Nechuť na sex

noro2
28. jún 2012

Sme manželia len 4 roky a manželka má minimálny záujem o sex. Máme 3 ročného synčeka, ale tento problém bol aj pred tehotenstvom. Manželka je veľmi pekná a pre mňa atraktívna, ja by som sa mal záujem s ňou milovať aj niekoľko krát denne..... V domácnosti jej veľmi pomáham, je doma na rodičovskej a prevažná tarcha problémov a starostí v rodine je na mojom chrbte. Pomali začínam mať komplexi, že som neschopný, keď je taký nezáujem..... Pred tým, ako ma spoznala, bola sexuálne aktívna a nemala s tým problém. Vraj to nie je vo mne, ale neviem čo si o tom myslieť. Skúšal som všetko možné aj nemožné, ale bez výsledku či nejakej zmeny...... Nechcem ju podvádzať, lebo viem že by to viedlo k rozpadu rodiny, ale som už zúfalý a nešťastný, že muž v najlepších rokoch (36) musí byť odsúdený k celibátu.... Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc, aby ste mi poradili, čo zaberá na Vas. Možno to zaberie aj na moju manželku..... Ďakujem Noro zo Zvolena.

vianne
6. aug 2012

@weverka11 ja by som tiez hladala problem tam...som na tom podobne. pred tehotenstvom nebol ziaden problem, po porode to ako tak slo, ale ked som zacala brat tabletky, tak doslova zo dna na den ako keby utal, a ja si na sex ani len nespomeniem, a to teda predtym som mala chut velmi casto. antikoncepciu momentalne vysadit nesmiem kvoli inej liecbe, sem tam sa doslova donutim, ale bohuzial fakt mi to nejde. snad ked zasa nebudem musiet brat tabletky sa to zlepsi. je mi luto manzela, lebo on za to nemoze...

salvi450
6. aug 2012

ja som momentálne dneska v šoku od soboty, lebo som stretla moju bývalu lásku po 12 rokoch a navrhol mi že milenecký vzťah lebo stále na mna myslí 😲 a že jeho žena nemá chuťky....no já som ho poslala kade ľahšie...no ake šťastie, že som si ho pred rokmi nevzala za manžela, lebo keby mi mal robiť to čo teraz svojej polovičke, tak ho asi vykastrujem 😅 😅 😅

pondelnicka
6. aug 2012

Baby, ale zakladateľ píše, že problém bol už na začiatku, bez ohľadu na tehotenstvo... Takže tu nejde o to, že po pôrode nevie čo skôr a sex je naozaj to posledné, na čo myslí... Ja som na tom podobne, proste sex nepovažujem za extra super vec, bez ktorej neviem existovať... Chvíľu som brala aj antikoncepciu a zmena žiadna... Jednoducho ho fakt nepotrebujem... 😒 Ale na druhej strane, poznám manžela, ľúbim ho a snažím sa mu to spríjemniť ako sa dá... 😵 Možno okrem romantiky by pomohli nejaké erotické pomôcky, niečo, čo by spríjemnilo sex obom.... Samozrejme, za predpokladu, že to chcú obaja... 😉

barbora01
6. aug 2012

@miskakyska no akoze pardon, to aj tvoj manzel, ma z teba taketo pocity? Kebyze toto o mne niekto povie po 15 rokoch spolocneho zivota, tak sa vazne urazim. O co je horsi, ako nejaky novy milenec? O to, ze 15 rokov je s jednou zenou a ze sa stara o deti, pracuje a robi kompromisy a vsetko, co spolocny zivot prinasa? Sak si skor zasluzi uctu, ze si nenasiel nieco lepsie, ked nema naplnene svoje zakladne potreby (kedze sex ta nebavi uz roky) a ty tu napises takuto somarinu??!! Heh som sa urazila aj za tvojho manzela 😀

miskakyska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora01
6. aug 2012

no ale samozrejme , ze ta neriesim, ani sa do teba neobuvam a uz vobec sa nemontujem. Ved je to len diskusia na modrom konikovi a tak vyjadrujem svoj nazor na to, co si napisala. Pravdu o tvojom zivote vies len ty a tak je to v poriadku. Ja som len napisala, ze keby moj partner po 15tich spolocne stravenych rokoch napisal, nieco v zmysle, ze kto by uz len na mna mal chut, tak sa urazim. Pre istotu: JA sa urazim, keby to povedal MOJ partner o MNE. Ze tvojmu partnerovi to nevadi, do toho ma fakt nic nie je. Ked si to vzala osobne, tak ma to mrzi, lebo ja som pisala len o tom, ako by som to brala ja. Nepoznam ani teba ani tvojho manzela a uz vobec nic neviem o vasom vztahu, tak snad nemyslis vazne, ze by som sa vam do vztahu montovala? A uz vobec sa mi nechce nieco riesit 🙂

barbora01
6. aug 2012

@miskakyska a "verim" tomu ze po tolkych rokoch bez sexu je tvoj manzel rad, ze ta ma, hehe, no schvalne daj, cim mu to vyrovnavas, to len tak, nech sa aj my sproste, niecomu priucime 😝

miskakyska
6. aug 2012

@barbora01 si spravila z komára somára!!!...a neviem z čoho si vydedukovala,že som to písala o sebe..TO FAAAAKT NEVIEM..ale žily mi to netrhá

barbora01
6. aug 2012

@miskakyska
miskakyska @romannasport
@monika225 čaute kočky,pripájam sa do klubu..u mňa nechuť začala pri druhom tehotenstve a trvá doteraz :o) malý bude mať v decembri 7 rokov..no zabijem sa,keď to nejde ani na silu?..zvykli sme
no zeby z tohoto? 😀

barbora01
6. aug 2012

@miskakyska a este z tohoto: miskakyska @lucinocka no moja..už Ťa vidím ako máš chuť olizovať onéého po 15ročnom manželstve :o/

miskakyska
6. aug 2012

@barbora01 a Tebe zjavne ten nedostatok sexu udrel na mozog :o) či len tak náhodou si čítaš takéto témy???

luciferkax
6. aug 2012

Ak to trvá dlho dlho, tak by som odporúčila - ak berie hormonálnu antikoncepciuk tak vysadiť 🙂 mne to pomohlo.. a vyšetriť štítnu žľazu :D

barbora01
6. aug 2012

@miskakyska hehe dosli argumenty? Ale aj tak ti odpoviem, citam si to, co chcem ja a prispejem tam, kde chcem ja. mas s tym problem? Sa mi paci ako hned zautocis. Len tak mimochodom, nebola som to ja co pisala ze je 7 rokov bez sexu. Kedze si ty sedem rokov bez sexu, tak je dost trapne, aby si, ked uz nemas argumenty, hovorila, ze niekomu udrel nedostatok sexu na mozog. Ci ti skopirujem tvoje prispevky? Lebo na nich dost vidno ako ti nedostatok sexu poskodil 😀 😝

miskakyska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora01
6. aug 2012

@miskakyska argument zase ziadny? len urazky? heh checkni moje prispevky a hned budes vediet, ze mam 2 deti a vobec natahovat sa zo sexualne neukojenou zenu ma nebavi. Takze: ano mas pravdu uplne vo vsetkom, hlavne v tom, ze tvoj manzel je rad ze ta ma aj ked uz sedem rokov ste nemali sex. Ano strapnit ma nic nehovoriacimi urazlivymi vetickami, je fajn, ale vizitku tu davas sama sebe. A od teraz ti odpisem len na relevantny argument

weverka11
7. aug 2012

@dedenini ked zijete ako kamarati tak to je este fajn... my zijeme asi tak ze len sex, je super otec, ale i.ak nic... co by som ja dala za kamaratsky vztah... ta laska (zamilovanie) vyprsi vzdy po case, ak skoncite ako kamarati s dobrym tolerantnym vztahom mozes si gratulovat...

miskakyska
7. aug 2012

@barbora01 som si kukla Tvoje zaujímave príspevky,ako si si želala...a? ..ja za to nemôžem,že Ťa chlap okašlal..Argumenty?..už teraz chápem,prečo si na ne taká zaťažená!..odpoviem Ti k Tvojím otázkam,len toľkoto..aj keby som držala celibat,Teba to trápiť vôbec nemusí..Chapem,že Ťa žerie to,že si s mojou polovičkou rozumiem aj napriek nepravidelnemu sexu!..nikde som nenapísala,že som 7rokov bez sexu,ale bez chuti na sex..a ozaj,kamaratky sme odkedy?..som sa dočítala v inej téme??..ja nebudem kopirovať Tvoje príspevky,ako ty moje..nepotrebujem sa tu hrať na zaujímavu..ale nedá mi citovať jeden Tvoj príspevok,..MY EXKY SA NIEKEDY SPRÁVAME IRACIONÁLNE A HLÚPO..ktorý Ťa ospravedlňuje,že tu vyskakuješ ako nepríčetná..za to,že som trafila klinec po hlavičke,nemusíš ľutovať ani mňa ani mm,lebo poľutovaniahodný je tu niekto iný..end

diusik
7. aug 2012

no co nato hovoris @noro2 😀 pomohli ti?

lila69
7. aug 2012

@noro2 V prvom rade si musis uvedomit, ze ked ju sex nezaujimal pred svadbou a dietatom, tak sa ani necudujem ze ju nezaujima teraz - a riesit si to mal praveze este pocas chodenia. Jednoducho mate asi rozdielny sexualny apetit a ked si o tom vedel a aj napriek tomu si si ju zobral za manzelku tak si s tym musel pocitat.
To ze je pekna zena a pritazliva - to si mozno myslis ty, ale ak si to o sebe nemysli ona, aj to moze byt jednym z dovodov... , mozno medzi vami nie je ta spravna "chemia" a iskra bez ktorych je to v sexualnej oblasti veeeeelmi tazke.... Radit ti je tazke, snad len jedno: neviem co vsetko si skusal, ale ak sa o tom neviete porozpravat, tak prines domov nejake zaujimave "hracky pre dospelych" alebo nieco podobne. Alebo este jedna rada na zaver, pokial nechces manzelku podvadzat, zmier sa so situaciou, pretoze neustale naliehanie bude viest jedine k tomu ze sa jej sex este viac znechuti. Proste si pomoz sam, mas predsa zdrave ruky. 😅
Pravda moze byt aj taka ze ju ako muz nepritahujes - myslim sexualne, ale na druhej strane si s tebou vyborne rozumie ako s clovekom, povazuje ta za skveleho otca ale ti to nechce takto natvrdo povedat, lebo ruku na srdce, taketo priznanie od manzelky (manzela), nie je pre nikoho prijemne. Drzim palce aby sa vam situacia podarila vyriesit a vsetko bolo OK.

barbora01
7. aug 2012

@miskakyska 😀 to kazdy kto na teba zareaguje, tak sa kvoli tebe aj trapi a lutuje ta? zaujimave. Nema zmysel s tebou diskutovat, lebo nepises slusne, ale len urazas. Len jedno vysvetlenie ku tej kamoske - vobec som nepisala o tebe, bolo to o inej kamoske (tych sedem rokov je len zhoda okolnosti), nie si jedina na svete. A tymto s tebou koncim. Ale predsa sa ti este musim ospravedlnit, lebo to mas pravdu, ze si naozaj nenapisala, ze si bez sexu, ale ze nemas nanho chut. Moja chyba, prepac.

miskakyska
7. aug 2012

@barbora01 no,že si to ty tak Ti prepáčim :o))

dedenini
8. aug 2012

@weverka11 kamarati ano..ale nie vzdy.. niekedy je to velmi tazke..a mali sme obdobia ze sme sa skoro rozisli kazdy tyzden.. ale inak sme ao kamarati, ovsem ked sa nehadame.. on ma prudku povahu, vie ho rozculit i malickost a ja si to odnesem..a najhorsie on to vie..a este to aj prizna ze proste ked ho daco nasere tak si to musi dakto odniest.. no..ale tak, viem ze zamilovanost vyprsi, obcas mi povie ze ma lubi..ale to je take.. ma ma rad, robi pre nas vsetko, je skvely otec..ale aj ked je niekedy skoro dokonaly, tak vie byt aj poriadny hajzel..a to casto boli..a to ze sme nespali spolu 7 mesiacov, nato uz neviem co povedat...hmmm..mozno pride den ze sa to zmeni, koli dcerke mi to stoji zato, pockat, a mat aspon kamaratsky vztah..a mozno sa mu ta laska vrati... 🙂

andrejkam
8. aug 2012

@miskakyska
@barbora01 heeej baby ,kľuuuud 😉

inka1903
8. aug 2012

No je to taske ja ty odporucam netlacit na nu a cakat kedy sa to zmeny ja som tak bolo po prvom porode a trvalo to tak 3 roky vobec som nato nemala chud a ked to aj bolo tak nasilu lebo my to uz bolo dost trapne.skvor manzelku mvoze nieco trapit ma vela starosti alebo nieco take.ked som to mala ja tak sme mali vekke starosti z byvanim a tak dalej.teraz sň po porode 5mes. A sme ako mlady pubertiaci no dufam to takto ostane.
Lebo je to dost na pi,.. Ak manzelia nemaju sexualny zivot casto to vedie az k rozvodu tak nieco stim rob skus sa snov vela rozpravat co ju trapi a tak povedat jej ako ta ritahuje a ako velmi ponej tuzis a najme cez den .neboj ona nato pocas dna bude misliet a potom trosku popracuj este vecer a zmeni sa to pa

marcellka32
20. aug 2012

Su tu mamičky ktoré majú 2 malé deti a večer nemajú silu a chuť na sex ale spánok?:(

majka_511
22. aug 2012

@zuzanka751 ja som na tom podobne s tou nechutou po porode.....no myslim si, ze je to sposobene prave tym nedostatkom casu na seba samych ako manzelov... u mna ked sa ten cas najde, tak aj chut sa dostavi z cista jasna 🙂 takze odporucam cas na seba a sem tam romantiku ako za "starych cias" 😉

andrea1610
22. aug 2012

Hrozne veľa žien tu píše akú majú nechuť k sexu. Mňa môj muž stále priťahuje, no nikdy som vyslovene chuť na sex nemala. No nikdy som mu ho neodopierala a keď už k tomu došlo nebehalo mi v hlave "bože zase máme sex", no verila som že práve tento sex bude najlepší doteraz. A funguje to, niekedy sme ako pubertiaci a sex máme aj 3 krát do dňa a nikdy ho na konci neľutujem, síce na začiatku chuť nebola. Veľa v tom pomáha striedanie polôh, sex sme mali v kuchyni, na balkóne, dokonca aj noci na ulici 🙂 A stále stál zato!! 😉 Raz byť spontánny, raz byť romantický. Takto sa bude chuť stupňovať už od začiatku aktu a nakoniec pekne vyvrcholí orgazmom, na ktorom sa hneď stanete závislé 🙂 No k tomuto všetkému v prvom rade vedie komunikácia, nebáť sa povedať čo sa Vám na sexe páči a čo nie. Zo začiatku je to kúsok problematické, no potom uvidíte ako sa vám rozpletú obom jazyky 🙂

ladyka8
31. aug 2012

booože jak keby som o sebe čítala :( nám sa tiež pred 7apol mesiacmi narodila krásna dcérka a ja som odvtedy jak vymenená. pred narodením princeznej nám všetko klapalo, nemali sme žiadne problémy ale po pôrode vo mne dačo jak keby seklo. môj drahý mi stokrát denne hovorí aká som pre neho krásna a ako veľmi ma chce ale ja bohužiaľ nemam absolútnu chuť na milovanie. neviem čim to je bohužiaľ :( robiť to na silu podľa mna nemá zmysel, to by nebolo predsa ono. prosím poradte mi čo mám robiť :( keď ho vidím aký je z toho už zúfalý že ho stále odmietam, je mi z toho ťažko :(

jabadaba
31. aug 2012

uprimne, ani mne by sa nehcelo mat sex niekolkokrat denne. Sa mi zahmlieva pri tej predstave. No tak tvoja zena asi nie je az tak sexualne zalozena, manzelstvo je aj o inom ako o neustalom praseni, odpust. Mozno jej chyba len obycajne pohladenie bez podtonu sexu.

jabadaba
31. aug 2012

@marcellka32 isteze a je to uplne normalne. By sa nam chcelo... 😀