Nedarí sa mi nájsť vzťah

25. apr 2021

Nedarí sa mi najst vzťah,, do spoločnosti moc nechodím lebo som introvert a nespoločenská a neverím ze niaky cudzí muž by sa mi len tak prihovoril, ale mam zoznamku a stále nic:(

janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tajka14
25. apr 2021

Ja som tiež na tom tak isto .nikoho nemám dnes mi to prišlo aj ľúto a som si poplakala no život musí ísť dalej a dúfam že raz si nájdem toho praveho

somatotropin
25. apr 2021

@janka_23 "zoznamku z vlastnej skúsenosti veľmi neodporúčam" - môžem potvrdiť 🔨

janai1
25. apr 2021

Ja zas zoznamku odporúčam 😀 2 roky sme spolu 👫

janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmoonna
25. apr 2021

Ja zoznamku odporúčam. 11 rokov sme spolu. A bol prvý zo zoznamky,s ktorým som sa stretla ☺️

pinaofina
25. apr 2021

Aj ja pri tom aku mas osobnost odporucam zoznamku. My sme sa zoznamili na Tindri a sme spolu cez 4 roky, takmer 2 zobrati. Na zoznamke su v dnesnej dobe aj normalni ludia, ale treba si davat pozor 🙂

evkamotka
25. apr 2021

Ja som sa cez zoznamku stretla postupne so 4 ci 5 muzmi a vsetci boli normalni, slusni, mili aj normalne pekni. Islo o katolicku zoznamku zoznamko.sk. S poslednym sme si velmi sadli a uz sme 6r spolu a 5r manzelia, dve deti 🙂. Odporucam. A este jedna vec: ja som si vyberala a oslovovala prva

riderka1
25. apr 2021

Moju najväčšiu lásku som spoznala cez Badoo.. 🥰 Teraz čakáme vytúžené mimčo... 🤰🏼🍀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. apr 2021

@bambulienka25 ja som počula od známych že na badoo je to mŕtve

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
25. apr 2021

Badoo je ok stále... Tinder a pokec nič moc už

maxxim
25. apr 2021

@janka_23 Slovenky su všetky krásne. Žienky, musíte sa iba otvoriť" spoločnosti, aby môhli správny chlapi nahliadnúť do Vaších silných stránok🍒

simdob
25. apr 2021

toto je normálne v dnešnej dobe, nie si sama, čo má tento problém. Kamarátka si našla minulý rok priateľa na badoo a zatiaľ to klape 🙂

lavienocka
25. apr 2021

Zoznamkó s kresťanským duchom, mam odtial manžela 🌹

janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
25. apr 2021

@janka_23 áno súhlasím je to des, ale ja si nemyslím že zrovna zoznamka je ten idealny spôsob ako nájsť partnera( ku). Holt, niekto i tam má šťastie.

janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
26. apr 2021

@janka_23 áno, máme tu covid obmedzenia, i nedostatok rôznych zábav kde bolo najjednoduchsie niekoho spoznať....a celkovo cim človek stárne, tím sa kontakty zužujú. No drzím ti palce, az spoznáš niekoho pre Tvoje ❤ pravého.😊

janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
26. apr 2021

@janka_23 ja tu pravú už mám. No tiež to nebola prvá" láska. Zato najintenzívnejšia🙂
( paradox je že poznám dosť chlapov naokolo, ktorý sú normalny a hladajú možno Teba. A poviem ti že nejde len o jedno...ale ku prikladu dobremu kamošovi zomrela žena na cievnu príhodu(40 ročna) a je sám v dome z malým 5 rocným synom..

janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
26. apr 2021

@janka_23 áno, to je pravda. No chýba mu žena a chlapec by potreboval mamu..

vollino5
26. apr 2021

ja by som to nechal na osud a sústredil sa len na seba 🙂 čo má prájsť príde aj tak , netreba to nasilu hladať

janetinka27
26. apr 2021

s muzom sme sa zoznamili na pokeci :D ale predtym som uz o.i. mala skusenost s kratkym vztahom z inzeratovej zoznamky na nete.
na pokeci bolo aj niekolko slusnych chalanov, ale niektori boli naozaj ci uz zufali alebo nejaki detinski, nemyslim to v zlom, ale nedalo sa s nimi nijako normalne rozpravat, mali prehnane reakcie, obvinovanie ci uz seba alebo inych, vztahovacnost, aj nejaky druh ziarlivosti atd. jeden mi dokonca pisal basne, ja som si to nedokazala vazit, lebo rozhovor s nim nic neprinasal, neskor som ich uz ani neotvarala. iny zasa frcal na internetovom radiu a cely cas mi hovoril o moderatoroch z toho radia a pytal sa ma, ci som pocuvala, kazdy den mi tam daval zahrat pesnicku a vkuse o nich rozpraval. bol naozaj mily, ale spolocna rec ziadna, ja som bola z toho radia uz chora.
pisala som si tam dokonca 5 mesiacov s jednym muzom, nakoniec sme sa stretli, ale nic z toho nebolo, bol to uplny omyl. potom som uz natrafila na mojho muza a videla som, ze sa v mnohom podobame, rozumieme si, po 3 mesiacoch sme sa stretli a mala som pocit, ze sme spolu odjakziva, je to naozaj dobry muz, sme manzelia 3,5 roka.

lulula12
26. apr 2021

Dnes je to tak, ze vacsina ludi sa cez internet, neviem si predstavit na niekoho len tak niekde narazit, na ulici, v obchode alebo pod. Ja som sa s vacsinou mojich ex zoznamila cez znamych.

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz