Nahnevala ma sestra

3. feb 2024

Ahojte, nahnevalo by vas toto?
Dcerka mala 5 rokov, dnes ma oslavu s rodinou, na ktoru som pozvala najblizsich v dostatocnom predstihu.
Sestra (zaroven dcerina krstna) byva 3.5 hod cesty vlakom od nas, prisla uz vo stvrtok k rodicom, ktori byvaju v rovnakom meste ako my a najprv vravela, ze ostane do piatku. Na co som jej ja povedala, ze ok, nech robi ako chce, ale ja som stvrtok a piatok v robote, ze to spolu ani nebudeme a oslavu presuvat kvoli nej nebudem (ani neviem na kedy, nerealne aby si aj ostatni zobrali volno na piatok alebo tak). Tak potom ze teda ostane do soboty, ale uz o tretej pojde na vlak, lebo nechce prist neskoro vecer domov ( dalsi by jej isiel za 2 hodiny a domov by s nim prisla o deviatej vecer, co podla mna nie je moc hrozne, kedze v nedelu nerobi ani nema iny plan). A zaciatok oslavy som dala na 13.30.
Neviem co sa tak ponahla domov, ale tak pride 3-4 x do roka a nevie tu vydrzat. Pritom vzdy vravi, ako sa na malu tesi a neviem co. 🙄

ema22270
4. feb 2024

Ja ta chapem, proste sestre sa nechcelo na tej oslave byt, z nejakeho dovodu... ked je krstna malej, tak tam byt mohla. Ked bola pozvana, myslim, ze ked by jej zalezalo, tak si to nejako zariadi, popripade povie teda dovod, preco nie.. ale tazko povedat, ludia su vselijaki.