Nevera môjho partnera

ivka585
7. jún 2014

Mam problem,ktorý ma z vnútra zožiera. Ide o neveru môjho partnera.
Mám tušenie a veľké,že niečo nie je v poriadku v našom vzťahu.
Už to nie je ako predtým. Dosť často sa mi stáva,že partner piše
sms,čo vysvetľuje tým,že hrá hry na mobile. Chcela by som od vás radu,či
sa dá požiadať o podrobný výpis sms u mobilneho operatora,
bez toho aby o tom partner vedel. Poradte mi prosìm,či sa to nejak
dá zistit.....on to zapiera
že ma klame a ja sa idem z tej neistoty zblázniť.
Potrebovala by som to vediet,len pre svoj vnutorný pokoj

lebo som toho názoru,že ked nemiluješ- nerieš.
Však sme dospeli,tak prečo klamať.
Ja som za ùprimnosť,no on sa stále vykrúca a ja sa idem z toho
zblázniť. Aj ked ho lubim,nechcem žiť v klamstve.

sisaha
7. jún 2014

@ivka585 faktura s vypismi hovorov obsahuje aj smsky a tel. cisla, kam boli zaslane

ivka585
autor
7. jún 2014

@sisaha vypis by som chcela,len aby on o tom nevedel
Myslela som,ze sa to nejako da zistit.

sisaha
7. jún 2014

@ivka585 uz som ti napisala, ze byva prilohou faktury.. ak sa k nej vies dostat, tak mas aj vypis hovorov.

ivka585
autor
7. jún 2014

@sisaha neviem o tom,zeby faktura mala tel.cisla volajucich
A aj cisla na ktore boli zasielane sms

edvelyn
7. jún 2014

Pokial jeho telefonne cislo nie je pisane na teba operator ti urcitr vypis neposkytne..a rozmysli si ci chces vediet s kym a o com si pise.....

sisaha
7. jún 2014

@ivka585 moja faktura z O2 ich obsahuje

ivka585
autor
7. jún 2014

@sisaha hmm... raz mi ukazoval fakturu ale len kolko ma platit
Tak mozno sa mi to niekedy podari
A ked nie,ukoncim to,lebo fakt mu neverim
Nepresvedcil ma o tom,ze ma nepodvadza.
Lepsie napisane,nevie ma presvedcit a vyvratit moje
pochybnosti.

sissy27
7. jún 2014

@ivka585
@sisaha záleží, ako to má nastavené u operátora, či má k faktúre aj výpis hovorov a smsiek, alebo nie... ale aj keby, tak spraví čo? no nič, lebo jej bude trapné sa priznať, že sa k tomu dostala... a keby sa aj priznala, tak on to zas obkecá, že sú to pracovné veci... alebo čo? zavolá na každé z tých čísel, že dobrý deň, tu je ivka, nespíte náhodou s mojím frajerom?
@ivka585 ty si hlavne rozmysli, či s ním chceš byť alebo nie, zbytočne tu teraz pátraš po výpise jeho hovorov, keď aj tak by si s tým prd spravila, akurát by si si poplakala do vankúša a uverila nejakým jeho báchorkám... keď mu veríš, tak nemáš prečo riešiť výpisy a keď mu neveríš, tak nemáš prečo riešiť vzťah...

pralinka707
7. jún 2014

Priatel ta podvadza podla mojho nazoru a co sa tyka podrobneho vypisu, tak on moze poziadat len majitel tel. cisla osobne v predajni na zaklade OP, alebo na tel. linke 0800123456 po uvedeni ID kodu (posl. 4 cisla PUK kodu). Takze ty, ako priatelka, nemas moznost poziadat o podr. vypis. Na druhej strane je otazne, ci by ti bol nieco platny, pretoze by si videla len tel. cisla, na ktore bolo volane a zasielane SMS, ale ich znenie urcite nie. No a pochybujem, ze ak by bolo vypisovane na nejake cislo vo velkych mnozstvach a skusila by si na to cislo zavolat, tak by ti dotycna vysvetlovala kto je a co robi s tvojim priatelom. Aky tip mob. telefonu ma priatel?

ivka585
autor
7. jún 2014

@edvelyn chcela by som vediet s kym a o com pise lebo
niekedy mam pocit,ze sms preposiela viacerym zenam
Neoslovuje ma menom v sms.
A teraz neviem,ci mne sibe ci je to realita.
Ale pravdou je,ze mobil si zvykne vypinat a chodia mu
sms aj ked je so mnou.

ivka585
autor
7. jún 2014

@pralinka707 samsung S4
Mne by sttacil len cas zasielanej sms,lebo on ma vo zvyku
pisat kazde rano a vecer sms na dobru noc.
Tak to uz by som vedela,ze ked rano odchadza sms na nejake
cislo pravidelne kazde rano tak..... Nie je o com.
A dotycnej by som nevolala,len ja potrebujem dokaz nech sa
uz konecne preberiem z toho sna

sisaha
7. jún 2014

@ivka585 myslim si, ze nepotrebujes dokazy... ak mu chodia smsky ci je rano, alebo vecer.. odpoved jasna.. pozri este historiu v pocitaci, na ake stranky chodi a pod cim sa prihlasuje.. to je vsetko co zatial mozes spravit.. skor by som riesila na tvojom mieste co chcem.

sansulinka
7. jún 2014

@ivka585 ahoj,citam a neda mi to...mozem sa opytat akeho ma operatora?

ivka585
autor
7. jún 2014

@sisaha ☹ aj mne sa tak zda,ze moje tusenie je spravne
Len preco to nepovie!!!
Nechapem to muzske zmyslanie.

ivka585
autor
7. jún 2014

@sansulinka - orange

sissy27
7. jún 2014

@ivka585 bože môj, koľko máš rokov, keď dokážeš napísať, že prečo ti nepovie, že má aj inú a že tomu nerozumieš ? 😅 na toto vysokú školu netreba...
skús sa poobzerať po nejakom chlapovi, ktorý má aspoň podobné priority a životné ciele ako ty...

pralinka707
7. jún 2014

Tak pozerala som manual jeho MT a nie je tam uvedene, ci je mozne posielat kopie odoslanych sprav na nejake cislo. Niektore telefony to maju. Ak maz moznost pozriet do MT, tak pozri v nastaveniach SMS, ci je tam tato funkcia, ale maju to vazne len maloktore. Ak ma priatel Orange operatora, tak potom beriem spat, co som povedala o ziskani PV, v tom pripade je moznost poziadania mozno aj ina, o sluzbach Orange info, zial, nemam. 😒

ivka585
autor
7. jún 2014

@sissy27 budes prekvapena,ale dost (rokov). 😉

sansulinka
7. jún 2014

@ivka585 perfektne, ja som to spravila tak,ze som si cez orange stranku dala zaslat normalne na jeho tel ID kod-vzdy pride na dalsi den presne okolo 8.00 rano,predtym som sa normal prihlasila teda zaregistrovala a mala som pristup online ku vsetkemu.ak chces vediet pravdu tak do toho.uz len bytpri jeho tel ked chodia tie autentifikacne sms kym sa zaregistrujes.mne sa podarilo a odporucam..

ivka585
autor
7. jún 2014

@sansulinka praveze,nie sme spolu kazdy den
A k jeho telefonu sa dostat.....

sansulinka
7. jún 2014

@ivka585 a z druhej strany ak nema co skryvat,nevadi mu ze mu ides do telefonu!mas dost rokov ako pises tak naco stracas cas a nervy pri niekom komu sa neda verit?no nech ide do psej prdele cely jak je...prepac,moj nazor...

renaatka
7. jún 2014

@ivka585 tiez myslim ze ta podvadza.. raz ked je chalan krevnik tak aj ostane krevnik, jasne ze zapiera ved je to pravidlom. Naco sa ma chlap priznat ked vie ze vonku sa vytrase no doma ho niekto caka a on sa ma vzdy kam vratit.. nezhadzuj sa a posli ho do prdele..

sissy27
7. jún 2014

@ivka585 ach jaj... bez urážky - a zdravý rozum zhasol spolu so sviečkami na poslednej narodeninovej torte? to pri každom chlapovi v živote si bola v takomto kŕči, že kde s kým čo sa asi deje? či len tento je taký výnimočný?

sansulinka
7. jún 2014

@ivka585 mne ked sa nezdalo nieco,ze kam zas pise vypytala som si telefon a pekne som si pozrela vsetko.a keby zacal vymazavat ci by ho vypol,tak ja by som mu ho vypla o stenu a bolo by mi sedem ci to je najnovsi model..

soporova
7. jún 2014

@ivka585 ak poznas heslo na jeho mail, skus sa prihlasit vies, kde mu chodia info o orange, treba len telefonne cislo a ten mail a heslo na mail...viem ze vies ze niekto je a ze sa snazis presvedcit sama seba ze to ty si len namyslas...preto potrebujes dokaz, alebo ma napadlo ked bude pisat sms, sa ti bude zdat surovo mu vytrhni mobil z ruky akoze ho ides zvadzat, ze sa ti ma venovat a nie hrat, ak sa ti ho bude snazit vziat mas dokaz a mozno uvidis ze sa fakt len hra....

soporova
7. jún 2014

Normalne sa mozes prihlasit www.orange.sk tam zakaznicka zona, prihlasenie tam sa dostanes ku takym info,...

bibika55
8. jún 2014

@ivka585 Dá sa síce vyžiadať výpis ID kódom no jemu to príde ako platba za služby,teda na jeho mobil.On na to súhlas nedá.Nemusí to hneď byť nevera.Môžu to byť napr.nejaké kšefty alebo čosi iné.treba sa ho na rovinu opýtať,na tvrdo čo sa deje nech to bez okolkov povie.Potom aspoň budete vedieť na čom ste.

moni244
8. jún 2014

keď vo vzťahu nie je dôvera, treba ho ukončiť, kašli na dôkaz, zbytočne sa nervuješ, keď mu neveríš, pošli ho k vode a nájdi si niekoho, komu budeš od začiatku veriť aj keď bude s telefónom pol hodinu na záchode ako ten môj (on tie hry naozaj hrá).

Ináč ako to tu tak čítam, stačí nech manželovi/partnerovi začnú pípať sms ráno a večer a chodí na záchod s mobilom a už je na 100% neverný 😲 aj moju pípa mobil ráno a večer ale to sú upozornenia z fb a taktiež je stále na mobile a má ho aj zaheslovaný, ale z nevery by som ho kvôli tomu nepodozrievala

moonlight1210
8. jún 2014

Namiesto detektiva orieska sa ty pekne v prvom rade zamysli mad sebou.

Preco si s nim? Za akych okolnosti vztah zacal a aku ma pre teba cenu? Co ti prinasa okrem pocitu ze ta niekto miluje? Co davas do vztahu ty? Preco asi ta on chce (ked opominies svoju vynimocnost, lebo tu popiera podozrenie na neveru)?
Co vlastne si slubujes od toho odhalenia? Citis ze viac tuzis aby to odhalenie prinieslo ze hra hry alebo aby bolo jasne ze ma inu (ine)?
Co urobis s jednym i druhym zistenim?
Hra hry: naozaj mu uz budes az do smrti verit, potichu sa hanbit za to ze si mu neverila a smiat sa svojej hluposti? Alebo to bude ucicikanie na chvilu a po case zas zacnes preverovat, ci nahodou uz medzi to smskovanie sa nezaplietlo predsa len nejake milostne harasenie? Si dost silna potom uz navzdy verit a nepreverovat?
Ma inu: naozaj si silna ukoncit vztah? Neskocis ako hladny pes po kosti po kazdom jeho presviedcani, ze to bol omyl... Uz si uvedomil... Ty si ta jedina... Bla-bla-bla...? Nie si skor pripravena davat sance aj najmensej slamke? A potom stale trpnut a aj ked ti bude ukazovat mobil, nezacnes hladat dalsie sposoby ako by ta mohol oklamat (ze si prezieravo vsetko maze, atd.) a zas len klame?

Pises ze vztah je zatial kratky. Pises ze vzdy ta nakoniec ucicikal, aj ked nepresvedcil.
Z toho mi vyplyva, ze nech zistis cokolvek, nic sa predbezne este nejaku dobu nezmeni na tom co riesis teraz.
Tvoje hladanie dokazu je len oddalovanie toho, aby si nemusela zatial konat.

Takze si ty radsej premysli co urobis az ten dokaz krvopotne tajne ziskas a ver tomu ze az si zacnes ujasnovat veci o sebe (ale uprimna k sebe bud), tak zistis ze dokaz ti netreba na to aby si konala.

mima4
8. jún 2014

@ivka585

vztah bez dovery je mrtvy vztah... takze pouvazuj, co dalej s frajerom 😉
a uz to, ze ludia ho beru ako "suknickara" by ta malo nakopnut... treba pouzivat aj rozum, pocuvat, uvazovat, analyzovat....
Neviem ako dlho chodis s frajerom, asi sa k tebe aj nastahoval... ale realne s nim sa o tom porozpravaj a vysvetli mu, co sa ti nepaci...

Taktiez vseobecne rady: zatial ziadne manzelstvo, ani deti s nim neplanuj... vztah na taketo zavazne zavazky musi byt zrely, musi byt v nom dovera, laska, ucta... kvalitna komunikacia..