Neverný partner

21. máj 2021

Baby skúste mi prosím povedať nejaký názor, alebo niečo,názor na túto situáciu. Priateľ ťahal dva vztahy súčasne asi pol roka, aspoň ja to tak registrujem podľa rôznych indícií,so mnou však trávil väčšinu času,čiže dalo by sa povedať,že teoreticky bolo všetko ok,boli sme skoro denne spolu aj keď nežili sme pod jednou strechou. Nejako nerozumiem celej tej situácii,nakoľko sme si na začiatku povedali,že ak niekto z nás stretne niekoho vhodnejšieho,tak to normálne bez emócií spolu ukončíme. Nechapem načo sa snažil tráviť so mnou čas a pritom mal aj druhú ženu,nejako to logika neberie. Keď na tú druhú ženu mal evidentne menej času ako na mna a aj ten žene muselo byť predsa jasné,že asi tu nie je niečo v poriadku a tiež nebude jediná.

janka_23
21. máj 2021

Ach jaj autorka... Koľko máš rokov? Ty nevieš o tom ze muži sa dokážu pretvarovať a aj keď podvádzaju dokážu sa k žene správať normalne? Ja poznám jedného muža, ktory svoju manželku podvádza 20 rokov a ona nemá ani najmenšie tušenie

panelacikova
21. máj 2021

autorka: no zrejme preto, lebo tá druhá žena nie je v posteli nič moc... alebo nefunguje chémia proste. možno je len pekná alebo citlivá alebo neviem, niečím ho upútala a myslel si, že toto bude ona... no nebola a tak chodieva za tebou stále a je k tebe milý. prečo by aj nebol? má s tebou ideálny vzťah, popri ktorom si môže dovoliť otvorene hľadať životnú partnerku. otázka znie, ako to berieš ty, či ti to vadí a chceš to ukončiť, alebo ťa to zasiahlo? alebo si si povedala, čo už, mohla som to čakať a ideš takto ďalej, lebo ti to vyhovuje... toto si musíš už určiť ty. 🙂

kikus7
21. máj 2021

@panelacikova Keď baby na toto pristúpia, čo už s nimi. Potom vyplakávajú. Ja som tiež zažila svoje v živote, ale chrápať s niekým na základe dohody by som teda nechcela. Keď žena takéto niečo toleruje a nie je do neho buchnutá (čo očividne nebola zo začiatku), musí rátať s tým, že sa môže takto ten chlap zachovať. Keby bola naivná a zamilovaná, ok, dá sa to ospravedlniť, všetky sme hádam boli niekedy naivné, ale ani žena s ružovými okuliarmi by na také niečo nepristúpila..

sissy27
21. máj 2021

prečo v tom hľadáš logiku alebo nejaký zmysel? Proste chce teba, ju a možno aj nejakú ďalšiu. Poznáš to s tým rezňom, že? Aj keď je to najobľúbenejšie jedlo, tak nebude chutiť každý deň. A on nemá dôvod si medzi vami vyberať, každá mu asi poskytujete niečo iné. Tak ako by mohol mať 5 áut v garáži, tak môže mať aj viac frajeriek. A bude to tak dovtedy, dokým mu to tie frajerky budú tolerovať. Takéto jednoduché to je 😀 Buď ti taký vzťah vyhovuje alebo nie, rozhodnutie je na tebe.

panelacikova
21. máj 2021

@kikus7 myslím, že autorku trápi najviac to, že nebol úprimný... možno očakávala od neho reakciu typu: niekoho som stretol a rád by som s ňou mal aj sex. čo ty na to? asi to ukončíme, že?
no a že ona (autorka) bude mať možnosť sa vyjadriť.... no ale, ktorý chlap by toto urobil, že áno? možno jeden takýto z 1000 (myslím v danej situácii), takže ona má teraz otázku, že prečo nebol vlastne úprimný?

danim
21. máj 2021

...a s takým pakom zabi roky svojej mladosti...🙈 nemáš rozum fakt

kikus7
21. máj 2021

@panelacikova Mňa osobne chlapi hovädá nezaujímajú a hnusia sa mi, ak počas života chrápali s x ženami a už vôbec ma netrápia chlapi, ktorí chcú takéto dohody. Áno, trápi ju, že nebol úprimný, ale tak kto by čakal úprimnosť od chlapa, ktorý rieši takú dohodu?! Ja teda nie, ak sa mi niečo na chlapovi nezdá, dovi, dopo. Preto chlapov dlho spoznávam, aby som sa vyhla takýmto hajzlíkom..

miska992
21. máj 2021

Niekde si stratila svoju hrdost? Bez ju hladat ...

autor
21. máj 2021

@panelacikova čím ďalej tým viac píšeš presne to,čo si aj myslím. On totiž po noci s ňou chcel byť so mnou a aj v posteli samozrejme,keby som chcela a keď som sa pýtala, ako sa mal bezo mňa,či mu bolo lepšie,povedal že urcite nie a chcel tráviť čas so mnou. Ja si myslím,že keby bol z tej ženy taký hotový,tak by boli predsa spolu a mali "nádherný" víkend a na mňa by si ani nespomenul.

panelacikova
21. máj 2021

@kikus7 a máš nejakého teraz? keď píšeš, že sa ti hnusia chlapi, ktorí počas života chrápali s x ženami.... lebo takého, ktorý nemal nikoho, sa ťažko hľadá. buď ho odchytíš ešte okolo cca 18. veku života (max do 20) - myslím jeho veku alebo potom nejakého takého rozvedeného, čo mal len jednu ženu... pýtam sa bez irónie, zaujíma ma to, ako si myslela tú vetu. lebo ak máš tak do 25 rokov, máš šancu na "nevinného", ale ak máš po 40, ťažko nájdeš chlapa, ktorý nemal aspoň niekoľko žien...

ivanka12311
21. máj 2021

No ale by som nakopla do riti...ku....íka jedného

zooeynka
21. máj 2021

Ty si beznadejny pripad. Nahovaras si ako si pre neho ta prava....boze boze...a on vas pritom chce sukat obe a este casom mozno pribudne dalsia. Fakt mas hrdost v prdeli.

lenkakravcova
21. máj 2021

@panelacikova No určite hlavne po materiálnej stránke. Ten si aspoň tých viac žien môže dovoliť keď ich pekne sponzoruje a oni tiež vedia do čoho idú a kvôli čomu 😂😀

dskjhfdlkdjhl
21. máj 2021

Chces si precitat, ze Ty si bola ta pre neho prioritnejsia a tu druhu mal len ako bokovku? Alebo co? No, na chrapuna si narazila, tak si najdi niekoho, kto nebude naraz viac zien namotavat.

alaguema
21. máj 2021

V prvom rade - z môjho pohľadu on nie je tvoj partner. Môže byť priateľ (na sex a voľné chvíle), ale nie je to partner do života, zrejme sa ešte nezorientoval v tom, čo chce a obávam sa, že ty nie si jeho "stálica", ako si sa sama nazvala. To je asi v rovine tvojich prianí a túžob. Za ďalšie - chýba ti zmysel pre realitu, možno nie všeoebecne, ale v tomto vzťahu určite. Bez emócií sa určite nerozídete, tie sú tam prítomné už teraz minimálne na tvojej strane. Nemusíš hrať veľkú frajerku, na tom nikdy nevybuduješ žiadny kvalitný vzťah. Tie sa budujú len na schopnosti neklamať toho druhého a hlavne - neklamať sám seba. Iba vtedy je možná skutočná komunikácia a intimita. To, že s tebou spáva, neznamená, že je vzťah intimný v zmysle - hlboko zdieľaný v pocitoch, názoroch, proste to hlboké prepojenie dvoch ľudí je úplne, úplne inde, než si asi myslíš. Dobrý sex môže mať s hocikým, je úplne absurdné, keď si ženy, alebo aj muži zakladajú na tom, že vedia podať v tomto smere kvalitný výkon. Nie si prostitútka, ktorá za peniaze odvádza dobrú prácu. Totálne pomýlené celé. Uvažovala by som na tvojom mieste nad tým, ako som na tom s pocitom sebahodnoty, ako vlastne používaš samu seba v tomto celom.

panelacikova
21. máj 2021

autorka... no píšem píšem, lebo sa viem vžiť do jeho pocitov. aj preto to mne s mužom neskutočne klape, lebo ja som typ, ktorý sa vždy vžije do jeho kože, porozmýšľam, ako to myslí, čo tým chcel povedať a potom vyrieknem niečo, za čo ma ide niesť do neba 😀 naučila som sa to pri ňom a učím to nenápadne aj jeho, aby to robil pri mne, čiže ja už neodsudzujem nikoho. je to každého osobná vec, ako si život zariadi...
no a ty by si chcela viac? máš ho rada? trápi ťa to, že on je stále nastavený tak, že životnú partnerku ešte nenašiel? že nenašiel teba?

autor
21. máj 2021

@zooeynka ako s tým súvisí hrdosť? Celkom úprimne sa pýtam lebo pointu straty hrdosti v mojich príspevkoch nenachádzam

panelacikova
21. máj 2021

@lenkakravcova tie kollárové ženy sa doslova predávajú a vedia o tom. vedeli, že potomok s kollárom im zabezpečí budúcnosť. sú to také povahy. v rebríčku hodnôt majú na mieste č. 1-10 peniaze a pohodlie. je to skvelý život. ale potom príde staroba, vek nad 50, budú zošúverené staré slivky, do ktorých budú plastickí lekári neustále vtierať kadejaké silikóny a iné udržiavacie látky (asi ako do michaela jacksona...) a budú ich narovnávať a neviem čo... psychicky budú postupne na dne mnohé z nich, lebo nebudú zvládať starnutie... no čo ti poviem, nezávidím im 😀

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panelacikova
21. máj 2021

autorka: no dobre, zľakla si sa toho. to sa stalo. ako je to teraz? chcela by si, aby ste ostali už len vy dvaja?

autor
21. máj 2021

@panelacikova po tejto situácii to neviem vyhodnotit preto diskutujem

panelacikova
21. máj 2021

no ale v tomto ti asi my neporadíme. my ho nepoznáme. ty si musíš utriediť v hlave, čo vlastne chceš. pred touto situáciou si mu nedala najavo svoje pocity a po tejto situácii to nevieš vyhodnotiť... jediné, čo mi napadá je, porozprávať sa s ním. najprv o tej druhej. či teda plánuje s ňou budúcnosť, či sa mu pozdáva, či si sadli. skús rozhovor viesť v priateľskom duchu, ako kamarátka, je to ťažké, ale skús. aby mal dobrý pocit, že sa môže vyrozprávať. no a zariaď sa. možno budeš prekvapená, že ti povie, že mu je fajn s tebou a rád by to nemenil... musíš viesť komunikáciu s ním a nie s MK 🙂

autor
21. máj 2021

@panelacikova snažila som sa. Bez úspechu vo všeobecnosti zhrniem záver rozhovoru nikoho nemá a nikoho nerieši a ani ju nie.

panelacikova
21. máj 2021

takže on ju mal a už ju nemá, tak je to?

nttnnt
21. máj 2021

mne zas logika nebere najst si partner a hned sa s nim dohodnut ze ak najde lepsiu moze si v pohode odist bez emocii :D :D vau to ako mi pride pekne ujete

autor
21. máj 2021

@panelacikova viem,že ta žena existuje a viem,že sa stretávali (alebo stretávajú) ale nie často a keď som sa snažila viesť normalny rozhovor či teda s ňou plánuje viac,či sa zaľúbil, alebo o čo ide vlastne,tak odpoveď bola vždy rovnaká že nerieši žiadnu ženu.

henrikir
21. máj 2021

ked toto spravil uz na zaciatku vztaju urcite v tom bude pokracovat, evidentne mu jedna zena nestaci

alaguema
21. máj 2021

tu nič nevydiskutuješ. Si schopná byť vo vťahu sama sebou? Mať jeden úplne otvorený rozhovor, kde priznáš, čo ťa trápi? Zásadný problém nie je ona, on, alebo nejaká ďalšia. Problém je v tom, že hráš nejaké divné hry. Pristúpiš na dohodu, s ktorou sa vôbec nestotožňuješ a hráš cool ženu. Aké rozchádzanie sa bez emócií. Si snáď zombie? Čo je to za hlúpu pózu? To je dnes v móde, či o čo vlastne ide. Čoho sa tak bojíš?

panelacikova
21. máj 2021

autorka: aha tak. čiže ty o nej odniekiaľ vieš, ale on tvrdí, že to tak nie je? už tomu dobre rozumiem?

zooeynka
21. máj 2021

Takze hrdost. Spavas s niekym kto ta nemiluje, kto len pouziva tvoje telo kym nestretne tu pravu. Verim, ze za urcitych okolnosti to vyhovuje aj zene, ale nie v tvojom pripade, ty si nanho namotana a chces viac. On nie. Ty to tolerujes. On ma pred tebou tajnosti, ktore si ty odhalila, ale on je partizan a o svojom zasune inde mlci. Ty spekulujes ako ho ziskat iba pre seba, nahovaras si ze ta druha nic neznamena(mozno nie) a ze ty si ta stalica. Lebo on povie ze mu je s tebou dobre. Bodaj by nie, kde by druhu taku hlupu(prepac)zenu nasiel? Stale mas pocit ze si dakde cestou nestratila hrdost?