Našla som mužovi cigarety, ale on nefajčí

jana699
8. apr 2013

našla som mužovi cigarety ale nikdy nefajčil dokonca sa mu hnusil dym a nadaval že fajčia iba cigani.ked som sa ho to opytala najprv bol v šoku potom povedal že ich našiel a nakoniec že si ich l´kupil pre seba od nervov v praci .no ja neviem ale človek kt.30r nefajči nezačne zo dna na den a nevyfači celu škatulku za 5 dni.čo si o tom myslíte?

asfodelka
10. apr 2013

@jana699 ako tak pozeram tak zakladna chyba sa stala asi v manzelovej povodnej rodine. asi tam nie je vsetko ok ked aj on aj brat maju nasilne sklony, nemlatil aj ich otec? a mozno preto na neho matka neda dopustit.
osobne poznam pripad ked zena ktora bola otlkana vyhodila manzela hadam uz 3krat a on stale slubil ze sa zmeni. a teraz su spolu a myslis ze sa zmenil? ani prd. ale stale je tak pol roka dobry a potom ked uz si mysli ze je za vodou tak zas mu sibe. cely svet ho vnima ako sikovneho mileho chlapa, ale co sa deje doma malo kto vie. stareho kona tahat nenaucis a tak aj nasilnika neprevychovas na baranka. ak chces odist necakaj, lepsie to asi nebude, jedine ak veris na zazrak alebo mas masochisticke sklony ;).
my sme sa raz bavili s manzelom na temu domaceho nasilia a rovno som mu povedala ze ked ma udrie tak ho zabijem v spanku :D ale tak ja som mu popod plecia a vazi dvakrat tolko ako ja, preto v spanku :D raz sa uz stalo ze ma nasral svojimi somarinami do nepricetna a bal sa v noci aj zaspat...

katka1981
10. apr 2013

@asfodelka, je to ozaj divne, ale keby som enpoznala, neuverim. Moja sesternica bola tuha fajciarka, prve dieta potratila, neviem z akeho dovodu v 1. trimestri. Ked cakala druhe, vraj jej gynekolog povedal, ze radsej nech fajci, nez by mala abstaky. To dieta uz normalne donosila, dnes ma uz 14 rokov.

eliska31
14. feb 2014

Inak ja mam 33 a nefajcila som...a ked som nastupila do mojej novej praci, tak z toho stresu, lebo mame stresovu, som zacala aj ja fajcit...a tiez mamina ked brala z kabelky vreckovky kukala jak puk, ze mam krabicku...takze tak..horsie by bolo keby si nasla krabicku kondomov a to by nepouzival predtym! Tam by som zbystrila aj ja uz 😠

fino
21. feb 2021

...nefajčia mu doma, tak si fajčí sám....

petulda333
21. feb 2021

Moj kedysi fajcil, potom prestal a asi 4r nefajcil. Pred rokom a pol sa mi opity priznal, ze uz 3r fajci. Mala som nervy, lebo fajcenie nemusim a on este namna to hodil, ze moja chyba lebo som necitila 😁 a tiez sa vratil k tomu pre stres v praci. A muzova sesternica zacala v 37r fajcit