Nevera cez messenger

wanesi
25. jún 2019

S manzelom sme spolu 15 rokov, z toho 9 ako manzelia. Po svadbe sme chceli babatko, ale nedarilo sa nam. Prve dieta mame po IVF. Ked mala mala rok a pol tak som otehotnela a bola nesmierne stastna. Neverila som, ze budem mat dalsie dieta, bolo to neplanovane a necakane. Tesila som sa z mojej sikovnej dcerky a drobca v brusku, ale nepacilo sa mi spravanie mojho manzela, kedze vela casu travil s mobilom v ruke. Vedela som, ze si pise vraj "s jednou kamaratkou". Nekontrolovala som ho. Ked bol na sluzobnej ceste tak mi napadlo pozriet sa. Ked som zacala citat konverzaciu, tak som dostala facku, no podla neho v tom nic nebolo. Konverzacia ako "ked som bol v Belgicku internet som si dal kvoli tebe", "niekedy kazdych pat minut pozeram na telefon ci nemam od teba spravu", " si my neposlala selfie","ked som sa rozisiel s byvalou, chcel som ist za tebou, ale nevedel som kde mam ist". Pre mna nevera, podla neho to neznamenalo nic. Chcel druhu sancu, ale odvtedy si to pokazil minimalne 3 krat, lebo stale ju ma v hlave.

wanesi
autor
26. jún 2019

Dala som mu sancu s tym ze si ju vymaze z fcb. Povedala som mu, ze ked ju stretne tak porozpravat sa moze. Lenze opat ju ziadal o priatelstvo, opat pisanie. Odviezol ma do porodnice tak hned jej pisal, ci nejde s detmi von. Sance uz boli vela, ale on nevie zrobit za tym bodku. V tom case bol v zahranici, mozno mu chybal kontakt s niekym. V tom case sme boli stastny, tesili sme sa jeden z druheho, aspon ja. Ja ho nekontrolujem uz, v tom obdobi som sa pozrela, raz za cas, kazde tri mesiace a vzdy si nedal s nou pokoj.

juliet86
26. jún 2019

@wanesi chodte do manzelskej poradne.

kratucka
26. jún 2019

evidentne ti to vadí a ani ty sama to nevieš prekusnuť a on sa jej nevie vzdať, ak ti to tak prekáža a vnímaš to ako neveru odíď od neho, mne keby toto robí muž, tak ho ženiem kade ľahšie!

janickacrazy
26. jún 2019

@wanesi on s nou vlastne nikdy nič nemal? toto je veľmi zvláštne a jej manželovi to nevadí, že si s tvojím mužom vypisuje? možno to ani pre nu nič neznamená a ty sa zbytočne trápiš, ja by som sa s ním posledný krát porozprávala na túto tému, bud teda bude vypisovať somariny alebo budete spolu normálne fungovať ako rodina, musíš ho zamestnať s deťmi, na výlety a tak, ak by to teda porušil, tak nech si ide za nou, jej manžel bude určite nadšený 🙈

wanesi
autor
26. jún 2019

@evalin88 bola rada ze jej pise. Kazdu zenu potesi, ze jej pise take slova iny muz. Lenze ona vsetko hned vymazovala, aby manzel jej nevidel. Fcb si urcite nezrusi, zije tym...

miakurka
26. jún 2019

Obdivujem ta, ani troska z mala by som nedala to, co ty. Uz len ten pocit ze ja niesom ten " stred jeho vesmiru" a nieto este tolerovat toto......💪

wanesi
autor
26. jún 2019

@dskjhfdlkdjhl uz som napisala, ze dostal sancu, mohol s nou komunikovat ked ju stretne, ale on to porusil. Opat ju poziadal o priatelstvo, zase mu clovek odpusti, potom zistim ze zase pise, neskor zistim ze pozera na jej profil minimalne 5 krat za den, atd... Ja takemu muzovi neverim.

unicornlady
26. jún 2019

Čiže do nej je platonicky zamilovaný od strednej školy? Zrejme ho to nikdy neprešlo. A spolu neboli, lebo ona si našla niekoho iného?
Lebo tak to pôsobí. Kamarátke by asi nevypisoval toľko vecí.

tana85
26. jún 2019

pre mna je toto asi horsie ako jednorazova bokovka s nejakou cidzou na diskoteke. zalubil sa a proste je to silnejsie ako vsetko ine. ak to ta zena tak neciti, tak ma prekvapuje, ze ho necha jej tolko vypisovat. jedna vec je, ze zenu pitesiked jej niekto kurizuje, ale tolko vela a najma ak su obaja zadania s rodinami. mali by mat rozum. uprimne, lahko sa pise co by som urobila lebo v tej situacii som nikdy nebola. ale teraz si myslim, ze by som ho vyhodila z bytu a nech pride az bude vediet, co vlastne chce. nech by to znamenalo aj moznost, ze by ste sa mali rozviest. ale bohvie, mozno by som bojovala a snazila sa. to ale zalezi ci by aj manzel prejavil trochu rozumu a volu to cele skoncit a mat opat na prvom mieste mna s rodinou

wanesi
autor
26. jún 2019

@unicornlady Ano je to dievca, ktore sa mu pacilo. Par netvorili spolu, asi sa spolu kamaratili pred 20 rokmi. Potom sa dlhe roky s nou nevidel, az ked bol v zahranici tak si na nu spomenul. Ale ona uz bola vydata a mala deti a manzel zenaty. Si myslim, ze keby to vedel jej muz tak by nebol nadseny, tak ako ja. Uz si s nou nepise, ale viete, ked vas tolkokrat sklame.
Inac na zaciatku nasho vztahu sa jemu nepacil niekto komu som sa ja pacila, tlak mu stupol a cislo mi vymazal z mobilu. Nemala som nudzu o napadnikov.

dianka318
26. jún 2019

@wanesi Podla mna je to tak, ze v tebe ma istotu a vie ze kvoli detom snim tak ci tak ostanes. Preto ma take drze odpovede. A jasne ze jedine co ti odpovie je, ze to nic neznamena..to by bol aky debil keby ti povedal rovno ze : strasne ju chcem pretiahnut..."
Bude to tak, ze snou chce mat sex a ona ho natahuje , lebo sa jej to doliezanie paci, alebo uz davno spolu spavaju. No ak ma ona 2 deti tak gratulujem matke-ku*ve roka, ktora ma urcite plny profil fotiek a prispevkov aka je dokonala matka , zena atd.
Najprv som si pomyslela ze to je chvilkovi ošiaľ..ale pises ze to trva uz 3 roky. Takze neviem naco este cakas. Ak mas moznost zit sama s detmi tak to urob. Pobal ho a caaaau ..po nejakom case sa doplazi lebo zisti ze to nieje take uzasne ako v jeho hlave. Pozlatko opadne a bud sa doplazi za tebou, alebo zacne robit jej to iste co robi teraz tebe. Nebud hlupa , neponizuj sa a nenechaj sa vyuzivat. Posli ho tam kam patri 😉

unicornlady
26. jún 2019

Ja si myslím, že on si ju pred rokmi tak vysníval a dakam na piedestál postavil.

Keďže aj pri tebe býval žiarlivý, možno by si to mohla využiť, nie? Ako takú poslednú šancu.
Urobiť sa aj ty nie vždy dostupnou. Ísť s kamoškou von pekne nahodená. Zrejme pri deťoch zabudol, že aj ty si žena, nielen matka.

mala_hobitka
26. jún 2019

@wanesi Najhorsie je ze jemu je uplne jedno ako to vplyva na teba. On len caka kedy ta to prejde a budes zasa v pohode. Ak on ma za to ze nic takeho zleho nerobi mozes si byt ista ze s tym nema a nikdy nemal v plane prestat. Ci s takym clovekom chces zit dalej je na tebe.

saslavka73
27. jún 2019

@wanesi Na služobnej ceste bol a doma si nechal mobil? Nemal ho so sebou?

mukesina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
11mirka22
27. jún 2019

@mukesina oba naše paušály boli písané na neho, ale mala som splnomocnenie na vybavovanie záležitostí u operátora (lebo on nikdy nemal čas). Tak keď už mi tri mesiace po sebe prišli faktúry s množstvom odoslaných sms a on tvrdil že žiadne nepíše, zašla som priamo do telekomu. Ja som mu fakt verila a myslela som si, že ide o nejaký omyl, alebo si omylom nastavil nejakú súťaž alebo co.... Bola som v riadnom šoku.

dskjhfdlkdjhl
27. jún 2019

@wanesi chybou tejto doby je, ze mnohi ziju na soc. sietach, cize tak trochu mimo realitu a normalny zivot im unika. Nemam FB ani ja, ani manzel a uplne v pohode zijeme. Mozno by ste si to obaja mali zrusit a zacat zit v realite.

mukesina
27. jún 2019

@11mirka22 jaaaj tak to áno.Je mi to ľúto

anabella111
27. jún 2019

...hm....len vseobecne zareagujem este na ..,,co moze chlap..ktory nám zahorel mimo domova" nemoze nic z toho..co ho spajalo s ,,objektom zahorenia" ak sa ma zmenit zivot a vyriesit problem ...nemoze sa s nou rozpravat. Casto je to mania..prirovnatelna ku narkomanii ..alebo gamblerstvu. Liecenemu narkomanovi nesmieme nechat priestor na to...aby mohol pricuchnut ku drogam. Ak robil priklad predtym v lekarni...viac tam robit nemoze. Gambler nesmie chodit na pivo tam..kde stoja hracie automaty...Kazda takato dohoda je plan...ako skor ci neskor podlahnut znovu. Ak bol chlap uchvateny cudzou zenou...ale rozhodol sa s tym skoncit koli rodine...nema sa co rozpravat s niekym..kto s nim pracoval na vsetkom proti rodine. Ak ma potrebu....tak nema vo veciach jasno. Ziaden rozhovor..ziaden net...a ono by ho to ani nebolelo...keby sám chapal....ze to je nutnost a jedina cesta. A na záver toho vsetkeho...by si ovela viac vazil svoju rodinu skrz ,, obetu " zmenu zivotneho stylu...ktory predtym nefungoval...respektive ich priviedol do problemov. A nie je to zasah do slobodnej vole zo strany manzelky . Lebo on sa vyjadril...ze chce...Chcem nepit...nebudeme mat doma alkohol...chcem negemblovat...nebudem sa zdrziavat v prostredi s automatmi. Chcem prestat brat drogy...vyhnem sa vsetkym miestam..kde su dostupne...chcem navzdy skoncit s cudzou zenou....stopnem kontakt. Uplne...fatalne....stop..ty si problem- ty viac nepatris do okruhu mojich znamych.

lune
27. jún 2019

@wanesi Ahoj, zda sa ze ju nevie pusit z hlavy. Dala by som mu otazku, co vlastne chce? Ak chce ostat s Tebou a detmi musi s tym prestat. Ak nie, nech sa pobali a nech to spolu skusia. Nechces sa snad uz dlhsie na to pozerat! A to ani v pripade, ak spolu naozaj nic nemali. Ak ona ma deti tiez si zvazi.. A este kontaktuj jej manzela za ucelom kavy 😉

kassandra25
27. jún 2019

@wanesi hmmm, a ty s nim este si, no vidis, ako ho milujes. Aj keby si si precitala, ze jej pise milujem ta a ona jemu to iste, aj tak to s tebou nepohne. Ty na nom visis! Uz len to, ze si ta vzal po 6 rokoch chodenia, svedci o tom, ze to nebola nejaka nadherna laska z jeho strany ku tebe, a nazvi si to ako len chces, ale on si to nazval takto: no ked nic lepsie sa na mna nenalepilo, hm, uz aj ty mi budes dobra. Ty si prenho len handra, a tak sa k tebe sprava, zatial co ty si vynucujes byt jeho druhou kozou, ale nie si, lebo tu uz davno ma, tu, od ktorej ziada selfie a nechce sa jej vzdat. Co od neho vlastne chces, ked ho takto vynucujes, aby si s nim dosiahla nieco, co s nim nikdy nedosiahnes, lebo on to dosiahne pri inej. Hmmmm, no co s tebou, ked to nevies pochopit. Ty nie si jeho zivotna laska, ty nie si jeho laska. A mozno nikto to nie je, mozno je zaryty egoista, narcis, ale co ty vlastne s nim chces, si velmi zvlastna......vydobijat si niecoho, poviem ti uprimne, skor tvoja dcera ukonci strednu skolu, nez by ta henten zacal lubit a ty budes snorit roky na pc historii a cudovat sa, ako teraz. Tak velmi sa zhadzujes!

kassandra25
27. jún 2019

@lune tak v tom suhlasim s tebou uplne, s tou kavou jej manzela. Treba aj jej vyrobit problemy, ked aj dotycna - selfie zena ich vyrobila autorke. Ale to len tak, z vratenia dani s urokmi, lebo manzel aj tak autorku pribehu milovat nebude. Skor ci neskor, nasiel by si inu selfie - zenu a dokola to iste.

lune
27. jún 2019

@kassandra25 Ani nie v zmysle vyrobit problem, len normalne sa porozpravat o fakte, ze jeho zena a jej muz maju uz cca 3 roky vztah (ak sa to tak da nazvat) ci o tom vie, ci mu to nevadi a co s tym. Hladat riesenie. Par stretnuti, ktore mozno poriesia zivot dvoch rodin. A ak Ti dvaja nechcu menit svoj zivot, snad sa uvedomia...

wanesi
autor
27. jún 2019

@saslavka73 Mobil mal so sebou. Ja som si to pozerala doma na pc.

mm2008
27. jún 2019

btw .. dostat sa niekomu do messengera.. to chce nejaké prihlasovacie údaje nie? ib aka by ho nechal odomknutý na PC... a na sa prihlásiť mobil už duplom. ten je "zamknutý", teda aspoň väčšina ho má "zamknutý:. ak nevie kód alebo niečo.. tak sa tam nedostane...

miriammh
27. jún 2019

@wanesi Hned by som od neho odisla. Co sa da cakat dalej? u mna by skoncil.

lenkacanigova
27. jún 2019

No, máš vedľa seba nevernika a čo teraz? A nechceš sa porozprávať s manželom tej selficky? Ja osobne by som sa neodolala tej možnosti, skrátka nech vedia čo je vo veci, a nie že dvaja nadrzanci budú zo všetkých robiť hlupákov

wanesi
autor
27. jún 2019

@11mirka22 To ti verim. Ja som bola tiez v soku, vedela som ze si s nou pise, ale myslela som ze je to normalna konverzacia. Nemam rada tuto dobu, kazdy vysi len na telefone. On bol presne taky isty, aj som mu to povedala, ze mi to vadi ale vies ako to je ...

wanesi
autor
27. jún 2019

@mm2008 my mame ulozene hesla na pc, aj na tablete bol prihlaseny. Chodili spravy tam, tablet bol doma ale necitala som spravy, hned som to zavrela ale raz ma to vecer napadlo sa pozriet a bol to sok.

katkakovac
27. jún 2019

Tvoj muz je zbabelec. Chce inu, ale boji sa to priznat, aby nebol za toho zleho. Tak hra mrtveho chrobaka a caka, kym to ukoncis ty. Je na tebe, ako to zahras. Hlavne to skus zo vztycenou hlavou a tak, aby si neobisla nakratko. Drzim palce