Nevera môjho partnera

ivka585
7. jún 2014

Mam problem,ktorý ma z vnútra zožiera. Ide o neveru môjho partnera.
Mám tušenie a veľké,že niečo nie je v poriadku v našom vzťahu.
Už to nie je ako predtým. Dosť často sa mi stáva,že partner piše
sms,čo vysvetľuje tým,že hrá hry na mobile. Chcela by som od vás radu,či
sa dá požiadať o podrobný výpis sms u mobilneho operatora,
bez toho aby o tom partner vedel. Poradte mi prosìm,či sa to nejak
dá zistit.....on to zapiera
že ma klame a ja sa idem z tej neistoty zblázniť.
Potrebovala by som to vediet,len pre svoj vnutorný pokoj

lebo som toho názoru,že ked nemiluješ- nerieš.
Však sme dospeli,tak prečo klamať.
Ja som za ùprimnosť,no on sa stále vykrúca a ja sa idem z toho
zblázniť. Aj ked ho lubim,nechcem žiť v klamstve.

tova
7. jún 2014

pozri mu do mobilu nie? co ho nosi aj na wc??? ked ano, tak mas dokaz jasny.

anatalia77
7. jún 2014

@ivka585 mas len hmliste tusenie,ale uz vies,ze ide o neveru..mozno naozaj hra hry. A mozno stavkuje.

ivka585
autor
7. jún 2014

Práve že áno,niekedy má vypnuté zvonenie a niekedy
zas mi ukáže aj sms.... No fakt som s toho blázon.
Ked som s nim,tak naschval mu prepošlem mms,že ho
lúbim,alebo nejaký pekný citát a viem,či ma mobil zapnutý
alebo vypol zvonenie.

danulicek
7. jún 2014

@ivka585 o vypis sa sice asi da poziadat, ale partner sa o tom dozvie. neviem, ci si to dobre pamatam, ale moja mamina kedysi poziadala o vypis ocinovych hovorov a sms, ale jemu prisla notifikacia smskou o tom, ze bola zadana takato poziadavka. je pravda, ze je to par rokov dozadu, takze sa to mohlo zmenit.

a co sa tyka dokazu, najlepsie je asi ho nejako vycihnut. ked sa "hra", sadnut si k nemu alebo co a uvidis, co robi.

ivka585
autor
7. jún 2014

@anatalia77 hry nehrá,viackrat sa mi stalo,že mu pipla sms rano
o pol siedmej
Len stale to obkecal a nechcela som byt sprosta a za kazdu cenu
pozriet jeho mobil,vsak sme dospeli.
Neviem to pochopit.
Preto by som chcela aj aspon nakuknut do jeho sms.
Mozno niektora robite u mobilneho operatora.
Ci sa to vobec da bez toho aby o tom vedel,lebo ked
to nie je pravda,nechcem mu ubližovat.

rhoy
7. jún 2014

@ivka585
Iba že by si bola sudkyňa alebo policajtka a mala podozrenie, že predáva drogy alebo niekoho zabil.
Normálne sa porozprávajte, aby nevznikali scény ako z kriminálky alebo rôzne katastrofické predstavy. Možno má milenca, a preto sa hanbí a možno len podľahol erotickému portálu, ktorý ponúka erotický chat za peniaze. S tým sa tiež nepochváli.

rhoy
7. jún 2014

@ivka585
Ja si myslím, že každá žena vie, ak to už vo vzťahu nefunguje.., na to netreba špehovať a nedôverovať. Na to si treba sadnúť a vyložiť karty na stôl na oboch stranách.

ivka585
autor
7. jún 2014

Hmm.... vieš,je to krátky vztah a partner "suknickar"
aspon,tak o nom hovoria druhy....
On zapiera,zapiera a zapiera.

adalmba
7. jún 2014

Ahoj, mne sa stalo nieco podobne s mojim snubencom.... najskor sms neskoro vecer, vypinanie mobilu na noc, stale strazenie svojho telefonu.... mala som tusaka ze sa nieco deje, ved sa takto nikdy nespraval a nedalo mi to, zaspal zabudol ho vypnut a ja sup do sms a tam kruta realita .. nejakej Baske pisal ako ju miluje a ako so mnou byt nechce ze je to utrpenie, hlavne ze mi vecer vravel ako je rad ze ma ma a ze ma miluje. Nastal tazky rozchod. Aj ked prosikal o odpustenie... viem ze hrabat sa v mobile sa nema ale som rada ze som to spravila a nelutujem to. Aspon som sa nevydala za suknickara... ale dufam ze to nebude aj tvoj pripad a ze sa to nejako rozumne vysvetli. Drzim palce nech je to ok.

ivka585
autor
7. jún 2014

@rhoy tiež by som bola rada,keby mi povedal,že
ma inu alebo ine...
Bolelo by to,ale urcite by som to zvladla.
Neznasam klamstvo,no on stale tvrdi,ze si namyslam
ze nema nikoho okrem mna a ja mu nemam ako dokazat
to co tusim az mozno na 99%

rhoy
7. jún 2014

@ivka585
No tak sa rozíď, keď je pre teba sukničkár. Na to predsa nepotrebuješ povolenie ani dôkaz..., neveríš mu a stále by si ho podozrievala, lebo je sukničkár... Nie je problém.

ivka585
autor
7. jún 2014

@adalmba nechapem a nikdy nepochopim
takych muzov....
Naco a preco ma potom chce????

6969eva
7. jún 2014

Podľa psychológov vždy, keď má žena podozrenie na neveru, ide o neveru.Myslím, že pri debate sa nič nedozvieš, bude zatĺkať. Musíš si počkať na vhodný okamih. Inak, keď chceš vidieť jeho výpis, dá sa to urobiť cez internet,musíš mať však poruke jeho mobil, lebo keď sa tam chceš dostať, pošlú overovaciu sms a kód. Takže ak sa dostaneš k jeho mobilu a bude mať zmazané sms - podozrenie je odôvodnené a môžeš zistiť, čo je vo veci cez internet.

ivka585
autor
7. jún 2014

@rhoy vsak hej,len stale si myslim a stale ma obkeca,
ze co ked hovori pravdu....
Ja som hlupa romanticka,verim vsetkemu

sheila72
7. jún 2014

Ak je sim karta písaná na muža, tak požiadať o výpis môže tuším len on, prípadne ho musí schváliť. Keby bola na tvoje meno, vtedy áno. Nečítala som ostatné príspevky, ale jednoduchšie by bolo, keby si mu tam sama nakukla. Alebo keď sa bude "hrať" na mobile, tak sa ho opýtaj čo hrá a rýchlo sa mu tam pozri. Ak bude mať otvorené sms, tak môžeš začať vypočúvanie...s kým si píše a prečo ta klame. Keď ho pristihneš pri čine, tak sa nebude môcť vyhovárať. A ak nič neskrýva, tak ti ukáže, s kým komunikuje.

tintinamartina
7. jún 2014

sadnut si a vyložit karty na stol???? 😅 žiaden chlap sa dobrovolne neprizna k nevere ... su to slabosi
takže si prezri jeho mt, alebo požiadaj o výpis, príde mu sms že jeho požiadavka bola zaznamenaná a spracovaná ... a ako sa správa cez deň? vieš ako trávi čas? okrem smskovania je aj niečo iné?

ivka585
autor
7. jún 2014

@6969eva neda svoj mobil z ruky,raz som mu chcela
zobrat,tak sa dobre nezblaznil....
A potom mi napisal sms,ze on nieje nikoho majetok,ze
nepatri nikomu,iba sebe.....a potom sme sa hadali cez sms
lebo nie sme vzdy spolu a nakoniec zas ma obkecal.
Preto by som to chcela,nech sa s tym vyrovnam,ze je koniec.
Nech konecne mam dokaz,sama kvoli sebe.

ivka585
autor
7. jún 2014

@tintinamartina ako sa sprava cez den???
Ked som s nim je pozorny,perfektny
No ked nie som ako keby nikdy nebol.
Okrem sms chodi aj na sluzobky,tak si vies
predstavit tu moju nedoveru a upodozrievanie..
A on stale a stale tvrdi,ze nema nikoho len mna

rhoy
7. jún 2014

@ivka585
Nechápeš, že keď ho podozrievaš už na začiatku vzťahu, ani v budúcnosti mu nebudeš veriť? A to je jedno, či ho podozrievaš oprávnene alebo neoprávnene. Budeš si stále ubližovať, až kým sa s ním nerozídeš.

sissy27
7. jún 2014

@ivka585 hmmm takto... ak ťa bude chcieť podviesť, tak to spraví aj bez mobilu a aj keď mu budeš 24/7 visieť na vtákovi... neviem, koľko máš rokov, ale zváž, či sa ti chce celý život riešiť, či to bola sms alebo hral hru, a keď smska tak od koho a podobne... akože posielať mu smsky len aby si zistila, či má zapnuté zvonenie? 😅 ehm, to sa už môžeš rovno vykašlať na bontón a vliezť mu do toho mobilu...
všetci o ňom hovoria, že je sukničkár, ale on zapiera - ty si vážne čakala, že sa prizná? vieš ako sa hovorí - na každom šplechu pravdy je trochu... byť tebou zložím si tie ružové okuliare ...

tintinamartina
7. jún 2014

@ivka585 a nevieš mu skontrolovať mobil?

adalmba
7. jún 2014

@ivka585 no on byval u mna mal sa ako v bavlnke a tak si myslim ze nechcel prist o full service 😢

ivka585
autor
7. jún 2014

@tintinamartina neviem ked sme spolu,tak nechcem
mu len tak zobrat mobil,lebo zas by povedal ze mi sibe,ze si
namyslam.
A vlastne tak ako pise rhoy ked to neukoncim,stale
si budem ublizovat.

ivka585
autor
7. jún 2014

@adalmba presne tak,tiez mam pocit,ze mu je so mnou
dobre lebo ma vsetko co mu vidim na ociach
Bojim sa ze mu zas neodolam a zas ma obkeca

janinah
7. jún 2014

mi nehovor,že sa nevieš dostať do jeho mobilu 😉

sisaha
7. jún 2014

@ivka585 a kam mu chodi faktura za tel? vacsinou obsahuje aj vypis hovorov.. aspon ta moja..Ak mu chodi na mail, tak jedine cez ten.

ivka585
autor
7. jún 2014

No neviem
Neviem to,len tak mu ho zobrat a pozerat
v nom sms.
Zda sa mi to take.... Ved vies

sisaha
7. jún 2014

@ivka585 tak vypis hovorov chces a do mobilu vliezt mas problem? muzi nie su vzdy 100% pozorní.. niekedy staci chvilka a mas príležitosť na overenie.. Ale ani to nie je iste, pretoze taketo dôkazne materiály si starostlivo vymazávajú.

ivka585
autor
7. jún 2014

@sisaha mne sa skor jedna o sms,lebo on
ma taku pracu,ze stale niekomu musi volat
A vlastne aj my dvaja sme od zaciatku vacsinou
v kontakte cez sms.

sissy27
7. jún 2014

@janinah ale vie, ale aj keby tam našla veľmi jednoznačnú smsku, tak si radšej povie, že to omylom prišlo / odoslal a vôbec to tak nie je...
@ivka585 @rhoy má úplnú pravdu... toto nie je o tom, či on má alebo nemá inú, toto je o tom, čo je v tvojej hlave... aj keby si sa teraz presvedčila, že sa naozaj hrá hry a s nikým si nepíše, tak si do týždňa nájdeš niečo iné, čo ťa bude zneisťovať...