Nechcem byť s priateľom, ale nemám kam ísť

karina123
30. okt 2012

ahoojte .. je to príbeh o mojej kamoške..nemá prístup na net tak píšem za nu a spolu s nou
volám sa jana, mám priatela, sme spolu 3,5 roka...aa mame spolu 15 mesačnú dcéru...bývame u jeho rodičov...už len to, že nie sme sami mi celý náš vzťah nechutí..ale najväčší problém je ten, že ja už nechcem byť s ním, ale nemam kam ísť...nemam nikoho kto by mi pomohol..čo robiť??Niekedy su dni max.dva-tri ked je nam celkom fajn...ale potom príde týžden a zase je zle..plačem a nebaví ma to sním..dakujem za vaše rady

lady511
30. okt 2012

@karina123 Ahoj skor by simala napísat,,,toršku vaic o tvojom probleme kedy to začalo a čo hlavne začalo píšeš velmi objektívne čo ti avdí?prípadne čo avdí jemu,,,prečo plačeš,,uraža ta?podvádza?skus to viac popísat 😉

sissy27
30. okt 2012

@karina123 hmmm sadnúť k stolu, napísať pre a proti toho vzťahu a zvážiť... znovuobjaviť to, prečo si sa doňho zaľúbila a rozhodla s ním mať dieťa... treba sa v prvom rade s ním porozprávať, čo sa mi nepáči, čo chcem zmeniť, konkrétne veci, nie len "nebaví ma to s tebou" - to je tak na úrovni nejakej puberťáčky (bez urážky) a nie dospelej ženy, matky... vzťah je ako kvet - musíš sa oňho starať, polievať, hnojiť, pestovať, aby priniesol "úrodu"... a s iným chlapom to inak nebude - zamilovanosť, pobláznenie, to vyprchá najneskôr do dvoch rokov, až potom zistíš, či je to naozaj láska, alebo to bola len zamilovanosť...
možno by si mala napísať viac, lebo "nebaví ma to" nie je podľa mňa seriózny dôvod na rozchod, vzťah nie je lego, že nebaví ma tak to zabalím...

karina123
autor
30. okt 2012

@lady511 noo proste už mi vadí všetk na nom..nemam tu moc ani kamaratky, tak väčšinou sme celé dni s malou doma, alebo sa ideme prejsť..aa to ma nebavi..niekedy ked sa vyberieme do mesta, tak mi za hodinu vola, že aby sme došli, že potrebuje auto alebo čoo..alebo niekedy príde z roboty a je doma 15 minút a potom ide robiť známemu niečo..lebo ho volali...alebo ide rano do roboty, robí osem hodín a vôbec mi nezavolá...na druhej strane ma neuráža, ani nepodvádza, s malou sa hra, vie sa o nu postarať...ked mame tie dobré dni, tak je dobre...vieme sa spolu aj smiať, aj si robiť zle, ked ho poprosím pomôže mi..príde za mnou aj bez prosenia sa opýtať či potrebujem pomôcť.....jemu vadi to hlavne, ked "pindam".. ked sa hnevam, že ide niekde preč, alebo si objednava a mina peniaze na zbytočnosti...

lady511
30. okt 2012

@karina123 Ahoj myslím že všetko čo s o nom napísala,,je velmi pekne akos a stara o malu píta sa či nepotrebuješ pomoct,,,nepodvadza ta,,moj mi takisto nezavolá sále ked pracuje ale preto sa nebudem hnevat ma prácu kedy nemože vyvolavat a ja to chápem na druhej strane,,,myslím že toto niesu niake dovody pre rozchod mate spolu dceru,,to že sa nudíš doma,,to chápem mala som taku istuaciu nove prostredia žiadna moja rodina,,depky,,zo samoty bola som naučena na kamošky spoločnost ,priatelov rodinu,,prestahovala soms a a všetko zmizlo spolu s tým ale to prejde,,porozprávajte sa o tom,,aký ma na to on pohlad a nazor

sissy27
30. okt 2012

@karina123 môžem sa spýtať, koľko máš rokov?

renata5
30. okt 2012

vies co moja bez urazky pytas sa ci ostat alebo nie opytaj sa to svojej dcéry ked vyrastie ze preco neni ocino s nou len preto ze ti nezavola sa tuto ides rozchadzat podla mna si este sopliak ktory si spravil dieta iba tak ked pises ze ani s dietatom ta to nebavi prechadzat sa no moja materska je o tom aby si sa venovala dietatu pises ze sa stara o dieta hra sa tebe pomaha co viac chces tuto sa denne riesia temy o rozvode odchode ale ake veci fyzicke psychicke tyranie a tie zeny si aj napriek tomu velmi dobre rozmyslia ci odist kvoli detom a ty tuto ides pisat bludy nech ti da mama dobry preplesk dobre

renata5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi0911
30. okt 2012

@karina123 v podstate sama nevies co chces. vsetko dostan zo seba von vylej emocie nahromadenu zlost a hned budes mat jasno.s niekym sa o tom pirpzpravaj aj s nim a bude dobre. ja to poznam.

maminuska
30. okt 2012

@renata5 vieš z tvojho podania a agresívneho prístupu by som uvažovala fakt koľko máš ty rokov a nie zakladatelka 😒

lila69
30. okt 2012

@karina123 Osobne si myslim, ze by bolo fajn keby ste s priatelom viac komunikovali, Napr. ked ides do mesta autom, zavolaj mu ze ides prec a vyhnes sa tak tomu, ze ti bude za chvilu volat ze potrebuje auto... , ked ti nevola z prace on, zavolaj ty jemu, a kludne mu trebars 2 dni vopred povedz ze by si vtedy a vtedy chcela urobit rodinny program -vylet, nakup, sadnut si na dzus - aby s tym pocital a urobil si cas.
Ja ta chapem, ze mas casto nervy, este k tomu nemate vlastne byvanie, nemas v okoli kamosky, ale vztah je o rieseni problemov, casto o skripani zubov 😒 o robeni ustupkov.... nemysli ze ti bude priatel tvoje zelania z oci citat - a chlapi su jednoduche bytosti, co nepovies - to celkom isto neurobi a nepochopi. Takze moja rada - rozpravat, rozpravat, rozpravat 😉