Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nepríjemný sused

danka234
16. jún 2012

Takže baby chcem sa len posťažovať.Kupily sme cca pred 2rokmy dom a netušili sme kto kupi vedlajši.Kupil ho "biely kôň".Teda taky mafian alebo čo je každy oňom vravi všeličo.Proste najprv sme mali problem,že vzal naš plot bez suhlasu a rok sme byvali spojeny s jeho pozemnkom popri čom nam jeho psy všetko na dvore potrhali a špinili.Po roku si dal okolo celeho pozemku velky mur ako naš dom.Postavil tam obrovsku vilu.Odkedy je vonku teplo každy deň je u neho hudba.Ale nie hocijaka ale ako keby ste stali na koncerte.A to až do desiatej hodiny.Dnes som musela dať malu spať svokre,mm šiel na ryby a každy ma upozorňuje že dnes oslavuje a nebudem ani spať.Fakt trasu sa nam okna mame domy vedla seba ale proti nemu nemôžme nič lebo ma kaošou policajtou,a každy sa ho celkovo aj boji a nič nepovie len sa cela ulica sťažuje.Okolo našho domu je 5rodin s malimu deťmi a každy to musi trpeť.Aj teraz to tu duni a to mam všetko pozatvarane.Ako by ste to riešili?dakujem.

nika82
16. jún 2012

no ak ma za kamaratov aj policajtov a boja sa ho ty na staznost iste nebudu ani reagovat

danka234
autor
16. jún 2012

@nika82 No ved prave...Jaj každy sa sťažuje len medzi sebou v dedine ved cela to vie a mne hovoria mate super suseda nakolko s druhej strany nikto nebyva...Raz ked jeho psy roztrhali malej topanky a šla som prene tak ma pri jeho dvore poslal do p...že čo chcem...

stastnamamulka
16. jún 2012

no poviem ti takto,my mame napr.rohovy dom-z jednej stany su biely a z druhej strany,cez cestu su Romovia....sice byvame tu len kratko ale susedovci ak maju nejaky problem,tak idu rovno za primatorom mesta,napisem to doslova:vyhrazat sa 😉 a dookola tam chodia,kym sa nezacne vec hybat a predstav si...ono sa to zacne 😀 odporucam ti nezaoberat sa vobec mestskou policiou ale ist rovno za primatorom a nedat sa odbit,stazuj sa na hluk,ziadaj si kontrolu a pod.prajem ti vela stastia🙂PS:otravuj ich stale,prip.sa spojte so susedmi a nabehnite na mestsky urad a plati otravovat a stazovat sa a otravovat a stazovat sa 😅

stastnamamulka
16. jún 2012
danka234
autor
16. jún 2012

@stastnamamulka Dakujem moja potešila si ma.Sice my byvame na dedine a nemame tu primatora ale starostu ale pojdem.Ale každy my vravi,že s tym nič nezmožem lebo nočny klud je až po desiatej.Cez tyždeň sice hra hudba presne do desiatej ale dnes vidim že to bude dlho.Terazsom prišla od mojej mamy a na pol dediny tu hudbu počuť bože a ja som vedla neho.Tak ale toto je moc mala my chodi o 7mej spať a aj susedove deti do 8spia a pre neho nič to enni ved on nema male deti.

stastnamamulka
16. jún 2012

@danka234 poviem ti,asi pred 3,5r tu mali romale 😀 basavel cez ulicu,to znamena,ze asi 8ks vytiahli harmoniky,gitary a davaaaaaaaj a cca 20ks boli ako divaci,to bolo asi o 22.30,no do mna takaaaaaaaaa zlost vosla 😠 😠 😠 schytila som malu na ruky,deku na nu a davaj do nich jak mi islo z ust,ze ci su pri..eba.. ze cely den mali na to a ze kolko je hodin,jedneho som tam zdzubala,mal decko rovnako stare jak i ja no kolko do neho islo 😅 a vies co oni nato?ze v Anglicku to je normalne,ked tak hraju na ulici 🙄 a ja na nich,ze nie su v Anglicku!!!!a odvtedy bol s tym aky taky klud,akoze da sa 😉 jasne,ze dojdi za starostom a fakt ho otravuj a otravuj s tym,urcite by som to tak nenechala,aby ste sa vy museli odpratat z domu,teda mala,aby ste sa mohli normalne vyspat,to kde sme 😝 uuuuf,vlastne hej,na Slovensku plati,ze ked si sam nepomozes,nepomoze ti nikto 🙄 ps:vtedy co sa susedovci zbehli k primatorovi,tyzden nam pred domom stala ozbrojena hliadka a to ti poviem,ze mi bolo az smiesne,lebo sa s nimi/R./ da dohodnut,aspon u nas 😉 ok,ze nocny klud je az po desiatej,ale sak docerta byva v obytnej stvrti,teda ulici,kde su rodiny s malymi deckami,sak ked chce zurovat,mal si postavit dom na samote vrrrrrrrrr 😠

winipega
16. jún 2012

@danka234 ahoj,no moc ti neporadím,fuh a to sa ja sťažujem a to mame klud oproti vám ☹ s takýmto človekom moc nepohneš,to je dementné bohužial 😝 pokial nebude mať deti tak sa to asi nezmení 🤐 a je to počut u vás v celom dome?nenájde sa izbička pre malú kde to je počut minimálne?bohužial zákon je debilný,klud sa má dodržiavať od 22.00-6.00 a medzi tým si môže robiť čo chce 😝 toto velmi vadí aj mne.ale u nás v paneláku je to aspon tak že ak niekto robí"diskotéku"cez den tak to môžem riešiť ako obťažovanie pokojného spolunažívania(tak sa to presne volá)ale či to existuje aj pri rodinných domoch 😕 neviem,skús sa popýtať na miestnom úrade alebo obecnom alebo aký tam máte.ale ak má známosti ako hovoríš tak neviem či poriešiš dačo 🙄 je to smutné že taký ludia žijú medzi nami 😒

mamkakatka
16. jún 2012
gumimaci
16. jún 2012

@danka234 nechcem ta sklamat, ale su ovela horsi susedia a nic sa s tym neda robit. ☹
Tu v meste mame pana, ktory uz niekolko rokov bojuje proti neprisposobivym obcanom, ktorym susedna obec kupila dom vedla neho. A vystahovali ich tam. Ostavaju mu dom (nemaju toalety), vsade odpadky, krysy... hlasna hudba krik nadavky na dennom poriadku. A nikto nic, mesto povedalo, ze to je susedsky spor a ze si to ma vyriesit sam. Najnovsie sa mu jeden z tych susedov vyhrazal zabitim, nadaval mu do bielych k...riev, rozbil branu- a aj bol sud a aj sa cin stal, ale podla sudu, je to malo zavazne a ma sa to riesit ako priestupok... takze tak. Mne je normalne zle, ze sa clovek , ktory je ako aj vo vasom pripade v prave, nema kde dovolat spravodlivosti,... 😒 😠

gumimaci
16. jún 2012

@danka234 este sa chcem spytat, ci si za nim bola priamo ty niekedy. Na pokec, na kavu. vysvetlit mu situaciu ako sa ma. Niekedy to za pokus stoji, a aj motyka vystreli. ...

dada1212
16. jún 2012

ja si myslím, že ak to pôjde, tak len po dobrom. myslím že je dosť "mazaný" a možno síce sa pohybuje na hrane, ale dáva si pozor, aby nerobil niečo v takej intenzite, aby to vedeli úrady vyriešiť.

billam
16. jún 2012

Ja by som "bojovala" jeho zbranou...tzn.robila od rana 7:00 hluk...on urcite vyspava....daj si na dvor repraky a pusti malej disco....jednoducho vsetko to, co by mu prekazalo...

danka234
autor
17. jún 2012

@gumimaci No bola som len tak že som ho ešte vlani pred rokom poprosila aby ten mur dokončil nakolko nam jeho psy behaju po dvore ale on ma doslova odbil...

danka234
autor
17. jún 2012

@dada1212 ved toto:(

danka234
autor
17. jún 2012

@billam No hej ale to ja zase nie ja som neni tej povahy ale sa spytam starostu či mu povolil si robiť včera o polnoci ohňostroj bez toho aby sa spytal susedou či môže.A potom cela ulica bola v pyžamach na ulici mysleli že sa striela a deti pobudene..

filipal
17. jún 2012

@danka234 nie je to celkom tak, ze sa nemôzes nijako branit. sused by sa mal spravat tak, aby ta nerusil ani hlukom, ani rezonanciami a pod....
precitaj si to na tejto stranke. pravnik za teba napise upozornenie, ze sa mienis proti obtazovaniu ohradit. ak je tvoj sused ako pises (biely kôn) tak sa bude snazit neprist do ziadneho sudneho sporu.
viem, ze je to pre teba narocne na psychiku, sama riesim podobne veci....
http://ficek.sk/advokatska-kancelaria-bratislav...

danka234
autor
17. jún 2012

Ano?A ake maš problemy ty?NO ja uvidim čo bude.či sa nezamysli po tejto nočnej akcii a nespokojnosti susedou a ked to bude pokračovať určite to budem riešiť,i ked ma nikto nepovzbudzuje len ma odhovaraju boja sa že nam niečo spravi...

billam
17. jún 2012

Biele kone sa neboja súdnych sporov 🙂)))....1.doba, kym sa to dostane pred sud....2.je uplne jasne, že ten spor vyhra!....na takýchto ludi vyhrážky neplatia....ak nechces mat rozstrielanu zahradu - nechoď s ním do otvorených sporov....ja by som si ho nevsimala a robila po "jeho bordeli" "svoj bordel"

liz_lemon
17. jún 2012

vidim, ze tu mate viacere problem s chapanim slova "biely kon"
takze tento vyraz sa nepouziva v suvislosti s nejakym mafianom, ide skor o obet mafie
mafia na "biele kone" prepisuje majetky, a potom sa ich zbavuje

filipal
17. jún 2012

presne tak. tkz. biely kôn nemôze byt do nicoho zapleteny, nemal by vzbudzovat pozornost.
peniaze su na neho prepisane mafianom.

@danka234 problemy podobne ako ty, tiez nas rusia susedia hlukom, hlasnou hudbou a pod...

danka234
autor
18. jún 2012

@liz_lemon Hej hej viem ale nevedela som ako ho nazvať.Viem o par ludoch na ktorych bral peniaze len neviem ako mam povedať alebo nazvať ho...

liz_lemon
18. jún 2012

@danka234 je to proste len nejaky mafian

danka234
autor
18. jún 2012

@liz_lemon aha .....asi ano....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli