Som divná, keď nefajčím a nepijem?

5. máj 2022

Veľa KRÁT som sa s tím stretla že mi aj cudzí človek povedal TA ty si divná a to len kôli tomu lebo nefajčím a nepijem alhohol ? Ani pivo nič

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzitko74
5. máj 2022

Ani ja nepijem a nefajčím. Ale ani mi ktovieako nevadí, keď ma niekto kvôli tomu označí za divnú.

anonym42
5. máj 2022

Nie si.. 🙂 máš viac rozumu než oni... a poviem ti,ze dobre robíš... nerob to, čo je in.. buď vždy sama sebou

lintu
5. máj 2022

Veci, ktoré druhý majú inak, sa zvyknú označovať za divné. Nepozastavovala by som sa nad tým. Buď takou, ako chceš byť. Pokým tým nikomu neubližuješ, je jedno, čo si o tom myslia iní.

autor
5. máj 2022

@zuzitko74 ani mne to nevadí som len rada že som sa to nenaučila lebo v mojej rodine cigarety a alkohol denno denne

babydesire
5. máj 2022

No a ? Mne tu tiez zeny v jednej diskusii popisali urazky..a co sto ludi sto chuti..vsetci sme svojim spodobom divny

autor
5. máj 2022

@lintu presne 🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hiro
5. máj 2022

Nuz s alkoholom sa to sice kedy tedy prehana. Ale zda sa ze praclovek pred milionmi rokov nevyhynul prave preto ze zacal jest fermentovane plody, dokazal sa socializovat a neskor to bol dovod vzniku obrabania pody... Nase geny sa vdaka tomu zmenili a zostalo nam to ze pijeme alkohol aj teraz ked to uz nie je nutne.

denithestrange1993
5. máj 2022

Si divna,ze to vobec riesis. Preboha ved alkohol ani cigarety nedavaju cloveku punc dokonalosti,prave naopak. Ale na svk chapem ze abstinenti su ohrozeny druh.

oli18
6. máj 2022

Ja som tiez taka a za slobodna som mala s tym problem. Tiez nechapali, ako nemozem vypit nieco alkoholicke.

vroni
6. máj 2022

Nepripadá mi to divne. Ale divne mi pripadá zakladať o tom témy. Nefajčí viac než polovica ľudstva a keď niekto nechce alebo nemôže piť alkohol, tiež je to jeho vec. Okrem ozranov sa nad tým nikto po zastavovať nebude.

pininka1
6. máj 2022

Mam taku kamaratku a plne ju v tom podporujeme a pravidelne si na nu pripijame. Treba respektovat nazory inych, urcite by som v tomto nikoho nenutila ani sa nevysmievala.

pallacinka29
6. máj 2022

Ja som nikdy ani len nevyskusala cigaretu. Nepijem absolutne nic, nemam s tym ziadny problem, ani nikto iny. 🙂 Jedine, co lubim, su “tecuce bonboniery” ako Mon Cheri.

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaa1991
6. máj 2022

Ani ja nepijem nechuti mi....mozno raz za cas na rodinej oslave si dam malicko víno smiesam s niecim....ale vsetci si zvykli 🤣 skor ma vyuzuva manzel.ze som sofer ;) nie wi divna ani mne nechuti dokazem sa opit z jedneho dcl vina 😁ale mame male dieta tak si nemozem aj tak dovoliť pit a ani nechcemm

simsalabim
6. máj 2022

Mam 52 a cely zivot som divna 🤣 Za mna skoda penazi a kalorii… smrad a stratu vedomia mi netreba….radsej si dam cokoladu.

cubo2
6. máj 2022

Nie si divná, len by si si mala nájsť kamarátov, ktorí sú dosť inteligentní na to, aby to rešpektovali a nepokúšali sa pchať do teba poldeci proti tvojej vôli.. alkohol a cigarety to sú drogy ako každé iné, aj keď z nejakého divného dôvodu sú úplne legálne.. cigarety to je čistý humus a alkohol pôsobí ako jed na centrálnu mozgovú sústavu (preto sa opití ľudia tackajú a nevedia dobre hovoriť)

andrejka1974
6. máj 2022

U nás doma nefajčím len ja a nikdy som to ani neskúšala môj muž fajčil roky a pred 2 mesiacmi prestal zo dňa na deň úplne

keyla38
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
6. máj 2022

Ani ja nefajčím a pijem minimálne a nie som divná a je mi. Jedno co si druhi myslia

diewcatqoo
6. máj 2022

Si divna, ked kvoli tomu potrebujes zalozit temu, resp. ked potrebujes, aby ta ini uistili, ze nieeee, nie si divna 🙂
Ja tiez nefajcim, ale vinko si niekedy dam.. nezijem socialnymi sietami, nemam instagram, zijem s jednym partnerom uz viac nez 15 rokov, nemam cit pre modu a obliekam sa ako vandrak, nechuti mi mekac... vedela by som vymenovat xy dalsich veci, pre ktore inym mozem pripadat divna. A vies co, je mi to uuuuuplne jedno, co si o mne kto mysli 🤷‍♀️

lenuska9999
6. máj 2022

Tiež nefajčím a nepijem. S takým názorom, že sk divná sa stretavas asi u stredoškolákov ci ? Lebo podla mňa dospelý, zdravo zmýšľajúci človek čosi také nepovie

stanulienkat
6. máj 2022

Si divna, ze mas taketo blbe otazky.

lenka2710
6. máj 2022

Ja sa tiež niekedy cítim ako biela vrana 😅 keď idem s kamoškami a jediná nemám v ústach cigaretu a pred sebou pivo 🤷‍♀️ ja by som mohla povedať, že aj ony sú divne, keď fajčia jednu od druhej a ze niesu v psychickej pohode 😜 ale vzájomne sa rešpektujeme

iwesska
6. máj 2022

TA to ja som este divnejsia,lebo ja nielenze nepijem ziadny alkohol,nefajcim,nepijem ani len kavu😁 Pre alkacov su vsetci divni😂

nelca84
6. máj 2022

@stanulienkat presne toto som isla napisat 🙂
@autorka ano, si divna, ked potrebujes pocut od cudzich ludi, ze nie si divna

peter0123
6. máj 2022

Vitaj v klube😀. Nepijem a nefajčím. Drž sa toho, robíš veci super. Kolegom aj vzdialenejšej rodine som divná.
Obaja rodičia mi fajčia, teraz ako dôchodcovia jednu za druhou. K tomu starký bol alkoholik (keď pil bol hrubý, mlátil hlava-nehlava, rozbíjal veci) aj strýko si s tým pokafral život. Žena ho opustila, o deti sa nezaujímal. Raz po prechlastanej noci sa zobudil v nemocnici bez nôh. Už nie je medzi nami. Otec má roky problémy s alkoholom ale nedá si povedať. Toto bolo moja mladosť v rodnej dedine. Pred 30 rokmi som sama sebe sľúbila, že nie....a držím sa toho.

stannkal
6. máj 2022

si divna ze sa to pytas, ano. Ale zas pravda ze na SK je taka mentalita ze niekedy clovek dostane pocitit ze by mal byt "divny" ked nepije. Inac fajcenie uz davno nie je "in", a ja si myslim ze postupom casu sa tam dopracujeme aj s alkoholom.

humajnicek
6. máj 2022

:D akí sú vtipní tí ľudia však? Cudzí človek a má potrebu hodnotiť tvoj život a to ako si neničíš zdravie, tlieskam takým fakt.. 🙂