Môj muž fajčí a ja som tehotná

mimis13
7. okt 2016

Ahojteee chcela by som sa spitat co si myslite lebo mam strach moj muž fajci pri mne si dava velmi pozor ked som sním von vzdy ide odomna omnoho dalej aby som to necitila aj ked dofajci si umyva ruky snazi sa aj ked ide dnu este pred tym čaka von kym troška odpachne a aš potom ide donutra ale aj tak to citit stoho oblecenia a niekedy aj stych ruk a ked som snim tak ten cigaretovy pach citim ,som 22 tyzdni tehotenstva myslite ze by to nemalo uskodit malickemu vbrusku ???? ......Ja nefajčim vobec ani som nefajcila🙂)

obsadenemeno
7. okt 2016

@mimis13 no ak nefajci vovnutri pri tebe, tak ok. A to, ze to citis z ruk a oblecenia, tak to je len pach, pocitam, ze nikotinove a ine splodiny uz daaavno odleteli do nebicka...ci "sprijemnovat" zivot inym nefajciarom....
pokial je to len zapach, a nevyfukuje ti to do tvare, tak to neuskodi. Takisto ked sa nahodou nadychnes dymu lebo kracas za fajciarom.......
Trosku zdraveho rozumu pouzivat....take nahodne nadychnutie neuskodi....ved aj tak dychame sajrajt, ani nevies, co je vo vzduchu

a to tvoje "spitat" a "a as" mi kole oci....

evita11223
7. okt 2016

pokial si dava pozor, ze je od teba dalej tak nevidim dovod preco by ti to malo nejako uskodit. Mozes byt rada ze je taky ohladuplny...nie kazdy chlap je taky 😉

dagaz
7. okt 2016

@mimis13 😂😂😂 to fakt?

marina1111
7. okt 2016

Bud rada ze fajci len cigarety...... jahaha

perdiem
7. okt 2016

to už fakt neviete, s čím prísť?

dagaz
7. okt 2016

To je ako z brava...prehltla som spermie mozem byt tehotna????😂😂😂😂 ale na druhej strane strasne dobre som sa pobavila 😂😂😂

katka253111
7. okt 2016

@mimis13 nuz...si v 22tt a doteraz ti to nevadilo? Ze az za polkou tehu riesis to, ze tvoj muz fajci?

A druha vec - s kym? s cim? / z koho? z coho? (taka mala pomocka) 🙂

zlte_kuriatko
7. okt 2016

@dagaz aj ja 😀

emilia25
7. okt 2016

Veru veru niekedy mi to pride az moc prehnane.ale su fakt take zeny.ja viem o jednej co svojho muza vyhodila z domu kvoli tomu ze mal nadchu a aby to mali nedostal musel ist spat k mame az kym sa nevylieci.no niektore mamicky by mali mat asi prazdnu izbu aby nahodou nan nabytok nespadol.

enusamt
7. okt 2016

Ja robim vo fajciarskom prostredi a nik na mna neberie ohlad.... A neriesim lebo kde sa pohnem,tak samy fajciar... Dokonca aj v praci v hale, kde je jasny zakaz... Iba vo svojom nefajciarskom byte som chranena 🙂

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka253111
7. okt 2016

@edita56 prave som odpadla ☺☺☺ som jednu tiez taku videla, co v kuse pisala aj ku skusenostiam o porodnici Zv a ked som si otvorila jej profil, tak tam milion otazok o samych blbostiach a ako tehotna sa pytala, co robit, ak babo bude take a onake a bude mat to a hento... aaach jaaj

vintage_lady
7. okt 2016

No idem si pre pukance 😅😅😅😅

lorela
7. okt 2016

Ešte 2 hodiny po fajčení vydychuje fajčiar škodlivé látky.

dagaz
7. okt 2016

@lorela to je sice fajn ale ked robili dieta tak predpokladam ze boli pritomny obaja..vtedy nevadilo ze vydychuje skodlive latky? Podla mna pociatocna otazka je na urovni 12 -15 rocnych. Aj to neviem ci som sa nekopla.

lorela
7. okt 2016

@dagaz Ako si si mohla všimnúť, môj príspevok nebol adresovaný ani autorke onoho skvostného príspevku, ale hodený len tak do pléna 🙂. To jest každému v prítomnosti fajčiara balkónového typu hrozia ešte 2 hodiny škodliviny z jeho dychu.
Bez rozdielu veku, pohlavia, prípadne práve vykonávajúcej činnosti 🙂.

ixayxa
7. okt 2016

a možno.......keď každá z nás napíše, že škodí, tak si už uvedomelý manžel nezapáli😀.

moni244
7. okt 2016

Tu sa niekto naramne nudi, je tu este jedna, co vsetko riesi v tehotenstve, ste si velmi podobne, zeby jedna a ta ista osoba????

lorela
7. okt 2016

@moni244 Akurát som si to už aj ja všimla 😝

moni244
7. okt 2016

@lorela pisu rovnako, rovnake chyby a rovnake nezmysly

sense
7. okt 2016

a doteraz ti nevadilo ze fajci?....

katka253111
7. okt 2016

@moni244 pockaj ako sa ta druha volala? to je ta, co najskor riesila potrat, vino a potom este neviem co?

moni244
7. okt 2016

@katka253111 ano, dany345 tusim, teraz ma tiez novu diskusiu, ci moze pouzivat parfem

dominikav123
7. okt 2016

@moni244 a nebola to dory? Vies jak ta ryba z nema 😄

moni244
7. okt 2016

@dominikav123 alebo 😀 ja neviem, mne to dnes nepali 😀 alebo zeby aj aj?

ixayxa
7. okt 2016

@moni v poslednom čase uš je tu tých podobných chýb aš, aš. Uš by mal koník z tým niečo robiť.

alex49
7. okt 2016

ďakujem autorka, dostala som nápad na firmu, budem vyrábať vzduchové bubliny, do ktorej sa vojde celá tehotná žena, najlepšie aj po pôrode s dieťaťom, dýchať bude 100%tný kyslík, jesť len bio-raw domáce potraviny a partner sa dnu dostane len po kompletnej detoxikácii. Myslím, že zachviľu budem milionárka 😎

11031981
7. okt 2016

Autorka prispevku uz jedno dieta ma.az teraz riesi manzelove fajcenie..?!

sense
7. okt 2016

@alex49 a nezabudni si to dat patentovat.... aby si si udrzala monopol 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre