Neviem ako ďalej vo vzťahu so ženatým mužom

17. máj 2020

Ahojte, je mi jasné, že väčšina z vás bude moralizovat, ale predsa to skúsim. Možno niekto preziva/prežil niečo podobné a poradí... Som milenkou ženatého muža.. Nie sme spolu dlho, od začiatku som mu povedala, že k nemu niečo citim, bol s tým ok. Zamilovali sme sa obaja, tak sme sa radšej rozišli. Zase sme sa dali dokopy, ale neviem, či v tom chcem pokračovať. On mi na rovinu povedal, že ľúbi svoju ženu, aj keď ním máva a neváži si, že by jej dal aj modré z neba. Áno, viem, moja sebaucta sa niekam stratila, nemusíte i to pripomínať. Chcem sa s ním rozísť, ale mam strach, že to budem ľutovať...

tinatitti
18. máj 2020

Neriešim jeho ženu a ty si mi v podstate ukradnutá. Hovorím o situácii všeobecne. A k tej tvojej konkrétnej len toľko. Spavas so ženatým mužom, čiže kradnes muža inej. Ok, nech je aká je, ale ty si len ta druha. A vždy pre neho budeš. Tebe nevadí, že každý večer zaspáva a budí sa pri inej? A ešte ju poznáš, stretávas sa s nou a tváris sa, že ty nič. Tvoju drzosť a odvahu by som občas chcela mať. Ale nie, vážne. Nestavaj si svoje šťastie na nešťastí niekoho iného. Si mladá, nájdi si muža, ktorý za to stojí, nie neverneho ženáča. A dufaj, že ti ho nikdy nezvedie iná žena. Veľa šťastia v zivote

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilitela
18. máj 2020

Nuz tak potom ti ostava len jedno, nevyhladavat prilezitosti na stretnutie s nim v sukromi, cize ked sa uz musite stretnut, vzdy v spolocnosti druhych - a pokial sa on pokusi urobit nejaky natlak na zblizenie, aj ked to chce riadnu davku guraze, ale zacala by som sa viacej bavit s jeho zenou, aby sa on zlakol, ze ake ste kamosky.
Svoju silu ukoncit tento vztah zaloz na opravnene zlom pocite ktory mas z toho, ked sa pozeras na jeho zenu ci deti.

moonlight1210
18. máj 2020

uz rozvedeny chlap so zavazkami k malym detom je velke susto na prehltnutie.
dozivotne sa po jeho boku snazit zladit tri rodiny.

zenaty chlap ako milenec je este vacsi problem.
maloktory stoji za to. z maloktoreho sa vykluje dozivotny partner, ktory naozaj len potreboval po svojom boku niekoho ineho a jeho prve manzelstvo bol skutocne omyl.
no s tou druhou v poradi uz prezije normalny vztah.

vacsinou je to pre milenku len strata casu, alebo sa stane iba katalyzatorom problemov v jeho rodine. takze kvoli nej sa daju do pohybu, no ona z toho nie vzdy vyjde vitazne.

pre teba tento tvoj milenec bol cisto chlap, ktory zivot vzal ako cucanie vyhod. vedome ide zo vztahu do vztahu, alebo si udrzuje viacere zeliezka v ohni.
ci je to kvoli tomu, ze jeho zena je bosorka a on citovo zniceny sa zatvrdil a rozhodol, ze aj on bude uz len vyuzivacna svina, ale je to naopak a jeho zena je na neho hnusna prave preto, ze on ju svojou povahou sebca dohnal k tomu, ze sa rozhodla chovat ako on, to uz je jedno.
ty si na neho narazila vo faze, ked uz taky je. to je pre tvoje rozhodnutie dolezite.

mas sancu sa rozhodnut a odist od tohoto vztahu, kde od zaciatku si len hracka v jeho rukach. ak ti mozem poradit, ta to tak urob. opusti ho. nic dobre z toho pre teba neplynie.

co sa tyka toho, ze si robila milenku - je to vacsinou nieco, za co sa po case hanbis. netuzis, aby to vedeli tvoje deti, nie je to nieco, cim sa im mozes pochvalit. ked uz mas vlastny vztah a tuzis, aby bol pekny, cisty, komorny, intimny, iba vas dvoch a vasej rodinky (ako kazda ina zena), tak ti stastie obcas skali obava, ci ti to karma nevrati. ci o to stastie necakane neprides. navyse uz budes vediet, ako lahko sa to da, utajovat a klamat. tusis, ake signaly si vsimat a obcas budes velmi na vazkach, ci je to uz skutocne signal nevery, alebo sa ti to len zda, lebo sudis podla svojho byvaleho ja.
do istej miery uz potrestana si.

kvietocek203
18. máj 2020

Nebudeš ľutovať patrí inej, a nedajbože by sa rozišli a ostal by s tebou, teba by znova nechal pre inú. Ukonči to, dupľom aby si si nezatratila dušu

loginexistuje
18. máj 2020

povedz mu ze si tehotna a vyriesi sa to samo bude ta obchadzat na siroko

konicekmodry
18. máj 2020

@loginexistuje Neni pravda ,moja susedka má ženatého chlipnika.Chodia spolu roky ,splodili spolu decko,to už má 5 rokov,raz obraba susedku a raz manželku ,rozviesť sa nikdy nechce povedal .Ona tak pripečena mu robi matrac roky.A jedna o druhej ani netuší a on Alipaša je na koni ako im prebehol cez rozum .Nuz ženy dávajte bacha na ženáčov ,to už je posledné čo brat a aj keby bol jediný na svete utekajte .

h2
18. máj 2020

Nečítala som odpovede, ale, nehnevaj sa, Ty si, no, ako to slušne napísať, povedzme riadne hlúpa. Po svete behá kopa žien, ktoré sú milenkami ženatých mužov. Niektoré preto, že o existencii manželky nevedia, iné preto, že im ich ženáči hovoria, že manželku nemilujú a rozvedú sa s ňou. Ale Ty vieš, že je ženatý, vieš že on ju miluje a nerozvedie sa. Tak prečo? Prečo???

ivanka12311
18. máj 2020

Vidíš poslúžila do mu ako matrac, jasné že ľúbi svoju ženu😁vieš prečo lebo tam sú roky,isto nejaké zaväzky a hlavne istota... behá malo slobodných mužov po svete že musíš hrať druhé husle?toto nikdy nepochopím 🤦🥴

bolavyzub
18. máj 2020

tak tvoj milenec ťa hneď v úvode vykázal do príslušných medzí. Ukázal ti, kde je tvoje miesto. Nemáš si robiť na neho a jeho čas žiadne nároky, nemáš si s ním nič plánovať a nič od neho očakávať (zdôvodňuje to tým, že miluje svoju manželku, ktorú nechce opustiť. Trošku diskutabilné, pretože muž ktorý miluje svoju ženu skutočne nevyhľadáva milenecké vzťahy. Skôr ide o jeho pohodlnosť a chuť chopiť sa príležitosti sexu s niekým novým). Skrátka, tvojou úlohou je poskytnúť mu sex, keď bude mať chuť a čas. To je už dosť surové jednanie, niektorí chlapi milenkám aspoň narozprávajú, že ich milujú. A ty pri tom všetkom ešte stále romanticky uvažuješ, či nájdeš lepšieho? To sa nevieš nahnevať a povedať si dosť, toto odmietam?
Druhá vec: naozaj nie je na mieste žiadne ľutovanie sa (a už vôbec nie zvolávanie vydatých/zadaných žien, aby ťa prišli poľutovať). Preber zodpovednosť za svoje činy. Ty sama zodpovedáš za všetko, čo robíš. A niekedy nemá zmysel naťahovať čas, ale jednoducho urobiť rozhodnutie.
(nuž ale musíš mať silný žalúdok, ešte aj v rámci rodiny sa stretávať s danou ženou a pozerať jej do očí. Rob radšej tak, aby si aj do budúcna mohla okolo každého bez hanby a vzpriamene prejsť. A hlavne tak, aby si si samú seba mohla vážiť).

sandrika1986
18. máj 2020

Najdi si vhodneho muza pre seba,ktory ta bude skutocne a uprimne lubit, bude ti nielen milencom,ale hlavne rovnocennym partnerom, zaroven bude ti oporou ked to budes najviac potrebovat. Zenaty muz ti toho velmi vela neda a pokial si aspon samu seba trochu vazis a nechces byt IBA TA DRUHA...tak to s nim ukonci a po case mozes stretnut a spoznat niekoho, kto ta bude naozaj lubit..

zuzana212722
18. máj 2020

Poviem ti jednu zásadu co v živote budeš potrebovať vedieť ak sa chceš ráno pozrieť do zrkadla a neoplut ho:
Nikdy v živote si nezakladaj vlastné šťastie na nešťastí iných...
A ešte niečo čo v živote funguje a to ze raz sa ti všetko vráti to je jedno ako možno tak isto možno v inej podobe ale vráti a na tvojom mieste by som sa každý jeden deň bála lebo ono to príde ver mi 😏
A teda ešte jednu vec nemysli si ze to co hovorí ten tvoj zenac musí byť pravda o tom ako to u nich doma je... To nevie nikto ani babka Betka a ani teta z tretieho kolena ci hocikto od koho si to počula.. Lebo s nimi nežijú a stopercentne sa ten chlap správa doma v ich posteli tak akoby si nečakala.. Ty si fakt uvedom kde si v jeho živote ktoré miesto ti patrí.. A inak viešco ja mam tiež 28 a manžela aj detičky a niečo čo ty mat v živote nebudeš ale nechám to na tebe nech porozmyslas co to vlastne je.. Nech sa ti darí

jaskolka
18. máj 2020

Co na ňom tak veľmi ľúbiš? Aj keby náhodou, nechal ženu a bol s tebou, nikdy už nebudeš si istá, že tiez nie si "ta druha". Ale on ti rovno povedal, ženu neopustí. Si pre neho len na sex, netuším, čo by si mala ľutovať, keď sa ho zbavis.

jaass
18. máj 2020

sex si s ním užívaš?

nenne9
18. máj 2020

Ja vieeem...chcela som iba odlahcit.v jednej diskusii totiz pani spominala ze sestra a matka sa hnevaju ze je malo prisna na muža.sestra to mala doma zariadene tak ze chlap posluchal a ked hovoril co sa jej nepacilo povedala drž hubu 🙈tak ma napadlo ze presne taketo typy chlappv mozno unik v podobe chapavej milenky potrebujú 🙈

primadona
19. máj 2020

ak ste kolegovia v práci tak tam je normálne ,že ste sa do seba zamilovali,lebo s tebou trávil viac času ako so svojou ženou.Ale aby raz teba takto tiež nevymenil

lilitela
19. máj 2020

Asi aj pocitas s nejakou vztahovou perspektivou nie? A teraz, ked je to teda v rodine, vies si predstavit, ze by zenu opustil a zacal zit s tebou? - a Vy co, budete sa dalej vramci rodiny stretavat? AJ s jeho detmi a exzenou a celou rodinou, ktora sa na to bude pozerat? Ako v ojedinelych pripadoch som uz pocula o tom, ze sa byvale bez problemov stretavaju so sucasnymi, pretoze su tam male deti a usudili, ze tak to bude najlepsie, no vramci rodiny som o takom pripade fakt este nepocula.

dilino
24. jún 2020

@pribinak presne tak

sofia1
24. jún 2020

Zostan s nim a napíš jeho meno sem,možno jeho žena to tu číta.Otvori si aspoň oci a bude šťastná,že sa zbavila hajzla čo ju podvadzal a tebe to časom karma vrati .Prepáč,neznášam také zeny a chlapov ,fuj čo si lezu do života,kde sú už deti....

mimka1402
24. jún 2020

Nerozumiem prečo jej nadávate. Áno, je hlúpa, že si necháva svoje skvele roky s niekym kto o ňu nestojí.
Ale, ona nikomu vernosť nesľubovala. Takže vy ženy ste na hlavu padnuté, keď jej prajete zlé veci? Chlap ak chce podviesť tak podvedie, ale zvaľovať na ňu iba? Prečo? Lebo sa hlúpo zaľúbila? Áno, keď vedela, že je zadaný teda ženatý, mala dať ruky preč. Ale ak videla, že vzťah nefunguje a pochybujem, že ona bola iniciatívna, on ju možno zviedol i keď vie, že má manželku doma. Tak a ona z toho vyjde ako zlá?
Veď aj ona je nejakým spôsobom klamaná, nejdem z nej robiť chúďa, ale tento lynč podľa mňa nie je správny.
Vy si držte doma chlapov a nájdite si takého, ktorý nerieši takto problémy. A nie, že pomaly preklinať mladú babu za slepú lásku. Chlap je pre mňa najväčší idiot z toho celého. On je ženatý, on má deti, on má manželku. On má vedieť ako sa správať!
Ale bohužiaľ každá žena najprv by šla vynadať milenke. Lebo veď toho chlapa určite nútila k opakovanej nevere. Klasika. Manželka si s ním doma toto vyrieši a o mesiac sú opäť "šťastní" manželia. Samozrejme kým si mladý pán nenájde inú naivnú žabu. Ale fuj milenka bola tá "zlá" harpia čo jej ukradla muža! A upáliť na hranici ju treba asi. 🙂

Samozrejme milenky neobhajujem, ale ako vravím, ona môže iba sama so svojím svedomím si to riešiť, z hľadiska morálneho.
Ale on surovo ubližuje svojej rodine. Vedome.

lenqua_12325
25. jún 2020

Podvedie ju s tebou, podvedie teba s inou... Zapamätaj! Odskúšané. Nebuď ta druha, ta zla, ta co rozbíja rozbitý vztah. Zostaneš ako ta najhoršia a jediná vinna. Odid.

kassandra25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jasa86
17. aug 2020

Čo budeš ľutovať? Že si jedna z dvoch ľudí ktorí ničia jednu rodinu?

lili1381
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavinis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trdelnik234
22. mar 2023

Ahoj,ak si rozhodnuta to skoncit,tu je niekolko praktickych rad.
Ad1.oznamit,ze je koniec,dalej nekontaktovat,zablokovat,neodpovedat.

Ad2.v case,ked budes mat abstak (a ver mi,ze budes mat riadny),vytvorit si nejaku rutinu,zachytny bod.Napriklad mas chut mu napisat vecer,tak namiesto toho si zacvicis, urobis nechty alebo nieco take,co odvedie pozornost.
V robote ak budes,tak si nieco precitaj, daj si kavu,vybehni von,ale NEVOLAJ,NEPIS.
Ani keby stal pred dom o polnoci a zvonil.
Proste nie.
Pozor nie alkohol,nie sladkosti.Skor sport,ked ùz sa potrebujes vybit.

Ad3.maj po ruke priatelov,co ti pripomenu,ze mu nemas volat. Idealny pocet 3, dvaja su malo, rychlo im polezies n'a nervy.

Ad4. Ak ti Ani toto nepomoze,napis mi. Ked ti porozpravam,jak sa niektori nenapravitelni kolegovia suknickari v praci bavia o svojich milenkach,ver mi,ze ùz nebudes mat chut n'a ziadneho.

Ad5.zvladnes to a budes v pohode.

Ad6.maj n'a chlapov vyssie naroky,inak s tebou budu cvicit.

zuzanka.zuzu
22. mar 2023

@trdelnik234 je to 3 roky stará téma, už sa to asi nejako vyriešilo 😉

trdelnik234
22. mar 2023

@zuzanka.zuzu

Jaj,aha.Som si nevsimla.