Nedostatok intimity s priateľom

susedaaa
9. máj 2016

Ahoj baby, mam 25 rokov, a s priatelom zatial spolu nebyvame. Chodime spolu 6 rokov, vyzera ze spolocne byvanie bude mozne financne zrealizovat priblizne o pol roka. Nas problem je, ze nemame priestor na intimny styk. Niekedy sa uz uplne trapim, lebo nam to oboch uz velmi chyba a trapime sa... ale naozaj nemame priestor ani u nich ani u nas doma - vzdy je niekto doma a nejake sukromie vobec nehrozi. Pre nasich aj jeho rodicov je toto uplne tema o ktorej sa nechcu rozpravat a spravaju sa ako keby sme mali 10 rokov. Vobec neakceptuju nase sukromie, stale nam vyklopkavaju na dvere atd. Kvoli tomuto niekedy mame sex raz za mesiac, bolo uz aj take ze raz za dva mesiace...naozaj ako sa podari a ako je doma cisty vzduch...auto nemame...a zase nie sme taky ze teraz hocikde, v pivnici atd to zase niesme taky...potrebujeme normalne svoj klud...:D poradte mi pls ako to riesit...dakujem

lydus2015
9. máj 2016

Neviem, či im to vadilo, ale klopat nam neboli ani raz, predpokladám, že vedeli svoje, taki naivní asi nie sú... Rodičov máte ešte mladých, tak predpokladám, ze ešte chodia do práce, tak do obedu mate voľné obidva domy, tak už si len najist čas a niečo zorganizovat...

janinah
9. máj 2016

@bluka2 ty by si požičala svoj byt svoju posteľ na sex cudzím ľuďom? v čase,keď je milion iných možností ,hotely,víkend pobyty....
rodičov akceptuj,kým si v ich dome,už dávno vo vašom veku a pri tak dlhej známosti ste mali byť v podnájme

susedaaa
autor
9. máj 2016

@janinah velmi sa tesim na ten podnajom 🙂

lubkavargova1
9. máj 2016

@susedaaa aaaaaaa len taka malinka otazka: rodicia vedia o tom, ze idete do svojho????

Lebo ja mam pocit, ze ani moc nie. To bude iny vylagos este 😀

susedaaa
autor
9. máj 2016

@lubkavargova1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hahaha vylagoš to bude :D vedia....ale tvaria sa ako puk :D ze nic sa nedeje a ze sme na to zabudli už a že nič sa nekoná :D

lubkavargova1
9. máj 2016

@susedaaa no nic vzlom, ale ten smiech prejde. Teraz si robis prcu z nich, ale este budu oci pre plac...ked mate obaja, ze konzervativnych rodicov, tak to bude tazke.

jamika27
9. máj 2016

@susedaaa joj moja, aspoň Vám bude lepšie chutiť potom ... aby si za rok neriešila tu na MK, že to muž po tebe chce stále a tebe sa už nechce ... :D

však a čo nejdete do podnájmu?, bývať dočasne v lacnej ubytovni, ísť stanovať, lacné chatové domky (lacné chatky na víkend sú aj okolo 10 e na noc)

anjeli_k
9. máj 2016

@susedaaa ahoj, ako co je vela, to je vela...ved mas 25rokov, si dospela zena a ty si mozes robit, co chces...tvoji rodicia su (nehnevaj sa)veeeelmi starobodni a naivni, ked si myslia, ze dvaja dospeli ludia, ktori tvoria par 6rokov, ze spolu nemaju sex...ved ja som mala 17,noj teraz uz manzel tiez a zakazdym, ked sme sa stretli, tak bol sex😄😄ci u mna, ci u nho, ci v aute, ci v hoteli, no hocikde😄

susedaaa
autor
9. máj 2016

@anjeli_k oni podla mna obe strany vedia ze co...ale tvaria sa ze nic, resp. si to pred sebou nechcu priznat....su to velmi zlati a dobri ludia...aj ma dobre vychovali aj mojho priatela, som im za to vdacna, a povedala som si ze kym byvam pod ich strechou budem respektovat ich pravidla a drzať hubu a krok ako sa hovorí :D ale o chvilocku sa budu musiet zmierit s tym ze si spravime po svojom...sme dospeli, musia nas respektovat

martinaman
9. máj 2016

@susedaaa uprimne :dD si u rodicov a nic ine ako r espektovanie ti neostava 🙂 pozri ja som mala doma tiez tvrdy rezim myslim vecierky a podobne veci mala som 19 zbalila som si veci a za 2 tyzdne soms a prestahovala 50 km do ineho mesta.... a zijem si po svojom a s rodicmi mam nadstandardny vztah moja mama je moja najlepsia kamoska 🙂 cize takto

susedaaa
autor
9. máj 2016

@martinaman palec hore 🙂

katarinapekna
9. máj 2016

Keď ho uvidíš 24/7 tak ta sex ani nenapadne😀

susedaaa
autor
9. máj 2016

@katarinapekna no ktovie ake to bude :D ci si zacneme liezt na nervy alebo naopak a budeme na sebe stale len nalepeni :D

simculllka
9. máj 2016

ooooch, chcela by som toto riesit🙂 my vecer s muzom tak maximalne jasame nad tym, ak vydrzime byt dlhsie ako do desiatej hore, aj to pred samotnym aktom riesime, ci sa nam vobec chce alebo nechce nieco robit 😀DDDDD Vidis, to je zakon schvalnosti..my mame miesto na hratky a ty mas zase energiu na hratky aj za nas 😀 ale baby ti dobre radili, napr. s tym stanom je to super napad, to by som hned a zaraz vyuzila, keby som mala tvoj problem 🙂

alex49
9. máj 2016

medailu vám obom, že ste to tak dlho doma vydržali, ja by som sa už dávno zbalila 😉

susedaaa
autor
9. máj 2016

@alex49 dakujem, ale je za tym jednoducha vec...nemali sme dostatok financii na osamostatnenie sa :D

katarinapekna
9. máj 2016

@susedaaa no, takže sa nechaj prekvapiť😀 nezávidím, prajem veľa šťastia,budes ho potrebovať😀

tajka1986
9. máj 2016

@susedaaa omg...toto je problem? Za mojich mladych cias sme tiez nemavali volny "bejvak". Robit sa to da vsade, v parku,v lese,podchode,u kamosov,spravit si vikend cez zlavomat,terax mas x moznosti na nete za par supov,stanovacka atd. Da sa len treba chciet. A keby ste mali ozaj ze chut,tak "kralikujete" kde to na vas prave pride 😀

susedaaa
autor
9. máj 2016

@katarinapekna hahaha dakujem za to stastie...ja mam pocit ze my sme taky smoliari v tomto 😀 ze nam ten sex nie je dopriaty nejakou vyssou mocou 😀 😀 😀

susedaaa
autor
9. máj 2016

dakujem za kazdu radu baby 🙂

stary_ujco
9. máj 2016

OK, dobre si sa zabavila.
O tyzden si mozes znova vymysliet nejaky dalsi stavnaty sexualny pribeh na spestrenie nudneho vecera... Radi sme prispeli 😉

katarinapekna
9. máj 2016

@stary_ujco a neni to jedno? Mne úplne 😀 tiež sa tu len bavim😀

bluka2
9. máj 2016

@janinah Ano, ja kludne poziciam byt na sex s tym ze bude upratane ked pridem, preco nie? Ved aj v hoteli predo mnou mali cudzi sex, kde spim, ak to je problem?
Hlavne teraz ako byvam sama a nikoho to neotravuje - snad to po tom mesiaci pauzy nebudu pocut susedia 🙂

evkakorcek
10. máj 2016

@susedaaa hmmmmm, ved ste spolu 6 rokov!!! a ty máš 25 rokov! Boa ja mám 26 a moji rodicia by mi nikdy nevyklopávali na izbu, ked vedia že som tam s priateľom. Zamknite sa do izby a jednoducho vyklopkávanie ignorujte. a ked sa spýtajú co ste robili - no do prdele "vešali sme obrazy!!!" na hlúpu otazku hlúpa odpoved....... Ste dospelí a rodicia to musia akceptovat.

mima4
10. máj 2016

@evkakorcek
je pravda, ze su to dospeli ludia, ale:
- su v dome niekoho iného
- ide o ich rodicov, takze urcity respekt a ucta tam musi byt zo strany dietata
- nie su manzelia, áni nebyvaju samostatne na vlastnom priestore...

sardinka335
10. máj 2016

@evkakorcek ak su dospelí tak nech sa staraju a šmitec....ja nehovorim, ze ako matka budem sliediť pri dverách izby svojich detí, ale moj byt moje pravidlá. A deti mám 3. Ked kazdé si bude chciet intimne uzívať v našom 3 izbovom byte, tak tu budem mat hodinovy hotel. Moje deti ma mozu ignorovat pokial ma nepotrebuju. Pokial sú zavislí na mojej penazenke, tak ma ignorovat nebudu.
@mima4 ano, dnes si to deti od utleho veku predstavuju ako Hurvinek valku....šak rodičia daju, rodičia ustupia, rodičia ,,musia pochopit,,. Nehovorim, ze to je pripad tejto dievčiny, kazdopadne my sme iní neboli, ale rodičov sme rešpektovali. V začiatkoch nam velmi pomohli aby sme mohli bývat sami, spolu.

lalinko2010
10. máj 2016

@susedaaa mám pocit že ty nemáš 25 rokov, ale 15násť. Takto nerozmýšľa 25 ročná žena!

katarinapekna
10. máj 2016

@evkakorcek zamknut sa do izby rodicovskeho domu a ignorovať? Fuuuuuha, tak taku ešte nehrali.....chceš mať frajera? Chceš sulozit? Nech sa páči, vo svojom!!!

lujza123
10. máj 2016

@susedaaa dospele zeny maju frajera, sex a vlastny zivot, male dievcatka byvaju doma s rodicmi a posluchaju. Tak si vyber. Mamine sa nedivim, ja by som tiez nechcela aby mala moja dcera s frajerom u mna doma pravidelne pechtle mechtle.. proste je to nevhodne.

Tu na Slovensku je taky blby zvyk vyuzivat mama hotel aj v dospelosti, ale je to katastrofa, ako pre rodicov, tak pre odrastene dietky co okupuju detsku izbu do aleluja a fnukaju ze musia respektovat pravidla inej generacie... Nechapem k comu je to dobre

Jedine co ti mozem poradit je najdi si pracu/brigadu, zbal si kufre a chod byvat s frajerom. Prenajmite si spolu izbu v nejakom byte s dalsimi ludmi, v BA zozenies zariadenu nepriechodnu izbu za 150 -200 eur vratane energii a internetu.. Taku sumu date 2 dokopy aj ako studenti... Vela mladych ludi takto zije, pracuje, studuje .. Budete mat mozno menej penazi ked sa zacnete zivit samy a prestanete vyzierat rodicov, ale za tu slobodu to urcite bude stat

jabadaba
10. máj 2016

Rockefellerove prachy a takyto problem a hned je zivot brnkacka! Nemozu si vzrnut v sukromi....prosim vas, kupte im niekto vilu!