moja rada, nevycitaj, dohodnite sa. Ukaz dobru volu, ale zas odtial potial

luciferkax
12. feb 2016

Ja som tolerantná manželka. , môj manžel môže ísť vonku, na pivo, bez toho, aby dostal vyžrané.. ale.. .vie, kde sú limity, áno, raz do roka sa stane, že prespí u suseda na grilovačke, lebo domov nevládze, ale... keby sa to opakovalo, strašne by mi to vadilo.... už nie je slobodný... má rodinu a môj to našťastie chápe..... zakroč

celasapremenim
12. feb 2016

vypoveda to o kvalite vztahu k dietatu a tebe, ja by som takeho muza a otca nechcela, je to pricasto a pravdepodobne to ani nie je tak ako ti hovori, ze do krcmy hm, do stvrtej, fakt divne
mal by otocit a rychlo
tie kecy o volnosti, to je akoze naozaj usmevne :D:D:D

rose32
12. feb 2016

No.ja som to mala podobne moj chodil z roboty domov najedol sa siel do senku byval do polnoci a tiez sa nam nevenoval...plakala som este dosiel zo senku som mu uz musela asi tak popolroku povedat ze aby sa nam venoval on porad krical otvoril v kuchyni skrinu misy vvyriahol ze jed nemam este co robit ze mam robit po dlhsej dobe postupne ma aj uderil za to ked som povedala ze keby siel ked mala zaspi uz ma uderil sotil ma o zem....bol este ziarlivy len doma any som bola to som trpela 7rokov aj som mu povedala ze ho nelubim..neveril tomu teraz mam ineho uz pomaly 8rokov som a je mi lepsie

sasa1310
12. feb 2016

@dollynkaa v tom bude niekto tretí. Len už na to prísť, ako sa dozvedieť pravdu. Môj uteká z roboty vždy domov a pivá s kolegami raz za čas odmietne. Chce byť jednoducho s nami. A to máme 15 rokov od svadby

miriam11
12. feb 2016

@dollynkaa ked to inak nejde a nechape, tak mu ukaz aj tvoju volnost. Ked on 1 den ide von, ty chod druhy den. Kazdy narovnako. On je tiez rodic, presne ako ty. Tak preco on volnost a ty stale doma?