Neviem ako ďalej vo vzťahu so ženatým mužom

17. máj 2020

Ahojte, je mi jasné, že väčšina z vás bude moralizovat, ale predsa to skúsim. Možno niekto preziva/prežil niečo podobné a poradí... Som milenkou ženatého muža.. Nie sme spolu dlho, od začiatku som mu povedala, že k nemu niečo citim, bol s tým ok. Zamilovali sme sa obaja, tak sme sa radšej rozišli. Zase sme sa dali dokopy, ale neviem, či v tom chcem pokračovať. On mi na rovinu povedal, že ľúbi svoju ženu, aj keď ním máva a neváži si, že by jej dal aj modré z neba. Áno, viem, moja sebaucta sa niekam stratila, nemusíte i to pripomínať. Chcem sa s ním rozísť, ale mam strach, že to budem ľutovať...

kitycat
17. máj 2020

Trubka 🤣🤣🤣🤣🤣

Premarni este par mesiacov popripade rokov... Alebo poprinpm hladaj ineho, ved klin sa klinom vybija

PS pouzivajte kondom

modrymotyl8
17. máj 2020

Ešte k autorke koľko máš rokov? a Kolko rokov ma on? Ma aj deti ?

kristi40270
17. máj 2020

Bolo by dobre keby sa rozide sním jeho žena a nech ostane tebe.. potom by si bola na jej mieste a v takej situácii.. A možno budeš ľutovať že si sa sním vtedy nerozišla

daganov
17. máj 2020

máš veľmi nízke sebavedomie, ak by si nemala, nezačala by si si so ženatým mužom, nepokračovala s ním vo vzťahu po rozchode a nebála sa toho, že si nikoho nenájdeš. Nemáš na viac? Skús s ním tak, ako ti tu radili, nespávať a uvidíš, kam sa veci pohnú. veď jemu je super, iní muži za sex platia, on ho má u teba zdarma. Čo od toho vzťahu očakávaš? Veď ti jasne povedal, že sa nerozvedie. Tajne dúfaš, že ťa miluje a že keby si "náhodou" ostala tehotná, rozvedie sa a zostane s tebou naveky? Ha-ha-ha, zabudni

sante81
17. máj 2020

U mňa sú také ženy ako ty - štetky, viac nemám čo povedať. A viac menej, ak budeš mať deti, muža a taká ako ty sa bude pchať tam , kam netreba, pochopíš ako sa cíti žena, ktorej si taká ako ty rozbila rodinu

27dianka
17. máj 2020

Nie je dobré, čo robíš. Ja viem, že na všetko treba dvoch, ale z tohto by som hneď cúvla. Lebo byť druhá v živote ti radosť neurobí a ubližuješ týmto aj iným. A božie mlyny melú pomaly ale isto.

karolinakr
17. máj 2020

Vieš čo? Chceš ho "preverit" ? Povedz mu, že si tehotna.Ak mu zamrzne usmev na tvari a zablokuje si všetky tvoje čísla, uvidíš, aka velka bola jeho laska ku tebe
Lebo pravdepodobne ta ma len na sex a nad rozvodom neuvažuje
Ked slastne vzdycha v posteli, ty si myslíš, aky je sťastny a spokojny, len on može slastne vzdychať aj s niekym druhým

konicekmodry
17. máj 2020

@karolinakr Nemusí zablokovať čísla,no bude naďalej sa chodiť vytriast k milenke s deckom a domov bude mat naďalej u svojej zákonitej .A takto to môže trvať roky ,dokedy ho milenka nezunuje a nebude hľadať novy objav ..väčšinou ženači sú kurevnici čo podvádzajú cely život a nevydržia pri jednej .Len tá milenka si neuvedomuje ,že karma je zdarma a chuda dieťa doplatí na sprostosť svojich rodičov

autor
17. máj 2020

Nie som az taka mlada, ako by sa mohlo zdat - mam 28. O to horsie, vsak? Ziadne nahodne tehotenstvo na neho nechystam, k comu by to viedlo? K nicomu. Taka hlupa zase nie som. A nikde som nespominala, ze chcem, aby odisiel od rodiny. Ano, ako pisala @nikyball, zalubena zena chce byt pre muza jedina. Ja nie som, a ani nebudem, preto zberam odvahu nechat ho. Zbierat len omrvinky nedokaze nikto velmi dlho, ani ja. Len som zbabela, lebo jedna vec je nechat ho tak,a druha prestat lubit.

karolinakr
17. máj 2020

Ja len tak odveci- znama v 20ke sa zalubila do 50ka.Najprv mali jedno, potom druhe dieťa.Navela sa chlap rozviedol, ale ona si to medzitym rozmyslela , neviem, co sa tam stalo,a už sa zaňho nevydala.Chlap plati alimenty na 4 deti, ženu žiadnu.A ta znama sama vychovala 2 deti a každa navšteva začinala slovami- mam malo penazi, nevychadzam, nemam, zbabrala som si život
A ked som sajej pytala, že preco sa teda nerozišli na začiatku, lebo bola zalubena, srdce ju nepustilo
Takže jato mam ako vystrahu z prvej ruky
- nemam byť slobodna matka
- nerandiť so ženatym

daganov
17. máj 2020

mňa by skôr zaujímalo, ako sa dá začať ľúbiť niekoho, kto sa netají tým, že je ženatý, teda že klame svoju ženu, ako sa dá začať ľúbiť niekoho a intímne sa s ním stýkať, keď viem, že sa stýka aj s manželkou 😵

juliet86
17. máj 2020

ja poznam kocku co je zalubena do zenateho s fvoma detmi. tahaju to spolu na tajnasa uz roky. a dievca skoncilo na psychiatrii.. uz rok sa nevie dat dokopy. aj takto sa moze manifestovat nerovny vztah. fyzickymi aj psychickymi problemami

nikyball
17. máj 2020

@karolinakr no je iné randiť s niekým a byť bez starosti a iné žiť. Umenie je udržať tu zamilovanosť aj potom. Inak keď som mala 20 tak 50 tnici boli pre mňa už akoby dôchodcovia a neviem si predstaviť ísť s 50 ročným frajerom a jeho kamošmi sa baviť 🤣🤣🤣 ale vidíš prišlo pranie slipov, plienok, bežný život a bolo po zamilovanosti .

lilitela
17. máj 2020

A ze nebudes mat s nim nikdy deti a byvat s nim a vecne bude delit cas medzi svoju zenu a teba, to lutovat nebudes? Nechces zit plnohodnotny partnersky zivot? Chces sa stale delit? Ikeby si bola prenho dolezitejsia nez manzelka, aj tak sa budes delit, a nielen o pozornost a lasku, aj o ine. Co ta caka? Aka perspektiva? A toto ti sice moze byt jedno, ale co budes hovorit svojim rodicom, az budes mat 40? Samozrejme, ak si uz v "najlepsich" rokoch a toto vsetko uz neriesis, tak sa daju najst vyhody aj v takomto vztahu.

nikyball
17. máj 2020

@konicekmodry aj ja si myslím , že stačilo by mu povedať ,že sex nebude, že budú robiť čokoľvek iné a problém by bol vyriešený, hľadal by zas inde

lilitela
17. máj 2020

@asia83 Materialista 🙂

lilitela
17. máj 2020

@juliet86 Aj ja som mala velmi blizku kamosku, co mala taky vztah, ona 20 on 35, dve male deti, strasne nestastny v manzelstve, tahal to s nou roky rokuce, semtam sme jej povedali nazor, este my sme boli zle, lebo nechcela to pocut. Nedavno som ju stretla po rokoch uz s nim neni, ma 41 rokov, ziadne dieta, a rocny novy vztah. Nastastie to neskoncilo najhorsie, ani neviem, preco sa rozisli.
Bohvíe, ci este stihne byt matkou a pod. O vlastnom spolocnom byvani ani nehovorim, brat si hypo po 40-ke... proste mizerna perspektiva.

sunny8
17. máj 2020

A čo je zle na Tom byť sama ? Prečo si ženy nevedia užívať status byť single ? Existujú ženy ktoré sú single nemajú priateľa nemajú ani milenca a predsa sa necítia samé 🙂 je lepšie nemať žiadny vzťah ako byt v takomto vzťahu ktorý ubíja vás všetkých.

tykat
17. máj 2020

Tak ale zase ...teba aspon nepodvadza ...taky chlap nestoji za dlhsie trapenie... uzi si a hladaj dalej.

berta100
17. máj 2020

Och dievča veď ty máš na vyber v tvojom veku ..to si už ozaj odkázaná na zenača?Chapem nejaká stará žena čo už nemá moc možnosti ,no tebe život začína .Zober nohy na plecia a utekaj .Vsak to ti musí vadiť ,že sexuje s tebou a aj s inými a ešte tá nebodaj nakazí ci decko urobí .

berta100
17. máj 2020

@juliet86 Ani sa nečudujem ,že skončila na psychiatrii.
Sama si je tomu na vine .

sejan
17. máj 2020

Ale pre niečo s ňou je... Byť tebou nechám ho... Šťastie určite nájdeš inde a väčšie

autor
17. máj 2020

Viete, nikdy by som nepovedala, že práve ja skončím takto. Vzdy som sa považovala za silného cloveka, ale keď príde na lásku, tak mam pocit, že nejako to nezvládam. Nie som naňho nijako finančné ci inak odkazana, naviazaná. Len emocne to nedávam.

berta100
17. máj 2020

Si mladučká ,môžeš mat pomaly každého a nie toto zadané .Vies kolko mužov by sa našlo pre ktorých budeš iba TY JEDINA a nebudeš sa musieť deliť s manželkou a ktovie ešte s akou ďalšou .Nechaj ho ,nech sa venuje manzelke a deťom ,nech je tam kde patrí .Nechci mu rozbiť rodinu .Mysli na tie deti chudiatka keď on je debil aspoň ty buď normálna .

elizuella
17. máj 2020

Ahoj, ono ani nejde o to, ci si slaboch. Proste je to mozno daky sposob obrany. Aby si nemusela risknut realny vztah, tak sa uspokojis s takymto nevztahom. Mozes tak zit, len asi ti to neprinesie vnutornu spokojnost, mier a tiche stastie, skor tie neprijemne emocie.

sasa1310
17. máj 2020

keď sa nevieš od neho odpútať, tak vedz, že keď večer zaspávaš sama v posteli, tak on zaspáva pri svojej manželke. A iba vedľa seba nespinkajú. Tomu ver

silvi70
17. máj 2020
jaass
17. máj 2020

tak ty si prebrala inej žene muža a ešte máš drzosť napísať, že čo ak budeš ľutovať, keď sa s ním rozídeš? Ty sa musíš mať v živote veľmi zle. Začni nad sebou premýšľať. Tebe by bolo dobre, keby to urobil tvoj muž tebe? Keby si našiel inú?

0kristina0
17. máj 2020

Opytaj sa samej seba, ci stojis o muza, ktory nema problem podvadzat svoju zenu, nieco to hovori o jeho charaktere, od takeho ruky prec a myslim si, ze by si nechcela byt na mieste jeho zeny.

veronika0122
17. máj 2020

Mam 27 a deti, muža, zázemie. Bolo by mi strašne keby sa nám do vzťahu montoval niekto ako ty. Veď máš život pred sebou, nestrácaj ho takto zbytočne. Uvidíš že nájdeš lepšieho 😊 držím ti palce